آخرین اخبار از تیم پرسپولیس - دانلود سخنرانی رائفی پور

آخرین اخبار از تیم پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه در عربستان میهمان الاتحاد است. از همین رو دنیزلی تصمیم گرفت پرسپولیس پس از بازی با الشباب در امارات بماند و تمرینات خود را دنبال کند. روز پنجشنبه گرمای شدید هوا قرمزپوشان را دچار دردسر کرد تا حدی که برخی بازیکنان […]

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه در عربستان میهمان الاتحاد است.

از همین رو دنیزلی تصمیم گرفت پرسپولیس پس از بازی با الشباب در امارات بماند و تمرینات خود را دنبال کند. روز پنجشنبه گرمای شدید هوا قرمزپوشان را دچار دردسر کرد تا حدی که برخی بازیکنان معتقد بودند تیم باید به ایران می‌آمد و سپس راهی جده می‌شد.

* دنیزلی آخرین اطلاعات الاتحاد شامل فیلم بازی‌ها، وضعیت بازیکنان،‌ تعداد کارت‌های زرد و قرمز بازیکنان و ورزشگاهی که قرار است در آن به میدان بروند را گرفت.

* دنیزلی در واکنش به ناراحتی مازیار زارع از نبودن در ترکیب و خودداری از همراهی پرسپولیس گفت: مشکل خاصی بین ما نبود و زارع با نظر من نیمکت نشین بود. به جز زارع ۴ بازیکن دیگر ما هم از لیست بیرون بودند. ما صلاح می‌دانیم کدام بازیکن وارد زمین شود و کدام بازیکن باید از لیست بیرون برود.

پس از این موضوع کادر فنی پرسپولیس جلسه‌ای با مازیار زارع داشت و به این بازیکن در خصوص اتفاقات بازی با الشباب تذکری جدی داد. گفته می‌شود با پادرمیانی برخی بازیکنان مشکل زارع با دنیزلی حل شده است.

* ایمون زاید پس از بازی با الشباب کمی از ناحیه زانو دچار مشکل شده بود ولی پزشکان اعلام کردند این بازیکن برای بازی با الاتحاد مشکل خاصی ندارد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI