دستگیری‌جاعل امضای‌دادستان کل‌کشور - دانلود سخنرانی رائفی پور

دستگیری‌جاعل امضای‌دادستان کل‌کشور

به گزارش صراط به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌ الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران درباره فردی که در شیراز امضایش را جعل کرده بود اظهار داشت: آن فردی که در شیراز اقدام به جعل امضای من کرده بود دستگیر و به زندان محکوم شد. سخنگوی قوه قضاییه افزود: من از ایشان […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/05/find-out-if-someone-has-been-to-prison.jpg

به گزارش صراط به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌ الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران درباره فردی که در شیراز امضایش را جعل کرده بود اظهار داشت: آن فردی که در شیراز اقدام به جعل امضای من کرده بود دستگیر و به زندان محکوم شد.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: من از ایشان شکایتی نکردم و بر اساس قانون، دادستانی وارد شد که با حکم دادگاه این متهم محکوم به زندان شده است.

 گفتنی است؛ بهمن سال ۸۹ حجت الاسلام محسنی اژه ای در نشست خبری از جعل دست خط و امضایش خبر داده بود. وی در این نشست گفت: فهمیدم که شخصی با جعل دست‎خط خودم در اصفهان درخواست انتقال یک پرونده قضایی از شهر دیگری را کرده بود که با آگاهی و هوشیاری مسئولان مربوطه این شخص شناسایی و دستگیر شد. بعد هم مورد دیگری در شیراز رخ داد که این بار یک کلاهبردار دیگر امضای سخنگوی دستگاه قضا را جعل کرده بود.

۹ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI