عبدلله هاشم عضو فرقه صهیونی رائلیان

به نوشته ظهور12 به نقل از وبلاگ یادداشت های یک عجم » عبدالله هاشم که ظاهرا مسلمان است با ساختن چند ویدیو اسلاید و مستند پیرامون فراماسونری و ظهور امام مهدی به چهره معروفی تبدیل شد.

بعد از مدتی لو رفت که او مبلغ مدعی دروغین مهدویت به نام ” احمد الحسن الیمانی ” است!
آیا عبدلله هاشم تنها یک مبلغ است؟

خیر٬ عبدلله هاشم نه فقط از حامیان احمد یمانی است بلکه رائلی هم است! به این معنی که عضو فرقه صهیونی-ماسونی رائل است.

رفرنس به سایت wired

جو مکگاون و عبدالله هاشم در اسرائیل – در حال ضبط فیلم در فروشگاه

آیین جعلی و ساخته شده رائل یکی از آیین‌های مبتنی بر UFO (بشقاب پرنده‌ها و موجودات فضایی) است که بر خلاف دیگرفرقه‌های مشابه، خلقت را بر اساس مراجعه به کتب مقدس توضیح می‌دهد. هسته مرکزی اعتقادی این آیین آن است که عبارت «الوهیم» (Elohim) در کتاب مقدس یهود به جای «خدا» باید به «آنانی که از آسمان آمده‌اند» ترجمه شود.

آنها معتقدند کلیه ادیانی مثل یهودیت، مسیحیت، اسلام و بودایی توسط الوهیم برای تکامل بشر به پیامبران داده شده است.

بنا به اعتقاد این گروه، الوهیم از سیاره‌ای دیگر آمده‌اند و باعث ایجاد حیات بر روی زمین شده‌اند. آن‌ها اعتقادی به خدا ندارند و در عوض الوهیم (خالقان علمی ما) را مبداء حیات هوشمند در زمین می‌دانند.

کلود وریلهون (Claude Vorilhon) که یک خواننده کاباره و روزنامه نگار مسابقات اتومبیل رانی بوددر ۱۹۷۳ ادعا کرد که توسط الوهیم برگزیده شده است تا اطلاعات مربوط به چگونگی پیدایش انسان را در اختیار بشر زمینی قرار دهد. الوهیم نام او را به رائیل تغییر داده است و او را مامور رساندن پیام بازگشت الوهیم به زمین کرده است.

نجاح سلام(خواننده-بازیگر لبناني) و عبدالله هاشم

در ادامه برای اولین بار تصویر عبدلله هاشم (مستند ساز مسلمان) را در جمع ماسونرها میبینید

 

10 دیدگاه برای “عبدلله هاشم عضو فرقه صهیونی رائلیان”

 1. به نظر من حرف بچه مثبت درست و مثالش جالبه. اینقدر زود در مورد افراد قضاوت نکنیم و مثلا تقی به توقی خورد بگیم یارو فلانه همیشه یک درصد این احتمالو بدیم که افرادی که به موفقیت یا شهرتی میرسند حسود و دشمنانی نیز خواهند داشت که سعی در تخریب چهره انان را دارند.

 2. فردا میگن یارو خود دجاله! اینجوری میشه ک خودمون خودمون رو نابود میکنیم.

 3. خب این یارو که توی مستندش میگفت که این یوفو یوفو که میگن واقعیت نداره و منظورشون جنه.اینطوری که برخلاف نظریه تشکیلاتشون اینکه دینو یوفوها آوردنه یوفوهاست.در ضمن خودش دوازده تا امام شیعیان رو به همون ترتیب درست تو مستندش آورده.فکر کنم با مستند حرف اصلیشو زده و بقیه کاراش یه حرکت زیرکانه ی دیگه است

 4. خوب من کاری ندارم چیکاری کرده میخواهم تا اخرش ببینم که چی درست کرده تازه قسمت اولش را دیده ام.ولی یک داستانی را برایتان تعریف کنم زیاد بیربط نیست:یک روز منو یکی از دوستام که مداح اهل بیت بود رفتیم ملاقات شاعر اهل بیت مرحوم اغاسی.بعد این رفیق مابه مرحوم گفتش که فلانی من خیلی دوستت دارم ولی این موهات خیلی جلف نیست به نظرت؟اغاسی یک جوابی داد تاریخی!!!! گفتش که جوون اگر یک روز یک مروارید رو دیدی که از دهان سگ افتاد اول برو تتطهیرش کن بعد ازش استفاده کن!باقی دیگه با خودتون من سعی میکنم از چیزی که به نظرم به دردم میخورد استفاده کنم حتی اگر مال شیطان هم بوده.علی یارتون مهدی نگه دارتون

 5. شما ها فک میکنید بشینید دعا کنید تو سجادتون دو قطره اشکم ضمیمش کنید بفرستید واسه خدا همه دنیا درست میشه اقا ظهور میکنه…!
  دوستای من شاید عبدالله هاشم اینجوری که گفته میشه باشه اما هیچ کس نمیتونه از بیرون به فروماسونری ضربه بزنه…
  چرا اینطور فک نمیکنید که نفوذ به تشکیلاتشون هم باعث مطلع شدن از اهدافشون و هم نابود کردنشون میشه…؟

 6. خوب اين چه شيوه برخورده؟؟
  هرچي اتهام بلدين بارش كردين بدون هيچ سند و مدركي
  دوتا عكس هم زدين كه مثلاً مدركه
  ايلوميناتي و دجال رو اين بنده خدا به ما شناسوند اونموقع شما كجا بودين كه يه هو بيدارشدين!!!!؟؟؟ عجب

 7. سلام
  این چه ارتباطی با رائیلیسم داره؟
  بر انحراف این شخص شکی نیست اما چه ربطی به رائیل یا الوهیم داره؟
  مدرکی دال بر ارتباط او با رائیل وجود نداره و اون عکس و تصویر نیست

 8. خاک تو سرت عبدالله هاشم همیشه فکر میکردم برای اسلام فیلم ساختی وانحرافی هم که داشتی به خاطر دوست داشتن بیش از حد اسلام بود ولی نه تو هم یکی مثل اونایی

 9. سلام
  یادتون رفت که گردن این خانم در عکس پایینی رو غلط گیر بزنین :))

  موفق باشین. دوستتون داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.