محموداحمدی نژاد: رابطه من با رهبر انقلاب در چارچوب قانون است!

محموداحمدی نژاد: رابطه من با رهبر انقلاب در چارچوب قانون است!

محموداحمدی نژاد: رابطه من با رهبر انقلاب در چارچوب قانون است! احمدی نژاد صبح امروز به نیویورک سفر کرد تا در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کند. وی در این سفر با روزنامه واشنگتن پست مصاحبه کرد. رئیس جمهور به این سوال که آیا میان وی با مقام معظم رهبری اختلاف نظری وجود دارد؟ پاسخ […]

محموداحمدی نژاد: رابطه من با رهبر انقلاب در چارچوب قانون است!

احمدی نژاد صبح امروز به نیویورک سفر کرد تا در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کند. وی در این سفر با روزنامه واشنگتن پست مصاحبه کرد. رئیس جمهور به این سوال که آیا میان وی با مقام معظم رهبری اختلاف نظری وجود دارد؟ پاسخ قابل تاملی داده است.


به گزارش جهان، پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در گزارش خود از مصاحبه رئیس جمهور با روزنامه واشنگتن پست، نوشت:

دکتر احمدی‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا میان وی با مقام معظم رهبری اختلاف نظری وجود دارد؟ گفت: در دنیا نمی توان دو نفر را پیدا کرد که مانند یکدیگر فکر کنند اما در ایران قوانین بسیار شفاف بوده و حد و مرزها در آن مشخص است و ما نیز طبق قانون عمل می کنیم.

رییس جمهور درباره وضعیت فعلی دو تن از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دهم،‌ گفت: من از وضعیت آنها اطلاعی ندارم و این در حالی است که قوه قضاییه مستقل از قوه مجریه بوده و این قوه مسئول رسیدگی به وضع آنان است و اگر کسی تخلف کرده باشد طبق قانون با او برخورد خواهد شد.

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI