نتیجه ديدار بايرن و چلسی و قهرمان فينال ليگ قهرمانان اروپا

ديدار بايرن و چلسي در فينال ليگ قهرمانان و در وقت‌هاي معمول بازي با تساوي به پايان رسيد تا اين جدال به وقت اضافه کشيده شود.

فينال ليگ قهرمانان اروپا با جدال بايرن مونيخ آلمان و چلسي انگليس در ورزشگاه آليانس آره‌نا در حضور 62500 هوادار با قضاوت پدرو پروئنکا پرتغالي 23:30 به وقت تهران آغاز شد.

بايرن در اکثر دقايق بازي توپ و ميدان را در اختيار داشت و چلسي بيشتر به کارهاي تدافعي پرداخت.

10 دقيقه پاياني اين بازي بسيار جذاب و ديدني بود به‌طوري که توماس مولر در دقيقه 83 براي بايرن گل زد و ديديه دروگبا در دقيقه 88 کار را به تساوي کشاند تا دو تيم در نهايت به تساوي يک بر يک برسند و اين ديدار به وقت‌هاي اضافه کشيده شود.

چلسي با برتري مقابل بايرن مونيخ در ضربات پنالتي جام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را به خود اختصاص داد.

4 دیدگاه برای “نتیجه ديدار بايرن و چلسی و قهرمان فينال ليگ قهرمانان اروپا”

  1. من وقتی که دیدم چلسی در مرحله یک هشتم توانست ناپولی را در دیدار برگشت اوت کند_یک چیزی ته قلبم می گفت که امسال چلسی قهرمانه-من با بچه ها شرط بسته بودم که چلسی قهرمان میشه ولی همه منو مسخره میکردن و می گفتن جام یا مال رئاله یا بارسا_من بازی دیشب را دیدم و مطمئن بودم چلسی جام را میبره و وقتی که کار به پنالتی کشید امیدوارتر شدم ولی از نحوه ی جام دادن به چلسی و اینکه هیچ گونه کاغذ رنگی هوا نکردن و آتش بازی نداشت خیلی ناراحت شدم بلاخره آلمانی ها عقده ای شده بودند و قبل بازی فکر میکردن چون بازی در زمین اوناست حتما قهرمان هستند ولی کور خوندن مرحبا به تیم چلسی و تیم های انگلیسی و تیم یوونتوس که امشب بازی داره و امیدوارم اونم قهرمان بشه…… 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.