کاپیتان استقلالی ها بر میگردد؟ - دانلود سخنرانی رائفی پور

کاپیتان استقلالی ها بر میگردد؟

یک سایت قطری از بلاتکلیفی مهاجم ایرانی در الغرافه خبر داد. بنا به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت الکاس قطر در خصوص آخرین وضعیت باشگاه الغرافه قطر : این تیم قطری مذاکرات خود را با جواد احناش، بازیکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور این بازیکن برای فصل آینده در […]

یک سایت قطری از بلاتکلیفی مهاجم ایرانی در الغرافه خبر داد.

بنا به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت الکاس قطر در خصوص آخرین وضعیت باشگاه الغرافه قطر : این تیم قطری مذاکرات خود را با جواد احناش، بازیکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور این بازیکن برای فصل آینده در جمع شاگردان سیلاس قوت گرفته است.

این سایت در ادامه آورده است که مشعل مبارک، بازیکن ملی‌پوش الریان قرارداد جدیدی را با الغرافه امضا کرده است و این در حالی است که برای فصل جدید، عثمان العساس، کاپیتان مراکشی الغرافه، ارونا دیندانی و زی‌روبرتو برزیلی که به گرمیو پیوسته و همچنین میرغنی زین در جمع بازیکنان الغرافه جایی نخواهند داشت.

سایت الکاس در پایان اشاره کرده است که وضعیت قرارداد دیگو تاردلی برزیلی و فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی الغرافه با این تیم هنوز مشخص نیست و امکان ماندن یا نماندن این دو بازیکن در لیگ قطر مبهم است.

پس از بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال گفته می‌شود که نام مجیدی به صورت در لیست خرید استقلال قرار گرفته است و احتمال اینکه این بازیکن در پایان دوران بازیگری خود یک بار دیگر به جمع آبی‌پوشان بازگردد زیاد است.

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI