افشاگری هایی درباره فائقه آتشین(گوگوش)

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ فائقه آتشین بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ایران که محل بحث و بررسی بیشتری دارد و در این گزارش به آن خواهیم پرداخت در هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ به دنیا آمد و هنگامی که دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دایه ارمنی […]

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ فائقه آتشین بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ایران که محل بحث و بررسی بیشتری دارد و در این گزارش به آن خواهیم پرداخت در هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ به دنیا آمد و هنگامی که دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دایه ارمنی او نام گوگوش را برایش انتخاب کند.خوانندگی در فیلم ها و کاباره های تهران
گوگوش از همان زمان کودکی خوانندگی و بازیگری را همراه با پدرش آغاز کرد و وارد عرصه به اصطلاح کاباره ای دوران شاهنشاهی شد.

فعالیت در کاباره ها و آشنایی با محمود قربانی
رقاصه گردی های گوگوش در کاباره های تهران و حضور در فیلم های نازل و مبتذل از گوگوش چهره ای در همین تیپ درست کرده بود تا این که با محمود قربانی کاباره دار تهرانی آشنا شد و با او ازدواج کرد.حاصل ازدواج اول گوگوش به دنیا آمدن یک پسر به نام کامبیز بود که در بیست و سوم آذر ماه سال ۱۳۴۷ به دنیا آمد.سال های زندگی خواننده کاباره ای با قربانی زمان زیادی دوام نیاورد و گوگوش در سال ۱۳۵۴ و پس از آشنایی و همکاری با بهروز وثوقی از قربانی طلاق گرفت و با بهروز وثوقی زندگی می کرد.

بهروز وثوقی هم گوگوش را نخواست
زندگی با زنی که بیشتر ساعات عمرش در کاباره ها و فیلم های نازل می گذراند عرصه زندگی با گوگوش را بر بهروز وثوقی هم تنگ کرد تا مدت زمان زندگی این دو به عدد یک سال برسد و در سال ۵۵ بهروز وثوقی گوگوش را در کاباره های تهران به حال خود واگذارد.البته زندگی با برخی خوانندگان لس آنجلسی در طول مدت کوتاه ۵۵ تا ۵۷ دائما بر سر زبان ها بود.

ازدواجی که اطلاعاتش در هیچ سایتی نیست اما در شناسنامه گوگوش ثبت شده است
مطابق وبگردی های خبرنگار باشگاه خبرنگاران در سایت های متعدد از جمله صفحه ویکی پدیا ، گوگوش بعد از طلاق و متارکه با بهروز وثوقی با مسعود کیمیایی ازدواج کرده اما اسناد موجود در این خبر نشان می دهد فائقه آتشین در تاریخ نهم مهر ماه سال ۱۳۵۹ با فردی به نام همایون مصداقی ازدواج کرده است ، ازدواجی که در هیچ سایتی اطلاعاتی از آن نیست و حرفی از آن به میان نمی آید.

سریال طلاق ها و ازدواج های مجدد گوگوش همچنان ادامه دار است
زندگی مشترک گویی برای خواننده سابق کاباره ای سلطنتی معنا ندارد.گوگوش از همایون مصداقی هم جدا می شود و این بار با یک کارگردان ایرانی زندگی مشترک خود را آغاز می کند.مسعود کیمیایی آخرین صید در تور این خواننده بد سابقه نبود.

فرار گوگوش به لس آنجلس
خواننده مبتذل راهی آمریکا می شود.ابهامات فراوان زندگی خصوصی گوگوش در ایران و حرف و حدیث های اطراف او فضایی دور از انتظار برای او رقم زده بود تا ورودش به آمریکا با عقده گشایی های سیاسی و اجتماعی همراه باشد.

گوگوش اینبار در دامن گروه های اپوزیسیون
فرار گوگوش به آمریکا و فضای لس آنجلسی او را وارد فعالیت های جدید کرد تا ورودش به آمریکا سر آغازی باشد برای عقده گشایی های سیاسی گوگوش.(باشگاه خبرنگاران اطلاعات موثقی از زندگی پشت پرده سیاسی و خصوصی گوگوش در آمریکا دارد که در این خبر مجال پرداختن به انها نیست و در وقت مقتضی اسناد و مدارک آن را هم منتشر خواهد کرد)

سن واقعی خواننده کهنسال محل شک و شبهه های بسیار
یکی از پر ابهام ترین نقاط زندگی گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه کوچک شده فائقه آتشین حکایت از آن دارد که گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ در تهران است.اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلی گوگوش نشان می دهد کامبیز پسر گوگوش و محمود قربانی کاباره دار معروف تهران در سال ۱۳۴۷ به دنیا آمده است ، با این حساب حد اقل گوگوش هنگامی که ۱۷ سال بیشتر نداشته ازدواج کرده و باردار شده است که بر اساس سند در اختیار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلی است.
در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران که منتشر خواهد شد تاریخ تولد فائقه آتشین سال ۱۳۲۳ درج شده و این به این معنی است که گوگوش در حال حاضر ۶۸ سال دارد نه ۶۲ سال.
البته شایعات دیگری هم در خصوص تاریخ تولد او در سال ۱۳۱۹ مطرح است که با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد ۱۳۲۳ صحیح است.
یکی از نزدیکان گوگوش : سن بالا و توهم خود زشت پنداری بلای جان گوگوش شده است
سن بالای گوگوش و ظهور چین و چروک روی پوست صورت این زن کهنسال او را مجبور به انجام عمل های متعدد زیبایی روی صورتش کرد تا حدی که یکی از نزدیکان گوگوش پس از آخرین عمل جراحی او گفته است : “توهم خود زشت پنداری که با بالا رفتن سن گوگوش به او غلبه کرده و انجام عمل های متعدد زیبایی که به خاطر کهولت سن او می باشد سرانجام بلای جانش خواهد شد”.

پیرزن صاحب رکورد در عمل های جراحی زیبایی همچنان قربانی می گیرد
ورود به آمریکا برای ادامه فعالیت های خانم آتشین حاشیه های بسیاری را برای نزدیکان او به همراه داشت.ابتدا او زندگی خانوادگی (مهرداد_آ) آهنگ ساز و خواننده لس آنجلسی را به هم ریخت و بعد شایعات ازدواج او با فردی به نام بابک سعیدی مطرح شد تا دست آخر و بعد از برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش اینبار نام هومن خلعتبری مطرح شود.
پیرزن خواننده در خصوص ازدواج چند باره اش می گوید : من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد.

کلیه اطلاعات مطرح شده که دنباله بسیار جالبی خواهد داشت توسط یکی از نزدیکترین افراد به این خواننده ارائه شده است که نام وی محفوظ خواهد بود تا اینکه خود اجازه انتشار نامش را بدهد.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۱ خرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :رضا

جالب بود. ولی عجیب نبود! خدا لعنت کنه کسایی رو که اینو آوردن ایران

[پاسخ]

نگین پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵:

خدا ننتو لعنت کنه بیشور عوضی درست صحبت کن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آریا

انتشار چنین اخبار سخیفی درباه افراد معلوم الحال در شإن سایت شما نیست.

[پاسخ]

69 پاسخ در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۰:

اتفاقا بنظر من کاملا هم فقط در شان همین موسسه های دروغ پراکنی میتونه باشه … این نوع ادبیات و جمله سازی ها خیلی وقته نخ نما شده برای مردم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پارا

وافعا که من تصویری که از خانم گوگوش در ذهنم داشتم به کلی از سرم پرید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من به این مساله واقف هستم که این خانم مثل یک مار خوش خط و خال بود و برای آسایش خودش به هرطریقی که شده حتی ایران رو ترک نکرد ولی آیا این اطلاعات درست است؟جای بحث سند برای شما شاید معتبر باشد ولی خواننده چی؟درضمن تو هر سایتی یه چیزی مینویسن کافیه”بیو گرافی گوگوش” رو سرچ کنید گاهی آدما برای اینکه چیزی رو درست کنن یه چیز دیگه رو خراب میکنن نکنه شما هم ناخواسته به ورطه غیبت یا تهمت بیفتید و ناخواسته این گناه رو به دوش بکشید.بی خیالش بشید بهتره

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲:

ناشناس گرامی ، غیبت و تهمت و احکام خودش رو داره ، درباره دشمن مسلمانان چنین مسئله ای صدق نمیکنه !

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مسیح

حاج امیر عزیز هر کسی قبل از این که دشمن باشه انسانه ، آدمه اینو بفهم تا کی قراره این عقاید عرب پرستانه رو ترویج بدیم . از مدیر سایت هم میخوام اگه به آزادیه بیان عقیده داره تایپک منو بذاره رو…. مرسی

[پاسخ]

admin پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳:

مسیح گرامی .
شما لطف کن اول یاد بگیر که نباید به عقائد یک میلیارد انسان توهین بکنی و خودت و برتر از دیگران بدونی . این درس اولی هست که دین ما بهمون یاد داده.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۶:

ما که ادعای مسلمانیمون میشه چیکار کردیم ؟ فقط شاهد اختلاس های میلیاردی اشراف زاده هاییم و هر روز فقیر تر از دیروز میشیم .. به جای اینکه در مورد مردم حرف بزنیم بیایم یه فکری بحال سونامی سرطان و خانواده های ۱۰ یا بیشتر درجه زیر خط فقر بکنیم که به نون شب محتاجن و خجالت زن وبچشون رو میکشن .. حتی هزینه درمان بچه هاشون رو هم ندارن .. خواهش میکنم بهتر به دور و برتون نگاه کنید . ما ؟؟؟ مسلمان ؟؟؟!!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مبینا

واقعا براش متاسفم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :اصغر

بابا بی خیال . این زن ( گوگوش) اینجا رو هم خراب کرد. همه افتادن به جون هم. چه خبرتونه یک زن که اینهمه بحث نداره.. ضمنا در اون دنیا گناهان کسی رو به گردن کسی نمیندازند. پس به من و … ربطی نداره که فلانی چی کاره هستشضمنا زنهای بدتر از گوگوش هم تو همین ایران خودمون هستش ولی به چشم نمیاد

[پاسخ]

نگین پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸:

خفه ببینم کسو شر نگو ابن مولاها اینجا خراب کردن نه خانم گوگوش دغعه اخر باشه اسمشو میاری میخوای هم اسمشو بگی بگو سرکار خانم گوگوش وگرنه جرت میدم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :-

اصلا مهم نیست که گوگوش چی کار کرده گناه هر کسی به گردن خودشه نباید درمورد دیگران قضاوت کرد حتما گوگوش هم کارهای خوبی کرده که کسی ازش خبر نداره فقط خدا میدونه هرچی که هست من دوستش دارم بی خیال حواسمون پی کارای خودمون باشه دنیا زود گذره

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :علي شريعتي

خدایا به من بیاموز قبل از آنکه درباره راه رفتن کسی نظر بدهم دقایقی با کفش های او راه روم
متاسفم برای برداشت ناروایتان

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فاضل

دکتر شریعتی جان
نوع ازدواجش و نوع زندگیش بیانگر تمام حقایق زندگی کثیف گوگوش هست دیگه نیازی نیست که کفشش رو بپوشیم باهاش راه بریم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :mahan

چرا بیخود میگین گوگوش مادر همه ی ماهاس چون ازاخلاقشو رفتارش معلومه مارو دوس داره و میخواد به ما کمک کنه که ماهم مثه خیلیا نسوزیم تازه اون روزا هزارتا شناسنامه داشتن فقط حرفه گوگوش درسته چون اونه که میدونه توزندگیش چی براش پیش اومده نه شماها که با چشم بد دارید قضاوت میکنید! به هرحال این شخصیت های بزرگ بیانگر هنر و تمدن ماها هستند اگر اینان نبودند دیگه ما هیچ چیز نداشتیم که بش افتخار کنیم،
امیدوارم جاودان بمانند این ستاره های بی همتای ایرانی و به زندگی خوب قبلشان برسند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :الهام

حال و روز اون بیچاره که خود به خود جای تاسف داره ولی تاسف بیشتر واسه شماست که موضوع مهم تر از این خانوم پیدا نکردین که حتی راجع به سن و سالش این کنکاش میکنید . چه اهمیتی داره که ایشون چند سالشه یا چه کاره است ؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امير

گوگوش یک فاحشه ی معروف

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶:

داعش هم مسلمان هست به اسم جهاد نکاح دخترا رو میکشونن به فحشا نوزاداشونو هم سر میبرن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :علی

گوگوش خیلی تحمل داره

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :nahal

عجب روزگاری شده همه سرشونو کرد توزندگیه هم دیگه انگار که خودشون هیچ مشکلی ندارن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :///

بیچاره گوگوش بابت جوونای این مملکت میخونه اینم بهای دستت درد نکنه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :///

پارا جان هرکسی برا خودش زندگی میکنن اگه قرار برافشاگری باشه خودشون اوضاشون خیلی بدتره…………

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :opud

چه ربطی داره سن طرف سی باشه یاهفتاد هرکسی رو تو قبر خودش میذارن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :خودم

ماهان گفته گوگوش مادرشه.ماهان جان راست گفتی.گوگوش مادرته.متاسفم برات که نمیدونی اسم بابات چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

مسلم پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۶:

تو چیکار داری اسم باباش کیه!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :haniyeh

متاسفم برای اسلام که دیگه غیر تهمت و اختلاص و ریا چیزی ازش نمونده. درسته زمان ظهور حضرت مهدی نزدیکه ایشالله بیاد و مسلمون نما ها رو بیرزیه تو سلطل زباله که تعدادشون کم هم نیست

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :رضا دانشجو

ایران تنها کشوریه که تک تک مردمش ساز خودشونو میزنن البته این نشان از درایت و فهم مردم متمدن ایران رو داره ولی چرا منطقی حرف نمی زنید … کاملا مشخصه که گوگوش چه زندگی نکبت باری داشته و الان شبکه من و تو توسط چه کسانی ساپورت میشه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :mehrdad

گوگوش الگوی ماایرانی هاست هیچکس نمی دونه تو زندگی اون چی گذشت بس بی انصافی ندونسته قظاوت کنیم امیدوارم همیشه موفق وسر زنده باشه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ندا

اینا همه رو که ما هم می دونستیم.کجاش افشاگری بود؟هم سنش رو و هم ازدواجهاش رو.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ویام

آقا مهرداد،اول اینکه شما اول برادریت رو ثابت کن بعد ادعای ارث و میراث بفرما.اصلا شما مطمئنی ایرانی هستی؟بعد شما یک نفری یا ملت ایران که جای همه نظر می دی؟ضمنا از کی تا حالا الگوبرداری از کسی که خودش رو به هر شکلی در اختیار دیگران قرار می ده باعث افتخار شده؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲:

شما هم لطف کن بجای همه ایرانیها نظر نده من ایرانیم و عاشق گوگوش حسودا انقد حسادت نکنین نه پس مهناز افشار خوبه. با پسر معاون وزیر ارشاد احمدی نژاد ازدواج کرده تازه زنم داشته یارو مهناز گفته باید طلاقش بدی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ویام

هانیه!
برای اسلام متاسفی؟برای خودت متأسف باش که تا این حد سرسپرده شیطان شدی که در قبال بعضی واقعیات در مورد افراد شیطانی جبهه می گیری و از دل اسلام علیه اون استفاده می کنی.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴:

تو هم برا خودت متاسف باش اسلام نما

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ehsan

واقعا براتون متاسف هستم.افشاگری همون ریختن آبرو یه بنده خداست حالا هر کی میخواد باشه.ناسلامتی این سایت با این مطالبش بعنوان یکی از سایتای مجازی مبلیغ اسلام حساب میشه اینجوری میخواد به من جوان اسلامو معرفی کنه.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهدی

من عاشقشم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :علي

سلام…درد ما بیوگرافی گوگوش نیست ..خواهرمان از نداشتن بخاری گازس سوخته مقام دوم گاز دنیا را داریم..گوگوش هنرمند است معصوم که نیست هنر او قابل احترام است .حداقل گوگوش پول دین نمی گیره برای دنیا کار کنه مدیر سایت بره زحمت بکشه کسانی و که پول دین میگیرن و دنیاشون وآباد می کنن و رسوا کنه البته اگه جسارت داشته باشه و رسالتش آگاه کردن حقیقی مردم باشه تا شکمشون سیر برشه مردمی که گرسنه ان و درمانده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸:

ایول پاسخ دندان شکن دادی دمت گرم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :واقع بین

این کار به اندازه ی کارای دیگه اهمیت نداره ولی دلیل میشه چون کارای مهمتر داریم بقیه کارا رو بیخیال روشنفکران عزیز
نیازی به سند و مدرک از نویسنده نیست مطالب سایت جانبدارانه ی ویکی پدیا و عکس ها و فیلمای گذشته این خانوم خودش سنده
نمیدونم چرا تا مطلبی از این این اشخاص نوشته میشه بعضی ها حرصشون می گیره و میگن بریدکساییکه تو لباس دین سر مردم رو با پنبه می برند رو بگیرین،عزیزم اونا هم یکی مثل این ها دلیل نمیشه که همه رو به یه چوب زد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۴:

ایول. جواب دندان شکن دادی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :hesam
نويسنده ديدگاه :hesam

chi begam,shoma khodetoon behtar midoonid.in tor nist?

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فواد

چقدر ما بىکاری که به این خزعبلات میپردازیم
بجاى تحقیقات علمى و دینى به چه مزخرفاتى وقت میذاریم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ن

ه به حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله برخورد کردم که می فرمایند: «… همانا هر فردی روز قیامت با کسی خواهد بود که او را دوست می داشته است.» (هر کسی با محبوب خود محشور می شود) « کافی: ج ۲، ص ۱۲۶»

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :saman

کی ما یاد میگیریم که تو زندگی خصوصی مردم کنجکاوی نکنیم ؟؟!!!!ایشون فقط یک خواننده است که مردم را با صدایش سرگرم میکنه,فقط همین !

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهناز

با همه اینها دوستش دارم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :fari

این حرفا چه معنی میده من که برا نویسندش متاسفم. به شما چه که یکی عمل زیبایی میکنه۰ این همه آثار جاودانه تو موسیقی از خانوم گوگوش کافی نیست برای اثبات هنرش؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :جمال

در این سایت باید اخبار مربوط به ظهور منعکس باشد و جوانان را در این راستا آشنا کند نه اینکه اخبار لغو و گسترش اخبار منکر .هستند سایت هایی که از این نوع اراجیف پر است .

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پروشات

وااااااااااااای. عجب افشاگری هایی کردی. خب اینا رو که همه میدونستن شما اومدی از نگاه خودت چهار تا بد و بیراه بهش اضافه کردی نوشتی. مثلا خیلی حالیته؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فائقه

خب که چی؟؟؟مثلآ میخواین با این مزخرفاتی که گفتین گوگوشو تو چشم مردم بد کنین؟اونی که واقعآ دوسش دارد با این حرفا نظرش عوض نمیشه.من که خودم از بچگی عاشق گوگوش بودم از این ب بعد هم هستم.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهدی

زشتی در نکاه شماست نه چیزی که به آن مینگرید
موسیقی غذای روح هستش و خانم گوگوش سلطان روح خیلی از فارسی زبان ها بخصوص ما ایرانی ها
الهم اجل لولیک الفرج

[پاسخ]

چرا همش میخواین خواننده هارو خراب کنین حالا هم گیر دادین به خانم گوگوش..
بعدش به داریوش بعدشم به ابی و همینجوری ادامه میدین به این تهمت زدناتون..
شما کی باشین که بخواین به همچین هترمندای که تاریخ موسیقی ایران رو ساختن گیر بدین شما برین خودتونو درست کنین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :علیرضا

واقعا شماها موضوع مهمتری از سن و تعداد ازدواج های این خانوم پیدانکردید ؟

زندگی شخصی خودش ، به خودش مربوطه ، اصلا دئست داره ۵۰ بار ازدواج کنه و طلاق بگیره ، به شماها چه ربطی داره ؟

فقط بلدید یه پسوند دشمن بزارید و هرچی که دلتون میخواید ، بگید

براتون متاسفم …

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :س.ه

گوگوش مرد اینی که میبینید شیطان است

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امین

خود حضرت مهدی(عج
) همه چی رو درست میکنه قدم اول معتقد بودن به حضور ایشان است.قدم بعد وفای به ایشان.یعنی حذف علایق نادرست وجانشینی عشق حقیقی امام همیشه حاظر اما پنهان ازچشم.دوست دارید عاشقش شوید.عاشق علاقه مندی های امامتان مهدی شوید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فاطمه

حاج امیر عزیز که گفتی:ناشناس گرامی ، غیبت و تهمت و احکام خودش رو داره ، درباره دشمن مسلمانان چنین مسئله ای صدق نمیکنه !
شما اسلام گراها به غیر از دشمن تراشی و خرافه پرستی و ترویج جاهلیت عرب کار دیگری هم بلدید؟

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ دی ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۱۸:

بله که بلدیم . شما بفرما چی میخوای؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حسن نوری

پرداختن به موضوع زندگی شخصی یک فرد و سرک کشیدن بی جا به حریم خصوصی افراد بر اساس کدام ضرورت صورت میگیرد و حلال کدام مشکل جامعه ماست . والله سگ گوگوش شرف داره به صد تا از مسئولین این کشور ، شما که تخصص این کارها رو دارید پس یه سرکی به زندگی امثال روح الله حسینیان بکشید که اخیراً گند رابطه ش با یک زن شوهردار آشکار شده

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :nahal

دستتون درد نکنه بابت افشاگریتون واقعا چشم مارو رو حقایق زندگی باز کردید فقط یه لطفی بکنید افشاگری بکنید ببینید قضیه ۳ هزار میلیارد جی بود دست گلتون درد نکنه قربونه هر چی افشاگره

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مجید

شما برین دنبال اون آدمایی که ادعای مسلمون بودنشون گوش فلک رو کر کرده ولی…
لااقل ایشون ادعایی توی این رابطه نداره.
یه چیز دیگه هم هست که بالاخره ازدواج کردن گناهه یا نه؟ اینو هنوز متوجه نشدم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :یلدا

به نظر من اینا هیچ کدومش مهم نیست :که چند سالشه یا چندبار ازدواج کرده.مهم اینه که ماالگومون رودرست انتخاب کنیم چیزهای خوب یاد بگیریم ازمحیط پیرامونمون.ویک انسان خوب بودن که همه دوستش دارن باشیم حتماکه نباید بازیگریا خواننده بودکه دوستمون داشته باشن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :یحیی خالدی

واقعا برای بیشتر سایتهای ایرانی متاسفم که نمیدونن هدف اصلیشون چیه
من طرفدار گوگوش نیستم و به آهنگاش گوش هم نمیدم ولی شما اگه به کارای گوگوش نگاه کنید میبینید طرفدار زیاد داره و… و این مربوط به زندگی هنرمندانه اش هست و همه همین هنر اورا میخواهند به ما ربطی نداره اون چطور زندگی کرده از نظر دینی هم شما باید یه خودشون تذکر بدید نه اینکه هکه جا جار بزنید چرا نمیرید درباره جنیفر لوپز یا هر زن و مرد دیگری تحقیق نمیکنید و گیر دادید به هنرمندانی که از ایران رفتن به فکر این باشید جونای خودمون از راه به در نشن که با این تصوراتی که شما برای اونا درست میکنید تا ۱۰ سال دیگه ۵۰ درصد مردم ایران تابع هیچ دینی نخواهند بود واقعا به نظر شما خودمونو اصلاح کنیم بهتر نیست به جای اینکه به کسی که حتی از ایران هم رفته گیر بدید الان هم بازیگرایی تو سینما هستن که قبل انتقلاب رقاص بوده اند ولی بعد انقلاب خودشونو تغییر دادن حالا اسم نمیبرم ولی دلیل نمیشه همه هم بیان و خودشونو تغییر بدن ایشان خودشو اینطوری دوست داشته به شما و من چه اگه میخوای مردمو به راه اسلام دعوت کنی این راهش نیست تو با اسم اسلام آبروی این خانومو میخوایی ببری بعدش میخوای فردا به اسلام روی بیاره
حوصله ندارم بیشتر تایپ کنم
ببخشید اگه زیاد خستتون کردم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سوگند

خوش به حال نویسنده که راحت و بدون ترس نظر تخریبیشو راجب یه این فرد نوشت و پای پلیس بین المل هم در میون نبود که خانم گوگوش بخواد شکایتی کنه و ایشون بازداشت بشن حالا اگه خیلی مرد یا خیلی جسارت داره یا خیلی افشا گر و جرات داره بیاد در مورد یکی از مقامات جمهوری اسلامی بنویسه ببینه اصلا هجازه ی این جسارت و بهش میدن. قلمش به انتها نرسیده روحش پرواز میکنه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :mahsa

badam in khanoom harkar karde b khodesh rabt dareeo gonahesh gardane khodeshee inae ke dozdi mikonano …. chi? az ghadim goftan khoda zz haghe khodesh migzare az hagho nas nemigzare hala berin bebinin kodom gonahkartare?

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بینام

اون موقع باشگاه خبر نگاران کجا بود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :باران

به زندگی خصوصیش دخالت نکنید چون همه ما دچار خطا هستیم ولی تو هنرش همین که با تمام احساسش میخونه وظیفشوانجام داده!یبار اهنگ جاده رو با دقت گوش کنین متوجه میشین!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :یزدی

کاش به نقش این زنیکه بی وجدان در مرگ مرحوم منوچهر نوذری هم اشاره می شد. مرحوم منوچهر نوذری مردانگی کرد و ضامن خروج از کشور گوگوش شد اما او به نوذری هم خیانت کرد و برنگشت و باعث شد تا مرحوم منوچهر نوذری ۲ سال زندان رفت و همین دوسال زندان باعث بیماری و مرگ او شد. البته از یک هرزه که عمر خودرا در کاباره گذرانده و از عاطفه و محبت و وفاداری بویی نبرده انتظاری نیست.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امیر

مصداق واقعی نتیجه جنگ نرم همینه سایتی که پرچم دار جنگ نرم اسیر بازی ساختگی بشن… . در مورد چیزی نوشتین که هیچ باری برا کسی ندار و فقط باعث جدل تو نظرات شد. کسی که صدای گوگوشو دوست داره با دونستن ازدواجا و… از صداش متنفر می شه؟؟! نه مشکل جای دیگست و کسای دیگه، باید با تهاجم فرهنگی جنگید نه با ابزاری که برای تغذیه فرهنگ القایی غرب درست شد

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :وای وای

واقعا برای خودم متاسفم که اینو الگو خودم قرار داده بود
از ظهور۱۲ متشکرم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پریسا

گوگوش آدم بی شخصیتی هست مردم ما دیوانه هستند که باهمه این اطلاعات میگن هرچی باشه گوگوش رادوست دارم مردم ماکمبوددارن وگرنه ازاین پیرزن حرزه پرستش نمیکنن گوگوش زن نادرستی است که زندگی زن وشوهررابهم میزند وبراش مهم نیست که عاشق مردی که میشوداوزن داردخانواده داردفقط فکرخوش گذرانی خودش هست ای کاش به جای مهستی خدابیامورزگوگوش سرطان میگرفت ومیمرد والهی که به زودی نابودشودالهی آمین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :lمریم

متاسفم برای شماها که اسمتون رو مسلمان گذاشتید حضرت محمد(ص)دید رو نادید کردن شما بی پروا به دیگران تهمت میزنید و از خدا هم نمی ترسید شما انسانیت نداریدو اسم خودتون رو مسلمان گذاشته اید متاسفم …….

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سماء

زندگی هر کسی به خودش مربوطه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :??????

درباره چه چیزایی بحث میکنید!
مسئولین کشور رو داشته باشید که دارن حسابی بخور بخور میکنن
!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :تشیع

اتق الله (تقوا پیشه کنید )
لم تقولوا ما لا تعلمون
(چرا آنچه نمی دانید بر زبان می آورید)

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهدی

هر کس تو گور خودش میخوابه
گوگوش هم یک خواننده برجسته وهنرمند بزرگوار و یک اسطوره و رهبری برای شاد کردن انسانهاست لطفا قضاوت نکنید حواله همتون رو کردم به حضرت عباس که در مورد
این زن فرهیخته اینطور قضاوت میکنید.او هموطن ماست ……….

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نجی نفسه

ای بابا چیکارش دارین اینقدر روش کلید کردین حالا هرکی که هست و هر طور که زندگی کرده به منوشما چه ربطی داره اصل اینکه الان یکی از محبوبترین خواننده های ماست مام طرفداریشیمو خواهیم بود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :زهرا

هرچی بگن من بازم عاشقانه دوسش دارم ok

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صبا

هربچه ۲ سال روکه مادر بالا سرش نباشه ویه پدر الکلی که فکرش فقط پول در اوردن از یه دختر خردسالش باشه وفضاهای فساد کاباره ها باشه محل زندگی و تربیت یه بچه بیگناه یکم خودمون و بگزاریم جای کس که مخواییم دربارش حرف بزنیم۰(بیاین یکم از صفت ستار العیوبی خدای بزرگمون یاد بگریم)الله اکبر

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بهناز

با سلام
مدیریت محترم سایت میتونم بپرسم چرا نظر منو ثبت نکردین؟!
مهم نیست،فقط یکم انتقاد پذیر باشید لطفا.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :رضا

کاملا غیر واقعیه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نارسیس

سلام با اینکه من خودم اصلا گوگوش رو دوست ندارم اما بنظرمن قبل از انقلاب بیشتر هنرپیشه ها اینجور زندگی میکردند درضمن گوگوش که خلاف شرع نکرده بود ازدواج کرده بود الانم خیلی از خانم ها ۳الی۴بار ازدواج میکنند بعدشم فیلم های قبل انقلاب همه مثل هم بودن در کل برا خودش اسطوره هستش واقعا شاه ماهیه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نارسیس

سلام با اینکه من خودم اصلا گوگوش رو دوست ندارم اما بنظرمن قبل از انقلاب بیشتر هنرپیشه ها اینجور زندگی میکردند درضمن گوگوش که خلاف شرع نکرده بود ازدواج کرده بود الانم خیلی از خانم ها ۳الی۴بار ازدواج میکنند بعدشم فیلم های قبل انقلاب همه مثل هم بودن در کل برا خودش اسطوره هستش واقعا شاه ماهیه .

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهناز

اصلا چیز عجیبی هم نبود …تو زمان شاه این کاملا عادی بود … چرا اینقدر تعجب میکنین ؟من عاشق گوگوشم و اهنگ هاش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :زحل

گوگوش هرکاره هم باشه خودش میدونه و خدای خودش. وای به روز اونایی که حق الناس به گردنشونه. خدا گفته من شاید از حق خودم بگذرم اما از حق الناس نمیگذرم.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نسترن

واقعا؟ درمورد گوگوش یه فکر دیکه داشتم دیگه ادم به هیچکس نمیتونه اعتماد کنه من عاشق بابک سعیدی هستم لطفا در مورد اون هم مطلب بزار ممنون

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نسترن

من عاشق بابک سعیدی هستم لطفا در مورد اون هم مطلب بزار ممنون

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نسترن

بازم با همه ای حرفا من طرفدار گوگوشم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سما

هر کسی رو به خاطر مهمترین ارزشش مردم دوست دارن و به دنبال پر رنگ کردن ضعف ها و کاستی هاش نیستند.
هنرش رو می پرستیم و زندگی خصوص اش رو کنکاش نمی کنیم!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :دنیا

واقعا که گوگوش نه خانم گوگوش اسطوره ی موسیقی ایرانه من اصن به اخلاق این بزرگوار کاری ندارم بهتره شمام نداشته باشین من که نمیتونم قانعتون کنم که سخت در اشتباهین فقط همینو میگم آهنگای ایشون هر نسل جدید تر از نسل قبلیه.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهدیه

حتی اگه واقعا این طوری باشه به دیگران مربوط نیست.واقعا حیفه که به خاطر بعضی آدم ها اعصاب خودمون رو خرد کنیم.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :قاسم

اصلا شما با گوگوش بدبخت چه کار دارید دوستان عزیز شما تنها کاری که باید بکنید این که منتظر بشینید تا امام۱۲ ظهور کنه با کار مردم چه کار دارید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :قاسم

نکه خود ما ادمهای خیلی خوبی هستیم که حالا داریم در باره دیگران نظر میدیم من اگر جای شما بودم مینشستم توی خانم و منتظر ظهور ۱۲ میماندم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نامي آشنا

آقای رئیس جمهور ما بهتر است با این کار آخرش یا گوگوش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سپیده

خانم ها و اقایون سااااااااااااااااککککککککککککککککت

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سروش

حالم از هردوشون بهم میخوره
کلا سلطنت طلب ها به هیچ دردی نمیخورن
همین برنامه اکادمیشون رو ببینید دیگه .

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهسا

وای خدایا
ما به کجا رسیدیم
سوژه ی یه سایت باید تعداد عمل های جراحی یک خواننده باشه
من قبول دارم که گوگوش با فیلمایی که بازی کرده انسانیتشو برده زیر سوال
ولی به اینم فکر کنین که خیلیا که جرئت ندارید و نداریم که اسمشونو بیاریم دارن ظلمایی میکنن که پدر همه رو در اورده
دغدغه ی من و شما هرزه بودن یا نبودن گوگوش نیست…ببینید چی داره تو جامعه میگذره…
زورتون به گوگوش رسیده؟
واقعا متاسفم واسه کسایی که با عقاید کورکورانه و نظرات مسخرشون حال منو خیلیای دیگه رو به هم میزنن…
مهم هنرش و صداشه که مثلش از مادر زاده نشده…اگرم شده باشه تو گلو خفه شده…
اگه امثال گوگوش نبودند که الان چیزی از هنر نمونده بود واسه ایران…
هنر ایران بی گوگوش و امثال اون چیه؟
سینماهایی که دارن تخته میشن یا موسقی که حرف از دوست دختر ناز و بلوندش میزنه؟
یه کم به واقعیتا نگاه کنید و بعد نظر بدین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فرهاد

به قول ابی حرف خوبی زد گفت شما کوته له ها کی باشید که در مورد بزرگانی مثل من و داریوش بزرگ و گوگوش عزیز صحبت کنید گوگوش کسیه که هنرمندان بزرگ جهان اومدن آهنگاشو باز خونی کردن شما وقتی کوروش پادشاه به اون عظمت رو ول کردین تو اون بیابون دیگه توقعی ازتون نمیره مهم اینه که شم ها میمیرین و هیچ اسمی ازتون برده نمیشه اما سالها بعد وقتی یه بچه به عکس داریوش تو تی وی نگاه میکنه میفهمه که اون یگانه بی تکرار موسیقی ایران بوده و دیگه تکمیشه یا گوگوش شاه ماهی موسیقی ایران بوده آریالا متو کییشه بگی هستی عظمتت کجاست؟!!!!

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ فروردین ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۴۷:

فرهاد جان .

گوگوش و ابی کجای این دنیا تاثیر گذار هستند ؟
عزیز دل بحث مملکت داری با اوازخوانی فرق میکنه که با هم قاطی کردیشون.

ما کوروش رو ول کردیم تو بیابون شما برو برش دار بذار تو خونت !

۴تا چیز تو فیس بوک دیدین و شنیدین جوگیر شدید !

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :I Love GOOGOOSH

آدم اگه خودشو درست کنه یه شبکه یا خیلی چیزای دیگه نمیتونن عقایدشو به این راحتی ها عوض کنن.پس بهتره به جای این همه تخریب آدمایی مثل گوگوش و وثوقی و امثال اینا و منع کردن تماشای این شبکه ها بیاین یه ذره به جامعه خودتون برسین و خودتونا درست کنین فک کردین ایران هیچ مشکلی نداره که چسبیدین به دشمناش؟؟؟بابا بیاین خوتونا درست کنین. من که سنم قد نمیده که فیلمای بهروز وثوقی رو دیده باشم اما عاشق گوگوش و آهنگاشم و چیزای شخصیشم مثل عقایدش و کاراش به خودش مربوطه و فقط زندگی هنریش به ما ربط داره. پشت پرده آکادمی هرچقدر هم که هدف های ضدایرانی باشه که تو خیلی از سایتا میگن مثلا ارمیا جزو سازمان مجاهدین خلقه و بابای دلسا فلانیه و … اگر این چیزا واقعی هم باشن اختیار آدم دست خودشه که تحت تاثیر قرار بگیره یا نه مثلا من خودم فقط در حد یه سرگرمی جالب آکادمی رو میدیدم همین…! حتی شیطان هم میگه کار من فقط وسوسس و این خود شخصه که قبول میکنه کاری رو انجام بده یانه و من نمیتونم اونو مجبور کنم. پس بیاین قبل از تخریب دیگران خودمونا اصلاح کنیم…!

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ فروردین ۵ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۳۴:

پریسا خانوم !
بنده شما رو امر و نهی نکردم !

این نوشته هم خیلی قدیمی هستش ولی منتهی چون برای همه دوستان زندگی خصوصی این افراد مهم هستش بلافاصله وارد این پست میشوند !

برای شما و خیلی ها اگر مهم نبود دو ساعت کامنت نمینوشتید و دفاع نمیکردید .

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :I Love GOOGOOSH

»ازدواجی که اطلاعاتش در هیچ سایتی نیست اما در شناسنامه گوگوش ثبت شده» نکنه شما خودتون شناسنامشو دیدین،آره؟؟؟ اگر هیچ اطلاعاتی ازش نیست پس مدرک شما برای اثبات حرفتون چیه؟؟؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :I ♥ GOOGOOSH

شاید از آکادمی بدم بیاد و تقلباشون خیلی ضایع و مسخره باشه اما شخص گوگوش و آهنگاشو دوس دارم.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :lمرضیه

اقعاواسه گروه هنری که توش هستم متاسفم این افراد باعث شدن دید مردم نسبت به ماوهنرموسیقی عوض بشه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صمدآقا

اگه شوعر ماخاد مو خیلی شوعر خوبیوم از لیلا بپرسید هیشکه مث مو شوعر نمیشه.

[پاسخ]

حسادت انسان را کر و کور می کند. به جای پایین کشیدن او، خودتان را بالا بکشید.

[پاسخ]

حاجی جون! یعنی الان مملکت خیلی خوب داره اداره میشه؟! گور پدر کوروش، ولی شماها به جای کوروش چی به ملت دادید؟
خزعبلات دینی که یک میلیارد نفر دیگه هم اونا رو به نحوی دارند، جای فرهنگ یک ملت رو نمی گیره، داداش!

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۰۹:

تدی شرینگهام!
اولا با تمسخر اعتقاد میلیاردها ادم معلومه سطح سواد و دانش و مخصوصا فرهنگتون چقدر است !
درباره تیکه اخر حرف تون هم که خداروشکر فعلا فرهنگ و خزعبلات دینی ( به قول شما ) سازگار در کنار هم هستند و فقط یه سری افراد بخیل نمیتونند این پیروزی رو ببینند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :گوگوش

کی میخوایم یاد بگیریم با این مزخرفات آبروی یه آدمو نبریم؟همین خانوم گوگوش بااین همه چرتو پرتی که شماها گفتین خیلی پاکترو بهتر از خیلی از آدمای به ظاهر مومنه اطرافمونه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مرضیه

اونایی که گوگوشو مادر خودشون اسطوره هنرمندو…. میدونن تا دیر نشده بگردین یه عمل جراحی برا مادرتون پیدا کنین که بتونه جلو مرگشو بگیره این اعتقادات اسلامی و خدایی رو هم بزارین برای امثال ماها که بیشتر از شما سرمون میشه چون دین اسلام سطحش بالاس به کلاس طرفدارای گوگوشو امثالهم نمی خوره

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حاج رضا

آفرین مرضیه خانم. من به شما افتخار کردم.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سارا

اینکه گوگوش چند سالشه و چندبار ازدواج کرده مهم نیست .منتها قسمت دردناک اینکه گوگوش واسه دخترا الگو بشه!! من شخصا برای گوگوش ارزشی قائل نیستم من برای انوشه عزیز استاد شجریان استاد لطفی دکتر قمشه ای …… ارزش قائلم نه گوگوش!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شیما

یه روز خوب میاد

[پاسخ]

این که خودم رو هموطن ه چنین فردی بخوام بدونم واقعا جای تاسف داره

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مجید خان

بهتر این خانوم رو شناختم
عکدمی عکدمی عکدمی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حمید

شمااگه خودت آدم درستی بودی سر نمی کردی تو زندگی این اون و بگی این عضو فلان گروه بوده اینچند سالشه چند بار ازدواج کرده هر کسی ه کاری کرده به خو دش مربوطه به تو چه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نازنین

دوستان ما داریم در مورد ثبت احوال ایران در حدود هفتاد سال پیش بحث میکنیم؟؟؟
خداییش چند درصد از شناسنامه های اون زمان درست و به روز بوده ؟ تو شناسنامه یکی از پیرزنان فامیل ما اسمی از همسر برده نشده و فقط چهار فرزند داره… چطور برا خودمون اشتباه ثبت احواله برا گوگوش تقلب و کوچک کردن سن؟؟؟

خداییش منم اگه شرایط مالی اش رو داشته باشم وقتی به سن گوگوش رسیدم همه نوع عمل زیبایی انجام میدم …کیه بدش بیاد زیباتر باشه؟؟؟

گوگوش اگه چند بار ازدواج کرده اقلا ازدواج رسمی بوده نه مثل خیلی ها هر روز صیغه یکی …که اگه این طور هم بود فقط و فقط به خودش مربوطه نه من و شما

[پاسخ]

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به جای این که بشینه در مورد گوگوش تحقیق و گزارش ارائه بده بهتره بره از قیمت اجناس و کالاها و مواد غذایی و رفتار سیاستمدارا و حق و حقوق کارگرا و کارمندای ایرانی و ……………. تحقیق کنه. مشکل ما رفتار و اخلاق فردی یه نفر اون سر دنیا نیست گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران! در ضمن من از آکادمی بدم میاد

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مستانه

مشخص خیلی آدم از خدا بی خبری هستی.اصلا مناسب نیست تا این حد تو زندگیه شخصیه دیگران تجسس کرد.خواهشا به جای فزولی کردن تو کار یه آدم موفق اوضا کشور درست کنید گروه وبگردی باشگاه خبر نگاران واسه این کارا خیلی فعال می شه کاش یکمی راجبه قشری که حتی نون شب ندارن گذارش می گرفت

[پاسخ]

یادم رفت بگم خدا بعد از دادن عقل به اینها یه پولی هم به مردم بینوای تحت فشار ایران بده. امین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ریحانه

حرف دل مردم تحت فشار صهیونیست و آمریکارو باید از ترانه های
داریوش و گوگوش و یاس شنید نه این خواننده های…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :میترا

ولی خداییش از حق نگذریم گوگوش خیییییییییییییییلی خوشکله ولی من اصلا از شخصیتش خوشم نمیاد میخواد خودشو وطن دوست نشون بده در ضمن ریحانه جون خواننده های الان خیلی هم خوبن یه کم باکلاس باش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :وجدان

متاسفم ما با زندگی خواننده ها کار نداریم گو اینکه من اطمینان دارم در مورد الان گوگوش دروغ می نویسید اما راستشو بگو نویسنده تو خودت چند بار تو زندگیت با ترانه های این عزیز به دنیای روحت ارامش دادی یا این نه هر خواننده خوش صدای دیگری من ازت خواهش می کنم اینقدر بی انصاف نباش اون دنیا جواب میدیا عزیز جان

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شیرین

اگر واقعآ مسلمونید…اینو بدونید و بفهمید که طبق آموزه های قرآن مجید حق ندارید در زندگی خصوصی کسی تجسس کنید چه برسه که منتشر هم بکنید.در ضمن این خانم تا چشم باز کرده تو این محیط ها بوده… الان که جامعه اسلامیه چرا هنوز این سائل وجود داره؟!!! بهتره سرمون به کار خودمون باشه.در ضمن فاطمه جان اسلام گرا بودن خوبه …افراط گرا بودن بده.موفق باشید.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ستاره

گوگوش متعلق به همه فارسی زبانان هنردوست ومتمدنه که برای زندگی خصوصی دیگران احترام قائل میشن هر کی خیلی ادعای مسلمونیش میشه گوش نده و نگاه نکنه کاری هم به بقیه نداشته باشه همیشه میگفتن ما مردم بافرهنگی هستیم ولی انگار فرهنگ هم میتونه سقوط کنه!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سارا

واقعا که اگه فکر می کنین مسلمون واقعی هستین اشتباه می کنین.ما جوونای ایران هیچ وقت شما و امثال شما رو نمی بخشیم.حیف که از فرهنگ اصیل ایران چیزی ندارین.تهیییییییییی.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مونا

واقعـــــــــاواسه بعزیاتومتاسفم من طرفدارگوگوشم توی ایران خودمون روزی هزاربار ازکارای گوگوش بدترانجام میدن ولی شماها کارای خوبه اینارو نمیبینین واقعـــــــــــــــابراتون متاسفم ازدواجش باهومن وباباک شاعست

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :عاشقه گوگوش

حاج امیر دوست عزیز بیاد به هم دیگه فقط و فقط به عنوانه یک انسان احترام بزاریم‏*من کسی نیستم که بخوام شکا رو نصیحت کنم فقط خواهش کردم که یه کوچولو هوای همدیگرو داشته باشیم همه ی انسانا محترمن
فقط خداست که از ذات ادما با خبره پس فقط بیاید به خاطره خدا کسی رو نرنجونیم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :mona

damesh garm! hal kard…
az zendegish lezat mibare

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :nima

برام مم نیست که دینش چیه…چند سالشه…با کی بودده و نبوده…واسم مهم اینکه مادر بزرگم سالان قاب های گوگوش رو حتی تو بیمارستان هم گوش میکرد…و هزاران شایدم ملیون ها مفر با صدای این زن خاطره های خوب و شیرین دارن…و با آهنگ هاش رندگی می کنند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :samira

salam
shomaie k edeaie khodao eslamo paki dari age ykam vojdan dashti abruie kesio nemirikhti………
moteasefam k harkudume ma shodim ye khodao mahkum mikonimo mojazat

[پاسخ]

بنظر من اصلا کارتون درست نبوده که در زندگی خصوصی دیگران سرک کشیدین.
قاضی اصلی خداست اونه که حق داره بگه کی خوبه کی بده.
شما اصل و ول کردین فرعو چسبیدین!!!!
مشکل ما فقط گوگوشه؟؟؟؟
وضعیت اقتصادی کشور و ببینین !!!
ای خدا کی میرسه مهدی (عج) ظهور کنه و حساب همه اسلام نما هارو برسه.
بر قامت دل ربای مهدی صلوات

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سروناز

شما بهتره اول برید خودتونو اصلاح کنید، گوگوش یکی از بهترینهاست. کشور تاجیکستان آرزوشه که گوگوش رییس جمهورش بشه. اونوقت شماها نه تنها باید بهش افتخار کنید ، پشت سرش حرفم میزنید . و در ضمن متاسفم واسه افرادی که با یه نوشته ی مسخره نظرشون راجب گوگوش عوض شد.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شهرزاد

متاسفم واسه ویام و خیلی های دیگه
ببین اول خودتو درست کن بعد به دیگران گیر بده. تو کی هستی؟ یه آدمی که راجب مردم قضاوت میکنی تو جات قعرجهنمه. خیلی سطح پایینی. از خدا حلالیت بطلبین.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :hesam

بد ترین فرهنگ در دنیا اینه که انسانها رو به خاطر مسائل هیچ وپوچ به جون هم بندازن مثال واضحش سایت شماست.تمام دیدگاه ها رو خوندم مهم نیست که کی چی نوشته مهم اینه که خیلی ها رو مقابل هم قرار دادین .هرکسی عقیده و نظر خودشو داره این کارهای شما باعث میشه که مردم کشور خودمون به خاطر عقایدشون جلوی هم صف ببندن شمارو به خدا این مثائل رو جمع کنین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :زهرا

من خانم گوگوش دوست دارم و یه روزی هم تو برنامهاشم شرکت خوهکرد دوستتون دارم بای

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آدمیزاد

سلام دارم خدمت همه ی شما عزیزانن،من مسلمونم و بسیار به تاریخ و اسطوره های گذشته و حال کشورم می بالم و یه فردی هستم که از کودکی پدرم آهنگ های خوانندگان گذشته رو گوش می داده و من هم حالا گوش میدم و آهنگ هاشون رو دوست دارم چون خوانندهاشون رو دوس دارم.
من از حاج آقاهای عزیز(البته خودمم حاجی هستم)خواهش می کنم کمی با مسءله مدارا کنن و با طرفدار های ایشون یکی به دو نکنن،و از طرفدار های ایشون میخوام آروم تر باشن،به هر حال اگر که ما خودمونو بکشیمم ایشون اهل ایران هست و جزو تاریخ ایران حساب میشن،لطفا کمی آروم تر چراکه مجادله کار خوبی نیست.با تشکر از همتون(فقط به کسی نگین منم طرفدار خانم گوگوش هستم.)

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :رضا

خانم !؟ گوگوش خانمه !؟
کسی که ده ها کاباره هرزگی کرده کسی که اسمش (گوگوش) اسم پسره ارمنی هست کسی که هفت بار طلاق داده و الان با مجری های همجنسباز کار میکنه خانمه !!!
جوک خوبی بود !!!
نظر تمامی مراجع :
گوش دادن به صدای زن خواننده مطلق حرام است می خواید عمل کنید می خواید عمل نکنید.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ج

از دوستان دعوت می کنم به سایت آرت تو موزیک بیان و حقایقی رو درباره شیطان پرستی و گوگوش و ماهواره و من و تو بدونن
در تالار گفتمان بخش سایبری سایت آرت تو موزیک رو در گوگل سرچ کنید
http://www.art2music.ir

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آدمیزاد

آقا رضای عزیز منکه شمارو دعوت به آرامش کرده بودم،از شما بعیده!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صبا*

آخ ای خدا……….چی میگن بعضی آدما به جای نگاه کردن به تکنیک یه هنرمند ولذت بردن از هنرش جسبیدن به ……چرا در گنجه بازه چرا دم موش درازه!!!!!جدا …خداییش تو کی هستی که هرجوری قضاوت کنی….

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مریم

وای یعنی ماایرانی هامشکله دیگه ای نداریم دیگه همه چی حله فقط خانم گوگوش وارمیاموندن که اونم حل میشه .تامیتونیدبدبگید.چه فایده.ببینم حل میشه نمیشه به امیدظهورامام زمان

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پريا

یکی از دوستان لطفا به سوال من جواب بده که حساابی ذهنمو مشغول کرده!!
وقتی اعتراض میشه که صیغه چیز خوبی نیس و یه اقا نباید زن های متعدد و صیغه ای داشته باشه جواب دوستان مثلا مذهبی اینه که : چیزی که خدا حلال کرده رو ما کی باشیم که دخالت کنیم توش!
خب این خانومم چندین بار ازدواج کرده، آیا به لحاظ دینی و شرعی این گناااهه؟
اصولا عادته جمعیت مذهبی نماس که هر جا به نفعشون باشه از یه موضوعی استفاده ابزاری میکنن و هرجا به ضررشون باشه ، چوبش میکنن و میزنن تو سر بقیه!
ضمنا توی چه سالی شما زندگی میکنید؟! گوگوش الان الگو هیچکس نیس، صداش قشنگه آهنگاش قشنگه و ملتم لذت میبرن ازش ، همین و بس ! اما چون آقایون بیشتر طرفدار غم و غصه و سینه کوبین زورشون اومده!!

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹:

پریا خانوم .
اولا اسلام گفته شوخی به وقتش و غم هم به وقتش و این متاسفانه سیاست کاری صدا و سیماست کو برخی افراد که به این شکل در اومده.
اینجا درباره مسئله چند همسری گوگوش بحث شده نه یه فرد اقا که شما موضع گرفتید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :!

تعداد همسران پیامبر و امام علی چه تعداد بوده؟؟

تعداد زنانی که عمر بهشان تجاوز کرده را میدانی؟؟

[پاسخ]

حاج امیر پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۵۱:

ارتباط این چیزهایی که گفته با این مطلب تو چی بوده الان ؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :!

یک ترفند کاملا تکراری شده عیاش و فاسد جلوه دادنه افراد ضد انقلابی و کنکاش در زندگی شخصیشان و قضاوت در موردشان .. در حالی که نگاهی به زندگی افراد مومن و انقلابی بندازیم میبینیم که مذهب را عامل و وسیله ای برای دلالی و یک نوع نقاب تبدیل کرده اند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شناس

از مدیر سایت ممنونم. حاج امیر کاروبار نداری یه سال داری نظر میدی شورا یا مجلس شرکت میکردی اول میشدی ها ….. کجای دنیا زن به خوبی خانوم گوگوش دیدی؟؟؟؟البته برای هر شخص مشهوری این جور شایعاتی هم هست.ولی اینم باید یدونیم با این حرفا هیچ بلایی به سر خانوم گوگوش نمیاد.
برای ایشون هم آرزوی موفقیت دارم ……….((((()))))))
مر۳۰۰۰۰۰۰

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مبینا

خیلییییییییییییی بببببببببببدددددددددد بود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :رها

گوگوش هر خری میخواد باشه با هر گناهی مهم نیست بحث گوگوش ستیزی در حال حاضر اینه که اون بهایی و دشمن شیعه و کلی برنامه داره برای از راه به در کردن احمقهایی که فقط از اسلام جمله تهمت نزن غیبت نکن رو یاد گرفتن اون دین و عقاید مارو داره به بازی میگیره بفهمیدی هرکی که میخونه بد نیست اما این زن فاحشه دین و اعتقادات شیعه رو نشونه گرفته نفهما بفهمید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نفس

من میگم گاهی لازمه چشممونو به روی حقیقت باز کنیم ما اطلاعاتمون از دنمون کمه واسه همین خیلی ها مثل گوگوش که جزوه بهایی هاست دارن رو مغز ما کار میکنن که دین اسلام همون چیزی که اونا میگن برای خومدم متاسفم که چرا اونقدر احمق بودم که تا حالا گرگی مثل این زنو نشناختم و چه آسون داشتم دینمو به باد میدادم با باورهای غلطی که امثال این زن به من القا کرد اون ترانه میخونه واسه پول درآورد نه واسه دل مردم که اگه اینطور بود تا حالا یک قدم واسه این همه آدم به اصطلاح طرفدارش بر میداشت تا حالا چه کار خیری کرده جز کمک به شبکه فاسد من و تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مریم

من گوگوشو واسه صداش دوست دارم زندگی شخصیشم یه خودش مربوطه .موندم شما هایی که این همه ناسزا میگید زندگی خودتون بی عیبو ایراد بوده؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صدف

سلام دوست عزیز اگه میشه درباره ی هنرجویان آکادمی مطلب بزارید
هنرجویان امسالرمن مجیدوامیروخیلی دوست دارم اگه میشه درباه ی همشون مطلب بزارید ممنون

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :هستی

گوگوش سابقه خوبی نداره درست……..ولی به درک به من چه. هااااااا؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :عارفه

ممنون

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :عارفه

ببینید شماها شما جماعت به این که گوگوش ۴ بار یا …ازدواج کرده نارحتید وجوش میزنید بابا ادم که مریض نیست با شوه هاش نتونسته کنار بیاد طلاق گرفته من معتقدم اگر ادم نتونه با مردی زندگی کنه باید طلاق بگیره از این عشوه های با صبرو اه وناله هم نکنه هیچ کس به ادم نمیگه چه قدر این زن با صبره گوگوش کاردرستی کرد طلاق گرفت من اول ازش بدم میومد اما حالا میبینم حق داشته طلاق گرفته مگه چیه ؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نگین

خانم گوگوش خیلی هم هنرمند خوبیه وتاریخچه موسیقی ما رو همینارو ساختن ما از بچگی با صداش بزرگ شدیم حالا شما جوجه های دیروزی که هنوز سر از تخم بیرون نیاوردین چی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نگین

زندگیشم به خودش مربوطه ما اگه خیلی زرنگیم سر کنیم تو یقه های خودمون.هنوز ۷۰ ساله مثل صداش مادر نزاییده

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نگین

بازیگرای خودمون تو ایران الان شورشو در آوردن ولی هیچکی نیس بیوگرافیشونو بنویسه.حالا شما بند کردین به هنرمندای خارج از کشور

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شیرین

خجالت نمیکشی هی تاکید می کنی پیرزن کهنسال؟ زن بودن عیبه یا کهنسال بودن؟حالا چون از این آدم بدتون میاد دهنتونو باز کردین و کلمات سخیفی رو استفاده می کنید که یک آدم مسن بخونه ناراحت میشه.این سطح فرهنگ شما رو میرسونه.در ضمن سند باشگاهتونو مبنی بر ۱۳۲۳ بودن گوگوش نشون بدین ما هم ببینیم!!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :sogand

واقعا براتون متا سفم اگه گوگوش وهمچین کسانی نبودند الان موسیقی ایران وجود نداشت

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :الناز

ووویییییییی!این مطلبایی ک گذاشتن اصلانم ابروی گوگوش رونبرده!این زندگینامه شه حالاچ خوب چ بد!چراالکی بحثوجنایی میکنید!قرارنیست ک همه خوب باشن…مابایدسعی کنیم خودمون خوب باشیم تااگه کسی قراره ازماالگوبگیره مث الان بعضیاپشیمون نشه!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آتنا

سلام.واقعا برای حاجی جون و مرضیه خانم متاسفم. مهم نیست که گوگوش چند سالشه و یا چند بار ازدواج کرده. چون زندگی خودشه و به کس ربطی نداره و چیزی که مهمه اینه که با وجود همه اینها کلی طرفدار داره.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آتنا

مهم اینه که خیلی طرفدار داره. مهم اینه که با وجود اینکه سنی ازش گذشته هر روز بیشتر از روز قبل طرفدار داره قابل توجه حاجی جون و مرضیه خانم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امیرحسین

از نظر من خانم گوگوش اگر بهترین هنرمند زن ایران نباشه بین سه نفر از بهترین هنرمندهای زن ایران در سبک خودش قرار میگیره.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حدیث

خوب دیــــــــگه مشکلاتمون حل شد تولیداتمون و صادرتمون تحریماتمون مشکل بیکاری و…هزارتامشکل دیگه که داریم همشم به خاطر ارمیــــــــاآکادمی بوده. آخه دیگه چی بگم به شما واقعا چی فک کردی با این حرفا چه اتفاقی می افته گوگوش شاه ماهی موسیقی ایرانه وبهترین خواننده زن خوب به هر حال هر کسی روزی پیر میشه دیگه مهم اینه که تونسته خودشو سر پا نگهداره نویسنده این مطلب اگه خودتم یه روزی پیر شدی ماام میایم میگیم نویسنده کهنسال خود زشت بین به دلیل کهولت سن دست به نوشتن چنین تهمت های علیه خانوم گوگوش شده اگه نگفتم.راستی بهروز لیاقت گوگوشو نداشت نه اینکه اونو نخواست

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سحر

دوستان این نوع زندگی( برهنه شدن،ازدواجها وطلاقهای چندباره) در زندگی هنرمندان و خوانندگان زن طبیعی هست. مهم این هست که ما ترانه و هنر خواننده را دوست بداریم و نحوه زندگی اون رو الگو قرار ندیم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ir

راستی اگه میشه تو سایت در باره آقازاده ها هم افشاگری کنید آخ یادم رفت اونها خط قرمز هستن گوگوش دوستت داریم به کوری چشم دشمناش تو نظر سنجی ها آکادمی گوگوش حضور میلیونی مر دم رو دیدیم که چقدر پیام میفرستم و همش هم درست بود خودتون رو به کوچه علی چپ نزنین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آبس

ایشون شخصیت جالب ندارند . مادر خوبی هم نبودند و کامبیز معمولا نزد شهره بوده . وامروزه گوگوش با شهره خیلی مشکل داره.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ترنم

سلام خوانندگان لطفا بعد از خواندن توهین نکنین باز میشه فهمید تو دنیا چه اتفاقاتی افتاده با اینکه گوگوش خواننده مورد علاقه من بود ولی دیدگاهم عاشقانه نبود که که بخوام ازش اون طوری طرفداری کنمو به کسی توهین کنم از نویسنده عزیز کمال تشکر موفق باشی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مانی

خوشم میاد که عین ۷۰ میلون عاشقشن فقط زورشون میاد راستشو بگن .این بانوی گرامی عزیز سه نسل خانواده هاست .مادر بزگ .مادر و فرزند .حقیقتو که نمیتونین قایم کنین این صدا و نام در ایران جاودان شده چه خوشتون بیاد په بدتون بیاد.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بابک خرمدین

جمکنین بساتتونو بچه بسیجیا،برین نمازتونو بخونین یه وقت نهار نشه،شما در حدی نیستین که راجع به بانوی موسیقی ایران نظر بدید…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بابک خرمدین

اگه دشمن نداشت باید به قدرت خودش شک میکرد،شما لیاقتتون ساسی مانکن و اشکینه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :درسا

گوگوش عاشقتیییییییییییییییییییییم
زندگی خصوصیش به خودش ربط داره
گوگوش یه اسطورست و همچنان جوان و زیبا

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :کامران خان

این دری وری ها چیه فائقه متولد ۱۳۲۷ و

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ندا

من عاششششششششششقشم و زندگی هر کس به خودش ربط داااااااارره*بابااا بسه این همه فوزوووولییییییی *سرک کشیدن تو زندگی مردم >:-((((((((((((

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شهاب

عاشقتم یه دونه ای گوگوش عشق همه ی زندگی منه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ندا

همه ی اونایی که مخالف گوگوش عزیز هستن بترکین / چون گوگوش محبوب ترین خواننده ی ایرانی هستش البته من نمیگم امار میگه/ حاج اقا عوض اینکه از گوگوش ایراد بگیری یکم از مملکت حرف بزن که گرونی افتاده/حاج اقا وقتی که اذربایجان زلزله اومد کجا بودی /البته پرسیدن نداره اومده بودی این سایت داشتی از گوگوش ایراد میگرفتی ولی اون لحظه خود گوگوش چند میلیون دلار بطور مخفیانه از مرز ایران عبور داد و به زلزله زدگان داد /حالا برو داداش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مهدی

برای اسلامی متاسفم که شما ها مسلموناشید.من طرفدار گوگوش نیستم ولی می بینم مسلمونها راحت می نشینند پشت سر این و اون صحبت می کنند.من می گم اصلا آدم بدی باشه .که خدا عالم است شاید از نظر خدا اون بره بهشت و ما نه.اما غیبت که شانزده برابر زنا گناه داره کار ما شده مهمم نیست که ادعای مسلمونی داریمشان یک ایرانی هم اینه که برای عقیده هر شخص احترام بگدارد.حالا من چه یک نفر را دوست داشته باشم چه نه .خدا هممون را ببخشه .یک داستان کوتاه حضرت علی را که بهش خبر می دند یک جایی خرابی(جنسی) بوده .میره اونجا در می زنه و پشتش را می کنه به جمع همه خجالت می کشند و میروند بعد از حضرت علی پرسیدند چه شد می گوید من چیزی ندیم .یک کم یاد بگیریم

[پاسخ]

فرهاد پاسخ در تاريخ مهر ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۱۷:۳۶:

موافقم

[پاسخ]

فرهاد پاسخ در تاريخ مهر ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۱۷:۳۶:

موافقم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :454545

عجب خبری

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :دوست

نظر اکثر عزیزان ایرانی خوندم نظرات جالبی بود هرکسی از دید خودش جمله ای گفته بود بعضیاش درست بودو بعضیاش نه اما مدیر سایت بهتر نیست درمورد مسائل دیگه ای افشا گری کنی اینا قدیمیه همشو میدونستیم

[پاسخ]

مدیر پاسخ در تاريخ دی ۷ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۵۰:

جناب دوست
شما تاریخ ارسال این مطلب رو یه نگاهی بندازید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ارشیا

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :هادی

بهتر بجای گفتن مطالب تکراری که نه ب من ونه ب تو ربط داره در مورد مسائل روز مملکت خودمون یعنی فقروگرفتارى واختلاس های مملکت صحبت کنید

[پاسخ]

مدیر پاسخ در تاريخ دی ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴:

جناب هادی اولا این مطلب قدیمیه !
دوما درباره مسائل دیگه هم مطلب میذاریم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حمید رضا

خانم گوگوش بانوی موسیقی و صدای سبز عشق هستن.
لیشون این قدر بزرگ و افسانه ای هستن که کسی به پاشون نمیرسه.
اگر این طور بوده که شما میگین چرا کنسرت هاش همیشه پره؟چرا همیشه رکرد خواننده ها رو اعم از ایرانی و خارجی رو میشکونه؟
مردم خودشون فهم و شعور ندارن؟
ایشون این قدر بزرگن که با اینکه ۲۲ سال سکوت کردند ولی باز در اولین کنسرتشون بیش از ۱۷ هزار نفر رفتن.
کسی مثل گوگوش که از ۳ سالگی رو صحنه بوده رو بخوای بعد از ۲۵ سال ساکت کنی ۲۲ سال ساکت کنی میمیره.ولی گوگوش نمرد.عشق طرفدارای ایشون و عشق ایشون به طرفداراشون زنده نگهشون داشت.
گوگوش الگو خیلی ها بوده هست و خواهد بود.از مدل موهاش گرفته((مدل گوگوشی که بعد از این همه سال هنوز خیلی ها مدل گوگوشی میزنن))تا طرز رفتار و حرکات ایشون حتی طرز حرف زدنشون.
مردم ایران عاشق گوگوش بودن و هستن و خواهند بود.
کی بوده که تو سایت world music award ایرانی بوده باشه و تو سه عرصه مختلف نامزد بشه؟
شما اینارو میگید چون به گوگوش حسودیتون میشه.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :SALAR

گوگوش هر کاری که کرده به خودش ربط داره و هر کسی توی قبر خودش میخوابه.اما خوبه بجای ادعای مسلمون بودن کمی انسانیت داشته باشیم کاش کسی که این مطلب رو گذاشته قبلش کمی به خدا فکر میکرد بهرحال همه انسانها واسه خودشون آبرو دارن کاش بفهمین اما افسوس

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شهاب

همگی متوجه هستیم که با روند جدید سیاست خارجی ایران(البته گم کردن ردپای استعمار پیر!!توی این وسط مسطا)باید یک سری حرکات ایذائی هم انجام بشه!!بچه کوچولوی اون “پیره”!!یعنی “MANOTO1″هم باید یه لگدی بخوره!!پس،”پیره زن” بگیر لگدو…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :شهاب

نکته بعدی هم اینه که جناح اسقاطی! که تا دیروز ویدئو رو هم جرم میدونست حالا با حضور جیره خواراش توی فضای سایبری میخان میدون رو بدست بگیرن شاید اینبار از این غافله غقب نمونن.حداقل یه آمار از ذهنیات مردم دستشون میاد !این هم غنیمته!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حرف حساب

یعنی مشکل این مملکت فقط گوگوشه که از روی اختیار راه خودشو انتخاب کرده!
پس زنانی که از روی فقر و نداری و وضع نابسامان مملکت به کجی میرن و عده ای به نام اسلام و دین حسابهای بانکیشونو تپل میکنن و به ریش ملتی در خواب رفته میخندن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :حرف حساب

فرقی نمیکند زن باشی یا مرد آن هنگام که تن دهی و دل ندهی …… فاحشه ای ……

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فرزاد

من افتخار میکنم که گوگوش یه ایرانی به امید روزی که گوگوش بتونه دوباره تو خاک پاک ایران کنسرتانجام بده .. دوست دارم گوگوش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سینا

بابا ایرانی، نفهمیدم به چی مینازی ؟! گوگوش؟!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ندا

ایول حرف حساب خوشم اومد مرسی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :1

عقده‌ای‌های بدبخت…
چقد حساب می‌برید از یک خواننده که رفتید دنبال زیر و بمش…
خودتون هم می‌دونید که بعد انقلاب‌تون هنوز یک خواننده یا هنرمند به محبوبیت اون نتونستید دست و پا کنید.
گوگوش برای من که فقط هیجده سالمه، هنوز هم محبوبه…
موفق باشی گوگوش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :جلال

من به بدی وخوبیش کاری ندارم اما میدونم گاهی انسان درسرنوشت خودش خیلی دخالت ندارد پدر گوگوش وبرادرش (عموی گوگوش)دو شخصیت متفاوت داشتند عموی او مذهبی بودفرزندانش هم مذهبی از آب درآمدند اما پدر گوگوش هنرمند بود وازسه سالگی گو گوش را وادر به رقص وبازی در فیلم هاکرد وازکنار او پول درآوردالبته انسان مختار است اما اگرهرکس دیگری هم جای او بود ممکن بود به همین جابرسد استثناست که برخی راهشان رابعد از سلها عوض میکنند کار هرکس نیست شاید گوگوش هم دررسیدن به این نقطه خوب یابد خیلی مقصر نبوده است

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بیتاب

متاسفم واسه اونایی که اسم یه هرزه خیابونی بی بند و بار و گذاشتن هنرمند و ازش دفاع میکنن هنرش منحرف کردن مردمه.ببینم این هنرمند فاحشه تون روز قیامت میاد شفاعت شما رو بکنه.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بیتاب

شما مگه بودین ببینین یه ادم ب ظاهر مسلمون جوون ک بوده چه جوری جوونای مردمو منحرف میکرده اونایی که طرفداری میکنن اگه خواهر و مادر خودشونم این سوابق درخشانو داشتن همین قدر راحت بودن نمردیم معنی بانوی موسیقی رو فهمیدیم با اون صدای انکرالاصواتش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :mina

حاجی بودن به این نیست که یه پسوند حاج بچسبونید قبل اسمتون و سرک بکشید تو زندگی مردم. من با گوگوش یا هر کس دیگه هیچ کاری ندارم. برامم مهم نیست که زندگی خصوصی ش چجوری بوده. اما تهمت زدن و فاش کردن زندگی خصوصی افراد راحته. اگه مردید از پس زندگی خودتون بربیاید و یکم آدم باشید جای جانماز آب کشیدن. خاک برسرتون که با این اراجیف خاله زنکی اسم امام زمان و ظهور رو به گند کشیدید. با ریش دراز کردن و حاجی حاجی کردن از منتظران آقا نمیشید. دشمن اسلام خود تویی که به اسم اسلام هر کاری دوست داری می کنی و اسلام و به گند می کشی. زندگی خصوصی افراد معروف برای همه جالبه. اما از نوشته ی شما و این جور حاج و ظهور چسبوندن به قضیه معلومه که این حرفا از روی قرض ورزیه. شما دشمنای امام زمان و اسلامید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پریسا

خوشم میاد خوب سوختین به جرات میگم۹۰ درصد دیدگاه ها طرفداری از گوگوش بانوی هنرمند ایرانی است…
بس دیگه قدقد نکنید…
صدا به این قشنگی
به شما چه که حرف مفت میزنید که چند سالشه وچندتا ازدواج داشته
خوب که چی؟؟
کجاش به شمامربوطه..
واژه عقده ای بهترین کلمس واسه اینجور افراد
بانوی موسیقی ایران دوست داریم هووووووووووووووارتا
من .جوونای این مملکت…حتی همون همسنای بقول شما کهنسالش…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مریلا

به هرحال هرچی بوده واسه خودش اسطوره ای بوده که دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آبادانی

صدای خوب رودوست دارم چه اینورآبی چه اونورآبی!وقتی پای سیاست میادوسط همه چیز بهم میریزه!یکی میشه سوپرانقلابی دیگری میشه …..!توی زندگی خصوصی هنرمندان هم چه اینور چه اونورهم همیشه مسائلی بوده.بزرگترین اشتباه هنرمندان ورود به سیاسته !هنرمندان به مردم تعلق دارن!فرق نمیکنه مردم درقبل انقلاب باشن یا بعد ازانقلاب !صدای خوش وزندگی توام باآرامش رو عشق است!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پروستات

خدایی من به هچکدوم از این حرفها کاری ندارم فقط فکر میکنم اگه یه روزی خواننده هایی مثل ابی و داریوش و گوگوش و … دیگه تو این دنیا نباشن کی قراره جاشونو بگیره؟همون اتفاقی که در مورد هایده افتاد…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ایرانی

آبرو ریختن برا همه شده مثل آب خوردن. اگه به دستور خدا پرده ها کنار بره شاید از جمعیت ۸۰میلیونی ۷۹میلیون از گوگوش صد درجه بدتر باشیم . طرفدارای میلیونی خانم گوگوش خودش گواه اینه که ایشون چقدر محبوبه. بعدشم از آخر وعاقبت زندگی کسی خبر نداره شاید گوگوش عاقبت بخیر باشه ما نباشیم . پس زود در مورد کسی قضاوت نکنین.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امونت

هیچ مدرکی نیست که چنین چبزی را تایید کند در ضمن گوگوش هرگز با شاه رابطه ی نا شروحنداشته او فردی سرشناس و مهم هستند و این که کشور خود را ترک کردندنشان دهنده ی ضعف جامعه ی ماستچ

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :تنهاست

کار یک خواننده ، خوانندگی، مطربی، عمل زیبایی و هزار تا مورد دیگه هست. ما که نباید امثال ایشونو الگو قرار بدیم یا در موردش قضاوت کنیم . ما از نظر اجتماعی هم گون نیستیم که. تو تمام ملتها چه مسلمان چه غیر مسلمان خواننده ها این مدلی هستند، شغلشون ایجاب میکنه. خواننده معروف لبنانی که برای مقاومت لبنان هم شعر حماسی خونده(فیروز) حجاب نداشته. (اینو از خاطرات عروس امام خمینی میگم)، اگر رفتاری رو نمی پسندی بهترین را اینه که ازش دوری کنی. ادب از که آموختی ، از بی ادبان . توهین کار انسان متمدن نیست.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :خسته

من به زندکی شخصی کوکوش کری ندارم ولی صداش فوق العاده است

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :satar

خجالت نمیکشید استوره موسیقی ایران که تمومه دنیا تحسین میکنند ترور شخصیت میکنید زندگی خصوصی هر کس به خودش مربوطه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سارا

Gooogoosh asheghetammmm….kafar hamaro b kish khod pendarad

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صبا

من یک تار موی پلاسیده خانم گوگوش رو به هزاران هزارتا از شما نمیدم. درود بر خواننده های اتشین ایران ِِD:

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صبا

واقعا برای افراد جامعه ایران متاسفم که به خانم گوگوش تهمت میزنه. اقای نویسنده من همین حالا میتونم با موضوع افشاگری نوینده سایت فلان کلی اراجیف درباره ی شما بنویسم .

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :Shahrokh

از گفتن این مثل عذر میخوام
خراب چه داند قیمت نقل و نبات
خواهشها کسی که هنر دوست است نظر بدهد.
انصافا در هر۵۰۰ سال آینده نظیر گوگوش را خواهیم داشت؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ستاره

همه نظرهارو خوندم بشدت با حاج امیر و خانم مرضیه موافقم.
من مسلمانم قبله ام یک گل سرخ…

طرفدارای این عفریطه هوسباز انشا الله باهاش محشور میشن!

خیلی از عمرش نمونده سنشو که دیگه نمیتونه جراحی کنه.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آیسل

خفه ها کف ها کمی از خودتون خجالت بکشین گوگوش دوست صمیمی منه و هر کاری کرده کار خوبی کرده و کارش به خودش مربوطه مذخرف حرف نزنید برین خجالت بکشین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آیسل

خفه ها کف ها کمی از خودتون خجالت بکشین گوگوش دوست صمیمی منه و هر کاری کرده کار خوبی کرده و کارش به خودش مربوطه مذخرف حرف نزنید برین خجالت بکشین برو ستاره همسایه ی ما ۱۰۵ سالشه زنده مونده شما چی میگی اون تا ۲۰۰۰ سال زنده میمونه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سپاس

از افکار متعفن وگندیده انتظار بیشتر ازاین نمی رود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :azita

مگه بدکاری کرده از زندگیش لذت برده…حتما باید خودش و محدود کنه تا بشه آدم خوبه..اینجور انسانها بیشر از همه دست مردم و میگیرن و بهشون خوبی میکنند…خیلی هم خودتون و آدم خوبه تصور نکنین.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ایرانی

سلام
یعنی چیز دیگه ای توی این دنیا نیست که بهش گیر بدین؟!!

[پاسخ]

ازتون بدم می اید احمق ها کثافت های اشغال

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :کورش

این خبر ها همه دروغ و شایعه است فایَغه آتشین یا گوگوش خودمون یک با با بهروز وثوقی ازدواج کرده و بعد از طلاق تا زمانی که از ایران میره ازدواج نمی کنه . این نوشته ها به استناد دوستی گوگوش با پدر بزرگم هست. حرف های این سایت رو باور نکنید.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مانی

گوگوش هرکاری که کرده فقط به خودش مربوطه گوگوش شونصدتا ازدواج کرده حالا شما فقط سه تاشه نوشتی چیزی که مهمه آهنگای جاودانشه نه این چیزا گوگوش رو تقریبا کل ایران میشناسن شمایی رو که این چرت و پرت هارا نوشتید کی هستید؟چه کارایی کردید؟شما برید کارای خودتون رو درست کنین لازم نکرده زندگی دیگران رو افشا کنید من عاشق گوگوشم و به هیچ وجه هم این چیزا رو باور نمیکنم هرکی که باور کنه واقعا دهن بینه گوگوش در زندگیش سختی های زیادی کشیده درست نیست که این همه حرف پشت سرش در می آرن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :صانع

چقد این زن رو گنده کردید . من که از صداش خوشم میاد و فقط همین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :گوگوش

مگه گوگوش چشه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :گوگوش

جزمن کس دیگه ای پیدا نکردین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :siavash irani

متاسفم.تاسف میخورم به حال متصدی این سایت.کجاست انسانیت.کجاست فرهنگ ایرانی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :آتشين

این دروغایی که شما سر هم ردین نشون میده چقد از محبوبیت خانم گوگوش میسوزید و میخواید تخریبش کنیدولی بدونید گوگوش تو قلب همه ی ماهاست و به هیچ عنوان نظرمون نسبت بهش عوض نمیشه.
شماهم بجای سرک کشیدن تو زندگی شخصی آدما و دروغ گفتن برید خودتونو اصلاح کنید…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :.

نمیدونم چرا ما ایرانی ها همیشه دنبال تخریب شخصیت دیگرانیم؟؟؟؟؟واقعا واستون متاسفم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

مسلمون، جدا از این خاله زنک بازیا سعی کن غیبت نکنی. متاسفم برات

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :......

اینکه چند بار ازدواج کرده گناه نیست اما میخوام اینو از شما بپرسم آقایون محترم شما خودتون می رید خاستگاری بفهمید دختره نامزد بوده طلاق گرفته کلی می خوره تو ذوقتون.اگه بفهمید یه دختر جوون ۴ بار شوهر کرده و طلاق گرفته چی؟چه فکری راجع بهش می کنید؟
از اینها بگذریم اینکه چند بار شوهر کرده به ما مربوط نیست اما یک کمی چشمامونو باز کنیم بد نیست.آقا بابک لطف کن در مورد بسیجیا درست صحبت کن

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

امیدوارم که به هنراش احترام شود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سینا

جمع کنید بابا

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ارش

درود بر گوگوش اینا همش دروغه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :parisa

دروغ تکراری

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ـ هخا ـ

یکی از ایرادات مهم ما ایرانیها .. زود باور بودنمونه
هر کسی میتونه هر چیزی راجع ب شخص خاصی بده اما مهم درست یا نادرست بودنشه
دشمن تراشی و دشمن سازی اصلا خوب نیست

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :,طاهر

فیلم رسوایی جناب اقای ده نمکی رو حتما ببینید اخه به شماها چهمربوط زندگی تک تکشما ها اگر بررسی بشه از صد تا گوگوش و هر کس دیگه پست ترو کثیف تره فقط برای شماها بررسی نشده به خدا اقا خیلی خیلی خجالت دارهچرااخه تهتمت و افتراه نا به جا به دیگران می زنید ؟ حالا ااصلا به فرض اینجوری که شماها می گید باشه به شماها چه مربوط شما ها اگه خیلی مردید خودتون شرافت داشته باشید خودتون ا ادم های خوبی باشید عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت البته اگر که گناهی داشته باشند به خدا خیلی زشته خیلی زشته.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :کیانا

هه همچین نوشته بودید افشاگری فکر کردم چی هست اینکه زندگی نامه خانم گوگوشه!!!در ضمن بعضیاتون خیلی خیلی فضولید به شما ها چه که خانم گوگوش توی زندگیش چکار کرده؟حداقل خیلی بهتر از بعضی هاست ما باید به این جور آدم ها افتخار کنیم که تایخ موسیقی کشور مارو ساختن اون موقع شما سرک می کشی توی زندگیشون و ازشون بد میگید؟واقعا متاسفم من خودم عاشق خانم گوگوشمو بهش افتخار میکنم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :محبوبه

بازخداپدرش رو بیامرزه که رفت ونموندوعضو بسیج بشه-ضمناخداوند با همه بزرگیش درقرآن فرموده دردین هیچ زور واجباری نیست وقتی او اختیار میدهد مابقیش به ما چه؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

چقدر شایعه میسازید.خانم گوگوش آدم محترمیه.خجالت بکشید.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ولی خدایش صدای معرکه ای داره من که همیشه گوش میدم ولعنت میکنم چه صدایی دار ه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مونا

براتون متاسفم که به خانوم گوگوش توهین میکنین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

به صورت بسیار زشت و توهین امیز که برگشت ان به سمت شخصیت خودتان است در مورد گوگوش قلم زده اید، مسلماً این خانم معصوم نیست ولى چرا مثه خاله زنکا حرف میزنید، بعدشم بابک امینى گیتاریست نه بابک سعیدى، اصلاح کنید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نس

لطفا از تهمت و افترا پرهیز گنید . من نمیدونم این چه مسلمونی است که همه میگیم تهمت و غیبت بده ولی از کافران هم بیشتر این اعمال زشتو انجام میدیم.
من فکر میکنم نویسنده این متن خسیف فردا باید جوابگو باشد.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امیر

خیلی خوبه به ما چه به تو چه تو خوت مگه کی هستی که در مورد دیگران نظر سنجی می کنی تازه هرچی هست دله مردم شاد کرده اینه بفهم افتاد

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امیر

به همدیگر احترام بذارید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ساغر

همش چرت و پرته به من و شما هیچ ربطی نداره که خانم گوگوش چند بار و با چه کسانی ازدواج کرده. این موضوع راجب تمام بازیگران ایرانی بعد از انقلاب هم صدق میکنه

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سمانه

گوگوش بانوی هنر ایران زمین است خواهشا در موردش درست صحبت کنید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سمانه

صورت گوگوش کاملا طبیعی است شاید تنها پوستشو کشیده اما هیچ گونهعمل زیبایی ندارد دیگه چرت نگید و در مورد بانوی اواز ایران درست حرف بزنید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :خبرنگار

@ نویسنده گزارش(میدونم هر کسی تا مدت ها بازخوردهای مطلبش رو رصد می کنه پس اینو هم می خونید)
من واقعا بهت تبریک می گم. بابت
انتخاب سوژه
پرداخت سوژه و
آگراندیسمان نهفته در نتیجه گیری
در هر سه مورد شما رب النوع گند زدن هستید. حتی می شه مدال بی استعداد ترین خود گزارشگر بین را به شما داد.
اعتقاد دارم توصیه کنم که این کار رو ادامه بدید. اول صبحی کلی خندیدم
و البته خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :جمال

من حاضرم باهمین سن با گوگوش ازدواج کنم….نه بخاطر ثروتش بلکه بخاطر عظمتش….

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :بد بخت

واقعا چه بدبختیم من که تو این کشور زندگی می کنم.یه سری…. شدن مخبر

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نفس

نسترن؟تو واقعأ عاشق بابک سعیدی هستی یا اینکه کاراشو دوست داری؟

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نفس

بچه ها کسی اینجا آدرس ایمیل بابک سعیدی رو نداره؟؟؟؟
اگه کسی داره ازش خواهش میکنم آدرسشو به این آدرس ایمیل کنه
mohade8co2@gmail.com
یا به این شماره بفرسته:
۰۹۳۷۵۱۹۷۱۲۹

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :باران

جمال خجالت بکش

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :سارا

متاسفم براتون که اصلا زندگی شخصی داشتن رو درک نمی کنید! همینجور که در این مطلب بیان شده گوگوش ازدواج کرده! زنا که نکرده! اصلا زندگی نامه گوگوش رو می دونید؟ چرا از قسمتای پر افتخار زندگیش مطلبی ننوشتید؟ که از هفت سالگی نان آور خانوادش بوده؟ البته ببخشید! یادم نبود که مردم کشور من فقط بلدن از هم ایراد بگیرن و انتقاد کنن هیچوقت خوبی هم رو نمی تونن ببین اصلا بلد نیستن از هم تعریف کنن گوگوش قبل از هر چیز هموطنمونه اینو یادتون نره لطفا
من با افتخار میگم که تمام عمرم با صدای گوگوش زندگی کردم برام فرقی نمیکنه که گوگوش یه زن بد باشه یا خوب (که البته بانوی محترمیه صد در صد) من به داشتن همچین هنرمند ایرانی ای افتخار می کنم و شماهم اگر نمیتونید پیشرفت و محاسن و هنر هموطنتون رو ببینید و درک کنید براتون متاسفم!
یکم ناسیونالیست بودن بد نیست شمایی که دم از اسلام و دین داری می زنید مگه نه اینکه وطن پرستی جزیی از ایمانه؟ یکم آدمیت داشته باشید لطفا
هرچند به احتمال زیاد نظرم نشون داده نمیشه…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ali

معمای سن گلزار شما که اهل تفحصید لطف میکنید معمای سن آقای گلزار رو هم حل کنید. ؟طبق گفته خودشون ۱۸ سالگی وارد دانشگاه شده و قاعدتا ۲۲ سالگی فارغ التصیل شدن سربازیشونو خریدن وشروع به نواختن گیتار در گروه آریان کردن .طبق گفته گروه آریان در سایت ,سال ۷۶ ایشون کارش رو با این گروه شروع کرده و۳ سال بعد(۷۹) قاعدتا ۲۵ سالگی اولین فیلمشون اکران شده . بعد از گذشت ۱۴ سال باید ۳۹ یا نزدیک ۴۰ باشن ولی میگن اون زمان چون نمیخواستن کسی سنشونو بدونه !!!!؟؟؟؟؟بدلیل اصرار شدید خبرنگاران (طفلک لابد تحت شکنجه قرار گرفته)مجبور شده خودشو متولد۵۴ (هیچ سال دیگه ای هم نه فقط ۵۴)معرفی کنه حالا به دلیلی نامعلوم حاضر به افشای این راز مگو و بسیار مهم شده که متولد ۵۶ بوده وفقط ۳۷ سالشه!!!!!اگه کسی سر از کار مضحک ایشون دراورد لطفابه بقیه هم بگه چرا مرد باید در مورد سنش دروغ بگه؟ فکر نمیکنم حتی خانمها هم در میانسالی اینقدر به سنشون حساس باشن که بخاطرش دروغ به این شاخداری بگن بنظرم این آقا مردم رو احمق فرض کرده….

۰

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

باوجود همچین طرز فکرهایی از هموطنام خجالت میکشم بگم یک آریایی هستم فقط میتونم بگم براتون متاسفم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :هدا

بیایم یادبگیریم زندگی کنیم وبه دیگرانم اجازه نفس کشیدن بدیم. اگه نگاهمونو عوض کنیم بخودمون اجازه نخواهیم داد هرطور دوس داریم راجب آدما قضاوت کنیم وحرف بزنیم. زندگینامه گوگوش چه تاثیری تو سرنوشت من وتو داره جز اینکه عد ه ای رو باحرفاتون عصبانی کردید… همین کارا اسم اسلامو خراب کرده لطفا سایتتونو ببندید

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

جالبه،واقعاً جالب بود

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

۱۰۰ سال زنده بمانی تا به ما بخوانی
من یک افغانم به وجودش افتخار میکنم
اگر مواقع گوگوش را شما میداشد بدرین کار ها را میکردین

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :امیر

به نظر من آقایون و آقا زاده هایی که میلیارد میلیارد پول مردومو میخورن و با پول مردم جهان گردی می کنن پست ترین انسانها ( حیوانات ) هستند ، همونهایی که باعث بروز هزار جور فساد توی جامعه میشن

[پاسخ]

ممد پاسخ در تاريخ دی ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۹:

موافقم باشماکاملا….

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :گوگوش

اونایی که از من حرفای بد میزنن پریسا که به من میگه ای کاش به جای مهستی تو میمردی متنو سخن رانی خودمو مینویسم
من متولد ۱۳۲۹/۲/۱۵ هستم. پدرم صد در صد در زندگی من تاثیر مستقیم گذاشت. او بود که تصمیم گرفت دختر سه سالشو بذاره روی صحنه و به عنوان پارتنر آکروبات بازی خودش انتخاب کنه قبل از اینکه روی صحنه منو بذاره آواز بخونم. پدرم آکروبات می کرد و از روی بند راه می رفت و بند بازی می کرد و قبل از آوازخونی از من به عنوان پارتنر استفاده می کرد. یعنی به این صورت که وقتی روی بند راه می رفت دو تا صندلی را پایه هاشو روی هم می گذاشت و من را روی صندلی دوم می نشوند و صندلی اول راروی چونه اش می گذاشت واز روی بند راه می رفت. این آکروباسی یه جا منو متوقف کرد یعنی صندلی از روی چونه اش لیز خورد و منووسط زمین و هوا از پشت سر با مو هام گرفت. ولی وقتی متوجه شد که من ترانه خواننده ها را یک بار که می خونم دفعه دوم می تونم بخونم این استعداد را در من دید که می تونم صدای خواننده ها را تقلید کنم.این ترانه را از خانم پوران که اون زمان به اسم بانو ناشناس می خوند اجرا می کردم. یک ترانه از خانم دلکش اجرامی کردم به نام رعنا جان، یک ترانه از خانم مرضیه می خوندم یکی از مصطفی پایان می خوندم…کوچکتر از اون بودم که احساس بکنم که روی صحنه دارم برنامه اجرا می کنم یا جلو جمعیت هستم. فقط پدرم گولم می زد که برات عروسک می خرم اگه بری بخونی. به همین دلیل صحنه برام وقتی بزرگتر شدم عادی شد. روی صحنه احساس می کردم تو خونمونم و جمعیت احساس امنیت به من می داد. هر چی تعداد جمعیت بیشتر می شد حس می کردم کار بهتر ی می کنم. از سنین اول دبستان که همون هفت سالگی باشه یواش یواش توام با آزار و رنج شد. چون زندگی خانوادگی و خصوصیم زندگی یک بچه با اون موقعیت نبود. نمی خوام بشکافم اون ماجرا ها رو اما به دلیل داشتن زن پدر، نداشتن فرصت کافی برای درس خوندن و اجرای مداوم برنامه فشار بهم زیاد می آورد. چون هم نان آور خونه بودم هم باید درس می خوندم هم نمی تونستم بچگی کنم. اما این فشار ها روزبه روز منو آبدیده تر می کرد. فکر می کردم روی صحنه کارمو بهتر ادامه بدم. شاید رنج اون زمانها و اذیت و آزاری که شدم میوه شو بعد ها بهم داد.آهنگ های اولیه که خودم شروع کردم به خوندن فکر می کنم مربوط به سال۱۳۴۵ یا ۴۶ شاید هم ۴۴ باشه. چون سال۱۳۴۴ ترانه ای از حسن شماعی زاده خوندم که هیچوقت به صورت صفحه و نوار به بازار نیومد ولی فکر می کنم توی رادیو اجرا کردم به نام شهرزاد قصه گو. اما اولین ترانه ای که رسما به نام خودم اجرا کردم و به صورت صفحه به بازار اومد ترانه قصه ی وفا بود از هنرمند قدیمی و عزیزمون پرویز مقصدی که خیلی هم با استقبال روبرو شد و اون ترانه فروش فوق العاده داشت در زمون خودش. هیچ وقت فکر نمی کردم که در دوران تین ایجری گوگوشی خواهم شد که فردا مردم ازش تصویری دارن اما اینو می دونستم که روی صحنه کارمو بلدم. این رو مطمئن بودم و نمونش رو اون موقع توی ایرونی نمی دیدم. تنها کسی را که می تونستم با خودم مقایسه بکنم با اون ذهن کودکانه ام مایکل جکسون بود که از من کوچکتر بود و اولین سفری که به آمریکا داشتم صفحاتشو تهیه کردم و جالب بود برام که بچه ای مثل خودم از کودکی کار موسیقی می کنه و کارشو بلده. اما یک دوره ای هست که فکر می کنم کارهائی که اجرا کردم کارهای بسیار زیبائی بود. آهنگسازانی که با هاشون کار کردم اولینش واروژان بود و بعد به طور قطع حسن شماعی زاده است. ترانه سراهائی هم که باشون کار کردم و ترانه هاشون واقعا زیبا و به یاد موندنی هستند : ایرج جنتی عطائی، شهیار قنبری و اردلان سرفراز. برگشتن من در سال ۱۹۷۹ به ایران در شرایط بسیار بسیار بدی بود. اون دوران، دوران سختی برای همه بود. چه برای کسانی که داخل ایران بودند و چه کسانی که خارج از ایران بودند. برحسب اتفاق من جزو کسانی بودم که وقتی انقلاب شد خارج از ایران بودم و بخصوص در آمریکا بودم. اون زمون یعنی سال ۱۹۷۹ تعداد ایرانیانی که در آمریکا بودند این قدر نبود. خیلی کم بود و من هم برای دو هفته اومده بودم و وقتی این اتفاق افتاد مجبور به موندن توی امریکا شدم. برای شش ماه، ولی تو این شش ماه این قدر سختی کشیدم که به محض این که تونستم به ایران برگشتم و وقتی به من گفتند اگر بری ایران این اتفاق و اون اتفاق میفته، دیگه برام مهم نبود. در واقع هر اتفاقی را برای خودم با آغوش باز می پذیرفتم. به این شدت حالم بد بود و حال خوشی نداشتم و وقتی هم که تصمیم گرفتم برگردم، دیگه هیچ چیزی نمی تونست رای منو عوض کنه حتی اگه اعدام می شدم…در واقع پس از این که از زندان رها شدم تحمل کردم و تا همین اواخر در ایران ممنوع الخروج بودم و دلم می خواست که با پاسپورت از ایران خارج بشم. در عین حال فکر می کردم که چه کاری دیگه برا انجام دادن دارم؟! ولی وقتی شوق مردم رو توی خیابون می دیدم از طرفی این احساس بهم دست می داد که من تصمیم شخصی نمی تونم بگیرم . وضعیت من یک وضعیت شخصی و خصوصی نیست. گوگوش متعلق به پهنه ی هنره و دنیای موسیقی و جوابگو به مردم. صداشو دوست دارن، برنامه هاشو دوست دارن. اما از طرفی هم اون دوران به من یک افسردگی داده بود(انگزایتی). این افسردگی باعث شده بود که به طور کلی از کار کردن مایوس بشم. از پرداختن به موسیقی و تمرین مایوس بشم. اصلا قدرت کار نداشتم. اما این اواخر قبل از اومدن باید انصافا بگم که مسعود کیمیائی خیلی تشویقم می کرد که کار بکنم تو خونه. اما انگیزه ی کار کردن نداشتم. چون اگه می خواستم یه ترانه بسازم، نه آهنگساز داشتم، نه تنظیم کننده نه یه شعر . گیریم که همه ی این ها پیدا می شد، اجازه ی طبع نداشتم که به من وقت استودیو بدن. در نتیجه دیگه ول کرده بودم. اما وقتی به من پیشنهاد شد که برای اجرای کنسرت به خارج از ایران بیام، در واقع بیشتر به خاطر دیدن پسرم و نوه ام این کار را قبول کردم ولی وقتی در کوران اجرای کنسرت قرار گرفتم دیگه اون سیل منو برد و تا جائی برد که الساعه در خدمت شما هستم. احساسی که اون لحظه ای که سوار هواپیما شدم و از فرودگاه مهرآباد به طرف تورونتو در پرواز بودم احساسیه که شاید نشه با کلام گفت! باور نمی کنید، اما هر لحظه فکر می کردم هواپیما را دومشو می گیرن و دوباره می شونن. یعنی مث کارتون بود برام! تا زمانی که هوا پیما از روی باند تیک آپ نکرده بود، فکر می کردم الآن می ریزن توی هواپیما. زمانی هم که راه افتاد و هنوز روی باند راه می رفت فکر می کردم الآن جلوشو می گیرن و می ایستوننش. زمانی هم که باز تو هوا و تو آسمون ایران بودیم می گفتم باز با بی سیم از برج مراقبت می گن هوپیما را برگردونین! یعنی این قدر این حس نا امنی و وحشت توی وجودم بود که همش به این فکر می کردم که نکنه جلوی پرواز منو بگیرن!

[پاسخ]

ازاد مرد پاسخ در تاريخ دی ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰:

سلام خانم اتشین زندگی هر کسی به خودش مربوطه.ولی طرز برخورد شما با شهرام شبپره یک چیزای دیگه رو نشون میداد.منظورم برنامه اکادمی گوگوش است.پس یکم حق به مردم بدید

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ بهمن ۴ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۰۱:

سلام من خودروی تویوتا سلیکا فیروزهای خریدم وعظ مناسبی نداشت بعلت علاقه به این خودرو اون رو باز سازی کردم بعدا موقع سند زدن فهمیدم خودرو متعلق به فایقه آتشین بوده مدارک هم هست لطفا تایید وتکذیب کنیید

[پاسخ]

رویا پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۰۰:

به طور کلی با نظرتون موافقم ولی لحنتان بی ادبانه است. این شیوه ی صحبت از سایتی که داعییه ی دین دارد باید به دور باشد در ضمن بفهمید که اکنون واقعا چه چیزی مهم است!

[پاسخ]

الهییییییی این گوگوش بمیره ازدستش راحت شیم.بی همه چیزبدبخت

[پاسخ]

سحر پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۱۰:

خیلی خوشحالم که ایرانی ها به اصل خودشان باز گشته اند بسوزد چشم دشمنان درود بر کوروش بزرگ پادشاه ایران زمین

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶:

لعنت بر کوروش که در زمان آن تجاوز به خواهر و مادر رواج داشت

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

الان فهمیدم که چرا گوگوش خودش ترک ولی با ترکها دشمن است (به خاطر تربیت یک دایه ارمنی فاشیست)

[پاسخ]

بنده خدا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵:

بابا شماها دیگه کی هستین!! همین طرز فکراتونه که در دنیا منزوی هستین. برین اول خودتون و فرهنگ تون رو درست کنین. بعد اسم خودتون را مسلمان و … بزارین. قضاوت کردن در مورد دیگران هم پیشکشتون!!!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۱۸:۱۵:

کی میگه که خانم گوگوش از ترکا بدش میاد اگه بدش میومد اهنگ ترمی نمیخوند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مازیار

این مزخرفات بی پایه و اساس رو رها کنید شما که یعنی مسلمانید خوب نیست در مورد کسی اینگونه حرف زدن ” خداوند پوشاننده عیوب است ” وای برشما”

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مازیار

خجالت که نمیکشید اگر هم اینچنین حرفهای بی پایه و اساسی صحت داشته باشه به شما چه که توی زندگی مردم افشاگری کنید ” از خدا بترسید”

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناهید

بابا شماها دیگه کی هستین ! خوب بود این موشکافی ها رو در مورد وضع مملکت و اصلاح فرهنگ خودتون داشتین . برین خودتون رو درست کنین!!!

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :خ

حداقل اسمم سایتتاعوض کن شمابااین مزخرفات که مینویسی همه راازاسلام ومسلمانی بیزار می کنی جرات داشته باش ازخودت بگو که مطمن هستم دنیای لجنی

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :69

اینکه گوگوش زندگی شخصی خوبی نداشته فقط و فقط به خودش مربوط میشه نه هیچکس دیگه… این چیزی از هنرش کم نمیکنه … کاش میتونستیم اینو یاد بگیریم بجای اینکه جا نماز آب بکشیم

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :پریسا

من اصلا باور دارم همایون مصدق کیه دیگه؟؟خلعتبری چرا؟؟اصلا همه مزخرف بودن ایشان با اونهمه ثروت چه احتیاجی به همدم و اقا با لاسر داره ضمنا اونورها همه زن و شوهر هم هستن دیگه لزومی به ازدواج نیست اصلا بحث جالب و سرگرم کننده ای نبود…

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :علی

شما اقای محترم فکر نمیکنی خیلی یک طرفه رفتی به قاضی.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

گوگوش هرچی باشی دوست دارم عاطفه،

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :مونا

تا بحال به زندگی خودت نگاه کردی؟ چرا مهمل می بافی؟

[پاسخ]

مدیر محترم سایت ذکر چند نکته رو لازم دونستم خدمت شما تذکر بدم
۱. بیش از این سایت های مذهبی رو نزد مردمی که یک مقدار بسیار کمی از اعتقاداتشون باقی مانده(بدلیل دزدی های سرسام اور و کثافت کاریهای دین داران با وجهه ناب) نابود وبه لجن نکشید بسه دیگه سالهاست که این کارهای غیر اخلاقی داره انجام میشه و نتیجه اش فقط معکوس بوده
۲.ایا میدانید سرک کشیدن به محفل خصوصی انسان ها از نظر تمام ائمه دین و افشاگری ان گناه محسوب میشه؟شما که خودتون رو خیلی مذهبی فرض میکنید بهتره که اینا رو بدونید.
۳.ایا میدانید حفظ حرمت افراد از هر نوع وکیش و مسلکی بارها سفارش شده؟پس شما چطور مسلمانی هستی که ادعا میکنی ولی نمیدانی؟
۴.جنابعالی لطف کن جهت روشن شدن مطلب و اینکه شما دلسوز هستی و افشاگر هستی و خیلی هم بلدی سر از زندگی خصوصی مردم در بیاری تمام جز زندگی خودتون رو با تمام خلاف های شرعی که کردی اگر جسارتش رو داری در روی همین سایت قرار بده البته اگر جرات و جسارتش رو داری؟
۵.ازروزی بترسید که همین شما به وضعی دچار بشی که هر روز به دنبال ایشان بگردی جهت حلالیت
اگه به دنیای دیگری به غیر از این ظاهر سازی مذهبی اعتقاد داری باید بابت این توهین ها و ادعاها پاسخگو باشی اگر ایشان رضایت نداشته باشن
۶.به نظر حضرتعالی ایا در این مملکتی که شما میخای روشنگری کنی و یک سایت در اختیارتون هست چرا از دختران و زن هایی که بدلیل مشکلات شدید و بسیار نابسامان اقتصادی مجبورن تن فروشی کنن گزارش تهیه نمیکنی (اگر واقعن دلسوز امت اسلامی هستی!!)
چرا از اختلاس های میلیاردی که هم اکنون در جریان است تحقیق نمیکنی؟؟(جرات میخاد!!)که ظاهرن شما نداری
تا حالا شده سری به محله های جنوب شهر بزنی و وضعیت اسفناک اونا رو گزارش کنی؟؟(جرات میخاد)
پس دم ولاف از مسلمانی و افشاگری مزن که تهوع اوره
این خانم هر کسی که هست بوده و تمام شده و رفته وزندگی خصوصی مردم به من وشما چه مربوطه؟؟؟؟؟؟(بیا در حال گزارش بده)
این حرفا چه چیزی از درد و رنج و وضعیت بد مردم کم میکنه؟
۷. متاسفانه از فرصتی که در دست دارید بنحوه بسیار سخیفی د ر حالاستفاده هستی
خداوند بزرگ راهنمای همه ما باشد
با ارزوی انسان شدن

[پاسخ]

سید پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲:

این گوگوش دروغگو اون بالا سننشو دروغ گفته،یکی ازنزدیکترین دوستاش گفته که اون همسن منه،یعنی هفتادوپنچ سالشه.عجوزه دروغگوهمه حرفاش دروغه،خانه خراب کن زندگی داداش مهردادمونو هم دروداغون کرد.لعنت بر تو وامثال تو بی دینها،فکرمیکنید این دنیابرای تو جاودانه است،ولی قطعاتوهم روزی خواهی مرد،اون دنیا ان شاالله درآتش جهنم خواهی سوخت.حیف توکه میگن ایرانی هستی.ایران جای پاکان است،نه مثل تو مفصدان.که خودت فهمیدی وفرارکردی.

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :نگین

ببین خانم گوگوش هیچ کدوم از این کارارو نکرده دروغ سره هم نکن بشین گناهای زندگی خودتو بشمار ببین اگه خیلی جرعت داری بشین از اون رهبر خرت بنویس نه خانم گوگوش دفعه اخر باشه بهش میگین پیرزن ننت پیره نه خانم گوگوش شما و همه مولاها باید بهش بگین سرکار خانم گوگوش فهمیدین یا بهتر حالیتون کنم

[پاسخ]

ایرانی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۲۲:

سلام ایرانی های عزیز ===کسی ک عاشق ی خوانندست عاشق صدای اونه هرکس دوست داره درباره عقاید یاشخصیت گوگوش بدونه میتونه فیلم در امتدادشب رو ببینه خودش همه چیزو متوجه میشه نیازی ب سندومدرک یا چیزه دیگ ای نیست اما اگر کسی واقعافقط صدای ایشون رو دوست داشته باشه بادونستن هرچیزی بازم طرفداره صدای ایشونه مثل من ک یکی از طرفداران صداشون هستم=صدا

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :hassan

البنه مواردی را که خواندم یعنی بیوگرافی این خانوم را .خودم همیشه مخالف این کثافت کاریهای هنرپیشگان بوده ام وهستم. ولی چرا یک بام ودوهوا .من فکر نمیکنم که ای خانوم بدتر از بعضی بازیگران که هنوز هم هستند وبازی میکنند هرزگی کرده باشه .نمونه اش خانوم صغراعبیسیو بدترازهمه بازیگر معلوم الحال وهرزه زری خوشکام.شورانگیزطباطبایی که زیر صدها نفر هنرپیشه مرد هوسران وعوامل فیلم لخت خوابید ونقش افرینی کرد ومردان هنرپیشه ای چون فرامرز صدیقی عزت الله انتظامی وسعید راد وایرج قادری .وووو خیلی ها ی دیگر.فقط زورمان به همین فاسده میرسد .هنریشگی یعنی همین چیزها که گفتید خوبش راپیداکنید

[پاسخ]

به نظر من هر کسی خودش مسول سرنوشت و رفتار خودشه ما بهتر خودمونو نقد و بررسی کنیم نه دیگران رو

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

عادت دارین به همه کاری فضولی کنین؟؟؟؟
اخه به شما چ مربوط که چن سالشه؟چن بار ازدواج کرده؟؟؟دخترای ۱۹ ۲۰ ساله الان دارن جراحی زیبایی میکنن،جراحی خانم گوگوش چیز عجیبی نیس 😐
هرکسی واسه خودش زندگی میکنه،کسی شماهارو مجبور نکرده پیگیر ایشون باشید😐

[پاسخ]

shahla پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳:

باید گفت که ما ایرانیها متاسفانه عادت کردیم فقط از مشکلات و شکست ها و گاهی اگر مسائل منفی هنرمندان و هنرپیشه ها و افراد معروف کشورمان باشه سخن بگوئیم ولی در کشورهای پیشرفته قاره های اروپا و آمریکا وقتی یک هنرمند معروف می شه از طرف رئیس جمهور کشورشون دعوت به همکاری در خصوص سیاست های کشورشون می شه و به خاطر همینه که بعنوان کشورهای پیشرفته شناخته شده اند.
بیاید اندکی به کارهای مثبت هموطنانمان بیاندیشیم تا کشورمان را از فقر معنوی نجات دهیم، بیاید همدیگر را دوست داشته باشیم . ما همه به محبت هم و در کنار هم بودن نیاز داریم . تا حالا تنها توی تاریکی و در یک خیابان خلوت که هیچکس نیست راه رفته اید .

[پاسخ]

shahla پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶:

خواهشا” در مورد شاه ماهی ایران حرفهای بی ربط نزنید همه ما خودمون سرنوشت هایی داریم که اگر بیان کنیم کمتر از هنرمندامون نیست . و باید به عرضتان برسانم که الآن توی خیابونهامون رو که نگاه می کنیم غریب به اتفاق مردم آنقدر بی بند و بارشدن که آدم اطمینان به دو چشمش هم نمی تونه بکنه تازه الآن به خیال خودمون کشور اسلامیه پس نباید از افراد گذشته ایراد گرفت که در دوران پادشاهی بوده

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :فرهاد

چقدر خوبه که سرمون تو زندگی خودمون باشه.
خانم گوگوش چه گناهی در حق نویسنده ی این سایت کرده؟
تصمیم گرفته اینطوری زندگی کنه.
زیدی به زنی فاحشه گفتا پستی/
هر لحظه به دام دگری پا بستی/
زن گفت هر آنچه گویی هستم/
آیا تو چنان که مینمایی هستی؟/

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :shahla

گوگوش جان توجه ای به این حرفها نکن می خوای ببینی چقدر مردم خواهانت هستن یک کنسرت بذار و یکی از آهنگ های شاد قدیم رو بخون ببین همین اینها چطوری بلیت می گیرن و به عشق شما پرواز می کنن به سمتتون مگر آنهایی که پول ندارن و بیچاره اند

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :shahla

عاشق فیلماتم بهروز

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

واقعا خیلی حسود و دروغگو هستید با اینکه خانم گوگوش از ایران رفته اما هنوز پشت سرش حرف میزنید بازم میگم خیلی خیلی حسودیددر ضمن تمام این مطلب دروغی بیش نیست درسته که خانم گوگوش ازدواج های متعددی کرد اما به من و شما ربطی نداره زندگی خصوصی هر شخص به خودش مربوطه مگه اینو اسلام نگفته

[پاسخ]

نويسنده ديدگاه :ناشناس

نویسنده این مطلب با گفتن دروغ هاش چیزی بدیت نیاورد چون نود درصد کسایی که نظر دادن مخالف این مطلب بودن در ضمن به شما چه که خانم گوگوش چکار میکنه شما اینو نوشتید چون از موفقیتش ناراحتید و حسودی میکنید

[پاسخ]

KHAMENEI KHAMENEI