جدیدترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران - دانلود سخنرانی رائفی پور

جدیدترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران

به گزارش جهان به نقل از فوتبال آنلاین، هنوز فصل نقل و انتقال بازیکنان فرا نرسیده است که زمزه هایی از عقد قرار داد داخلی چند تیم لیگ برتری با بازیکن و مربیان به گوش می رسد. در گزارش زیر بخشی از شنیده ها در مورد نقل و انتقالات را می خوانید. پترویچ با مس […]

به گزارش جهان به نقل از فوتبال آنلاین، هنوز فصل نقل و انتقال بازیکنان فرا نرسیده است که زمزه هایی از عقد قرار داد داخلی چند تیم لیگ برتری با بازیکن و مربیان به گوش می رسد. در گزارش زیر بخشی از شنیده ها در مورد نقل و انتقالات را می خوانید.
پترویچ با مس ۲ ساله بست
در هفته های پایانی لیگ مسئولان تیم مس کرمان مذاکراتی را با مدیر برنامه های این بازیکن انجام دادند و با پایان فصل این مذاکرات را رسمی کردند، به این ترتیب آنها قراردادی ۲ساله با پترویچ که سابقه حضور در پرسپولیس را داشت امضا کردند تا پس از تعطیلات و بازگشت دوباره این بازیکن به ایران قرارداد وی را در هیئت فوتبال ثبت کنند در همین رابطه شنیدیم عباس پورخسروانی نیز دیگر بازیکن مورد نظر مسی ها است و با او نیز به توافق رسیدند.

لوپز، حاج صفی و فروزان در تراکتور ماندند

لوپز برزیلی پس از مذاکرات مجدد، قراردادش را یک فصل دیگر با تراکتورسازی تمدید کرد و راهی کشورش شد عملکرد این بازیکن و گلزدن های مکرر وی باعث شد مسئولان تراکتورسازی بار دیگر با وی وارد مذاکره شده و قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کنند.

از سوی دیگر احسان حاج صفی و محسن فروزان هنوز با این تیم قرارداد دارند و فصل بعد نیز در تیم تراکتورسازی توپ خواهند زد، این در حالی است که قلعه نوعی لیستی متشکل از بازیکنان خارجی و داخلی به باشگاه ارائه داده است تا برای فصل بعد جذب کنند.

افشین و کاسترو در لیست تراکتورسازی

مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواهان جذب آرش افشین و کاسترو هستند. پیش از این مسئولان تراکتورسازی با افشین، بازیکن فولاد خوزستان، مذاکراتی را انجام داده بودند و حتی در نظر داشتند وی را فصل قبل به تبریز بیاورند. اما به دلیل قرارداد این بازیکن جوان با فولاد او نتوانست به جمع تراکتوری ها ملحق شود.

از سوی دیگر ایگور کاسترو دیگر گزینه این تیم نیز فصل قبل از گزینه های تراکتورسازی بود و مسئولان این باشگاه تلاش کردند وی را جذب کنند اما مسئولان باشگاه ذوب آهن مانع شدند تا وی یک فصل در ذوب آهن مصدوم باشد. به نظر می رسد در فصل جدید بار دیگر آنها قصد دارند او را به خدمت بگیرند و مذاکراتی را هم در این رابطه با او انجام دادند.

حدادی فر از ذوب آهن جدا شد

قاسم حدادی فر به تیم ذوب آهن بر می گردد این بازیکن که به صورت قرضی راهی تراکتورسازی شده بود فصل بعد دوباره به جمع اصفهانی ها بر می گردد.

این بازیکن فصل گذشته در حالی به این تیم پیوست که گفته بود قصد دارد یک سال به شکل قرضی در تیم تراکتورسازی کار کند به همین دلیل در فصل جدید بار دیگر به اصفهان بر می گردد و دوباره در جمع ذوب آهنی ها توپ خواهد زد.

ویسی به پیکان پیوست

ویسی سرمربی سابق صبا بعد از رفتن کاظمی از تیم فوتبال پیکان با قرار دادی دو ساله سکان هدایت این تیم را برای فصل دوازدهم لیگ برتر در دست گرفت.

طالبلو در تیم آینده قلعه نویی
وحید طالب‌لو، دروازه‌بان فصل گذشته شاهین بوشهر، هنوز تیم آینده‌اش را انتخاب نکرده است ولی این شایعه مطرح شده که او دروازه‌بان مورد نظر امیر قلعه‌نویی در فصل آینده است و این مربی به هر تیمی برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان اول با خودش خواهد برد.
طالب‌لو در مورد این شایعه گفت: پیامک لیست قلعه‌نویی برای تراکتور به من هم رسید و فکر نمی‌کنم این موضوع چندان عجیب باشد. من قبلا زیرنظر این مربی بازی کردم و این شایعه ای است که رسانه‌ها آن را مطرح کرده اند. من هیچ مذاکره‌ای با تراکتور انجام نداده‌ام و صحبتی هم در این مورد با قلعه‌نویی نداشته ام.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :احسان

ببخشید اخبار نقل و انتقالات رو دوباره چک کنید فرکی رو یادتون رفت که به فولاد اهواز رفت

KHAMENEI KHAMENEI