اطلاعاتی درباره آرم PlayBoy + تصویر آرم پلی بود در صدا و سیما - دانلود سخنرانی رائفی پور

اطلاعاتی درباره آرم PlayBoy + تصویر آرم پلی بود در صدا و سیما

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از معنی آرم پلی‌بوی (خرگوش پلی‌بوی) استفاده از محصولات و ارم این کمپانی در کشور ما رو به افزایش است. و با توجه به آن که استفاده از محصولات این شرکت، در سرتاسر جهان برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می‌باشد، اما در ایران آرم این شرکت را به […]

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از معنی آرم پلی‌بوی (خرگوش پلی‌بوی) استفاده از محصولات و ارم این کمپانی در کشور ما رو به افزایش است. و با توجه به آن که استفاده از محصولات این شرکت، در سرتاسر جهان برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می‌باشد، اما در ایران آرم این شرکت را به عنوان یک علامت فانتزی گاه بر روی بعضی از لباس‌ها و تی‌شرت‌های کودکان و نوجوانان دیده می‌شود، و حتی مارک آن، به عنوان شرکت سازنده، روی لباس‌ها و عطرهای برخی فروشگاه‌ها نیز یافت می‌گردد، و به تازگی برخی فروشگاه‌های فروش بدلجات و حتی طلا فروشی‌ها نیز اقدام به ساخت آرم این شرکت نموده‌اند، که هم جای تامل داشته و هم مراقبت مسئولین ذیربط را بیشتر می‌طلبد.

پلی بوی نام یک مجله معروف آمریکایی است که ماهیانه در ده‌ها کشور، و به زبان‌های مختلف منتشر می‌شود و شامل مقالات سیاسی، اجتماعی، ورزشی، و مصاحبه‌هایی با اشخاص مهم دنیا است. اما این همه ماجرا نیست، بلکه رسالت اصلی این مجله که در قالب مقالات ذکر شده مطرح می‌گردد، با دیدگاه مسایل بصورت صرفا جنسی است، و همواره بر روی جلد آن، تصاویری مستهجن از دختران و زنان کاملا برهنه به چاپ می رسد.

این مجله، که در جامعه آمریکا-کانادا، به مجله مردان شهرت دارد، به گرفتن مواضع شدید لیبرالی در مسایل مهم سیاسی آمریکا و جهان معروف است.

بنیانگذار این مجله که شخصی به نام “هیو هیپر” است، به جهت سخنرانی‌های تندی که در آن‌ها از آزادی‌های کامل جنسی به عنوان انقلاب جنسیت سخن می‌گفت، به عنوان نماد جنسیت‌گرایی آمریکا معروف شد، و در پی آن در سال ۱۹۵۳ اقدام به انتشار یک مجله کاملا سکس‌گرا، که همه مسائل جامعه، از قبیل سیاست، ورزش، کار و … را با دید مسائل سکس، مطرح می‌نمود، و بعدها با گسترش ایده خود به یک تراست جهانی، مجله پلی-بوی را به پلی بوی اینترپرایز تغییر داده و سلطه خود را به تمامی نشریات نوشتاری و صوتی تصویری گسترش داد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مهرداد

بی خیال بابا نیت مهمهکی به این چیزا اهمیت میده آرم که باعث انحراف نمیشه ما خودمون شلوغش میکنیم اونیم که نمیدونه با خبر میشه اون وقت آگاهانه میره دنبالش

نويسنده ديدگاه :مهرداد

نیت مهمه کی به این چیزا اهمیت میده آرم که باعث انحراف نمیشه ما خودمون شلوغش میکنیم اونیم که نمیدونه با خبر میشه اون وقت آگاهانه میره دنبالش

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام.
لطقا به وبلاگ من بیاید و آخرین مطلب پست شده با عنوان ” آهنگ جدید شاهین نجفی با نام نقی ” که در آن به ساحت مقدس امام هادی توهین شده است، دیدن کنید و در نشر و پخش آن در وبلاگهایتان، ما را یاری فرمایید.
با تشکر،مدیریت وبلاگ جنبش ماسون ستیزی

نويسنده ديدگاه :raheleh

خب حالا انقد شما چیز نباشید دیگه

نويسنده ديدگاه :عدالت

playboy یکی از پایه ها و ارکان فراماسونها برای منحرف کردن فکر جوانان از خداوند و حقیقت میباشد و متاسفانه خیلیها گول زیباییهای ظاهری این مجله را میخورند و کم کم به تمام مقدسات خود پشت میکنند این مجله بر روی بزرگترین نقطه ضعف مردان یعنی شهوت و سکس دست گذاشته و متاسفانه موفق شده میلیونها طرفدار برای خود دست و پا کند تا جایی که بعضی از دختران برای مدل شدن در این مجله حاضرند دهها نفر از آنها سواستفاده کنند تا حتی یک عکس کوچک از آنها در این مجله باشد واقعا خدای بزرگ به ما کمک کن و انتقام خودت را براینها وارد کن که هر روز جوانان بیشتری را منحرف میکنند

نويسنده ديدگاه :سامان

هیپوفیز خود مردی سکس گرا و همجنس گرا بود.مردم ما نباید از این ارم استفاده کنند………………….ممنون از شما.

نويسنده ديدگاه :پدرام

اگه شما مطرحش نکنین – این بچه های کوچیک کشور ما این چیزارئ نمیفهمن
خود شما هستین که این چیزا رو یاد بچه های ما میدین

نويسنده ديدگاه :بیتا

سلام
درابتدا باید به پدرام بگم که اکثر این ارم ها ومارک ها اهداف بلند مدت داره وقتی شما این ارمو در همه جا ببینید به عنوان یک الگو برای شما شناخته میشه وزمانی که دنبال یک جنس اشنا میگردید از ان استفاده میکنید .
خطاب به پدرام باید بگم که امروزه دیگه کار از نگفتن گذشته همون بچه هایی که شما ازشون صحبت میکنید خیلی غرق این مسائل شدن ما نمیتونیم چشم بچه هامونو ببندیم ولی میتونیم مسائل درست وغلطو بهشون یاد بدیم تا خودشون راهشونو انتخاب کنند.
جدای ازاین مسائل شرکتplay boy یکی از شرکت هایی است که ازلحاظ مالی به صهیونیسم کمک زیادی میکنن وهمین هزینه ها مسبب جنگ با فلسطین میشه .بهتره هممون چشم هامون رو باز کنیم تا بفهمیم خواسته یا ناخواسته داریم به جنگ وخون ریزی در جای جای دنیا کمک میکنیم.
تا کی بخوابیم یا بهتره بگم خودمونو به خواب بزنیم و….

نويسنده ديدگاه :farzin

سلام واقعان مرسی

نويسنده ديدگاه :avengerboy

ایول مهرداد

نويسنده ديدگاه :فایزه

همین بیخیالی ها بی چاره مون میکنه

KHAMENEI KHAMENEI