جنجالی که برای کیف همسر کره شمالی به پا شد + عکس - دانلود سخنرانی رائفی پور

جنجالی که برای کیف همسر کره شمالی به پا شد + عکس

  حضور همسر جوان رهبر کره‌شمالی در انظار عمومی در حالی که کیفی با مدل “کریستین دیور” در دست دارد، به شدت با کشوری که در فقر غوطه‌ور است، مغایرت دارد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، “ری سول جو”، همسر کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی در حالیکه وی را برای دیدار از یکی از واحدهای ارتش […]

 

حضور همسر جوان رهبر کره‌شمالی در انظار عمومی در حالی که کیفی با مدل “کریستین دیور” در دست دارد، به شدت با کشوری که در فقر غوطه‌ور است، مغایرت دارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، “ری سول جو”، همسر کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی در حالیکه وی را برای دیدار از یکی از واحدهای ارتش این کشور همراهی می‌کرد، این کیف دستی را به همراه داشت. روزنامه “جونگ آنگ” – چاپ کره‌جنوبی – نیز امروز (چهارشنبه) نوشت که اگر این کیف مدل اصلی کریستین دیور باشد۱.۸ میلیون ورن (یک هزار و ۵۹۴ دلار) می‌ارزد. تصاویر پخش شده توسط تلویزیون دولتی و آژانس‌های خبری رسمی کره‌شمالی نشان می‌دهد که این زوج در حال نظارت بر رژه نمایشی توسط سربازان ارتش بودند.

همسر جوان رهبر کره‌شمالی با لباسی به رنگ سفید و سیاه در کنار کیم جونگ اون نشسته و کیف مدل دیور وی با حرف “D” بزرگ در کنار وی قرار داشت. همراهی این زن جوان در کنار رهبر کره‌شمالی در انظار عمومی باعث مناقشاتی در مورد هویت وی شده است. کیم جونگ ایل که در اواخر دهه دوم زندگی خود به سر می‌برد، پس از مرگ پدرش کیم جونگ ایل در دسامبر گذشته، قدرت را به دست گرفت و رهبر کره‌شمالی شد. حضور این زن جوان در لباس‌های فاخر و گران قیمت کاملا در تضاد با جمعیت ۲۴ میلیونی فقیر کره‌شمالی است که از کمبود غذا از اواسط سال‌های ۱۹۹۰ میلادی در رنج هستند.

به گزارش ایسنا،آژانس‌های سازمان ملل پاییز گذشته اعلام کرده بودند که در سال ۲۰۱۲ میلادی سه میلیون تن در این کشور نیازمند کمک فوری هستند.

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI