تجمع 10 نفری منافقین برای حمایت از شاهین نجفی+عکس

هتک حرمت یک خواننده مرتد به ساحت مقدس امام هادی (ع) طی روزهای اخیر موجی از اعتراضات و محکومیت ها را در نزد شیعیان سراسر جهان به همراه داشته است اما در این میان حمایت گروهک تروریستی منافقین از این خواننده مرتد با توجه به سوابق این گروهک اصلا دور از انتظار نبود.
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ اقدام توهین آمیز شاهین نجفی خواننده مرتد نسبت به ساحت مقدس به امام هادی (ع) که خشم مسلمانان دنیا را به همراه داشت با حمایت گروهک تروریستی منافقین همراه شده است.

اعضای گروهک تروریستی منافقین که از شاهین نجفی حمایت مالی و تشکیلاتی می کنند این بار با تجمع چند نفری که تعدادشان برابر عکس های منتشر شده به 10 نفر هم نمی رسد در شهر اسلو نروژ به حمایت از حرکت توهین آمیز شاهین نجفی از هتک حرمت به امام هادی (ع) پرداختند.
این در حالی است که طی روزهای گذشته اقدام موهن شاهین نجفی در جریحه دار کردن احساسات مسلمانان ، در سراسر دنیا با اعتراض های گسترده همراه بوده است.

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/3/8/9905_954.jpg

11 دیدگاه برای “تجمع 10 نفری منافقین برای حمایت از شاهین نجفی+عکس”

 1. اتفاقا آقای عاقل جزای این وامثال این ابلیس زاده مرگه،اونم ازنوعی که داعش میکشه،تااولا بقیه حساب کاردستشون بیاد که با اعتقادات مسلمونانمیشه بازی کرد دوما نگاه چپ به مسلمونا همچین جزایی داره،خدایا چرا لیاقت حفظ قرآنو به همچین بی همه چسز ها میدی؟!ان شاء ا… صاحبمون خودش انتقام این کارای کافرارو بگیره به زودی….

 2. شاهین نجفی بی ادب هست همه میدونن.ولی لیاقتش مر گگگگگگگگگگگگگگگ نیست.

 3. بسم الله الرحمن الرحیم
  فقط یه مشت علاف که فقط دوست دارن معروف شن و 4تاعکس ازشون نشون بدن که یه حالی کرده باشن گفته باشن ما هم هستیم، میتونن از یه احمق و آشغالی مثل خودشون ازش دغاع کنن!!!!!!!
  همین

 4. من در تعجبم از این شعور افرادی که ازاین شیطان صفت دفاع میکنن.به عقیده من اسم این شخص باید بشود کرکس و حیف کلمه نجفی روی این شخص

 5. تا یکی میاد چهار کلمه چرت و پرت میگه چهار نفر که ضد انقلابن میان ازش طرفداری میکن.اخه چی اون طرفداری داره؟اینکه همین جور به هر کی میخواد فوش بد بیراه میگه؟یا اون ریشش!

 6. خداوندبزرگ روشاکریم که دشمنانمون روازاحمق ترین انسانهاخلق کرد.منافقین کوردل که درشبکه خودشون دم ازشیعه بودن میزنن ومیلادایمه اطهارروجشن میگیرن ودرشهادتشون هم برنامه سوگواری نشون میدن بااین حمایت نفاقشون روکاملا آشکارکردن ونشون دادن که فقط بانظام مامشکل ندارن ومشکل اونها بادینه واین برنامه های به ظاهردینی هم دستاویزاونهابرای فریب یک عده ساده لوح بوده که خداوندبایک انسان نجس ترازخودشون نقشه شوم اونها روبرملا کرد.(عدو شود سبب خیراگرخدا خواهد.)آیا اینها برای مردم حجت نیست؟ بازهم بایدبیشترمنافقین رو بشناسیم؟

 7. ye mosht heyvun va az khoda bi khabar belakhare har chizi bayad tofale dashte bashe mamlekate badbakhte ma ham ke bi tofale nemishe mage in ke khoda nazar kone be ma javuna va zohooresho beresune be omide un rooz

 8. be nazare man karesh eshtebah bood kheyli vali akhe ma koli moshkele gonde dg to in keshvar darim ke bayad behesh beresim ha nazare shoma ha chie

 9. یک مشت کافر از یک کافر دیگر حمایت کردند. این مجاهدین خلق را امام خمینی خوب شناخت. این پست فطرتها را باید بدون رحم از صفحه روزگار محو کرد چون بجز فساد و تباهی فایده دیگری ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.