سوسن حاجی پور حذف شد - دانلود سخنرانی رائفی پور

سوسن حاجی پور حذف شد

رقابتهای این روز تکواندو المپیک در اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان و ۸۰ – کیلوگرم مردان آغاز شد که در بخش زنان نرسید. این تکواندوکار استرالیایی ۲۶ ساله نفر هشتم رنکینگ جهانی این وزن است که مدال نقره جام جهانی ۲۰۰۲ توکیو، برنز نوجوانان آسیا ۲۰۰۱ کره جنوبی، برنز قهرمانی جهان ۲۰۰۵ اسپانیا را در کارنامه […]

رقابتهای این روز تکواندو المپیک در اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان و ۸۰ – کیلوگرم مردان آغاز شد که در بخش زنان نرسید.

این تکواندوکار استرالیایی ۲۶ ساله نفر هشتم رنکینگ جهانی این وزن است که مدال نقره جام جهانی ۲۰۰۲ توکیو، برنز نوجوانان آسیا ۲۰۰۱ کره جنوبی، برنز قهرمانی جهان ۲۰۰۵ اسپانیا را در کارنامه دارد.حاجی‌پور در حالی که یک بر صفر عقب بود، به خوبی توانست یک ضربه سر بزند و ۳ امتیاز بگیرد اما در ادامه خودش نیز یک ضربه دریافت کرد که با اعتراض مربی ایران این امتیاز پس گرفته شد و حاجی‌پور در پایان تایم دوم ۳ بر پیش افتاد.در تایم سوم حاجی‌پور یک ضربه دریافت کرد و کار مساوی شد. نماینده‌ی تکواندوی ایران به زیبایی امتیاز چهارم را گرفت اما در ثانیه‌های پایانی باز هم امتیاز داد و کار به راند طلایی کشیده شد.در راند طلایی حاجی‌پور یک ضربه دریافت کرد، اما مربی ایران اعتراض کرد و سه امتیاز برگردانده شد که این بار مربی استرالیا اعتراض کرد. پس از شروع بازی باز هم حاجی‌پور ضربه دریافت کرد و باخت.

این تکواندوکار استرالیایی در بازی‌های المپیک ۲۰۰۸ پکن هم حضور داشت که با یک پیروزی و یک شکست به کار خود پایان داد تا مدالی کسب نکند. مسابقه‌های قهرمانی جهان در سالهای ۲۰۰۹، ۲۰۱۱ ، مسابقات انتخابی المپیک در باکو ۲۰۱۱ ، یونیورسیاد ۲۰۱۱ شنزن چین هم نتوانست مدالی کسب کند. این استرالیایی در مسابقات قهرمانی قاره اقیانوسیه توانست سهمیه حضور در المپیک لندن را کسب کند.کارمن مارتون استرالیایی در دو سال گذشته در مسابقه‌های رسمی مهم که شرکت کرد هیچ مدالی به دست نیاورد و آخرین مدال‌های او به سال ۲۰۱۲ در دو تورنمنت هلند و اسپانیا بازمی‌گردد که به ترتیب طلا و برنز کسب کرد.

۱۹ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI