پارسه تهران به قهرمانان المپیک پاداش می دهد - دانلود سخنرانی رائفی پور

پارسه تهران به قهرمانان المپیک پاداش می دهد

باشگاه پارسه تهران که تیم فوتبال آن در دسته اول کشور حضور دارد به قهرمانان المپیک پاداش خواهد داد. کاوه عابدینی زاده مدیرعامل باشگاه با تبریک موفقیت های مدال آوران ایرانی در این باره گفت: هیئت مدیره باشگاه مرکب از آقایان حمیدررضا رضا بخش امین و ابراهیمی و من مصوب کرده که تمام هزینه های […]

باشگاه پارسه تهران که تیم فوتبال آن در دسته اول کشور حضور دارد به قهرمانان المپیک پاداش خواهد داد. کاوه عابدینی زاده مدیرعامل باشگاه با تبریک موفقیت های مدال آوران ایرانی در این باره گفت: هیئت مدیره باشگاه مرکب از آقایان حمیدررضا رضا بخش امین و ابراهیمی و من مصوب کرده که تمام هزینه های تحصیلی قهرمانان ایرانی المپیک را تا مقطع دکترا در هر دانشگاه دنیا بپردازد. وی افزود این امر در راستای افزایش سطح تحصیل ورزشکاران گرفته شده و امیدواریم مثمر ثمر واقع شود.

به گزارش گل او در خصوص اوضاع تیم فوتبال پارسه هم گفت: کادر فنی به سرمربیگری آقای پاشازاده تمرینات را زیر نظر دارد و شرایط خوبی داریم. انشالله بتوانیم به آنچه مدنظر داریم برسیم.پارسه در گروه اول بازی های دسته اول قرار دارد به صورت خصوصی اداره می شود که سهامداران آن کاوه عابدینی زاده و حمیدرضا رضا بخش امین هستند. امین قبلا برای خرید باشگاه داماش گیلان اقدام کرده بود که با آنها به توافق نرسید.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI