بازیگر جنجالی ایران این بار در BBC + فیلم

“زهرا امیرابراهیمی” بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر با بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس آغاز کرده است.
بازیگر نقش «زهره» در سریال معروف “نرگس” ، در مصاحبه با بی بی سی فارسی، علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.
امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، ارتباط کلیپ یادشده با خود را انکار کرده و به بی بی سی گفته است: «شاید تولیدکنندگان آن از کردار خویش پشیمان شده باشند.»

 

13 دیدگاه برای “بازیگر جنجالی ایران این بار در BBC + فیلم”

 1. منم میگم کار خودشه اماندیدم اخه اگه کار خودش نبوده چرا فرار کرده

 2. به نظر من هر کسی به خودش مربوط میشه که چکار داره میکنه. این ما ها هستیم که تو کارم خودمون موندیم و جالبه که همیشه واسه بقیه هم تعیین تکلیف می کنیم. به نظر من که کارش اصلا اشتباه نیست. ما هم تو زندگی مون از این اشتباهات زیاد کردیم و وقتی تو ایران جایی نداره مطمئنا حق زندگی کردنو که داره.

 3. بنظر من. . .نمیدونم شاید از همون اول ىه نقشه اى داشته که میخواسته از این کارا بکنه مثل شاهین نجفی که طلبگی خوند ولی حالا. . .
  Kamy

 4. سلام.به نظر من هر کی هر کاری کرده به خودش ربط داره خودش میدونه با خدای خودش .
  برای چند لحضه هم شده خودتو بزار جای اون میدونم نمیشه ولی اتفاقی که دیگه پیش اومده(چه میشه کرد )

  1. سلام.به نظر من هر کی هر کاری کرده به خودش ربط داره خودش میدونه با خدای خودش .
   برای چند لحضه هم شده خودتو بزار جای اون میدونم نمیشه ولی اتفاقی که دیگه پیش اومده(چه میشه کرد )

 5. این سارا خانم اینگار خودش اینکارست که می دونه مدیر فلان فسمت چه کارست با مردم چکارداری زودباش بیا بغل عمو

 6. با نظر آرشام موافقم چون خودش اون فیلم رو پخش نکرد یک رابطه خصوصی با دوستش داشت که ممکن همسران شما و فرزندانتان و خیلی از عزیزانی که در کنارما هستند یک رابطه اینچنینی داشته باشند که ما خبر دار نشدیم این هم از بدشانسی این خانم بود لطفاآخرتتون رو بابت اشتباهات دیگران بر باد ندهید.

 7. این بیچاره هااز هنر و هنرمندی بویی نبرده اند-(دیر امده اند و زود می خواهند مطرح شوند)-برای سوپراستار شدن دست به هر کاری میزنند -پایبند هیچ اصول و عقیده ای در خور شان ومنزلت مردم مسلمان کشورایران نیستند-همه خطاهایشان را انکار میکنندو روز از نو روزی از نو…از این دسته هنر مندنماها که اسکار هم میگیرندو با احساسات 70م بازی میکنندکم نیستند…گلشیفته-معتمداریا-لاکانی و…برای بازیچه شدنشان در غرب متاسفم…

 8. به هیچ کس بیخود افترا نبندین.خدا جای حق نشسته.با حرفامون گناه مردمو رو خودمون سنگین نکنیم.شاید هم واقعا کاری نکرده باشه بیچاره.پس عاقلانه بنویسیم.

 9. ظاهرا این دختره رفته اونجا تا با کارکنان بی.بی.سی ، کلیپ های جدیدتری از خودش بده. آخه همه ما میدونیم که مدیر بخش فارسی بی.بی.سی هم اینکارست!!

 10. یعنی واقعا باید به اینگونه اشخاص چی بگیم
  یکی نیست به این خانم بگه اگر کلیپ دروغ بود چرا فرار کردی
  حالا فرار کردی به درک چرا رفتی داری ضد اسلام کار میکنی
  اصلا این از این کارش چه نتیجه ای میخواد بگیره ما نمیدونیم اصلا شاید میخواد با خدا بجنگه؟؟
  ای کاش این نظر منو میدید
  بش میگفتم برایت متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.