فرزاد جمشیدی از صدا و سیما خواست که احسان علیخانی برگردد

  فرزاد جمشیدی ـ مجری برنامه‌ی زنده معارفی «یاد خدا» ـ  از مسؤولان صداو سیما درخواست کرد، مجریانی که محبوب می‌شوند را به راحتی کنار نگذارند.  به گزارش ایسنا، فرزاد جمشیدی با اعلام خبر اینکه در ویژه‌ برنامه‌های ایام رمضان اجرای برنامه ندارد، گفت: برنامه‌ی «یاد خدا» نیز تا پس از ماه رمضان پخش نخواهد […]

 

فرزاد جمشیدی ـ مجری برنامه‌ی زنده معارفی «یاد خدا» ـ  از مسؤولان صداو سیما درخواست کرد، مجریانی که محبوب می‌شوند را به راحتی کنار نگذارند.

 به گزارش ایسنا، فرزاد جمشیدی با اعلام خبر اینکه در ویژه‌ برنامه‌های ایام رمضان اجرای برنامه ندارد، گفت: برنامه‌ی «یاد خدا» نیز تا پس از ماه رمضان پخش نخواهد شد.این مجری تلویزیون با بیان اینکه محبوبیت مجری برای مخاطب در رسانه‌های تصویری نکته‌ای است که اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: همه‌ی ما می‌دانیم در رسانه مقوله‌ای به نام مخاطب مهم است و برای جذب مخاطب، محبوبیت مجری نکته‌ای است که اهمیت دارد.

وی در این برنامه از مسؤولان به ویژه دکتر دارابی ـ معاون سیما ـ درخواست کرد مجریانی که محبوب می‌شوند را به راحتی کنار نگذارند. آن هم مجریان توانمندی که توانسته‌اند برنامه‌ی پرمخاطب داشته باشند.جمشیدی در این برنامه به مجریانی چون احسان علیخانی، اشاره کرد و از مسؤولان صداوسیما درخواست کرد که این گونه مجریان به برنامه‌های خودشان بازگردانده شوند.بر این اساس به تازگی مجریان دیگری از جمله محمود شهریاری و مهدی واعظی به دلیل مشکلاتی که در اجرای برنامه‌های زنده‌شان ایجاد شده بود با شبکه‌هایشان با مشکل مواجه شدند. همچنین فریدون جیرانی مجری و تهیه‌کننده هفت نیز این برنامه را واگذار کرد. ضمن اینکه احسان علیخانی ـ مجری ماه عسل هم دیگر اجرا ندارد. محمدرضا شهیدی‌فرد تهیه‌کننده و مجری پارک ملت هم از دیگر مجریانی است که رفتنش از این برنامه مخاطب را با پرسش مواجه کرد. آخرین مجری هم حسن صحت ـ مجری نگاه یک ـ بود که بی آنکه فرصتی برای توضیح درباره‌ی علت رفتنش پیدا کند، از مخاطبان خداحافظی کرد.

۲۴ تیر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ساسی جون

سلام!!!ببخشید خود اقای علیخانی گفتند که اینها شایعه است!!!!!مگه نه؟؟؟

باید احسان برگردد”برنامه تان بدون احسان بی روح شده

KHAMENEI KHAMENEI