دانلود نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی + آموزش

مودیان گرامی، امکان دانلود نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی و دستورالعمل استفاده از آن در لینک های آخر پست مهیاست. توجه داشته باشید : ۱- با توجه به تغییر فرم اظهارنامه های مالیاتی در سال ۱۳۹۱، نرم افزار اظهارنامه الکترونیک سالهای قبل غیرقابل استفاده می باشد و تکمیل اظهارنامه الکترونیک صرفا از طریق نرم افزار جدید […]

مودیان گرامی، امکان دانلود نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی و دستورالعمل استفاده از آن در لینک های آخر پست مهیاست.

توجه داشته باشید :

۱- با توجه به تغییر فرم اظهارنامه های مالیاتی در سال ۱۳۹۱، نرم افزار اظهارنامه الکترونیک سالهای قبل غیرقابل استفاده می باشد و تکمیل اظهارنامه الکترونیک صرفا از طریق نرم افزار جدید امکان پذیر خواهد بود.

۲- در اظهارنامه سال جاری امکان ارائه اظهارنامه با گواهی الکترونیکی امضاء نیز فراهم شده است.لذا مودیانی که دارای گواهی الکترونیکی امضاء معتبر و رسمی کشور هستند می توانند با گواهی الکترونیکی امضاء خود اظهارنامه ارسال نمایند و دیگر نیازی به تحویل پرینت اظهارنامه به حوزه مالیاتی نمی باشد.در صورت عدم استفاده از گواهی الکترونیکی امضاء ضروری است مودیان محترم پس از ارسال الکترونیکی اظهارنامه نسخه کاغذی چاپ شده توسط سیستم را مهر و امضاء نموده و به حوزه مالیاتی یا دفاتر پستی تحویل دهند.

۳- امکان ارسال اظهارنامه در هر منبع مالیاتی فقط و فقط یکبار وجود دارد ، لذا خواهشمند است پس از تکمیل اطلاعات و قبل از ارسال به سازمان امور مالیاتی نسبت به چاپ نسخه پیش نویس و کنترل اطلاعات اقدام نموده و پس از اطمینان از صحت اطلاعات ، نسبت به ارسال آن و سپس چاپ نهایی اقدام فرمائید.
.
۴- در منبع اشخاص حقوقی ، داشتن شناسه ملی الزامی است. این شناسه کدی است که توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای کلیه اشخاص حقوقی صادر شده است. جهت اطلاع از این کد لطفاً به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه نمایید.

۵- در منبع اشخاص حقیقی و مالیات بر درآمد املاک داشتن شماره ملی و شماره پستی الزامی می باشد.

۶- اظهارنامه مشاغل خودرو امسال فقط ار طریق دفاتر پیش خوان دولت قابل ارائه می باشد و نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی برای آن پیش بینی نشده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال لطفا با شماره تلفن های ۳۳۹۶۷۵۹۴ الی ۶ ، تماس حاصل نموده و یا به آدرس Ezhar@intamedia.ir ایمیل ارسال نمائید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.
لازم به ذکر است در صورت تمایل تلفن خود را اعلام نمائید تا در موارد مورد نیاز با شما تماس حاصل گردد.

مودی گرامی توجه شود نرم افزارهای ذیل تنها در سیستم عامل های Vista , Window 7 , XP Service Pack 3 قابل اجرا می باشد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینـــــــ ـــــــجا کلیک کنید.


توضیحات:

فرم اظهارنامه نسبت به سال قبل تغیراتی داشته است که پیشنهاد می شود ابتدا نسخه pdf آن بصورت پیشنویس دریافت و مرور شود.

ازجمله این تغیرات می توان به حذف جداول ریز هزینه های مالی ، اداری تشکیلاتی و حقوق مزایا و درج آن (بصورت کلی)درفرم صورت سود و زیان اشاره کرد.

جداولی از قبیل جدول شماره ۶ مربوط به آنالیز سرمایه ، شماره ۷ فروش خالص و شماره ۱۲ فهرست صادرات و مابه ازاء دریافتی به این پکیج اضافه شده است.

یکی از موارد مبهم در این فرم ، اختصاص یک ردیف مجزا در جدول شماره ۲ (محاسبه معافیتها) با عنوان فعالیتهای مشمول مالیات مقطوع است که مودی قبلا آنرا در جدول شماره ۱ (درآمدهایی که مالیات آنها بطور مقطوع قبلا پرداخت گردیده) تکمیل و اظهار کرده است.

درصورتی که سایت سازمان امورمالیاتی در دسترس نبود می توانید از این مسیر هم نرم افزار را که حاصل تلاش دوستان در دانلود سنتر تخصصی حسابداری است ، دانلود کنید:

دانلود اظهارنامه الکترونیکی سال ۱۳۹۱ اشخاص حقوقی + نحوه استفاده + لینک کمکی +‌ لینک کمکی


برگرفته از سایت سازمان امور مالیاتی کشور و سایت accpress.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۲۹ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :hossein

خوره به سیستمتون بزنن که یه دفعه ارسال میکنه بیست دفعه ارسال نمیکنه تو برنامه ارور میده برو برنامه جدیدو دانلود کن ولی وقتی میری میبینی اصلا برنامه جدید نیومده همونه. خدایی ما رو الاف کردید؟ یا مسخره کرید؟

خوبه

نويسنده ديدگاه :zarei

برای ارسال خطای ۷۰ میده. یعنی نسخه جدید اظهارنامه. در صورتی که همین نسخه رو از سایت سازمان دانلود کردم. خدایا کی میخواد این مشکلات حل بشه؟؟؟

نويسنده ديدگاه :سعید

مسخره کردید مارو
این که ارسال نمیشه
میگه نسخه شما قدیمیه
نسخه جدیدش و از کجا بگیریم
تو سایتش همین نسخه آخریه
یعنی چه

نويسنده ديدگاه :yas

مسخره ست-توکن گرفتیم نمیشه اطلاعات و ارسال کرد تا پشتیبانی توکن هم زنگ زدم-حل نشد که نشد-ورژن ۳ و ۴ و نشد که نشد دانلود کنم-ورژن ۲ رو ذانلود کردم-بی خیال توکن شدم بدون گواهی امضا ارسال کنم-بعد از نوشتن ۲۵ صفحه برا ارسال میزنه خطای ۷۰ نسخه قدیمیه-نسخه جدید و هم پیدا نمیکنم-همون دستی اظهارنامه مینوشتیم میاوردیم به تکنولوژی بر میخورد(خدا بهمون رحم کنه)

نويسنده ديدگاه :سارا

واقعا که چرا یکی راهنمایی نمیکنه که نسخه جدیدش دیگه چیه وقت داره تموم میشه از هرکی پرسیدم حتی از کافینتیا هم پرسیدم نمی دونستن یکی نیست جواب من سااااااااااااااااااااااررررررررررررررراااااااااااااااروووووووووووو بده دیوانه شدم از بس دانلود کردم

نويسنده ديدگاه :اصغر

جدید ترین نسخش ۵٫۰٫۰٫۶ هست.اگه اطلاعاتت رو تو ۵٫۰٫۰٫۵ زدی کافیه نسخه ۵٫۰٫۰٫۶ دانلود و بعد نصب کنی،بعد بری تو جستجوی اظهارنامه ها شناسه ملی و کد رهگیری رو وارد کنی تمام اطلاعاتش تو نسخه ۵٫۰٫۰٫۶ میاد،میتونی راحت ارسالش کنی،اگه کلا اطلاعاتت رو وارد نکردی خوب تو نسخه جدید اطلاعاتت رو وارد و ارسال کن

نويسنده ديدگاه :حمید

سلام لطفا من رو راهنمایی کنید .دستگاه توکن گرفتم ولی موقع نمایش گواهی امضا بخش شماره ملی خالیه و خطا می ده که کد ملی اظهارنامه باامضا الکترونیک یکی نیست . به دفترخانه مراجعه کردم گفت در دستگاه توکن وارد شده ولی کار نمی کنه . لطفا اگه کسی اطلاعی داره تا وقت تموم نشده من رو راهنمایی کنه . ممنون

نويسنده ديدگاه :hadi abbasi

بسیار کامل و دقیق

KHAMENEI KHAMENEI