نتیجه دیدار بایرن و چلسی و قهرمان فینال لیگ قهرمانان اروپا - دانلود سخنرانی رائفی پور

نتیجه دیدار بایرن و چلسی و قهرمان فینال لیگ قهرمانان اروپا

دیدار بایرن و چلسی در فینال لیگ قهرمانان و در وقت‌های معمول بازی با تساوی به پایان رسید تا این جدال به وقت اضافه کشیده شود. فینال لیگ قهرمانان اروپا با جدال بایرن مونیخ آلمان و چلسی انگلیس در ورزشگاه آلیانس آره‌نا در حضور ۶۲۵۰۰ هوادار با قضاوت پدرو پروئنکا پرتغالی ۲۳:۳۰ به وقت تهران […]

دیدار بایرن و چلسی در فینال لیگ قهرمانان و در وقت‌های معمول بازی با تساوی به پایان رسید تا این جدال به وقت اضافه کشیده شود.

فینال لیگ قهرمانان اروپا با جدال بایرن مونیخ آلمان و چلسی انگلیس در ورزشگاه آلیانس آره‌نا در حضور ۶۲۵۰۰ هوادار با قضاوت پدرو پروئنکا پرتغالی ۲۳:۳۰ به وقت تهران آغاز شد.

بایرن در اکثر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و چلسی بیشتر به کارهای تدافعی پرداخت.

۱۰ دقیقه پایانی این بازی بسیار جذاب و دیدنی بود به‌طوری که توماس مولر در دقیقه ۸۳ برای بایرن گل زد و دیدیه دروگبا در دقیقه ۸۸ کار را به تساوی کشاند تا دو تیم در نهایت به تساوی یک بر یک برسند و این دیدار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

چلسی با برتری مقابل بایرن مونیخ در ضربات پنالتی جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به خود اختصاص داد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

سلام
۱۰ دقیقه آخر بازی خیلی جذاب بود و پنالتی ها فنتاستیک بودند

نويسنده ديدگاه :ايزل

عالی بود چلسی

نويسنده ديدگاه :عادل

فینال بدون بارسلون به درد نمیخوره!!!!!!!!!!!!!

من وقتی که دیدم چلسی در مرحله یک هشتم توانست ناپولی را در دیدار برگشت اوت کند_یک چیزی ته قلبم می گفت که امسال چلسی قهرمانه-من با بچه ها شرط بسته بودم که چلسی قهرمان میشه ولی همه منو مسخره میکردن و می گفتن جام یا مال رئاله یا بارسا_من بازی دیشب را دیدم و مطمئن بودم چلسی جام را میبره و وقتی که کار به پنالتی کشید امیدوارتر شدم ولی از نحوه ی جام دادن به چلسی و اینکه هیچ گونه کاغذ رنگی هوا نکردن و آتش بازی نداشت خیلی ناراحت شدم بلاخره آلمانی ها عقده ای شده بودند و قبل بازی فکر میکردن چون بازی در زمین اوناست حتما قهرمان هستند ولی کور خوندن مرحبا به تیم چلسی و تیم های انگلیسی و تیم یوونتوس که امشب بازی داره و امیدوارم اونم قهرمان بشه…… 

KHAMENEI KHAMENEI