جدول وضعیت قرارداد 15 بازیکن استقلالی در پایان فصل - دانلود سخنرانی رائفی پور

جدول وضعیت قرارداد ۱۵ بازیکن استقلالی در پایان فصل

هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علی فتح‌الله‌زاده در روزهایی پایانی دومین سال حضورش پشت میز مدیریت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد […]

هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علی فتح‌الله‌زاده در روزهایی پایانی دومین سال حضورش پشت میز مدیریت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد برای فصل آینده در این تیم بماند و جایگاهش را به شخص دیگری واگذار خواهد کرد.

هر چند لیگ یازدهم فوتبال کشور به پایان رسید اما فصل هنوز برای بازیکنان ۳ تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس تمام نشده و آنها باید در آخرین دیدار از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود بروند.

اتمام رقابت های آسیایی به معنای آزاد شدن ۱۵ بازیکن اصلی و بزرگ استقلال است و شرایط مالی و مشکلاتی که در فصل جاری برای برخی از بازیکنان این تیم به وجود آمد  حاکی از آن است که استقلال در فصل نقل و انتقالات یک خانه تکانی اساسی انجام می دهد.
از سوی دیگر هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علی فتح‌الله‌زاده در روزهایی پایانی دومین سال حضورش پشت میز مدیریت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد برای فصل آینده در این تیم بماند و جایگاهش را به شخص دیگری واگذار خواهد کرد.
مدیر عامل محبوب آبی پوشان پایتخت که در تابستان گذشته با رقم‌هایی قابل اعتنا بازیکنان بزرگی را به استقلال آورد، هنوز نتوانسته به طور کامل مبالغ مربوط به قرارداد آنها را پرداخت کند و خوب می‌داند در پایان فصل بسیاری از این بازیکنان که قرارداد یک‌ساله شان به پایان می‌رسد حاضر به تمدید قرارداد نخواهند شد.
فتح الله زاده از نظر مالی به ته خط رسیده و چنان تحت فشار است که برای اولین‌بار با میل شخصی‌اش از مدیریت استقلال انصراف داده است. در حال حاضر قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی استقلال به پایان رسیده و آقای مدیرعامل برای سرپا نگه داشتن این تیم نه توانی در پاهای خود می‌یابد و نه می‌تواند به موجودی گاوصندوق باشگاه تکیه کند. این همان بن بستی است که باشگاه‌های بزرگ پایتخت یک سال در میان با آن مواجه می‌شوند و در نهایت همه چیز با تغییر شخص مدیرعامل و تزریق بودجه‌ای محدود از سوی وزارت ورزش به پایان می‌رسد. جدول زیر وضعیت قرارداد بازیکنان استقلال را مشخص می کند.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI