دومین ناداوری آشکار در حق ورزشکاران ایرانی - دانلود سخنرانی رائفی پور

دومین ناداوری آشکار در حق ورزشکاران ایرانی

قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان، مقابل استیو گینو، دارنده‌ی مدال طلای المپیک پکن و مدال نقره جهانی ۲۰۰۷، قرار گرفت و در دو تایم شکست خورد. در تایم نخست عبدولی جنگنده تر بود، اما داور چند بار به او تذکر داد. در پایان نود ثانیه هیچ یک از دو کشتی‌گیر امتیاز نگرفتند و عبدولی در خاک […]

قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان، مقابل استیو گینو، دارنده‌ی مدال طلای المپیک پکن و مدال نقره جهانی ۲۰۰۷، قرار گرفت و در دو تایم شکست خورد. در تایم نخست عبدولی جنگنده تر بود، اما داور چند بار به او تذکر داد.

در پایان نود ثانیه هیچ یک از دو کشتی‌گیر امتیاز نگرفتند و عبدولی در خاک خوابید و به خوبی مقاومت کرد، اما داوران که از ابتدای وقت اول چندان منصف نشان نداده بودند، امتیاز را به کشتی‌گیر فرانسوی دادند و اعتراض بنا سودی نبخشید. تایم اول ۳ بر صفر به سود گینو به پایان رسید. در تایم دوم در حالی که باز هم عبدولی جنگندگی داشت داور به او اخطار داد که رئیس تشک و قاضی تایید نکردند. در ادامه کار به کلینچ کشیده شد و این بار عبدولی حریفش را در اختیار گرفت. عبدولی به زیبایی بارانداز اجرا کرد و دو امتیاز گرفت اما فرانسوی‌ها اعتراض کردند و رای برگشت! تا تعجب همگان برانگیخته شود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :سالنا

خداییش خییییییییییییییییلی نامردی بود
خدا از این اقای داور نا داور نگذره..
طلا یا حداقل نقره حق عبدولی بود
خیلی در حق ما ایرانیان نامردی میکنن

KHAMENEI KHAMENEI