اعتراض BBC به آزاد نبودن همجنس گرایی در ایران - دانلود سخنرانی رائفی پور

اعتراض BBC به آزاد نبودن همجنس گرایی در ایران

بی بی سی در دفاع از همجنس گراها ملت ایران را به دلیل بیزاری از همجنس گرایی مورد اعتراض قرار داد. به گزارش جهان به نقل از کیهان شبکه بی بی سی با پخش یک فیلم مستند به بهانه روز «مبارزه با همجنس گراستیزی» که از زندگی یک همجنس گرای پناهنده به ترکیه ساخته شده، […]

بی بی سی در دفاع از همجنس گراها ملت ایران را به دلیل بیزاری از همجنس گرایی مورد اعتراض قرار داد.

به گزارش جهان به نقل از کیهان شبکه بی بی سی با پخش یک فیلم مستند به بهانه روز «مبارزه با همجنس گراستیزی» که از زندگی یک همجنس گرای پناهنده به ترکیه ساخته شده، مشکل اصلی همجنس گراها رادر ایران، فشار افکار عمومی معرفی کرد.

در بخشی از این مستند همراه با نشان دادن تصویری از یک مسجد گفته های این همجنس گرا را در رابطه با واکنش منفی مردم ایران در مقابل همجنس گراها پخش می شود.
وی با لحن رقت انگیزی به اینکه مردم به کسی که خودش را شبیه زنها آرایش کند روی خوش نشان نمی دهند اعتراض می کند.

در قسمت دیگری از فیلم این همجنس گرا به پارچه سبزی در خانه اش اشاره می کند و می گوید: این پارچه را برای استفاده در راهپیمایی های جنبش سبز خریداری کرده بودم.
در این فیلم بی بی سی در موضوع همجنس گراها در ایران صرفا دولت را مورد انتقاد قرار نمی دهد بلکه با اعتراض به مردم قصد دارد فشار افکار عمومی را نسبت به همجنس گراها تعدیل کند.

دولت های غربی قصد دارند با تبلیغات گسترده رفتار و روابط همجنس گراها را در کشورهای اسلامی عادی جلوه دهند. برگزاری رژه همجنس بازان همزمان با مسابقه یورو ویژن در کشور اسلامی آذربایجان نیز در ادامه همین سیاست نظام سلطه است.

۲ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI