پیشنهاد صدای آمریکا به وحید یامین پور و مجری پشیمان Manoto1 - دانلود سخنرانی رائفی پور

پیشنهاد صدای آمریکا به وحید یامین پور و مجری پشیمان Manoto1

به نوشته ظهور۱۲ » وحید یامین پور در گفتگو با رجانیوز گفت با اینکه خیلی مواضع من شفاف بود و بعنوان یک مجری حکومتی در صدای آمریکا معرفی می‌شدم ولی چند نفر از مجریان و گردانندگان رسانه های آنور آبی مثل خود صدای آمریکا پیغام فرستادند البته نه بعنوان دعوت بکار بلکه مثلا دوبار برای […]

به نوشته ظهور۱۲ » وحید یامین پور در گفتگو با رجانیوز گفت با اینکه خیلی مواضع من شفاف بود و بعنوان یک مجری حکومتی در صدای آمریکا معرفی می‌شدم ولی چند نفر از مجریان و گردانندگان رسانه های آنور آبی مثل خود صدای آمریکا پیغام فرستادند البته نه بعنوان دعوت بکار بلکه مثلا دوبار برای حضور بعنوان کارشناس و این مسائل. احتمالا داشتند من را تست می زدند. البته من به حماقتشان می خندیدم اما جالب بود که از آدمی مثل من هم نمی گذرند.

یا چند وقت پیش یکی از مجریان شبکه من و تو برای من ایمیلی فرستاد و گفت که من جهالت کردم به این شبکه پیوستم. تو رو خدا برای من راهی پیدا کن که بتونم برگردم. توضیح میداد که من نمیدونستم این شبکه همچین ماهیتی خواهد داشت و من الان عذاب وجدان دارم. او از من جدا می‌خواست که راهی پیدا کنم که بتونه برگرده. البته این ایمیل ها به یکباره قطع شد و نمی دونم چه اتفاقی برایش افتاده است. احتمالا دستگاه امنیتی آنها حالش را گرفته اند!

۱۱ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI