یوسف کرمی : شرمنده مردم شدم - دانلود سخنرانی رائفی پور

یوسف کرمی : شرمنده مردم شدم

کاپیتان تیم ملی تکواندوی ایران می‌گوید در تمام یک سال گذشته به طلا فکر می‌کرده اما نمی‌داند چرا حتی به مدال برنز هم نرسیده است. ایسنا : ‌یوسف کرمی پس از قبول شکست مقابل تکواندوکار انگلیسی وبازماندن از رسیدن به مدال المپیک گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ داد. واقعا نمی‌دانم چرا این جوری شد. […]

کاپیتان تیم ملی تکواندوی ایران می‌گوید در تمام یک سال گذشته به طلا فکر می‌کرده اما نمی‌داند چرا حتی به مدال برنز هم نرسیده است.

ایسنا : ‌یوسف کرمی پس از قبول شکست مقابل تکواندوکار انگلیسی وبازماندن از رسیدن به مدال المپیک گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ داد. واقعا نمی‌دانم چرا این جوری شد. یک سال تمام زحمت کشیده بودم. خانواده و دخترم را مدت زیادی ندیدم و تمرین کردم.

کرمی در پاسخ به این سوال که مردم از تو انتظار طلا داشتند، اما چرا حتی به مدال برنز نرسیدی؟ گفت: خودم هم به طلا فکر می‌کردم. در یک سال گذشته فقط برای طلا تمرین کرده بودم. اما امروز روز من نبود.

 وی ادامه داد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم و اهل توجیه نیستم، اما شب قبل از مسابقه یک ساعت نخوابیدم. به جان دخترم قسم می‌خورم که دنبال بهانه آوردن نیستم، اما یکی از مشکلات من کم خوابی بود. بدن من در مسابقه خواب بود. حتی به رختکن هم رفتم خواب بودم.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا استرس باعث شده بود، که دچار مشکل کم خوابی شوی؟ گفت: نه. استرس نداشتم. اما نمی‌دانم چرا خوابم نمی‌برد. من هر شب ساعت ۱۰، ۱۱ می‌خوابیدم و صبح هم سر وقت بیدار می‌شدم، اما دیشب خوابم نبرد و بعد از اذان هم به سالن آمدم و تمرین کردم.

کرمی در مورد مصدومیت کهنه‌اش هم گفت: من پایم غضروف ندارد و حتی در رقابت‌های گزینشی المپیک در آذربایجان هم با انگشت شکسته مبارزه کردم. با این وجود شرمنده مردم شدم و از آنها عذرخواهی می‌کنم.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI