افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران

مدیرعامل صندوق تأمین اجتماعی گفت: از ابتدای سال‌جاری به مجموع حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران مبلغ یکصد هزار تومان افزوده خواهد شد که از هفته تأمین‌اجتماعی در نیمه دوم تیرماه پرداخت آن آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، سعید مرتضوی درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: براساس کمک و مساعدت بی‌سابقه […]

مدیرعامل صندوق تأمین اجتماعی گفت: از ابتدای سال‌جاری به مجموع حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران مبلغ یکصد هزار تومان افزوده خواهد شد که از هفته تأمین‌اجتماعی در نیمه دوم تیرماه پرداخت آن آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید مرتضوی درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: براساس کمک و مساعدت بی‌سابقه دولت خدمتگزار و رئیس‌جمهور تعهدات دولت به صندوق تأمین‌اجتماعی در قالب واگذاری سهام ۲۱ شرکت به ارزش ۳۵ هزار میلیارد تومان انجام شده است، شرکت جدیدی جهت اداره این سهام در شرف تشکیل است که از محل درآمد سهام این شرکت‌ها از ابتدای سال‌جاری به مجموع حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران مبلغ یکصد هزار تومان افزوده خواهد شد که از هفته تأمین‌اجتماعی در نیمه دوم تیرماه پرداخت آن آغاز می شود.

وی گفت: امیدواریم با تکمیل برنامه‌های تحولی شرکت جدید تا پایان سال بتوانیم به حقوق و دریافتی بازنشستگان و مستمری‌بگیران مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اضافه کنیم تا بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی این عزیزان مرتفع شود.

۲۴ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :mehdi

سلام ببخشید کل حقوق اضافه شده را در نیمه دوم تیر یکجا پرداخت می کنند یعنی از فروردین تا تیر را که مبلغ۴۰۰هزار تومان می شود در نیمه دوم تیر پرداخت میکنند

KHAMENEI KHAMENEI