گزارش تصویری:هنجارشکنی در تئاتر،قصه ای بی پایان - دانلود سخنرانی رائفی پور

گزارش تصویری:هنجارشکنی در تئاتر،قصه ای بی پایان

انگار داستان نظارت نکردن به تئاتر همچنان قرار است ادامه داشته باشد و پایانی برای آن وجود ندارد. در ادامه گزارشی تصویری خواهید دید از هنجارشکنی های تئاتر در ایران… به گزارش جهان، اجرای نمایش اسکلیگ و بچه های پرواز به کارگردانی محمد عاقبتی در تالار حافظ تهران به روی صحنه رفت. آوینی فیلم نوشت: […]

انگار داستان نظارت نکردن به تئاتر همچنان قرار است ادامه داشته باشد و پایانی برای آن وجود ندارد. در ادامه گزارشی تصویری خواهید دید از هنجارشکنی های تئاتر در ایران…

به گزارش جهان، اجرای نمایش اسکلیگ و بچه های پرواز به کارگردانی محمد عاقبتی در تالار حافظ تهران به روی صحنه رفت.
آوینی فیلم نوشت: این نمایش در حالی روزهای پایانی اردیبهشت ماه با سر و صدا روی صحنه رفت که بازی ها و حرکات بدنی بازیگران آن باعث دلخوری مخاطبان ارزشی شده است.
گزارش تصویری آمده در ادامه، حکایت از این دارد که قرار نیست نظارتی بر تئاتر صورت بگیرد چرا که در سال گذشته نیز دو نمایش مدتی روی صحنه رفتند که به دلیل قبح شکنی های صورت گرفته در آن ها و مخالفت ها و اعتراضات مردمی به اجبار از صحنه خارج شدند. بعد از قبح شکنی ها به نظر می رسد روند عادی سازی در این زمینه در حال شکل گیری است به گونه ای که بعد از مدت ها، حتی رسانه ها نیز از پرداختن به آن صرف نظر کنند.

حالا اینکه آیا وزارت ارشاد در این مورد سریع وارد عمل می شود یا نه باید دید در روزهای آینده چه برخوردی با “اسکلیگ و بچه های پرواز” خواهد کرد.

۶ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ss

kheyli kharin

KHAMENEI KHAMENEI