آیت الله مهدوی کنی و حضور نمایندگان محسن رضایی و قالیباف

آیت الله مهدوی کنی و حضور نمایندگان محسن رضایی و قالیباف

نظرآیت‌الله‌مهدوی درباره نماینده قالیباف ورضایی آیت الله مهدوی‌کنی در رابطه با حضور نمایندگان محسن رضایی و قالیباف در جبهه متحد اصولگرایی توضیح داد: نماینده خاصی ندارند، اما ما گفته‌ایم نماینده بفرستند به این معنا که مطالبات‌شان را بیان کنند. به گزارش ایسنا آیت‌الله مهدوی کنی در حاشیه مراسم رونمایی از سند چشم‌انداز حرکت‌های جهادی که […]

نظرآیت‌الله‌مهدوی درباره نماینده قالیباف ورضایی

آیت الله مهدوی‌کنی در رابطه با حضور نمایندگان محسن رضایی و قالیباف در جبهه متحد اصولگرایی توضیح داد: نماینده خاصی ندارند، اما ما گفته‌ایم نماینده بفرستند به این معنا که مطالبات‌شان را بیان کنند.

به گزارش ایسنا آیت‌الله مهدوی کنی در حاشیه مراسم رونمایی از سند چشم‌انداز حرکت‌های جهادی که در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: هر کشوری با جهاد آباد می‌شود، گرچه شاید برخی قصد قربت نداشته باشند اما بدون تلاش و جهاد، هیچ کشوری آباد نمی‌شود پس باید بدانیم که عالم وجود تعطیلی‌بردار نیست چراکه خدا نیز همیشه در کار است.

مهدوی‌کنی در پاسخ به پرسشی در رابطه با سند چشم‌انداز حرکت‌های جهادی گفت: مساله جهاد کاری است که دو خاصیت دارد؛ اول آن‌که اداری نیست، پس در این حالت مشکلات کار تحمل می‌شود و معنای جهاد نیز همین است.

وی افزود: در حرکت جهادی کار جوانان ساعت و روز ندارد و جنبه حقوق و مزد و مرخصی و بازنشستگی مطرح نمی‌شود پس کار به طور اساسی انجام می‌شود.

رییس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: از طرف دیگر حرکت جهادی برای خود جهادگران اثر مثبت دارد چون خودشان را می‌سازند و برای آینده ساخته می‌شوند و در حالی که با کارهای سخت و سختی‌ها آشنا می‌شوند، درک‌شان بالا می‌رود و در آینده به فکر مردم خواهند بود، بنابراین فقط پشت‌ میزنشین نمی‌شوند.

مهدوی‌کنی در پاسخ به پرسشی در مورد انتخاب ولایتی به عنوان سخنگوی جبهه متحد اصولگرایی گفت: بنا نیست که وارد تمام جزئیات شویم و مشخص کنیم چه کسی سخنگو است و کسی را انتخاب کنیم، بنابراین کسانی که مورد اعتماد هستند دور هم می‌نشینند و تصمیم می‌گیرند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که آیا عدم همگرایی جبهه پایداری به معنای سهم‌خواهی آن‌ها نیست، گفت: ان‌شاءالله می‌آیند. ما امیدواریم و ناامید نیستیم.

مهدوی‌کنی در پاسخ به خبرنگار ایسنا در رابطه با حضور نمایندگان محسن رضایی و قالیباف در جبهه متحد اصولگرایی توضیح داد: نماینده خاصی ندارند، اما ما گفته‌ایم نماینده بفرستند به این معنا که مطالبات‌شان را بیان کنند.

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI