بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟ - دانلود سخنرانی رائفی پور

بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟

آخرین آمار و اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که در میان خودروهای زیر ۱۰ میلیون تومانی در ایران، خودرو چینی ام.وی.ام ۱۱۰ سه سیلندر وضعیت بهتری نسبت به بقیه دارد. در حال حاضر انواع پراید بنزین‌سوز و ام.وی.ام ۱۱۰ سه سیلندر تنها خودروهای تولیدی زیر ۱۰ میلیون تومانی موجود در ایران محسوب می‌شوند […]

آخرین آمار و اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که در میان خودروهای زیر ۱۰ میلیون تومانی در ایران، خودرو چینی ام.وی.ام ۱۱۰ سه سیلندر وضعیت بهتری نسبت به بقیه دارد.

در حال حاضر انواع پراید بنزین‌سوز و ام.وی.ام ۱۱۰ سه سیلندر تنها خودروهای تولیدی زیر ۱۰ میلیون تومانی موجود در ایران محسوب می‌شوند که در این بین ام.وی.ام ۱۱۰ سه سیلندر طبق بررسی شرکت بازرسی و کیفیت ایران کیفیت‌ بهتری دارد.

در ماه فروردین هم ام.وی.ام ۱۱۰ و هم انواع پراید در این بررسی در سطح خوب ارزیابی کیفی شده‌اند. در این بین ام.وی.ام ۱۱۰ تنها از نظر صداهای غیرعادی، ترمز و موتور و انتقال قدرت وضعیت بدتری نسبت به انواع پراید داشته و در سایر بخش‌های فنی برتری با خودرو چینی بوده است. در مجموع نمره منفی ام.وی.ام ۱۱۰ معادل ۹۸/۸ بوده در حالی که نمره منفی خودرهای پراید ۱۰۹ بوده است.

در بین انواع پراید نیز به ترتیب سایپا X131، سایپا X132 و سایپا X131 پارس خودرو باکیفیت‌ترین‌های خانواده پراید بوده‌اند.

به گزارش ایسنا،این در حالی است که مجموعه خودروهای زیر ۱۰ میلیون تومان از نظر کیفیت در بین کل خودروهای موجود در بازار رده‌های پایین را به خود اختصاص داده‌اند که با توجه به قیمت آنها موضوع چندان عجیبی نیست.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :بینام

اما این موضوع که قیمت تمام شده این خودروها یک دهم قیمت فروش اونها هم نمیشه عجیبه!!!

نويسنده ديدگاه :عباد

واقعا چرا باید قیمت فروش خودروهای تولید داخلی ایران(سمند ،پراید ) تو کشوری مثل سوریه حدودا نصف قیمت اینا تو ایرانه؟ بلکه خیلی کمتر!!
داریم باج میدیم؟…یا بحث ۴دیواری،اختیاری گفتن نظامه؟!!
چرا یه مرد پیدا نمیشه اینا رو برای ملت توضیح بده؟

KHAMENEI KHAMENEI