گریه خاله شادونه در شبکه دوم سیما + فیلم

به نوشته ظهور12 به نقل از ايسنا، مليكا زارعي ـ مجري برنامه خاله شادونه ـ در حالي كه شال سياه بر سر داشت و گريه مي‌كرد در برنامه عصر جمعه شبكه دو حاضر شد و به بچه‌ها سلام داد.

او در برنامه «شادونه در سرزمين دونه‌ها» به حادثه‌ تلخ خرم‌دره كه به مرگ سه كودك منجر شد اشاره كرد و با بغض و گريه برنامه جمعه را به بچه‌هاي از دست رفته تقديم كرد.

در ادامه‌ برنامه، خاله شادونه براي مقطعي طولاني مقابل دوربين حاضر نشد و عمو گلدونه اجراي برنامه را ادامه داد.

خاله شادونه در پايان برنامه مجددا به ميان بچه‌ها آمد و در حالي كه سعي مي‌كرد گريه‌ي خود را كنترل كند، ترانه‌اي را با همكاري عروسك‌ها خواند.

در پايان برنامه نيز همگي آمين گفتند و از تمامي بچه‌هاي حاضر در سالن و منزل عذرخواهي كردند.

17 دیدگاه برای “گریه خاله شادونه در شبکه دوم سیما + فیلم”

 1. خاله شادونه اصلا نگران نباش من میدونم که شما مقصر نیستیدوهمیشه شما را دوست خواهم داشت . خداوند به مادر و بدر هایی که بچه هایشان را در این حادثه از دست دادند صبر بدهد

 2. سلام خاله شادونه.ای کاش برنامه ی خودرابادونه هاادامه دهید…دوستارشما پریا

 3. وقتی اون اتفاق افتاد ب جایی بره خونه به شوهرش(علی صادقی)برسه اومده برنامه اجرا میکنه خجالت هم خوب چیزیه فقط به فکره پوله دروغ هم میگه علی صادقی شوهرشه البته خدا درو تخته رو خوب جورمیکنه اون دلقک لیاقتش بیشترازملیکازارعی نیست

 4. دلم برای این خاله شادونه سوخت.راستی میترا توبرنامه ی خاله شادو نه را تو روز جمعه دیدی یانه.

 5. خانم اين مسخره بازيها رو بذارين كنار كدوم برنامه رو سراغ دارين كه بچه هاي معصومو از مادراشون جدا كنند و بعد بگن برين چيش ماماناتون اونم بالاي سكوها ؟ گريه هم نكنين آرايشتون خراب ميشه !

 6. مطمئنن برای خود خانم زارعی هم خیلی سخت و ناراحت کننده است.هیچ کسی رازی نبود همچین اتفاقی بافته.خانواده بچه ها هم مقصر نیستن چون وقتی بری اونجا و جمعیت و ببینی هم با اون شور حالی که بچه ها داشته اند هیچ بچه ای قبول نمیکرد حاله شادونه رو ندیده بره خونش.مقصر فقط و فقط تیم اجرایی این برنامه هست که به خاطر جیب خودش 3تا طفل معصوم رو …….این بچه ها که دیگه زنده نمیشن امیدوارم دیگه شاهد این قضایا نباشیم.خدا به خانواده هاشون صبر بده.طفلک پدر مادراشون هروقت تلویزیونو روشن کنن خاله شادونه رو ببینن داغون میشن.

 7. با سلام.
  من با رقیه خانم موافقم.
  مرگ سه کودک چیز کمی نیست!!هر کدوم از اونا میتونستن در آینده برای جامعه مفید واقع بشن.
  از خانواده ی کودکان گرفته تا مجریان (مسئول اجرا و تهیه کننده)برنامه مقصرند.
  مرگ این سه کودک نتیجه ی حماقت و کوتاه فکری یه عده ای هست ک متاسفانه به خاطر منافع خودشون جمعیت بیشتر از گنجایش سالن برنامه را در سالن گنجاندند.
  در مرحله ی دوم هم خانواده ی این سه کودک مقصرند.چون با این که جمعیت شلوغ رو دیدن،با این حال برای چند لحظه خوش گذرانی،کودکانشان را به باد دادند.
  در مرحله ی سوم هم حضار سالن مقصرند که با بی توجهی هر چه تمام تر،سه کودک را زیر پا له کردند.
  به نظر شما،فرق این جماعت با گوسفندانی که از طویله بیرون میروند و روی سر و کول هم میپرند،چیست؟؟؟؟!!!!!

 8. رقیه خانم با کی دعوا داری ؟
  جرا با خودت درگیری
  الان این حرفایی که زدی چه ربطی داره
  من خودم هنوز که هنوزه برنامه کودک میبینم و لذت میبرم
  الان گریه خاله شادونه چه ربطی به این حرفی که زدی داشت
  یه کم فکر کن بعد به زبان و نوشتن بیار 3 تا بچه معصوم مردن داره از دنیا شکایت میکنه
  ای بابا

 9. احساساتتون رو بزارين كنار . اون خانواده هايي كه با ديدن جمعيت شلوغ باز هم اومدن مقصر نيستن؟ نيروي انتظامي محل مقصر نيست ؟ البته خاله ها و عمو هاي tv هم خيلي لوس خنك و بي مزه تشريف دارن كه متاسفانه نه تنها چيزي اموزش نميدن بد اموزي هاي شديدي هم دارن . خوشبختانه دوره كودكي ما با اينا سپري نشد خدا رو شكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.