نتايج آزمون كارشناسی ارشد – Sanjesh.org

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز پنجشنبه 4 خرداد ماه خبر داد.

حسين توكلي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد سال 1391 به صورت كارنامه در 4 خرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org، گفت: آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند، بايد از پنجم تا نهم خرداد ماه با دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته،‌ كد رشته محل‌هاي مورد علاقه خود را از كد رشته امتحاني مجاز يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و در فرم انتخاب رشته الكترونيكي به ترتيب اولويت علاقه درج كنند.

وي افزود: گزينش دانشجو در هر يك از رشته‌هاي امتحاني از ميان داوطلباني كه بر اساس كارنامه اوليه، حد نصاب نمره علمي لازم را كسب كرده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، با توجه به نمره كل اكتسابي و اولويت كد رشته محل‌هاي انتخابي و نتيجه بررسي صلاحيت‌هاي عمومي مطابق ضوابط مربوط انجام مي‌گيرد.

توكلي در خصوص نحوه گزينش نهايي و با بيان اينكه نتايج نهايي نيمه اول شهريور ماه اعلام مي‌شود، گفت: گزينش نهايي در كليه رشته‌هاي تحصيلي بر اساس 80 درصد نمره آزمون كتبي در هر گرايش با توجه به ضرائب مربوط و 20 درصد معدل تراز شده دوره كارشناسي انجام مي‌شود.

به گزارش ايسنا آزمون كارشناسي ارشد طي روزهاي 26 تا 28 بهمن سال 90 برگزار شد.

23 دیدگاه برای “نتايج آزمون كارشناسی ارشد – Sanjesh.org”

  1. اخه چرا الکی میگین ، من پدر خودم رو دراوردم تا همین لحظهبا اینرتنت 512 کیلوبایت نتونستم جوابی بگیرم.
    این چه سازمانیههههههههههههههههههههههههههه

  2. اصلا واسه منکه سایت سازمان سنجش باز نمیشه فقط ارور سرعت اینترنتمم که پایین نیست چیکار کنم؟

  3. با سلام………..من کد رهگیری و شماره پروندمو گم کردم برا نتیجه ام باید چکار بکنم؟؟؟راهنماییم کنید!!!؟؟؟……….. ……..تو را خدا جوابم بدین؟؟؟منتظرم؟؟؟……………..خیلی استرس دارم!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.