تو دهنی عربستان به رژیم صهیونیستی - دانلود سخنرانی رائفی پور

تو دهنی عربستان به رژیم صهیونیستی

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، روزنامه “یدیعوت آحارانوت” روز پنجشنبه گزارش داد: عربستان به اسراییل (رژیم صهیونیستی) اطلاع داده است هر گونه جنگنده نیروی هوایی اسراییل را که از حریم هوایی‌ش برای رسیدن به ایران گذر کند، رهگیری خواهد کرد. این پیام صریح از طریق آمریکا در مذاکرات انجام گرفته با مقامات دولت […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، روزنامه “یدیعوت آحارانوت” روز پنجشنبه گزارش داد: عربستان به اسراییل (رژیم صهیونیستی) اطلاع داده است هر گونه جنگنده نیروی هوایی اسراییل را که از حریم هوایی‌ش برای رسیدن به ایران گذر کند، رهگیری خواهد کرد. این پیام صریح از طریق آمریکا در مذاکرات انجام گرفته با مقامات دولت اوباما در بیت المقدس منتقل شده است.

بنا بر این گزارش، مقامات عالی رتبه صهیونیستی ادعا کرده‌اند که آمریکایی‌ها از این تهدید عربستان به عنوان اهرمی برای منصرف کردن تل آویو از حمله یک ‌جانبه به تاسیسات هسته‌یی ایران استفاده می‌کنند.

پایگاه اینترنتی “یشیوا ورلد” نیز در خصوص این خبر گزارش داده است که در پیام هشدار عربستان به تل آویو گفته شده اگر جنگنده‌های اسراییلی وارد فضای عربستان شوند، ریاض این جنگنده‌ها را سرنگون خواهد کرد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که اختلافات شدیدی در محافل سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی درباره اقدام نظامی علیه ایران وجود دارد و مخالفین هشدار داده‌اند که چنین حمله‌ای علاوه بر آن که با موفقیت رویرو نخواهد شد پیامدهای فاجعه‌باری نیز خواهد داشت.

۱۹ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI