اظهار نظر کارشناسان مسلمان شبکه VOA درباره ارتداد شاهین نجفی

متأسفانه کارشناسان رسانه دولتی آمریکا که از ساده ترین و کمترین آگاهی در مسائل عقیدتی و دینی بی بهره هستند، به راحتی در چنین مواردی اظهار نظر می کنند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از جام نیوز، تلویزیون دولتی “صدای آمریکا” (voa) برنامه “تفسیرخبر” جمعه 22اردیبهشت (May.11) را به موضوع هتاکی “شاهین نجفی” خواننده رپ، به ساحت ملکوتی امام دهم شیعیان (ع) اختصاص داد. دست اندرکاران برنامه یادشده علیرغم آگاهی از خشم و تأثر شدید مردم ایران از این اقدام توهین آمیز، در راستای حرمت شکنی مقدسات که یکی از سیاست های اصلی صدای آمریکاست، ترانه سخیف شاهین نجفی را بازپخش کردند و تصاویر وقیحانه پوستر آلبوم جدید او را به نمایش گذاشتند.

جالب اینکه “بیژن فرهودی” مجری شبکه، هنگام اعلام خبر صدور حکم ارتداد برای شاهین نجفی، اتهام وی را توهین به امام علی النقی (ع) امام “چهارم” [!] شیعیان عنوان کرد.

“محمد سهیمی” استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و کارشناس این برنامه نیز در حالی که خود را یک مسلمان معتقد می خواند، اشتباه مضحک مجری برنامه را تکمیل کرد و گفت: «من خودم یک مسلمان معتقد هستم و در آهنگی که آقای شاهین نجفی خواندند، هیچ توهینی به امام علی النقی (ع) امام “یازدهم” [!] شیعیان ندیدم. دلیل اصلی حملاتی که علیه او می شود، انتقادهایی است که به حکومت می کند!»

متأسفانه کارشناسان رسانه دولتی آمریکا که از ساده ترین و کمترین آگاهی در مسائل عقیدتی و دینی بی بهره هستند، به راحتی در چنین مواردی اظهار نظر می کنند.

همچنین “علیرضا نوری زاده” میهمان ثابت این برنامه که ید طولایی در اینگونه اظهارات دارد، با “سیاسی” خواندن واکنش ها نسبت به حرمت شکنی رپ خوان بی شرم، سعی کرد ترانه سخیف او را با این جمله توجیه کند: «شاهین نجفی اهانتی به امام علی النقی (ع) نکرده است. از آنجا که حکومت جمهوری اسلامی امام دوازدهم (عج) را مصادره کرده، او از امام علی النقی (ع) مدد می جوید.»!!

18 دیدگاه برای “اظهار نظر کارشناسان مسلمان شبکه VOA درباره ارتداد شاهین نجفی”

 1. ببینید مگه شاهین نجفی اومده گفته امام نقی دزده،قاتله….؟چی؟همش حقیقته برادران من از فکر مذهبی تون سوء استفاده کردند.

 2. دوستان شاهین یک روانی هست از روانی هم هر کاری بر میاد بسپاریدش دست خدا طولی نمی کشه که میبینید خدا چی به روزش میاره
  امامان ما اگه حق نبودند 1400 سال نامشون و افکارشون زنده نمی موند
  ولی میبینید این روانی چه زود به خفت نشست ؟چون حرفاش باطله

 3. من خودم از طرفدارهای او هستم و اهنگ اون رو شنیدم. من که توهینی تو حرفاش نشیندم به جز یه تیکه که کفر گفت وگرنه توهین جدی نکرده که انقدر بزرگش کردین

 4. وقتی که نتونستیم فرمان امام راحل را اجرا کنیم معلومه هر بی ناموسی دم در می اره

 5. اینجور آدمی که نه معلومه چند تا پدر و مادر داره بهتر از اینا نمی شه
  بی پدر و مادر

 6. اینجور آدمی که نه معلومه چند تا پدر و مادر داره یا نه؟ بهتر از اینا نمی شه
  بی پدر و مادر

 7. با این کار هاشون که نشون دهنده خوی حیوانیشونه حالا هر کس اون ملعون رو ببینه باید به درک واصلش کنه ان شاءالله آقا خودش جوابشونو می ده
  اللهم عجل لولیک الفرج

 8. !!شاهین با زندگیت خداحافظی . . . . منتظر مرگت باش. . . .!! همین روزهاست که عزرائیل بیاد سراغت…..

 9. من طرفدار شاهین هستم ولی باید بیاد از شیعیان عذر خواهی کنه وگر نه باید عواقب بی احترامیشو بپذیره

 10. یا حسین
  اولا من این حروم زاده ی واقعی را نمی شناختم که سیدی هاشو هم داشته باشم ثانیا فکر کنم می خواست با این کارش خودشو بین ادمها جا بده اما نفهمید جا اون بین سگهای ولگرد غربی ها هست .با این کارش لعنت ابدی را به جان خرید .لعنت خدا بر دشمنان علی وال حیدرتاروز قیامت.لعنت برتوشاهین حروم زاده ی کثیف …
  یاعباس

 11. من چند آهنگ از این بیچاره داشتم وقتی شنیدم که به امامم توهین کرده حذف کردم و خواهان به درک واصل شدن وی هستم

 12. این شخص مهدوالدم هست به چند دلیل:
  1- طبق گفته خودش و با اصرار خود را کافر میداند
  2- در یکی از اشعار خود به طور مستقیم به پرستش شیطان و سوق دادن جوانان به پرستش شیطان میپردازد
  3- به امام معصوم علنا و بی پرده و به طور واضح توهین کرده است
  4- هیچ گونه نشانه ای از پشیمانی بعد از انجام عمل مزبور در او دیده نشده و با ژست روشنفکری کار خود را به نوعی تحسین هم کرده و توبه هم نکرده.
  5- با پخش کلیپ و انتشار آن در اینترنت علنا افکار شیطانی خود را در جامعه منتشر کرده است و افراد زیادی کار او را شنیده اند.
  6- کار او دقیقا جنگ با خداست و در جبهه‌ای فرهنگی که به مراتب خطرناکتر از جبهه جنگی واقعیست باکارش ضربه به روح میلیونها نفر زد
  7- متاسفانه این شخصی به حدی طرفدار دارد که خیلی از طرفداران او هنوز هم از او حمایت میکنند
  با توجه به مطالب ذکر شده و احکامی که تنی چند از آیات عظام صادر کرده اند فرد نامبرده مهدورالدم میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.