حادثه هولناک و وحشتناک در شاهرود - دانلود سخنرانی رائفی پور

حادثه هولناک و وحشتناک در شاهرود

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از سرهنگ رحمت‌الله طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: در ساعت ۱۶:۳۰ جمعه، ۲۹ اردیبهشت برابر اعلام وقوع یک فقره قتل در شاهرود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، اکیپی از ماموران پلیس به محل حادثه رفتند و موضوع را از نزدیک بررسی کردند. وی ادامه داد: ماموران پس از […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از سرهنگ رحمت‌الله طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: در ساعت ۱۶:۳۰ جمعه، ۲۹ اردیبهشت برابر اعلام وقوع یک فقره قتل در شاهرود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، اکیپی از ماموران پلیس به محل حادثه رفتند و موضوع را از نزدیک بررسی کردند.

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل حادثه با سر بریده زنی که در بررسی‌های بعدی مشخص شد ۴۰ ساله است، روبرو شدند.

طاهری با بیان اینکه، اقدامات ماموران برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت به سرعت آغاز شد، گفت: تیمی از کارآگاهان پلیس جنایی با استفاده از شگردهای خاص و ترفندهای علمی، قاتل که فرزند مقتوله و با هویت «علی-ح» ۱۹ ساله بود را در یکی از روستاهای اطراف شاهرود شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شاهرود درباره انگیزه متهم در ارتکاب این جنایت گفت: این جوان، وجود اختلافات شدید با مقتوله با هویت «طیبه – ش» را انگیزه این جنایت اعلام کرده است.

وی که در صحنه بررسی جرم حضور داشت با بیان اینکه تحقیقات پلیس در خصوص این جنایت هولناک همچنان ادامه دارد، به خانواده‌ها هشدار داد: آمار موجود و تجربه سال‌ها برخورد با انواع جرایم ثابت کرده که رفتار دینی و اخلاقی والدین و تربیت فرزندان بر پایه مبانی اعتقادی، میزان وقوع این گونه رفتارهای خشن و دور از انسانیت را در سطح جامعه به کمترین حد خود می‌رساند.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI