سری جدید برنامه‌ هفت - دانلود سخنرانی رائفی پور

سری جدید برنامه‌ هفت

محمود گبرلو درباره‌ی اجرای سری جدید برنامه‌ی «هفت» توسط وی گفت: در حد گفت‌وگوی اولیه به عنوان مجری «هفت» با من صحبت شده است و قرار شد طرفین مسائل را مورد بررسی قرار دهند و در صورت رسیدن به توافق، این امر محقق شود. این منتقد سینما و کارشناس رسانه در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره‌ی […]

محمود گبرلو درباره‌ی اجرای سری جدید برنامه‌ی «هفت» توسط وی گفت: در حد گفت‌وگوی اولیه به عنوان مجری «هفت» با من صحبت شده است و قرار شد طرفین مسائل را مورد بررسی قرار دهند و در صورت رسیدن به توافق، این امر محقق شود.

این منتقد سینما و کارشناس رسانه در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره‌ی محمد خزاعی که گفته می‌شود به عنوان تهیه‌کننده با این برنامه همکاری خواهد داشت، گفت: در مورد تهیه‌کننده اطلاعی ندارم؛ در این حد به من گفته شده که آقای فریدون جیرانی قرار است سریال الف بسازد و نمی‌تواند کار دیگری را همزمان انجام دهد و در نتیجه قرار شده با همین ترکیب و تیم برنامه‌ی «هفت» را جلو ببریم.

او تاکید کرد: فریدون جیرانی بنیان‌گذار برنامه‌ی «هفت» بوده است؛ آقای جیرانی پیشکسوت و کارگردان سینماست و اطلاعات سینمایی‌اش بالاست و من احترام زیادی برای او قائل هستم؛ حتما پیش از اجرای برنامه با او تماس خواهم کرد و اگر اجازه دهد بر جای او خواهم نشست.

گبرلو به ایسنا گفت: فریدون جیرانی با ساخت برنامه‌ی «هفت» جایگاه ویژه‌ای در رسانه برای سینما ایجاد کرد. او توانست جایگاه سینما را در تلویزیون احیاء کند که امتیاز بزرگی برای برنامه‌ی «هفت» محسوب می‌شود.

این منتقد و کارشناس گفت: البته خودم یکی از منتقدان برنامه‌ی «هفت» هستم. مسلما با تغییر آدم‌ها سلایق تغییر می‌کند، اما «هفت» دو هدف عمده را دنبال می‌کند؛ که یکی دستیابی سینمای متعالی و ارزشمند است و دیگری به عنوان یک برنامه در رسانه، مطالبات عرصه‌ی سینما را از طریق گفت‌وگو و تحلیل دنبال خواهد کرد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :عدالت

این برنامه، برنامه خوبی بود ولی یک مشکل داشت و آن اینکه تا حدود زیادی بی طرف نبود و بیشتر بجای نقد منصفانه از یک جریان خاص روشنفکر حمایت میکرد البته خیلی از بحثهای این برنامه درست و منطقی بود ولی به هر حال آقای جیرانی باید این را هم در نظر بگیرند که اینجا یک کشور اسلامیست و قوانین لیبرالی و سکولاری که زایده فراماسونری هستند در این کشور جایی ندارند در خیلی از برنامه ها ایشان گفتند که پس این یک درصد یا چند درصدی که مخالف هستند نباید فیلمی باب میلشان تولید شود این درست مثل این میماند که بگوییم چون چند درصد جامعه دزد و تبهکار و معتاد هستند پس باید به آنها اجازه جرم و جنایت بدهیم جناب آقای جیرانی تمام حرفهای شما درست ولی اینجا مملکت اسلامیست و قوانین اسلامی حرف اول و آخر. اینکه در فیلمی به صورت پنهان کفر و الحاد تبلیغ میشود و ممکن است یک عده خوششان بیاید دلیل نمیشود که به آن اجازه پخش دهند خودتان بهتر میدانید که خیلی از فیلمهایی که جناح مورد تایید شما تولید میکنند چه محتوای پنهانی دارند فقط بابت نمونه چرا همیشه در فیلمهایی که وابسته به جریان روشنفکریست زن محجبه به چادر بی فرهنگ نشان داده میشود نمونه آن فیلم نارنجی پوش که اولین صحنه کلوزآپ آن از دورریختن آشغال در پارک را یک خانوم چادری انجام میدهد البته در صحنه های قبل هم دورریختن آشغال توسط مردم در ماشینها نشان داده شد ولی در هیچکدام از آنها تصویر شخصی که آشغال بیرون می‌انداخت مشخص نبود و اولین تصویری که از یک شخص نشان داده میشود به صورت واضح که آشغال در پارک میاندازد و یک کار ضد فرهنگ انجام میدهد متعلق به یک خانوم محجبه چادری بود. حالا شما اجازه نمیدی تو برنامت داریوش مهرجویی نقد شود و خودت اساس همون لیبرالیسمی که بهش معتقدی رو زیر پا میگذاری با اینکه برای شما احترام قایلم آقای جیرانی ولی بدانید افرادی هم پیدا میشوند که فقط ظاهر فیلمها را نمیبینند و بیشتر لایه های درونی فیلم برای آنها مهم است فکر میکنید ما نمیدانمیم منظور آقای مهرجویی از پاک کردن کثافات دور و برمان چیست چرا خوب هم میدانیم ولی ……. نمیشود گفت بهتر است همه به درگاه خداوند توبه کنیم و انقدر به استعمار و فراماسونها خدمت نکنیم. چه دانسته چه ندانسته.

نويسنده ديدگاه :عمار

بنام او که نامش آرام جان است و یادش مونس روان
از زحمات آقای جیرانی بی نهایت سپاسگذارم.

امیدوارم با ورود سری جدید هفت ، صداوسیمای ما بقول استاد قرائتی از خواب ۳۲ ساله بیدار بشه.
اندکی صبر سحر نزدیک است.

اللهم عجل لولیک الفرج

KHAMENEI KHAMENEI