برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد

ششمین روز از بازی های المپیک 2012 جمعه 13 مرداد در 23 رشته پیگیری می شود.

جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است:
* تیر و کمان
الف) انفرادی مردان
– یک هشتم نهایی
مالزی- بریتانیا              12:30
ژاپن- نروژ                   12:43
اوکراین- چین تایپه          12:56
ژاپن- هلند                     13:09
ژاپن- لهستان                 13:22
اوکراین- فرانسه              13:35
چین- بریتانیا                  13:48
مولدووا- کره                 14:01
– یک چهارم نهایی           17:30
– نیمه نهایی                   18:22
– مدال برنز (رده بندی)      18:51
– مدال طلا (فینال)           19:07
* گروه دو میدانی
الف) پرتاب وزنه مردان
– مقدماتی                    13:30
– فینال                       00:00 بامداد
ب) زنان
– 100متر با مانع           22:35
– پرتاب وزنه                23:30
– 200 متر                    00:15
ج) پرسش سه گام زنان
– مقدماتی                    14:10
– راند 1                     22:35
– 400 متر با مانع مردان
راند 1                        14:45
راند 2                        15:20
– پرتاب چکش مردان
مقدماتی                       14:50
-400 متر زنان
راند 1                          15:30
ر) 3000 هزار متر با مانع مردان
راند 1                        15:30
ز) پرتاب دیسک زنان
مقدماتی                     22:40
س) پرش طول مردان
مقدماتی                     23:20
ش) 1500 متر مردان
راند 1                       23:35
و) 10000 متر زنان
فینال                          00:55
* بدمینتون
الف) بدمینتون زنان
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی زنان            12:30
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی مردان           17:00
ب) مختلط دونفره
– مدال برنز              14:00
– مدال طلا                18:30
* بسکتبال
الف) بسکتبال زنان
– دور مقدماتی گروه A      12:30
آنگولا- کروواسی
– دور مقدماتی گروه B       14:45
روسیه – استرالیا
– دور مقدماتی گروه B       18:00
برزیل- کانادا
-دور مقدماتی گروه A       20:15
ترکیه – چین
– دور مقدماتی گروه B       23:30
فرانسه – بریتانیا
– دور مقدماتی گروه A      01:45
جمهوری چک – آمریکا
* والیبال ساحلی
الف) والیبال ساحل زنان
– راند 16                 21:30 تا  12:30
ب) والیبال ساحل مردان
راند 16                     1:30 تا 16:30
* بوکس
الف) 52 کیلوگرم مردان
– راند 16
روسیه – الجزیره            17:00
برزیل – پورتوریکو        17:15
ازبکستان – مصر           17:30
مغولستان – ایتالیا            17:45
ب) 69 کیلوگرم مردان
– راند 16
اوکراین – مولدووا          18:00
کانادا – فرانسه               18:15
کانادا – استرالیا              18:30
بریتانیا – لیتوانی             18:45
هندوستان – آمریکا           01:00 بامداد
ایرلند-روسیه 1:15
آفریقای جنوبی-ونزوئلا1:30
ژاپن-قزاقستان1:45
*دوچرخه سواری
الف: کیدینگ زنان
-راند اول 19:30
راند اول رده بندی 20:15
-راند دوم 21:16
-فینال 22:8
ب: پرسوییت تیمی مردان
-دور اول  19:8
-فینال21:9
ج:پرسوییت تیمی زنان
-مقدماتی 20:26
*شیرجه
الف: 3 متر زنان
-دور مقدماتی 18
*اسب سواری
الف: حرکات نمایشی انفرادی
-گرندپیکس روز دوم  14:30
ب: حرکات نماشی تیمی
-گرندپیکس روز دوم 14:30
*شمشیر بازی
الف: تیمی مردان
-یک چهارم نهائی
ایتالیا-بلاروس 15
آلمان-کره جنوبی15
چین-رومانی 15
روسیه-آمریکا15
-نیمه نهایی 16
-رده بندی 7 و 8  18
-رده بندی 6و 5    18
-مسابقه مدال برنز    21:30
-مسابقه مدال طلا     22:15
*فوتبال
الف: فوتبال زنان
-مقدماتی گروه A    13
آنگولا-بریتانیا
-مقدماتی گروه B   14:45
کره- فرانسه
-مقدماتی گروه A   18
کرواسی-مونته نگرو
-مقدماتی گروه A    19:45
روسیه –برزیل
-مقدماتی گروه B    23
-مقدماتی گروه B    00:45
دانمارک-نروژ
*هاکی
الف: هاکی مردان
-مقدماتی گروه A    12
استرالیا- آرژانتین
-مقدماتی گروهB   14:15
هلند- نیوزلند
-مقدماتی گروه B      17:15
آلمان-هندوستان
-مقدماتی گروه A    19:30
بریتانیا-پاکستان
-مقدماتی گروه A   22:30
آفریقای جنوبی-اسپانیا
-مقدماتی گروه B   00:45
بلژیک-کره
*جودو
الف: 100+ کیلوگرم مردان
-دور حذفی 64 نفر    13
-دور حذفی 32 نفر 14:10 تا 13
-دور حذفی شانزدهم 14:10
-یک چهارم نهائی   15:06
رده بندی مدال برنز  17:58
نیمه نهائی  18:12
-فینال   19:40
ب: 78+کیلوگرم زنان
-دور حذفی سی و دو نفر 14:3 تا 13:56
-دور حذفی 16 نفر 15:10 تا 14:38
-یک چهارم نهائی  14:20
-رده بندی مدال برنز 17:30
-نیمه نهائی  17:44
-فینال  19:30
*روئینگ
الف: انفرادی مردان
-فینال 13
ب: چهار نفره مردان
-فینال 13:40
ج: دو نفره مردان  13:50
-فینال
د: دو نفره زنان   104
-فینال
*قايقراني
الف:بخش مردان
ريس 9 :             15:30
ريس10:             16:45
ب: ليزر مردان
ريس 7:             15:30
ريس8: 17:00
ج: 470 زنان
ريس 1:             15:30
ريس 2:             16:45
د: 470 مردان
ريس 3:            15:35
ريس 4:           16:50
د: استار مردان
ريس 9            15:35
ريس 10:        16:50
ز: مردان :
ريس 9:          17:00
ريس10:             17:45
ريس 11:           18:30
س: ليزر راديال زنان
ريس 7: : 17:05
ريس 8: 18:20
*تيراندازي
الف: 50 متر مردان
مقدماتي  12:30
فينال  15:30
ب: 25 متر مردان
مقدماتي  14:00
فينال  18:00
*شنا
الف: 50 متر آزاد زنان
مقدماتي       13:30
نيمه نهايي      23:55
ب: 1500 متر آزاد مردان
مقدماتي       13:54
ج: 100*4 مختلط زنان
مقدماتي 15:05
د: 100*4 مختلط  زنان
مقدماتي :      15:20
ر: 100 متر پروانه مردان
فينال          23:08
ز: 800 متر آزاد زنان
فينال           23:15
س: 50 متر آزاد مردان
فينال           23:39
*تنيس روي ميز
الف: تيمي مردان
راند الو
آمريكا – ژاپن         13:30
سنگاپور – لهستان     13:30
آلمان – استراليا          18:00
بريتانيا- كره شمالي   18:00
برزيل – كره           13:30
چين – اسپانيا 13:30
چين هونگ كونگ – اتريش  18:00
مصر – هلند             18:00
ب: تيمي مردان
راند اول
سوئد- آلمان    22:30
اتريش – مصر  22:30
پرتغال – بريتانيا     22:30
برزيل – چين هونگ كنگ    22:30
*ترامپولين
الف : ترامپولين مردان
مقدماتي       17:30
فينال      18:56
*واليبال
الف: واليبال زنان
دور مقدماتي گروه B           13:00
برزيل – چين
دور مقدماتي گروه A        15:00
ژاپن – روسيه
دور مقدماتي گروه B            18:15
تركيه – كره جنوبي
دور مقدماتي گروه A            23:30
بريتانيا – جمهوري دو فينكا
دور مقدماتي گروه B            23:30
آمريكا – صربستان
الجزيره – ايتاليا               01:30
*واترپلو
الف:واترپلوي زنان
مقدماتي گروه A               17:40
اسپانيا – مجارستان
مقدماتي گروه B                 19:00
روسيه – استراليا
مقدماتي گروه B                 19:00
بريتانيا – ايتاليا
مقدماتي گروه A                 23:10
چين – آمريكا
*وزنه برداري
الف: 58 كيلوگرم مردان
گروه B                            13:30
گروه A                           22:30
ب: 75 كيلوگرم زنان
گروه B                           16:00
گروه A                            19:00/آق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.