توصیه‌های جمعیتی برنامه پارک‌ملت بر خلاف فرمان صریح رهبرانقلاب

توصیه‌های جمعیتی برنامه پارک‌ملت بر خلاف فرمان صریح رهبرانقلاب

توصیه‌های جمعیتی برنامه پارک‌ملت بر خلاف فرمان صریح رهبرانقلاب برخلاف فرمان صریح رهبر انقلاب، برنامه پارک ملت توصیه هایی مادی گرایانه درباره جمعیت کشور مطرح کرد. به گزارش قاصد، مهمان برنامه سه شنبه شب پارک ملت در بخشی از سخنان خود به درخواست شهیدی فر مجری این برنامه، نظریات و توصیه هایی درباره جمعیت ایران […]

توصیه‌های جمعیتی برنامه پارک‌ملت بر خلاف فرمان صریح رهبرانقلاب

برخلاف فرمان صریح رهبر انقلاب، برنامه پارک ملت توصیه هایی مادی گرایانه درباره جمعیت کشور مطرح کرد.


به گزارش قاصد، مهمان برنامه سه شنبه شب پارک ملت در بخشی از سخنان خود به درخواست شهیدی فر مجری این برنامه، نظریات و توصیه هایی درباره جمعیت ایران مطرح کرد که با فرمان صریح رهبرانقلاب در این زمینه در تعارض کامل قرار دارد.

مهمان برنامه پارک ملت با مطرح کردن معیارهایی در زمینه توسعه پایدار، گفت که کارشناسان معتقدند جمعیت مطلوب برای ایران ۲۲ میلیون نفر است.

وی که به همراه مجری این برنامه میکوشید وجهه بی طرفانه ای از خود نشان دهد، گفت که با جمعیت ۱۵۰ میلیونی سطح رفاه مردم کاهش خواهد یافت.

کارشناس برنامه پارک ملت همچنین مدعی شد که با جمعیت ۱۵۰ میلیونی باید با طبیعت خداحافظی کرد!

شهیدی فر مجری این برنامه نیز خطاب به مسئولان کشور تاکید کرد که نباید تصور کنند که مردم الزاما سیاست های آنان درباره جمعیت را اجرا خواهند کرد!

این در حالی است که رهبرمعظم انقلاب اواسط مرداد ماه در دیدار ماه رمضانی با با رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه، رئیس مجلس خبرگان‌، اعضای هیأت وزیران، نمایندگان مجلس، مسئولان دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف، ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در بخشی از سخنانشان به صراحت فرمودند:

” من معتقدم که کشور ما با امکاناتى که داریم، میتواند صد و پنجاه میلیون نفر جمعیت داشته باشد. من معتقد به کثرت جمعیتم. هر اقدام و تدبیرى که میخواهد براى متوقف کردن رشد جمعیت انجام بگیرد، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام بگیرد”.

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI