وزارت ارشاد جلوی سیاه نمایی روزنامه شرق را بگیرد ! - دانلود سخنرانی رائفی پور

وزارت ارشاد جلوی سیاه نمایی روزنامه شرق را بگیرد !

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم پیگیری مصاحبه اخیر روزنامه شرق توسط وزارت ارشاد گفت: باید دلایل سیاه نمایی روزنامه شرق درباره مسائل ایران بررسی شود. بهروز جعفری نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مصاحبه روزنامه شرق با عنصر وابسته به بی‌بی‌سی گفت: […]

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم پیگیری مصاحبه اخیر روزنامه شرق توسط وزارت ارشاد گفت: باید دلایل سیاه نمایی روزنامه شرق درباره مسائل ایران بررسی شود.

بهروز جعفری نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مصاحبه روزنامه شرق با عنصر وابسته به بی‌بی‌سی گفت: روزنامه شرق در پاره ای از موارد به جای همراهی با مردم اقدام به سیاه نمایی می‌کند که گاهی به دلیل تکرار این موارد در غیر عمد بودن این اعمال نیز تردید وجود دارد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم انتقاد درباره مسائل مختلف توسط رسانه ها افزود: انتقاد باید سازنده و همراه با مدارک مستدل باشد تا در پیشبرد اهداف نظام ثاتیر مثبت بگذارد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: مصاحبه روزنامه شرق بدلیل وابستگی مصاحبه شونده به رسانه های ضد انقلاب و ارائه آمار و ارقام بی‌پایه و اساس باید بررسی شده و وزارت ارشاد باید بر اساس قانون مطبوعات با این روزنامه برخورد کند.

وی در پایان تصریح کرد: رسانه ها باید بدلیل مذاکرات هسته ای پیش رو در راستای منافع نظام حرکت کنند و باید دید نیت پشت پرده سیاه نمایی اخیر روزنامه شرق چیست و وزارت ارشاد این موضوع را پیگیری کند.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI