مدیر فیس بوک ازدواج کرد + عکس

به نوشته ظهور12 به نقل از برترین ها : مارک زوکربرگ، موسس فیس بوک، بعد از ظهر یکشنبه با پریسیلا چان 27 ساله پیمان ازدواج بست. به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل، به مهمان ها گفته شده بود که این مهمانی به مناسبت فارغ التحصیلی خانم چان برگزار می شود.

این مراسم کوچک در خانه زوکربرگ واقع در پالو آلتوی کالیفرنیا برگزار شد، و این زوج جوان خبر آن را قبلاً در فیس بوک منتشر کرده بودند.

خانم چان روز دوشنبه از دانشگاه علوم پزشکی سان فرانسیسکو فارغ التحصیل شده بود و جالب این که فارغ التحصیلی او با تولد 28 سالگی همسرش مصادف بود.

این زوج 9 سال پیش در هاروارد با هم آشنا شده بودند و از ماه ها قبل برای برپایی جشن ازدواجشان برنامه ریزی می کرده اند اما قصد نداشتند که تا قبل از فارغ التحصیلی خانم چان این مراسم را برگزاری کنند.

یکی از مهمان ها می گوید حلقه ای که زوکربرگ برای همسرش طراحی کرده بود “بسیار ساده ” بوده است. حدود 100 نفر در این جشن کوچک حضور داشتند که تنهاپس از ورود به مراسم به آنها گفته شد که این جشن در واقع یک جشن ازدواج بوده است. حتی لباس های عروس و داماد و غذایی که در مهمانی سرو شده هم ساده و معمولی توصیف شده است.

علیرغم اینکه زوکربرگ همیشه با تلاش افراد برای حفظ حریم خصوصیشان در اینترنت مخالف بوده است، اما خود او تا مدت ها مسائل خصوصی زندگی اش را پنهان می کرده است.

یک دیدگاه برای “مدیر فیس بوک ازدواج کرد + عکس”

  1. ضمن تبریک ازدواج آقای مارک زوکربرگ, آرزوی زنگی خوب براشون دارم. در ضمن کار مهمی با آقای مارک زوکربرگ دارم لذا ایمیل ایشان را مخواستم. ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.