بازار داغ نقل و انتقلات لیگ برتر - دانلود سخنرانی رائفی پور

بازار داغ نقل و انتقلات لیگ برتر

سوت پایان لیگ‌برتر یازدهم با آغاز مذاکرات تیم‌ها و با مربیان و بازیکنان همراه شد. در حالی که اصفهانی‌ها مشغول جشن و پایکوبی هستند تیم‌های دیگر از روز گذشته فصل نقل و انتقالات را به طور غیررسمی آغاز کردند و حتی جابه‌جایی‌هایی هم صورت گرفت. با هم نگاهی می‌اندازیم به این نقل و انتقالات.سرمربی جوان […]

سوت پایان لیگ‌برتر یازدهم با آغاز مذاکرات تیم‌ها و با مربیان و بازیکنان همراه شد. در حالی که اصفهانی‌ها مشغول جشن و پایکوبی هستند تیم‌های دیگر از روز گذشته فصل نقل و انتقالات را به طور غیررسمی آغاز کردند و حتی جابه‌جایی‌هایی هم صورت گرفت. با هم نگاهی می‌اندازیم به این نقل و انتقالات.سرمربی جوان صبا که پیش از این اعلام کرده بود به منظور باز گذاشتن دست مدیران باشگاه به آنها اعلام کرده که فصل آینده در این تیم نخواهد ماند، به گفته خودش به احتمال ۹۰‌درصد کار او با باشگاه پیکان تمام است و امروز جلسه‌ای با مدیران باشگاه پیکان خواهیم داشت تا همه چیز قطعی شود.
ایوان پتروویچ که فصل قبل در شاهین توپ می‌زد و به همراه این تیم به دسته یک سقوط کرده بود، یک روز پس از پایان لیگ یازدهم با حضور در باشگاه صنعت مس کرمان، قرارداد داخلی دوساله‌ای با این باشگاه امضا کرد.
عبدالرضا داوری رییس هیات‌مدیره باشگاه مس می‌گوید سرمربی جدید مس کرمان تا روز دوشنبه از میان ابراهیم‌ قاسم‌پور و امیر قلعه‌نویی انتخاب خواهد شد. روز گذشته مدیران مس با قلعه‌نویی در دفتر سعد محمدی رییس شرکت ملی صنایع مس جلسه‌ای برگزار کردند. این در حالی است که قلعه‌نویی به باشگاه تراکتورسازی فهرست فصل بعد خود را داده و بازیکنانی مانند طالب‌لو، فونیکه سی، عنایتی، آبشک و خسرو حیدری را در این فهرست قرار داد.
باشگاه نفت آبادان تکلیف سرمربی فصل آینده را خود مشخص کرد تا اولین باشگاهی باشد که برای لیگ دوازدهم تکلیف خود را بداند. مسوولان این باشگاه قرارداد یک‌ساله‌ای را با آلبرتو کاستای پرتغالی امضا کردند. کاستا نام عماد زعتره، فونیکه‌سی، عباس محمدی، حبیب منگلشی، هدایت شهریاری و حسین سلامی را در فهرست بازیکنان مازاد قرار داده است.
جدایی عبدالله ویسی از صبا باعث شده که مدیرعامل این باشگاه خیلی سریع دست به کار شده و باب مذاکره با چند مربی را آغاز کند. گزینه‌های اصلی باشگاه صبا برای انتخاب جانشین ویسی دو مربی باتجربه لیگ هستند و مدیرعامل صبا مذاکراتی را با منصور ابراهیم‌زاده و مجید جلالی انجام داده است. مدیرعامل باشگاه صبای قم از آمدن علی دایی به صبای قم اظهار بی‌اطلاعی کرد.
مدیران فولاد خوزستان بعد از قطعی شدن جدایی مجید جلالی، دو یا سه گزینه خارجی مد نظر دارند و گفته می‌شود یکی از این گزینه‌هایی که به مدیران فولاد پیشنهاد شده و قرار است روز ۲۸ اردیبهشت روی آن بحث شود والدر ویرا است، که سابقه مربی‌گری در تیم‌ملی ایران را دارد.
علی کریمی که پیش از این زمزمه جدایی‌اش از پرسپولیس به گوش می‌رسد، روز گذشته اعلام کرد دوست دارد در پرسپولیس باقی بماند: این فصل تازه تمام شده است و باید قدری فرصت داد. به هر حال قرارداد بستن باید دوطرفه باشد هر چند هر بازیکنی دوست دارد در پرسپولیس بازی کند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم، بنابراین باید منتظر ماند که چه اتفاقی رخ می‌دهد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI