یوسف کرمی بعد از باخت : خودم را چشم زدم ! - دانلود سخنرانی رائفی پور

یوسف کرمی بعد از باخت : خودم را چشم زدم !

به نقل از ایسنا، تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم ایران در بازی المپیک لندن پس از شکست سنگین برابر گارسیا اسپانیایی در نخستین مسابقه در گفت‌وگوبا ایسنا ، به لندن اظهار کرد: اشتباه خودم بود که باختم، هنوز هم نمی‌دانم که چرا اینطور شد. در مسابقات کسب سهمیه المپیک با همین اختلاف امتیاز حریف خود را […]

به نقل از ایسنا، تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم ایران در بازی المپیک لندن پس از شکست سنگین برابر گارسیا اسپانیایی در نخستین مسابقه در گفت‌وگوبا ایسنا ، به لندن اظهار کرد: اشتباه خودم بود که باختم، هنوز هم نمی‌دانم که چرا اینطور شد. در مسابقات کسب سهمیه المپیک با همین اختلاف امتیاز حریف خود را شکست داده بودم اما نمی‌دانم که چرا این جا اینگونه باختم.

وی افزود: خودم هم مانده‌ام که چه بگویم و چه شده، شاید مصلحت این گونه بوده. از کسانی که شب و روز مرا دعا کردند عذرخواهی می‌کنم.
دارنده مدال برنز بازی‌های المپیک ۲۰۰۴ آتن در پاسخ به این سوال که آیا اگر مهماندوست هنوز هم سرمربی تیم ملی بود آیا می‌توانستی به مراحل بالاتر بروی و این جا شکست نخوری؟ گفت: اصلا به این چیزها ارتباطی ندارد. موفقیت یک تیم به یک نفر نیست. مربی من تمام تلاش خود را در تمرینات انجام داده بود و دیگر این جا می‌خواست چه کاری انجام دهد.

وی ادامه داد: تا روز گذشته در تمرینات بسیار خوب تمرین می‌کردم و شرایط خوب بود. شاید خوم را چشم زدم. گروه ما گروه سختی بود. اما کسی که برای مدال طلای المپیک آمده باشد این چیزها نباید برایش مهم باشد.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند این تکواندوکار اسپانیایی به دیدار فینال برسد تا او هم شانس داشته باشد برای مدال برنز در گروه بازنده‌ها مسابقه دهد؟ یادآور شد: فکر نمی‌کنم این اسپانیایی تا فینال برسد.در صورتی که نیکولاس گارسیا از اسپانیا به دیدار نهایی رقابت‌های تکواندو المپیک برسد یوسف کرمی شانس دارد که برای کسب مدال برنز در گروه بازنده‌ها مسابقه دهد. در غیر این صورت این تکواندوکار ایران از دور رقابت المپیک حذف خواهد شد.

۱۹ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI