بالاخره قلعه نویی سرمربی استقلال شد - دانلود سخنرانی رائفی پور

بالاخره قلعه نویی سرمربی استقلال شد

به نوشته ظهور۱۲ به نقل  ایسنا ، اعضای حاضر در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال پس از بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های ارائه شده از سوی کاندیداهای سرمربی گری، با رای خود امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب و معرفی کردند. در حالی که قرار بود نشست هیات […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل  ایسنا ، اعضای حاضر در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال پس از بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های ارائه شده از سوی کاندیداهای سرمربی گری، با رای خود امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب و معرفی کردند.

در حالی که قرار بود نشست هیات مدیره باشگاه استقلال فردا (سه‌شنبه) برگزار شود، امروز (دوشنبه) جلسه فوق‌العاده هیات مدیره در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و امیر قلعه‌نویی با حضور در این نشست برنامه‌هایش را تشریح کرد.

سرمربی جدید استقلال به دعوت احمد رسولی نژاد رییس هیات مدیره باشگاه در این نشست حضور پیدا کرد و اعضای حاضر در نشست پس از شنیدن برنامه‌های قلعه‌نویی، وی را به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب کردند.

امیر قلعه‌نویی طی سه فصل دوری از استقلال، دو بار با تیم فوتبال سپاهان عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را کسب کرد و یک بار نیز با تیم فوتبال تراکتورسازی نایب قهرمان این رقابت‌ها شد.

۸ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI