مردی که بخاطر رابطه پنهانی با همسر دوستش دست به جنایت زد - دانلود سخنرانی رائفی پور

مردی که بخاطر رابطه پنهانی با همسر دوستش دست به جنایت زد

مردی که در پی رابطه پنهانی با همسر دوستش مرتکب جنایت شده است در بازجویی‌ها نحوه ارتکاب قتل را شرح داد. چند روز قبل مرد چوپانی که گله خود را به ارتفاعات اطراف مشهد برده بود با دیدن پیکر مردی که در نزدیکی یک درخت قرار داشت به سمت آن رفت و مشاهده کرد این […]

مردی که در پی رابطه پنهانی با همسر دوستش مرتکب جنایت شده است در بازجویی‌ها نحوه ارتکاب قتل را شرح داد.
چند روز قبل مرد چوپانی که گله خود را به ارتفاعات اطراف مشهد برده بود با دیدن پیکر مردی که در نزدیکی یک درخت قرار داشت به سمت آن رفت و مشاهده کرد این مرد غرق در خون است و به نظر می‌رسد مدت طولانی از مرگ او می‌گذرد. چوپان بلافاصله در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موضوع را اطلاع داد.
به این ترتیب تیمی از کارآگاهی جنایی و متخصصان بررسی صحنه جرم به آدرس اعلام شده رفتند و مشاهده کردند مقتول با ضربات پی‌درپی جسمی نوک‌تیز از پا درآمده است. آثار خون در اطراف جنازه ثابت می‌کرد جنایت در همان محل اتفاق افتاده و به احتمال زیاد قاتل فردی آشنا بوده که توانسته در یک لحظه مقتول را غافلگیر کند و او را به کام مرگ بکشاند. جسد این مرد در حالی به پزشکی قانونی منتقل شد که هویت او برای پلیس نامعلوم بود.
دو روز بعد از کشف جنازه، مردی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و طی شکایتی از مفقود شدن برادرش خبر داد. از آنجا که مشخصات برادر این فرد به جنازه مجهول‌الهویه شباهت زیادی داشت او به پزشکی قانونی معرفی شد و بعد از رویت جسد تایید کرد مقتول برادر او به نام «کاظم» است.
کارآگاهان بعد از اینکه نخستین گره این پرونده را باز کردند به بازجویی از برادر کاظم پرداختند. او توضیح داد مقتول چند روز قبل قصد داشت همراه همسرش به یک جشن عروسی برود و از همان روز مفقود شد. افسران جنایی با دنبال کردن این سرنخ پی بردند کاظم و همسرش «مونا» روز حادثه ابتدا به خانه یکی از دوستان مقتول به نام «صمد» رفتند تا او را نیز با خود به عروسی ببرند. تحقیقات میدانی فاش کرد کاظم آن روز تا سه ساعت بعد از ورود به خانه صمد نیز زنده بود اما از آن به بعد معلوم نیست برای وی چه اتفاقی افتاد و آیا او توسط دوستش از پا درآمد یا اینکه پس از ترک خانه در دام قاتلانی دیگر گرفتار شد. تنها کسی که می‌توانست ابهامات موجود را برطرف کند مونا بود. به همین دلیل او بازداشت شد و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اقرار کرد قتل به دست صمد انجام شده است. او همچنین به داشتن رابطه پنهانی با قاتل نیز اعتراف کرد.
ماموران در گام بعدی صمد را بازداشت کردند. او که ابتدا قصد داشت مقاومت کند وقتی رازش را فاش شده دید درباره جنایت چنین گفت: «من به مونا علاقه داشتم و او هم من را دوست داشت به همین دلیل با هم به صورت پنهانی روابطی را برقرار کردیم تا اینکه به این نتیجه رسیدم که بهتر است کاظم را از سر راه بردارم. روز حادثه به این ادعا که من هم می‌خواهم به جشن عروسی بروم او و مونا را به خانه‌ام کشاندم و بعد از مدتی به بهانه گشت‌وگذار او را با خودم به منطقه‌ای کوهستانی و خلوت بردم و در یک لحظه به وی حمله‌ور شدم و چند ضربه چاقو به او زدم. بعد هم جسد را همانجا رها کردم و به خانه برگشتم.» در ادامه تحقیقات، همسر مقتول به کارآگاهان گفت: «من در قتل شوهرم هیچ نقشی نداشتم البته قبول دارم با صمد در ارتباط بودم و از این رابطه به شدت پشیمان هستم.»بنا بر این گزارش در حال حاضر متهمان در بازداشت به سر ‌می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

۲ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI