فعالیتهای ضد حجاب زرتشتیان ایران + عکسها - دانلود سخنرانی رائفی پور

فعالیتهای ضد حجاب زرتشتیان ایران + عکسها

بر اساس قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وظیفه نظارت بر فعالیت‏های فرهنگی هنری و تبلیغاتی اقلیت‏های دینی زرتشتی، کلیمی و مسیحی برعهده اداره اقلیت‌های دینی این وزارتخانه نهاده شده است،وظیفه‌ای که گویا این روزها به فراموشی سپرده شده است! ظهور ۱۲ به نقل از ندای انقلاب »   متاسفانه چندی است که […]

بر اساس قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وظیفه نظارت بر فعالیت‏های فرهنگی هنری و تبلیغاتی اقلیت‏های دینی زرتشتی، کلیمی و مسیحی برعهده اداره اقلیت‌های دینی این وزارتخانه نهاده شده است،وظیفه‌ای که گویا این روزها به فراموشی سپرده شده است!


ظهور ۱۲ به نقل از ندای انقلاب »   متاسفانه چندی است که اقلیت زرتشتی ضمن برگزاری مراسمات مختلط مانند: جشن تیرگان، چک دوله، همایش آرش، مسابقات فرهنگی و ورزشی و … اقدام به تصویر برداری از این مراسمات کرده و برخی از سایت‌های وابسته به این اقلیت دینی اقدام به انتشار بخشی از تصاویر زنان و دختران بی‌حجاب و بدحجاب شرکت کننده در این مراسمات می‌کنند و این در حالی است که این روزها رسانه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گر ضمن حمله به فرهنگ حجاب و عفاف بصورت مداوم اقدام به تبلیغ و ترویج بدحجابی و بی‌حجابی می‌کنند.
شایان ذکر است هرچند اقلیت‌های دینی به عنوان بخش کوچکی از ترکیب جمعیتی ایران همانند سایر شهروندان ایرانی از همه حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برخوردارند و طبق بندهای ۱۳، ۲۶ و ۶۴ قانون اساسی در داشتن نماینده در مجلس ،انجام مراسم دینی، تشکیل انجمن و اجرای مقررات مذهبی آزادند؛ اما تمامی این امور منوط به رعایت قوانین کشور و موازین اسلامی است.

بخشی از این تصاویر :

۱۳ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :بت شكن

معلومه شیطان هم بی کار نیست . اینا باید حجاب که اجباری است رعایت کنند و گرنه حسن حجاب رو درک نمیکنند وسیله طمع دشمنان میشوند///

نويسنده ديدگاه :asman

واقعابایددر ایران بدحجابی را ممنوع گذاشت وباعاملان ان برخورد کرد

نويسنده ديدگاه :سيده زهرا

با سلام؛وقتی چیزی قانونی است وباید رعایت شود خود قانون هم باید راهکارهای اجرایی شدن آن را تعیین کند که قانون به راحتی مورد تمسخر قرار نگیرد. اقلیتها در این کشور دارند از امنیت ورفاه در سایه قانون جمهوری اسلامی زندگی می کنند بنابراین حق بی حرمتی ندارند همانطور که آنها انتظار دارند حقوق وقوانین مرتبط با آنها رعایت شود.باید جلو این افسار گسیختگی گرفته شود حالا یا اقلیت ویا شهروند مسلمان این کار را بکند.

نويسنده ديدگاه :antifff

فکر نکنم این ادما زرتشتی باشن چونکه حجاب در زمان قبل از اسلام هم در ایران بوده

نويسنده ديدگاه :ali

حجاب حتی قبل ازاینکه اسلام بیادزرتشتیامی زدن

نويسنده ديدگاه :مهدویون

حجاب همه ی ادیان الهی دارند مخصوصا زرتشت ها .ولی….

نويسنده ديدگاه :سارا

از کجا معلوم اینارو اجیر نکرده باشن تا اسم دین زرتشتو بد در کنن وگرنه حجاب ی اصل مهم بوده تو دین زرتشت

نويسنده ديدگاه :فرشاد

نمیخاد به یه تعداد اقلیت حجاب یاد بدید!!!!حجاب را باید به خواهران مسلمان خودتان یاد بدید که ابروی مسلمانان را برده اند!!!!!!!!!!!متاسفم.

KHAMENEI KHAMENEI