احسان روزبهانی در یک قدمی مدال حذف شد

احسان روزبهانی به مرحله نیمه نهایی مسابقات بوکس المپیک نرسید و در یک قدمی مدال حذف شد.

 به گزارش ایسنا ، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بوکس المپیک 2012، در وزن 81 کیلوگرم احسان روزبهانی به مصاف عادل بک نیازمبتوف از قزاقستان رفت.در راند اول این مسابقه که ساعت 23 و 20 دقیقه به وقت لندن در سالن بوکس اکسل برگزار شد، هر دو بوکسور محتاط شروع کردند اما چند مشت هم بین آنها رد و بدل شد تا این راند 4 بر 3 به سود حریف قزاق تمام شود.

در راند دوم بوکسور قزاق بهتر کار کرد ، هر چند ضربه سنگین روزبهانی در ثانیه های پایانی نیازمبتوف را نقش بر زمین کرد تا تشویق و قریاد تماشاگران به هوا رود. با این حال، این راند هم 5-4 به نفع حریف روزبهانی بود تا قزاقستان 9 بر 7 جلو باشد.

روزبهانی که چیزی برای از دست دادن نداشت در راند سوم فقط حمله می کرد و حریفش با چرخیدن دور رینگ سعی می کرد فرار کند. زمانی که مشت های روزبهانی در دقیقه آخر به هوا می رفت بوکسور قزاق امتیاز می گرفت و در نهایت مسابقه با نتیجه 13 بر 10 به نفع قزاقستان به پایان رسید تا آخرین نماینده بوکس ایران هم حذف شود.

5 دیدگاه برای “احسان روزبهانی در یک قدمی مدال حذف شد”

  1. احسان روزبهانی با ناداوری باخت اینو حتی کارشناسای شبکه ورزش هم میکفتن.از نظر ما اون برنده است و میتونست حتی به فینال هم برسه.اون شجاعانه بازی کردو بوکس نکرد بلکه جنکید.

  2. احسان بخدا عاشقتم.تو به خاطر من و همه ايران رفتي كتك خوردي و زخمي شدي.بخدا من بايد واسه غيرتت گريه كنم.دوست دارم اندازه صدتا المپيك

  3. احسان برنده ی حقیقی این مسابقه است! اگه ناداوری نمیکردن الان مدال طلا رو در گردن احسان می دیدیم!
    احسان جان تو قهرمانی!

  4. احسان قهرمان ، چه ببری چه ببازی مایه افتخار ایران وایرانی هستی ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.