کتابی که مقام معظم رهبری آن را تایید کرده اند

به نوشته ظهور12 به نقل از فارس » علیرضا قزوه، شاعر پیشکسوت کشورمان در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه ادبی «امام موسی صدر»، بیان داشت : دیدار با مقام معظم رهبری برای همه شاعران از اهمیت بالایی برخوردار است، مقام معظم رهبری احترام ویژه‌ای به شعر می‌گذراند.

این شاعر پیشکسوت کشورمان گفت: قرار بر این گذاشته بودم که سال گذشته کتاب «تذکره کلمات الشعراء» را به مقام معظم رهبری تقدیم کنم اما فراموش کردم اما ایشان سر افطار بنده را صدا کردند و گفتند که این تذکره را از اول تا آخر مورد مطالعه قرار دادم این چه تذکره خوبی است.

وی اضافه کرد: در دنیا واقعاً همانند شخصیت مقام معظم رهبری وجود ندارد و حتی از وزرای مختلف و ادیبان نمی‌توان چنین انتظاری را داشت که کتاب «تذکره کلمات الشعراء» را تا پایان مورد مطالعه قرار داده باشند.

2 دیدگاه برای “کتابی که مقام معظم رهبری آن را تایید کرده اند”

  1. اقای قزوه تاییدیه کتابتون توسط حضرت اقاکه افتخاربس بزرگیست رابه شماهنرمندتواناوادیب وشاعرشهیر ومتعهدتبریک عرض میکنم.به امیدخدمتگذاری هرچه بیشترشمابه ادبیات این مرزوبوم .یاعلی.شاعری حقیروهنردوستی فقیر ازدیارهنرپرورارسباران

  2. اقای قزوه ازشما بعیده که اقاورهبرومولاونایب امام زمانمونو باوزراوسایرین مقایسه میکنید.واقعابه داشتن چنین رهبری افتخار میکنم.یاعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.