گزارش تصویری از جنجال در مراسم تودیع لیالی - دانلود سخنرانی رائفی پور

گزارش تصویری از جنجال در مراسم تودیع لیالی

پارسایی عضو هیات مدیره شمسا نسبت به گفته لیالی اعتراض تندی کرد بطوریکه با نشستن کنار قاضی عسگر و حسینی وزیر ارشاد سعی در رد گفته های لیالی داشت. مهر:افشاگری لیالی در مراسم تودیع خود در سازمان حج باعث ترک مدیر عامل شرکت شمسا از سالن و همچنین اعتراض تند عضو هیات مدیره این شرکت […]

پارسایی عضو هیات مدیره شمسا نسبت به گفته لیالی اعتراض تندی کرد بطوریکه با نشستن کنار قاضی عسگر و حسینی وزیر ارشاد سعی در رد گفته های لیالی داشت.

مهر:افشاگری لیالی در مراسم تودیع خود در سازمان حج باعث ترک مدیر عامل شرکت شمسا از سالن و همچنین اعتراض تند عضو هیات مدیره این شرکت شد.

در مراسم تودیع علی لیالی و معارفه موسوی رئیس جدید سازمان حج و زیارت پس از آنکه لیالی عنوان کرد که حسن محمدی با سفارش اسفندیار رحیم مشایی به عنوان مدیرعامل شرکت شمسا انتخاب شده همهمه ای در سالن به پا شد و سپس نیز حسن محمدی سالن را به نشانه اعتراض ترک کرد.

اما پارسایی عضو هیات مدیره شمسا نسبت به گفته لیالی اعتراض تندی کرد بطوریکه با نشستن کنار قاضی عسگر و حسینی وزیر ارشاد سعی در رد گفته های لیالی داشت.

وی به این کار بسنده نکرد و پس از پایان یافتن سخنرانی وزیر ارشاد با صدای بلند در سالن عنوان کرد که این گفته لیالی بزرگترین دروغ تاریخ بوده است و همین موضوع چند دقیقه ای برنامه را مختل کرد.

۸ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :reza

لیالی را هنوز هیچ کدام از کارمندان سازمان فراموش نکرده اند در زمان دولت اصلاحات بشدت چپ می زد بعد آمدن احمدی نژاد با توجه به نزدیکی با مشایی اینوری شد. و یادتون هست چقدر تلاش کردن قهرودی رو کنار بزنن که یکبار با واکنش علما و حضرت آقا روبرو شدن تا اینکه بلاخره آمد حالا هم که اینطوری داره میره بالجن مال کردن آبروی یکی از فرزندان مخلص نظام قصد بعدی داره که خواهید دید . به این میگن نفاق غی اینه؟

نويسنده ديدگاه :reza

لیالی را هنوز هیچ کدام از کارمندان سازمان فراموش نکرده اند در زمان دولت اصلاحات بشدت چپ می زد بعد آمدن احمدی نژاد با توجه به نزدیکی با مشایی اینوری شد. و یادتون هست چقدر تلاش کردن قهرودی رو کنار بزنن که یکبار با واکنش علما و حضرت آقا روبرو شدن تا اینکه بلاخره آمد حالا هم که اینطوری داره میره بالجن مال کردن آبروی یکی از فرزندان مخلص نظام قصد بعدی داره که خواهید دید . به این میگن نفاق غیر اینه؟

نويسنده ديدگاه :محمد جواد

من نه لیالی را می شناسم نه امسال او را
ولی حاج حسن محمدی را به خوبی می شناسم.او از خادمان صادق و درستکار و از آزاده هایی که راه را گم نکردند و هنوز دنباله رو اسلام و امام و شهدا هستند بوده و هست و نیز از کارآمد ترین مدیران ایران است واگر هر کس عتبات دو سال پیش را با حال مقایسه کند متوجه کارآمدی او می شود.پس دروغگوییها در مورد وی فقط نشان دادن چهره واقعی خود دروغگوست زیرا او پشتش به خدا و دعای خیر مردم گرم است و بس .

نويسنده ديدگاه :مونا

آقای لیالی برو که بدجوری به حسن محمدی حسودیت شده
برو یه کم درسای مدیریت بخون شاید به گرد پاش رسیدی

نويسنده ديدگاه :reza

باعث افتخار است که هنوز هم صداهایی هست که بدون ترس از دست دادن امتیازات کلام حق را فریاد بزنند نفس آزاده شجاع عباس پارسایی گرم عمرش طولانی که در ان مجلص قربون صدقه رفتن و تعارفات رو تکه پاره کردن در دفاع از برادر مومن و مظلومش حاج حسن نترسید ایستاد و در مقابل تمامی مسئولین فریاد زد. و خدا شاهد است که بحق نیز فریاد . چرا که عرض المومن افضل من دمه اون شخص بی آبرو آبروی محمدی رو نشانه نگرفته بود قصدش ضربه به تفکر کمیاب خدمت صادقانه بود.

نويسنده ديدگاه :reza

اصطلاح دروغ بزرگ که اقای پارسایی در اعتراض به دروغگویی ان فرد مخلوع استفاده کرد دقیقا در عملیات روانی حساب شده است و به تاکتیک‌ دروغ بزرگ : ( همان تئوری گوبلز و هیتلر ) برای فتح افکار عمومی معروف است.
جنگ روانی می‌خواهد در اذهان مخاطبان خود نوعی اندیشه کلیشه‌ای ایجاد کند و باور یک فرد را نسبت به یک نظام و یا شخص وگروه ارزشی تخریب نماید.اگر در آینده نیز اوضاع رو رصد کنید می فهمید که این فرد و امثال او دنبال چی هستند . البته اگر موفق شوند.؟؟

نويسنده ديدگاه :محمد جواد

شما درست فرمایش کردید چون آقای پارسایی رو از نزدیک میشناسم.
او از شجاعان عرصه دفاع از آرمان های شهدا و طرفتار حق و حقیقت است.
خدا آقای پارسایی و حاج حسن و دیگر خیرخواهان مردم رو سالم و صحیح نگه داره و شر شیطان رو از آنها دور بکنه.
مملکت ما به این افراد نیاز داره و دیدن این افراد باعث دلخوشی امام زمان میشه.
امام زمان بیا که تا نیایی گره از کار بشر وا نشود

نويسنده ديدگاه :صادق

خدا بدخواهان حاج حسن رو ریشه کن کنه
در دلم پر حرفه و تو گلوم بغض
من و خانواده ام یکی از خانواده های تحت پوشش دستان پر خیر حاج آقا محمدی هستیم.قول داده بودم نگم اما دلم درد داره باید بگم.
چرا نگم جهیزیه دخترم رو داد چرا نگم پسرمو داماد کرد چرا نگم هر ماه یه بسته پر از قند وشکر وبرنج و روغن و… میاره در خونم و خانمم اسم بستشو گذاشته بسته مهر.
نامردها چرا اذیت میکنیید چرا دروغ میگید.
شما از دسته منافقانیین
من سواد ندارم اینارم به پسرم گفتم بنویسه
دسته علی بر سر حاج حسن محمدی و مدافعینش
یا زهرا کمکش کن

نويسنده ديدگاه :زهرا

برای حسن محمدی:
به کسانی که به شما حسودی می کنند، احترام بگذارید. آنها تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند، شما بهتر از آنهایید

نويسنده ديدگاه :طاهره

آیت الله مطهری :
بچه ها به قطار در حال حرکت سنگ پرتاب می کنند .
تا امام زمان و ولایت فقیه و شهدا و امام شهدا به امسال حاج حسن محمدی و پارسایی و… نظر دارند آنها شکست ناپذیرترین افرادند.

نويسنده ديدگاه :محمد جاوید

انسانهای با تقوا در حال جهادند و دشمنان زیادند.
خدا به حاج حسن و دوستانش صبر و استقامت بده چون هنوزم دوران جنگ تموم نشده و تفاوتش اینه که دشمن لباس خودی رو پوشیده و اندازه اون بعثی ها هم جرات ندارند که رو در رو بجنگند

نويسنده ديدگاه :یه بند خدا

با سلام و خسته نباشید به تمامی عزیزان:
من حاج حسن محمدی رو خوب می شناسم چون بچه محل بودیم فردی بسیار درستکار مومن و غمخوار مردم ، در جواب اون اقا که گفتند پول از کجا میاد که خرج ازدواج و وام و غیره…میشه عرض کنم که هم خود ایشان از درامد شخصی خودش که اصلا ربطی به شمسا و ارگانهای دولتی نداره هم با کمک دوستان خوبش که ایشان را قبول دارند و و معتمد همه می باشد این هزینه ها را انجام می دهند مگر ما ادمهای خیر خواه کم داریم از کجا میارند از بیت المال ؟ مثلی هست که میگن قطاری که ایستاده سنگ بهش پرتاب نمی کنند به قطار در حال حرکت سنگ پرتاب میشه ، حالا بحث این اقایونه ، حاج حسن محمدی چون کارش رو بلده و درست و خالص کار می کنه و بدون ذره ای بریز و بپاش این حرفها هم طبیعی هست راست گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد . اگر تا حالا کسی حاج حسن محمدی رو بهتر نمی شناخت یا اصلا نمی شناخت و اگر کسی شرکت شمسا و خدمات اونو نمی شناخت حالا خوب شناخته و اگر شمسا می خواست برای کار خودش تبلیغی کنه باید هزینه فراوانی رو متقبل می شد و الان بدون یک ریال هزینه تبلیغ خوب ومفیدی برای شرکت شمسا و خدماتشونو شده . کارشون خیره و جز ثواب چیزی نداره و ضمنا کار پر درد سر و خطر افرینی هم دارند اما چون در راه امام حسین ( ع ) و دیگر ائمه هست قطعا در درگاه خدا نادیده نیست و اجرشون محفوظ انشالله . خدا اخر و عاقبت همه رو ختم بخیر کند . و یک لحظه ما را به حال خودمون وا نگذارد .

نويسنده ديدگاه :علی

سلام علبکم
من هم لیالی رو مبشناسم هم محمدی لیالی واقعا در مورد حج مدبر با سابقه ایست وتعوبضش در این شرایط اون هم با موسوی که سابقه این کار ونداره کار غلطی بود ولی از اون غلط تر کار لیالی بود که حسن محمدی رو خراب کرد حسن آزاده بزرگواری که ۸سال در عراق نفس بعثی ها رو برید حالا مشایی کیه که بخواد حسن محمدی رو توصیه کنه به خدا من یک موی حسن رو با صدتا مشایی ولیالی عوض نمیکنم

نويسنده ديدگاه :اکبر

من لیالی را خوب می شناسم ادمی نیست که از خودش حرف بزند حتمان چیزی بوده که بیان کرده است

نويسنده ديدگاه :بهناز

به نظر من لیالی ادم با تقوا و درستکاری است این حاج حسن کی هست که طرفداراش تازه پیداشون شده اون موقع که لیالی به این سمت معرفیش کرد ادم خوبی بود حالا ادم بده شده از خدا بی خبرها

نويسنده ديدگاه :امیر

سلام بایددید تقواازنظرشما یعنی چی ابن ملجم هم آدم باتقوائی بوددرضمن درمورد حاج حسن محمدی کسیه که همین لیالی التماسشو میکرد مدیریت شمسا رو قبول کنه کسیه که زمان ری شهری ازش خواستن ریاست سازمان حج وقبول کنه کسیه که اگه دنبال اسم ورسم بود امثال لیالی وبقیه همش فکر مصاحبه بود امثال شماها که تقواتون مثل قطام وابن ملجمه بهتره برید اول تحقیق کنید بعد حرف بزنید

نويسنده ديدگاه :ماهان

بهناز خانم لطفا در مورد کسی که اونو نمیشناسی اظهار نظر بیخودی نکن

نويسنده ديدگاه :محمدحسین

حاج حسن مثل همه ی آزاده ها آدم باحالیه خدا خودش نگهدارش باشه….همین

KHAMENEI KHAMENEI