با معماری مدرن جوامع مخفی چه کنیم ؟ - دانلود سخنرانی رائفی پور

با معماری مدرن جوامع مخفی چه کنیم ؟

مدت زیادی بود که درباره معماری به سبک جوامع مخفی مطلبی ارسال نکرده بودیم اما در این مطلب با مقدمه ای زیبا که در اخر دارای مفهومی بسیار زیبا و شیرین است به بررسی برخی مطالب خواهیم پرداخت،ضمن اینکه در آخر در ارتباط با این مطلب کتاب ” معراج السعاده ” را برای دانلود قرار […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/n9utbhktopy6bic5p.jpg

مدت زیادی بود که درباره معماری به سبک جوامع مخفی مطلبی ارسال نکرده بودیم اما در این مطلب با مقدمه ای زیبا که در اخر دارای مفهومی بسیار زیبا و شیرین است به بررسی برخی مطالب خواهیم پرداخت،ضمن اینکه در آخر در ارتباط با این مطلب کتاب ” معراج السعاده ” را برای دانلود قرار داده ایم که توصیه میکنیم همراه با توضیحات آخر مطلب مطالعه فرمایید.انشالله که این مطلب مورد توجه خاص عزیزان قرار بگیرد…

مقدمه

یکی از خطرناک ترین شیوه های سحر و جادو در جوامع بشری طراحی ابنیا و ساختار فیزیکی در محل زندگی این گونه جوامع می باشد.ماسونیسم که در لغت به معنای بنا و معمار هستند و بر طبق گواهی تاریخ آنها با وسواسی خاص به حفظ اسرار حرفه خود احتمام زیادی می گذاشتند .

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/tumblr_llzaxboPBv1qdoy52o1_500.jpg

این جوامع مخفی در بیشتر کارهای خود سمبل های سحر و جادو را که برای اکثر افراد عادی نامشخص و گنگ می نماید را در ساختار بناها و تاسیسات خود به کار می بردند . چرا این کار انجام می شد ؟ جواب ساده است برای گسترش نیروی مخفی شرور در آن جوامع و کنترل آنجا توسط این نیروهای شیطانی. با فرارسیدن عصر رنسانس علم معماری به سبک جوامع مخفی به صورت آکادمیکی در آمد و در دانشگاههای مختلف و مراکز بین المللی به صورت مرجع معماران و دانش پژوهان این رشته دراختیار این قشر قرار گرفت…

آنها گونه‌های خاصّی از احجام و معماری را در گوشه گوشه‌های شهر و دیار ها برکشیده‌اند. احجامی خاص که نه تنها محیط پیرامونی ما را از انرژی‌ها و نیروهای معنوی تهی می‌سازند در مقابل از نیروهای شیطانی و اهریمنی نیز آکنده می‌سازند.
هیچ به تخریب تدریجی معماری و بافت‌های سنّتی شرقی و اسلامی و جایگزین معماری مدرن با اشکال هندسی مدرن اندیشه کرده‌اید؟ میان اشکال هندسی مقدّس، انرژی‌ها و نیروهای معنوی و روحانی و معماری رابطه ویژه‌ای وجود دارد. در هماهنگی میان انسان‌ها،‌ معماری‌های خاص و نیروهای معنوی و تقاطع آنها، انسان‌ها در زیر بارانی از نیروهای معنوی می‌بالند و از دسترس نیروهای شرور در امان می‌مانند و به عکس…

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/winstonchurchill.jpg

زمانی نه چندان دور، چرچیل، نخست وزیر انگلستان گفته بود: “ما شهرها را می‌سازیم و شهرها نیز ما را می‌سازند.” در عبارتی ساده، این سخن بدین معناست که، شهرها، پرورشگاه مردم مطابق طبع و اراده شهرسازان‌اند، این شهرها هستند که در سکوت، اراده معماران و شهرسازان را در تربیت و ساخت جماعت انسان‌ها به هر نوع و گونه که مطلوب بشناسید کافی است که بنای شهر را بر مداری استوار کنید که خودجوش و خودکار در خود و با خود انسان‌ها را آن گونه که شما می‌خواهید پرورش دهند.

این نکته ظریف از نگاه تیزبین هیچ یک از حکیمان و مشاوران و امینان اهل حکمت که گرداگرد حاکمان را داشتند دور نبوده است. هیهات که این سنّت و این دوراندیشی طیّ سیصد و اَندی سال گذشته و به تدریج از میانه شرق اسلامی رفت و در واقع، در طیّ این قرون، به دست این اقوام “شهری” متناسب با خاستگاه فکری، اعتقادی و فرهنگی شرقی و اسلامی ساخته نشده است. به عکس، معماران تمدّن غربی شهرها را ساختند و به تبع آن، انسان‌ها را ، انسان‌هایی هم افق با شهرها، معماران این شهرها و خاستگاه‌ها و ایدئولوژی‌هایشان در اوردند .
از روی همین غفلت است که ما نیز، نه تنها دستی در شهرهامان نبردیم بلکه، شهرهای ویران شده طیّ سال‌های دفاع مقدّس را هم بر شالوده‌های قبلی بر کشیدیم و با نصب تابلوها و پلاکاردهایی مزیّن به جملات مذهبی و شعایر دینی به حاصل دست خود بالیدیم و خود را شهرساز شناختیم.
آیا هیچ گاه به این موضوع اندیشیده‌اید که گذشتگان ما، مساجد را در میانه شهر می‌ساختند و همه اجزا و ارکان شهر را در پیوند با مساجد مرکزی تعریف کرده و اجازه نمی‌دادند که هیچ بنایی نسبت به مسجد ارتفاع و بلندی پیدا کند؟
در حوزه تمدّن اسلامی و شهر اسلامی، پیوند ناگسستنی بین زندگی مادّی و معنوی وجود داشت. پیوندی که امکان جدا افتادگی میان انسان‌ها، ‌مذهب و تمدّن و شهر را نمی‌داد. از این رو، مساجد با گنبد و مناره‌هایش، در خطّ آسمان و نقش‌های هندسی‌اش در بافت شهر و قرارگیری‌اش در مهم‌ترین مفصل شهری، نه تنها تعادل شهر را برقرار می‌کردند، بلکه امکان پیوند انسان‌ها با عوالم ماورایی و نیروهای مثبت و معنوی منتشر را فراهم می‌آوردند و مجال انتقال و تبادل این نیروهای معنوی و انرژی‌های مثبت را برای انسان‌های ساکن در شهر فراهم می‌ساختند.
در واقع، مساجد و ساختار ویژه معماری آنها، تمام شهر و ساکنانش را زیر چتری از نیروهای معنوی و آسمانی قرار داده و به آنها در برابر نیروها و موجودات منفی و شرور منتشر، مصونیت می‌بخشیدند.
عالم مملو از موجودات پیدا و نهان شیطانی و رحمانی است که پیرامون انسان‌ها را گرفته‌اند و هر یک به نحوی و از طریقی خواست مثبت یا منفی خود را در صورت‌های مختلف بر حیات فردی و جمعی انسان‌ها مستولی می‌کنند. نیروهای شریر شیطانی و جنّی به عنوان مزاحم و باز دارنده و نیروهای رحمانی و روحانی به عنوان تقویت کننده و مصونیت‌بخش جوامع انسانی را در سیر و سفر درازش همراهی می‌کنند.

امّا،‌ در همین نزدیکی‌ها،‌ درست در سرزمینی که ما آن را نماد پیشرفته‌ترین نوع از حیات تکنولوژیک می‌شناسیم و ساکنان آن را منکر همه‌ گفت‌وگوهای معنوی، ارتباط با عوالم غیبی، سحر و جادو می‌شناسیم. مردانی پنهان، با آگاهی از همه آنچه که در دایره تصوّر ما هم نمی‌آید دست‌اندر کار حرکتی ظریف و موذیانه‌اند تا نه تنها انسان‌ها از ارتباط معنوی و انرژی‌های روحانی محروم بمانند در وعض، ار هر نوع حیله در میدان تشعشع نیروهای شرور و اهریمنی،‌ مقهور آن نیروها و در خدمت آن نیروها درآیند.
هیچ به تخریب تدریجی معماری و بافت‌های سنّتی شرقی و اسلامی و جایگزین معماری مدرن با اشکال هندسی مدرن اندیشه کرده‌اید؟

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/model-masonM.jpg

میان اشکال هندسی مقدّس، انرژی‌ها و نیروهای معنوی و روحانی و معماری رابطه ویژه‌ای وجود دارد. در هماهنگی میان انسان‌ها،‌ معماری‌های خاص و نیروهای معنوی و تقاطع آنها، انسان‌ها در زیر بارانی از نیروهای معنوی می‌بالند و از دسترس نیروهای شرور در امان می‌مانند و به عکس، در میان اشکال هندسی نامقدّس و تقاطع آنها با نیروهای شرور شیطانی، انسان‌ها نه تنها همه نیروهای مثبت و روحانی را از دست می‌دهند، بلکه در رگبار وسوسه‌ها، الهامات و آزارهای نیروهای اهریمنی مستعدّ گناه،‌ اهل گناه، تردید درباره مقدّسات،‌ نفی باورها و قبول بندگی شیطان و خدمت به نیروهای اهریمنی می‌شوند.
چگونه است که همه ما در صحن و سرای مساجد و طبیعت احساس آرامش، امنیت و برخورداری معنوی می‌کنیم؟
چرا ورودی همه مساجد،و معابد مذهبی شکلی یکسان، گنبدی و بر کشیده شده بر پایه های هشت وجهی ساخته شده‌اند؟
این امر هیچ ربطی به شرایط اقلیمی و آب و هوایی ندارد.
آیا بروز نوعی خشم و عصبانیت، جدال و مرافعه، میل به گناه،‌ حیله و دسیسه در سطح کوچه و خیابان و شهر و در میان پیر و جوان و زن و مرد که دیگر به معمولی‌ترین عادت و شیوه جاری در میان مردم ما شده شما را نمی‌آزارد؟
آیا آسیب‌پذیری شدید جوانان در شهرهای بزرگ در برابر وسوسه‌ها شما را به اندیشه وا نمی‌دارد؟
این واقعه را چگونه تحلیل می‌کنید؟ آیا نمی‌توان در کنار این همه تحلیل بی‌پایه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی رویکردی دیگرگون نیز داشت؟

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/jewish-place.jpg

بی‌آنکه بدانیم یا بخواهیم، نیروهایی مرموز و نادیدنی، در کار و بار ما وارد شده‌اند.
خود را بر فضای عمومی کوچه‌ها، خیابان‌ها و شهرهای ما حاکم ساخته‌اند و ما از آنها هیچ نمی‌دانیم. نه تنها ما،‌ معماران و شهرسازان ما هم از آن بی‌خبرند چه، آنها همچون ما از رابطه میان اشکال هندسی، معماری، نیروهای رحمانی و شیطانی و حیات فردی و اجتماعی انسان‌ها و حرکات و سکناتشان بی‌اطّلاع‌اند.
مردانی پنهان و مأمور، با حیله و دسیسه، فضای پیرامونی و حیات ما را از طرق مختلف آلوده ساخته و ما را در محاصره نیروهای شیطانی قرار داده‌اند و ما از آن بی‌خبریم و به تدریج نیز حلقه‌های محاصره را تنگ و تنگ‌تر می‌سازند.
آنها گونه‌های خاصّی از احجام و معماری را در گوشه گوشه‌های شهر و دیار ما برکشیده‌اند. احجامی خاص که نه تنها محیط پیرامونی ما را از انرژی‌ها و نیروهای معنوی تهی می‌سازند در مقابل از نیروهای شیطانی و اهریمنی نیز آکنده می‌سازند.
همان طور که ادیان برای هدایت انسان‌ها در مسیر وحدت و رحمانیت برنامه‌ریزی کرده و با پیش‌بینی لازم همه امکان فرهنگی و مادّی را فراهم آورده‌اند. ائمه کفر، ساحران، جادوگران و شیطان‌پرستان نیز به بیکار ننشسته و برای تأثیرگذاری بر انسان‌ها و ارسال پیام‌های شیطانی برنامه‌ریزی کرده‌اند.
شهرسازی، معماری و احجام خاصّ هندسی مورد نظر آنها، ابزاری هستند برای این تأثیرگذاری.

با معماری مدرن جوامع مخفی چه کنیم ؟

و اما حرف اصلی ما …

با این مقدّمه طولانی هیچ پرسیده‌اید که چرا و از کجا طی سالهای اخیر و به بهانه ساخت و سازهای مدرن، بخش عمده‌ای از مراکز تجاری و اداری شهرهای بزرگ و کوچک، شکلی “هرمی ” به خود گرفته‌اند؟چرا اماکن مذهبی، در سایه و زیر این اماکن تجاری فرو غلتیده و در انزوا رفته‌اند؟ چرا در نقاطی خاص بناهایی خاص و جملگی هرمی شکل و البتّه مشرف بر شهرها بر کشیده شده‌اند؟حجم‌های هرمی، ستاره شش گوشه، مثلث و اینگونه نشانه ها که خودتان بیشتر بر این مسئله واقف هستید ،‌ جاذب نیروهای شرور شیطانی و غلبه آنها بر حالات و احوال مردم می‌شوند.

همه کسانی که به دبی و حتّی عربستان سفر کرده‌اند این سخن را تأیید می‌کنند. مجتمع بزرگ تجاری وافی در دبی، دو برج شیطانی در دست ساخت مشرف به صحن بزرگ مسجد الحرام، تنها نمونه‌هایی از این واقعه‌اند.

این برج ها و ساختمان ها که طلب نیروهای شرور را میکنند خواه نا خواه مجبوریم با آن زندگی کنیم اما حداقل کاری که در برابر این نیروها کم یا زیاد میشود انجام داد را انجام دهیم انشالله که مکرشان به خودشان بازگردد

آیه ۵۴ سوره آل عمران میفرماید : (وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ

[دشمنان] مکر ورزیدند و خدا [در پاسخشان] مکر در میان آورد و خداوند بهترین مکرانگیزان است.

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/imam-reza-shia.jpg

(ذکر این نکته لازم است که ساختمان ها تحت هیچ عنوان قدرت اختیار شما را در دست ندارند اما برخی اشیا نماد برخی تفکرات است برای نمونه شما در مواجه با خواندن کتاب رُمان عاشقانه عکس العملی را نشان میدهید که هیچگاه قابل مقایسه با عکس العملتان در برابر مطالعه یک کتاب لطیفه نیست ، روح شما خواسته یا ناخواسته درگیر این احوالات میشود شما میتوانید حداقل تلفات را با ساده ترین راه ها کسب کنید اما برای نمونه چه کارهایی میتوان انجام داد ؟

۱ – حین ورود به این اماکن و ساختمان ها با ذکر بسم الله الرحمن الرحیم وارد شوید ۲ – تمرکزی بر روی عظمت این بناها نداشته باشید و به مشغله اصلی خودتان بپردازید ۳ – سعید کنید بعد از آن در وقت نماز به سوی مساجد بروید و نماز را در مساجد که سرشار از نمادها و نشانه های اسلامی آرامش بخش است شرکت کنید ۴ – اگر معمار یا مسئولی هستید که دستی در این کارها دارید این نکته یادتان باشد که شما مَدیون این کشور اسلامی هستید لذا باید اسلامی فکر کنید پس انتظار میرود که در راستای احداث بناها و ساختمان ها از نمادهای اسلامی استفاده کنید تلفیق نمادهای دینی با معماری نوین بسیار زیبا خواهد شد انشالله که روزی برسد که خیالمان از این بابت راحت باشد.

اینها تنها نکاتی بود که به سادگی میتوان انجام داد انشالله این نکات را رعایت کنید دیگر موارد خود به خود بروز خواهد شد و آثار این اعتماد به خدا را خواهید دید اما برای عزیزانی که متوجه حرف ها ما شدند و قصد دارند برای نفسشان کمی حالات روحانی ایجاد کنند و مایل اند پله های دین را به خوبی و آسانی طی کنند بعد از این مراحل ساده توصیه ما بر این است که کتاب ” معراج السعاده ” را حتما مطالعه کنید فوق العاده کتاب جذاب و شیرینی است با صرف کمی حوصله و وقت این کتاب را به شیرینی هرچه تمام تر تا آخر مطالعه کنید اما جالب است که بدانید روزی در محضر حضرت آیت الله بهجت(ره) سوال شد : برنامه ای جهت سیر و سلوک مرحمت می فرمایید ، ایشان فرمودند : روزانه نصف صفحه از کتاب شریف معراج السعاده را بخوانید و بدان عمل کنید.

برای ورود به صفحه دانلود کتاب معراج السعاده ملااحمد نراقی کلیک نمایید

۲۱ مرداد ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :عمار

پایگاه مقاومت اینترنتی امام خامنه ای با مطالبی به عنوان های “خدایت را بشناس| نقش ائمه در احیاء دین” ، “والپیپر های رمضان” و “شبستان خاطره ها” دوباره آغاز به کار کرد…
یاعلی

نويسنده ديدگاه :آرمین

کپی برداری با ذکر منبع مشکلی داره؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام آرمین عزیز
با ذکر منبع موردی ندارد
یاعلی

پایگاه مجازی جنبش ماسون ستیزی با پستی تحت عنوان “بخشی از جنایات یهود” و “اسم اسلام” منتظر نظر دهی شماست.
قبل ورود به سایت کمال تشکر را دارم.

چه می شود اگر در قنوتهایمان بگوییم : اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :Mahdy2021

با سلام خدمت تمام عزیزان
آخرین اخبار مشکلات اخیر تالار بیداری اندیشه: http://bidari-andishe.blogfa.com

یا علی

نويسنده ديدگاه :ali

شما رو به امام زمان جمع کنید این بساط فراماسونری و…
مملکتو لیبرالیسم داره شخم میزنه اون وقت شما آبروی هرچی بچه حزب اللهی رو بردین
میدونی مشکل ما چیه؟؟
مشکل ما ابلیسک و بناهای ماسونی نیست! بلکه کراک و شیشه ست که سالانه کلی خانواده رو به خاک سیاه میشونه
مشکل ما reverse speech و مرلین منسون نیست!صدا و سیمای ضعیفمونه که باعث شده مردم بازیچه امثال مرداک بشن
مشکل ما تک چشم و نیست!مشکل اینه که استمنا جوونای ما رو از پا انداخته
مشکل ما رویال کلاک نیست که کنار کعبه ساخته شده! بلکه نظام ربوی بانکداری و وضع بد دانشگاههای ازادمونه
بله برادر! فریب خورده دجال ما هستیم که دشمن توی مملکت ما نفوذ کرده اونوقت ما دنبال خر دجال سرگرمیمو زندگیمون شده اینکه تو فلان فیلم طرف ۱۱ بار چشم چپشو بازو بسته کرد:)
البته اخری رو برای شوخی گفتم
ولی امیدوارم چشمهاتونو بشورید جور دیگه به قضیه نگاه کنید

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام

ممنون ، عالی بود .

بخوان دعای فرج را، دعا اثر دارد / دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد
بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا / ز پشت پرده ی غیبت به ما نظر دارد

شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام

دو تا لینک برای یه سایت ( یا به تعبیری وبلاگ) ؟ !!

شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

“ali”

سلام دوست عزیز ،

دوست عزیز من اینجا کاره ایی نیستم که بخواهم به شما پاسخ بدهم ، ولی دوست عزیز هر چیز به جای خود .
باید حواسمان به همه جا باشد ، چون اگر شش دونگ حواسمون جمع نباشه ، از جایی ضربه می خوریم که خودمون هم فکرش را نمیکنیم .
این مسائلی را هم که شما فرمودید از همین قبیل هستند ، ما چوب ندانم کاریها و بی تفاوتیهایمان را میخوریم .(البته خودم را عرض میکنم!)
من منتظر جواب دوستان ظهور۱۲ هستم ، انشاءالله بعد از پاسخ دوستان اگر لازم شد مجددا راجع به این موضوع صحبت خواهم کرد .
ممنونم از شما “ali” جان .

بــخــوانـــ دعــــاے فــرجـــ را دعـــا اثـــر دارد
دعـا کـبـوتـر عـشـقـ اسـتــ و بــالـ و پـــر دارد
بـخـوانــ دعــاے فــرجـ را ڪہ یـوسـفــ زهــرا
ز پـشـتـ پـرده ے غـیـبـتــ بــه مــا نــظـر دارد

شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام حاج امیر مقالتون زیبا بود ولی در مورد انرژی معرماری من اطلاعاتی رو از مستند ارایولز کسب کرده بودم
حالا معماری که سهله
برای اکتیو برنامه های ۲۰۱۲ به بالا جالبه که جزء کدهای اصلیش ۶۶۶ هست من که امروز داشتم یه برنامه ۲۰۱۲ رو نصب می کردم بهش بر خوردم

@ali
من تقریبا با حرفت موافقم به نظر منم استاد رائفی گفت که از این به بعد فراماسونری رو بیخیالش بشیم

به هر حال ممنون از مقالتون
خسته نباشین
نصر من الله و فتح قریب
یا علی مدد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام احسان جان
این جواب بنده هم به شماست هم به دیگر دوستان
اولا که آقای رائفی پور دستور نمیدهند که ما چی کنیم یا نکنیم لزومی نداره همیشه به یه نفر تکیه کنیم
خود سایت ما اولین سایتی بود که پیشنهاد انتقال مطالب ار سمت فراماسونری به دیگر موضوعات رو داد
این مطلب هم ربطی به فراماسونری نداشت نمیدونم شما کجاش رو شبیه دیدیدن که همچین چیزی گفتید
اگر بر اساس تیتر خوانی حرف زدید که بله همان مطلب سابق هست اما اگر خود مطلب و مخصوصا چند پاراگراف آخر را مشاهده کنید کاملا توضیح دادیم و مشخص شده که چرا در این باره بحث کردیم
با تشکر
یاعلی

نويسنده ديدگاه :احسان

اوه بله
با کمال میل حاج امیر به جان می خرم و می خراشم این دل

نويسنده ديدگاه :ali

سلام دوستان
من واسه لحن نظر قبلیم عذر میخوام چون کمی تند بود ولی همین جا از همتون که میدونم قلبتون برای مولای غریبمون صاحب الزمانمون می تپه درخواست میکنم که کمی منطقی با موضوع برخورد کنید.
همونطور که خودتون میدونید تمامی اطلاعات امروز ما راجع به فراماسونری رو خود فراماسونها منتشر کردن
و این واقعا مشکوکه چون شک ندارم اهداف شومی در این اقدام نهفته ست
بنابرین صمیمانه از همه شما دوستان درخواست دارم به جای انالیز اعمالی که صحت اونا مشخص نیست و ناشر اونها خود شیطانه همه با هم بشینیم قران و احادیث و تاریخ رو انالیز کنیم تا به این وسیله صراط مستقیم را پیموده
و پس از اصلاح اخلاقی اجتماعی و اقتصادی میهن عزیزمون دین شریف و مبین اسلام رو در تمام جهان گسترش بدیمو انشا الله مولامون ما رو قبول کنه و ظهور کنه
یا علی مدد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام
ali آقا عزیز کاملا حق با شماست ، البته درباره انتشار ریز جزئیات فراماسونری ذکر دو نکته لازم است اول این که این مطالب سالهای خیلی دور عنوان شده و مربوط به الان نیست و دوم هم که بحث زیادی را میطلبد درباره آن است که بهتره اصلا از کلمه فراماسونری استفاده نکنیم و به جای آن از جوامع مخفی استفاده کنید زیرا اصلا این کلمه ” فراماسونری ” بنا به دلایلی نمیتواند چنین بار شیطانی کثیفی را حمل کند و ” جوامع مخفی ” بهترین لغت برای این جریانات است
حرف های بیشتری برای گفتن بود اما در نظرات جایش نیست
با تشکر از شما
یاعلی

نويسنده ديدگاه :Black Flag

عنوان : مصاف با شیطان
ادرس : http://vs666.blogveb.com/

دستت درد نکنه
یا علی

نويسنده ديدگاه :رضا

بهترین کاربرای مقابله با دسیسه های شیطانی برنامه ریزی فرهنگی است وگرنه هیچ بنایی صرفاًبه خاطر شکل ظاهری اش توان تسخیر روح انسانی راکه مخلوق برگزیده خدا و خلیفه ی او روی زمین است، ندارد مگربه اراده خدا وتلقینات فرهنگی زیادو البته همراه بافکر…
ازشمامیپرسم آقایان وخانمهای مدعی شناخت،درکجای کشورعزیزمان ایران بناهای پررمزوراز اینچنینی سراغ دارید که تااین حد روح مردم اصیل ما آلوده شده و ناموس مردم حتی دراستخر زنانه امنیت ندارد؟
مگردر شهرهای ما تعدادمساجد بیشتریا دست کم برابر اماکن تجاری نیست پس چرا شرارت به حدی رسیده که قویترین مرد ما را جوجه ای ۱۷ساله به ضرب چاقو ازپادرمی آورد؟
عزیزان مهم ایجادبسترفکری وفرهنگی است نه صرفاً معماری مسجدیاهرم.
چرابجای این همه افراط در معرفی فکرقوی آنها وقدرت برترشان درتسخیر افکاروکنترل ذهنها حتی ذهن من وشمای مدعی مسلمانی ، ازقدرت بیکران خدا وفرهنگ غنی قرآن که بارها تاکیدکرده “مکرشیطان ضعیف است “، حرف نمیزنید؟

نويسنده ديدگاه :SETAYESH

سلام و تشکر از شما هم رزم مجازی و برادر محترم
عالی بود ممنون از زحماتتون سایت بسیار عالی و پر باری دارید

از سایت ما هم دیدن بفرمایید و در صورت تمایل با تبادل لینک و لوگو با ما تماس بگیرید. ممنون
یا علی

نويسنده ديدگاه :سحر

سلام
مطالبتون عالی
منتهی این همه آگهی و تبلیغات چیه آخه تو یه سایت مهدوی؟
چشم آدمو میزنه
این همه آگهی بی ارزشو بردارین شایسته ی سایت مهدوی نیست
فونت مطالبتون هم خیلی ریزه

نويسنده ديدگاه :علی

مطلب جالبی بود…
ممنون از ایمکه به وبلاگ من سرزدید
از پیشنهاد های سازندتون هم بسیار ممنونم
یا علی…

نويسنده ديدگاه :مطهر

سلام به همه عزیزان چه مخالف و جه موافق.
اگر روزی دیدیم که مثلا دکتر عباسی یا مثلا اقای رائفی پور ماسونر از اب در اومدن نباید ایمانمون سست شه و از مجاهدت در راه خدا دست برداریم ما باید اینو تو خودمون به وجود بیاریم که اگر حتی همه عالم به انحراف کشیده شدن ما نباید از راه مبارزه دست بکشیم باید بدونیم که ما اگر از چیزی سر در اوردیم و شروع به مبارزه با ان کردی امریکا و کشور های استعمارگر ساکت نمیشینن و در پیدا کردن راه جدیدی برای به تسخیر در اوردن ما بر می ایند همچنین که وقتی شیخ فضل الله نوری فتوای تنباکو را صادر کرد فرمود خیلی ناراحتم چون دیگر از این به بعد دیگر فتوا هم نمی تواند جلودارشان باشد زیرا قطعا راه جدیدی می یابند و همینطور هم شده چه بخواهیم چه نخواهیم چه بسا همین ضد ماسونر ها روزی خود مزذور جوامع مخفی دربیایند و برای پیاده کردن همان راه های جدید به میان ما نفوذ کرده باشند مگر طلهه و زبیر که بود و ایا داستان ان عابد را نشنیدید که شیطان میخواست از راه همان عبادت او را به تسخیر در اورد در فقه مسئله ای است که پیامبر فرموده اگر حدیث ما را بر قران عرضه داشتید و مخالف ان ایات بود ان را به سینه دیوار بکوبید
عزیزان وظیفه ما هم اکنون تحصیل و تهذیب علم است که چه بسا تکلیفیست الهی در این برهه زمانی روزی تکلیف این بود که به جهاد در جبهه ها بپردازیم اما حال زمانه می طلبد که ما با علم به جهاد در راه خدا بپردازیم چه در دانشگاه چه در حوزه ویا حتی با مطالعات در مکانهای دیگر و…
پس نباید تنها با سرگرم شدن به یک موضوع و غرق شدن در ان از موضوعات دیگر و جنگ در ان جبهه ها غافل شویم زیرا با مشغولیت ما به یک طرف باعث می شود که از اطراف به ما حمله کنند
از این که استادانی را چون این بزرگواران مورد مثال قرار دادم هیچ منظوری نداشتم و فقط برای تفهیم دقیق عرایضم به حضورتان استفاده کردم
حال هر کداممان فکر کنیم و با هم دست به دست دهیم تا حمله های بعد از این را خنثی کنیم
از شما به خاطر بلبل زبانی خود عذر تقصیر می کنم
والسلام
از طرف یک طلبه خط رهبری
به امید روزی که همه خوب باشیم
اللهم عجل الولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :محسن

لینک عکسا خرابه لطفا عوضشون کنید

KHAMENEI KHAMENEI