گزارش تصویری از جنجال در مراسم تودیع لیالی

پارسایی عضو هیات مدیره شمسا نسبت به گفته لیالی اعتراض تندی کرد بطوریکه با نشستن کنار قاضی عسگر و حسینی وزیر ارشاد سعی در رد گفته های لیالی داشت.

مهر:افشاگری لیالی در مراسم تودیع خود در سازمان حج باعث ترک مدیر عامل شرکت شمسا از سالن و همچنین اعتراض تند عضو هیات مدیره این شرکت شد.

در مراسم تودیع علی لیالی و معارفه موسوی رئیس جدید سازمان حج و زیارت پس از آنکه لیالی عنوان کرد که حسن محمدی با سفارش اسفندیار رحیم مشایی به عنوان مدیرعامل شرکت شمسا انتخاب شده همهمه ای در سالن به پا شد و سپس نیز حسن محمدی سالن را به نشانه اعتراض ترک کرد.

اما پارسایی عضو هیات مدیره شمسا نسبت به گفته لیالی اعتراض تندی کرد بطوریکه با نشستن کنار قاضی عسگر و حسینی وزیر ارشاد سعی در رد گفته های لیالی داشت.

وی به این کار بسنده نکرد و پس از پایان یافتن سخنرانی وزیر ارشاد با صدای بلند در سالن عنوان کرد که این گفته لیالی بزرگترین دروغ تاریخ بوده است و همین موضوع چند دقیقه ای برنامه را مختل کرد.

18 دیدگاه برای “گزارش تصویری از جنجال در مراسم تودیع لیالی”

 1. سلام بایددید تقواازنظرشما یعنی چی ابن ملجم هم آدم باتقوائی بوددرضمن درمورد حاج حسن محمدی کسیه که همین لیالی التماسشو میکرد مدیریت شمسا رو قبول کنه کسیه که زمان ری شهری ازش خواستن ریاست سازمان حج وقبول کنه کسیه که اگه دنبال اسم ورسم بود امثال لیالی وبقیه همش فکر مصاحبه بود امثال شماها که تقواتون مثل قطام وابن ملجمه بهتره برید اول تحقیق کنید بعد حرف بزنید

 2. به نظر من لیالی ادم با تقوا و درستکاری است این حاج حسن کی هست که طرفداراش تازه پیداشون شده اون موقع که لیالی به این سمت معرفیش کرد ادم خوبی بود حالا ادم بده شده از خدا بی خبرها

 3. من لیالی را خوب می شناسم ادمی نیست که از خودش حرف بزند حتمان چیزی بوده که بیان کرده است

 4. سلام علبکم
  من هم لیالی رو مبشناسم هم محمدی لیالی واقعا در مورد حج مدبر با سابقه ایست وتعوبضش در این شرایط اون هم با موسوی که سابقه این کار ونداره کار غلطی بود ولی از اون غلط تر کار لیالی بود که حسن محمدی رو خراب کرد حسن آزاده بزرگواری که 8سال در عراق نفس بعثی ها رو برید حالا مشایی کیه که بخواد حسن محمدی رو توصیه کنه به خدا من یک موی حسن رو با صدتا مشایی ولیالی عوض نمیکنم

 5. با سلام و خسته نباشید به تمامی عزیزان:
  من حاج حسن محمدی رو خوب می شناسم چون بچه محل بودیم فردی بسیار درستکار مومن و غمخوار مردم ، در جواب اون اقا که گفتند پول از کجا میاد که خرج ازدواج و وام و غیره…میشه عرض کنم که هم خود ایشان از درامد شخصی خودش که اصلا ربطی به شمسا و ارگانهای دولتی نداره هم با کمک دوستان خوبش که ایشان را قبول دارند و و معتمد همه می باشد این هزینه ها را انجام می دهند مگر ما ادمهای خیر خواه کم داریم از کجا میارند از بیت المال ؟ مثلی هست که میگن قطاری که ایستاده سنگ بهش پرتاب نمی کنند به قطار در حال حرکت سنگ پرتاب میشه ، حالا بحث این اقایونه ، حاج حسن محمدی چون کارش رو بلده و درست و خالص کار می کنه و بدون ذره ای بریز و بپاش این حرفها هم طبیعی هست راست گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد . اگر تا حالا کسی حاج حسن محمدی رو بهتر نمی شناخت یا اصلا نمی شناخت و اگر کسی شرکت شمسا و خدمات اونو نمی شناخت حالا خوب شناخته و اگر شمسا می خواست برای کار خودش تبلیغی کنه باید هزینه فراوانی رو متقبل می شد و الان بدون یک ریال هزینه تبلیغ خوب ومفیدی برای شرکت شمسا و خدماتشونو شده . کارشون خیره و جز ثواب چیزی نداره و ضمنا کار پر درد سر و خطر افرینی هم دارند اما چون در راه امام حسین ( ع ) و دیگر ائمه هست قطعا در درگاه خدا نادیده نیست و اجرشون محفوظ انشالله . خدا اخر و عاقبت همه رو ختم بخیر کند . و یک لحظه ما را به حال خودمون وا نگذارد .

 6. انسانهای با تقوا در حال جهادند و دشمنان زیادند.
  خدا به حاج حسن و دوستانش صبر و استقامت بده چون هنوزم دوران جنگ تموم نشده و تفاوتش اینه که دشمن لباس خودی رو پوشیده و اندازه اون بعثی ها هم جرات ندارند که رو در رو بجنگند

 7. آیت الله مطهری :
  بچه ها به قطار در حال حرکت سنگ پرتاب می کنند .
  تا امام زمان و ولایت فقیه و شهدا و امام شهدا به امسال حاج حسن محمدی و پارسایی و… نظر دارند آنها شکست ناپذیرترین افرادند.

 8. برای حسن محمدی:
  به کسانی که به شما حسودی می کنند، احترام بگذارید. آنها تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند، شما بهتر از آنهایید

 9. خدا بدخواهان حاج حسن رو ريشه كن كنه
  در دلم پر حرفه و تو گلوم بغض
  من و خانواده ام يكي از خانواده هاي تحت پوشش دستان پر خير حاج آقا محمدي هستيم.قول داده بودم نگم اما دلم درد داره بايد بگم.
  چرا نگم جهيزيه دخترم رو داد چرا نگم پسرمو داماد كرد چرا نگم هر ماه يه بسته پر از قند وشكر وبرنج و روغن و… مياره در خونم و خانمم اسم بستشو گذاشته بسته مهر.
  نامردها چرا اذيت ميكنييد چرا دروغ ميگيد.
  شما از دسته منافقانيين
  من سواد ندارم اينارم به پسرم گفتم بنويسه
  دسته علي بر سر حاج حسن محمدي و مدافعينش
  يا زهرا كمكش كن

 10. شما درست فرمايش كرديد چون آقاي پارسايي رو از نزديك ميشناسم.
  او از شجاعان عرصه دفاع از آرمان هاي شهدا و طرفتار حق و حقيقت است.
  خدا آقاي پارسايي و حاج حسن و ديگر خيرخواهان مردم رو سالم و صحيح نگه داره و شر شيطان رو از آنها دور بكنه.
  مملكت ما به اين افراد نياز داره و ديدن اين افراد باعث دلخوشي امام زمان ميشه.
  امام زمان بيا كه تا نيايي گره از كار بشر وا نشود

 11. اصطلاح دروغ بزرگ که اقای پارسایی در اعتراض به دروغگویی ان فرد مخلوع استفاده کرد دقیقا در عملیات روانی حساب شده است و به تاكتيك‌ دروغ بزرگ : ( همان تئوري گوبلز و هيتلر ) براي فتح افكار عمومي معروف است.
  جنگ رواني مي‌خواهد در اذهان مخاطبان خود نوعي انديشه كليشه‌اي ايجاد كند و باور يك فرد را نسبت به يك نظام و يا شخص وگروه ارزشي تخريب نمايد.اگر در آینده نیز اوضاع رو رصد کنید می فهمید که این فرد و امثال او دنبال چی هستند . البته اگر موفق شوند.؟؟

 12. باعث افتخار است که هنوز هم صداهایی هست که بدون ترس از دست دادن امتیازات کلام حق را فریاد بزنند نفس آزاده شجاع عباس پارسایی گرم عمرش طولانی که در ان مجلص قربون صدقه رفتن و تعارفات رو تکه پاره کردن در دفاع از برادر مومن و مظلومش حاج حسن نترسید ایستاد و در مقابل تمامی مسئولین فریاد زد. و خدا شاهد است که بحق نیز فریاد . چرا که عرض المومن افضل من دمه اون شخص بی آبرو آبروی محمدی رو نشانه نگرفته بود قصدش ضربه به تفکر کمیاب خدمت صادقانه بود.

 13. آقای لیالی برو که بدجوری به حسن محمدی حسودیت شده
  برو یه کم درسای مدیریت بخون شاید به گرد پاش رسیدی

 14. من نه لیالی را می شناسم نه امسال او را
  ولی حاج حسن محمدی را به خوبی می شناسم.او از خادمان صادق و درستکار و از آزاده هایی که راه را گم نکردند و هنوز دنباله رو اسلام و امام و شهدا هستند بوده و هست و نیز از کارآمد ترین مدیران ایران است واگر هر کس عتبات دو سال پیش را با حال مقایسه کند متوجه کارآمدی او می شود.پس دروغگوییها در مورد وی فقط نشان دادن چهره واقعی خود دروغگوست زیرا او پشتش به خدا و دعای خیر مردم گرم است و بس .

 15. لیالی را هنوز هیچ کدام از کارمندان سازمان فراموش نکرده اند در زمان دولت اصلاحات بشدت چپ می زد بعد آمدن احمدی نژاد با توجه به نزدیکی با مشایی اینوری شد. و یادتون هست چقدر تلاش کردن قهرودی رو کنار بزنن که یکبار با واکنش علما و حضرت آقا روبرو شدن تا اینکه بلاخره آمد حالا هم که اینطوری داره میره بالجن مال کردن آبروی یکی از فرزندان مخلص نظام قصد بعدی داره که خواهید دید . به این میگن نفاق غیر اینه؟

 16. لیالی را هنوز هیچ کدام از کارمندان سازمان فراموش نکرده اند در زمان دولت اصلاحات بشدت چپ می زد بعد آمدن احمدی نژاد با توجه به نزدیکی با مشایی اینوری شد. و یادتون هست چقدر تلاش کردن قهرودی رو کنار بزنن که یکبار با واکنش علما و حضرت آقا روبرو شدن تا اینکه بلاخره آمد حالا هم که اینطوری داره میره بالجن مال کردن آبروی یکی از فرزندان مخلص نظام قصد بعدی داره که خواهید دید . به این میگن نفاق غی اینه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.