دکتر عباسی/تحلیل سریال قهرمانان یا Heroes

دکتر عباسی/تحلیل سریال قهرمانان یا Heroes

… در این سریال کسانی که فکر می کردند مثل مردم عادی هستند، به نیروهای درون خود پی می برند و متوجه میشوند که خارق العاده هستند و ماجراهایی که بعدا برای نجات جهان انجام می دهند،  این سریال از چندین بازیگر کلیدی برای کار خود بهره برده که هر کدام از آنها نیروی خاصی […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/emw87ctuew6t1rogitpn.jpg

در این سریال کسانی که فکر می کردند مثل مردم عادی هستند، به نیروهای درون خود پی می برند و متوجه میشوند که خارق العاده هستند و ماجراهایی که بعدا برای نجات جهان انجام می دهند،  این سریال از چندین بازیگر کلیدی برای کار خود بهره برده که هر کدام از آنها نیروی خاصی دارند و کارهای خاصی می توانند انجام بدهند، برای مثال یکی از بارزترین ستاره های این فیلم که  نقش آنرا Hayden Panettiere بازی کرده و این قابلیت را دارد که بعد از ایجاد هر نوع صدمه خود به خود و سریع خوب شود و شفا یابد.شخصیت Matt یک افسر پلیس است و می تواند افکار مردم را بخواند، Isaac می تواند آینده را نقاشی کند.

Hiro شخصیت ژاپنی داستان می باشد که می تواند زمان را نگه داشته و حتی در زمان و مکان رفت و آمد کند.  Niki شخصیت زنی است که درون او فردی با نیروی بسیار زیاد وجود دارد و می تواند او را در مواقع سختی نجات دهد Micah پسر NiKi است و قابلیت زیادی در همین کوچکی دارد و می تواند ابزارهای الکترونیکی را به فرمان خود در بیاورد در این خانواده عجیبD.L نیز خیلی عجیب و خارق العاده است و می تواند از اجسام رد شود !!!  Flying Man نیز می تواند پرواز کند البته خیلی سریعتر!!! ایشان یک فرد سیاسی هم هست که می خواهد بعدا سکان ایالات متحده امریکا را در دست بگیرد !!! Peter برادر او که در ابتدا هیچ قدرتی ندارد اما این احساس را دارد که میتواند یک Heroe باشد . شخصیت منفی داستان Sylar کسی است که می خواهد باکشتن قهرمانان دیگر به نیروی آنها دست پیدا کند که در بعضی مواقع این نیروها برای او ایجاد مشکل هم می کند. او تمامی سعی خود را برای کشتن دیگر قهرمانان می کند. و یک دکتر هندی که Heroe نیست اما همه قهرمانان برای حل مشکلات خود  نزد او می آیند .

دانلود فایل صوتی:

دانلود با لینک مستقیم یا دانلود با لینک مستقیم

حجم:۱۵ مگابایت

دانلود فایل تصویری:

دانلود با لینک مستقیم یا دانلود با لینک مستقیم

 حجم:۳۴۰ مگابایت

تهیه و گردآوری : ‌Zohur12.ir و Dr-abbasi.ir

کپی مطالب بدون ذکر منبع شرعا حرام است

( اگر مشکلی در دانلود داشتید در قسمت نظرات اعلام کنید)

۱۹ شهریور ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI