نتایج نهایی انتحابات در استان ها به جز تهران

به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه حائز اكثریت نسبی آراء شده اند، به شرح زیر می باشد:
1- در حوزه انتخابیه تویسركان آقای كاظم سلیمی با 20344 رأی.
2- در حوزه انتخابیه مهریزو بافق وابركوه و خاتم و بهاباد آقای عباس زارع زاده مهریزی دخیل با 44271 رأی.
3- در حوزه انتخابیه آباده وبوانات و خرم بید آقای رحیم زارع با 39561 رأی.

همچنین اسامی دیگر نمایندگان حائز اکثریت نسبی آراء به جز تهران که توسط ستاد انتخابات کشور اعلام شد به شرح زیر می‌باشد:
1- در حوزه انتخابیه زابل، زهك و هیرمند خانم حلیمه عالی با 70001 رأی.
2- در حوزه انتخابیه طوالش و رضوانشهر و ماسال آقای محمود شكری با 84565 رأی.
3- در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره آقای ابراهیم آقا محمدی با 89649 رأی.
4- در حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان آقای عباس صلاحی با 20171 رأی.
5- در حوزه انتخابیه ملایر آقای احمد آریایی نژاد با 50631 رأی.
6- در حوزه انتخابیه همدان وفامنین آقای ابراهیم كارخانه با 62270 رأی.
7- در حوزه انتخابیه اردبیل- نمین- نیر- سرعین آقای مصطفی افضلی فرد با 75976 رأی.
8- در حوزه انتخابیه لنجان آقای مجید منصوری بیدكانی با 49411 رأی.
9- در حوزه انتخابیه دهلران و درهشهر و آبدانان آقای علی محمد احمدی با 52652 رأی.
10- در حوزه انتخابیه بهبهان آقای محمد باقر شریعتی با 24748 رأی.
11- در حوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان با 61779 رأی.
12- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان وهویزه آقای ناصر صالحی نسب با 25958 رأی.
13- در حوزه انتخابیه دورود و ازنا آقای عباس قائید رحمت با 56732 رأی.
14- در حوزه انتخابیه ایذه و باغملك آقای حجت اله درویش پور با 90600 رأی.
15- در حوزه انتخابیه اردل و فارسان و كوهرنگ و كیارآقای حمیدرضا عزیزی فارسانی با 57594 رأی.
16- در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقای عیسی امامی با 96574 رأی.
17- در حوزه انتخابیه اصفهان آقای حمیدرضا فولادگر با 130636 رأی.
18- در حوزه انتخابیه سمیرم خانم سكینه عمرانی با 20534 رأی.
19- درحوزه انتخابیه شیراز آقای سید حسین ذوالانوار با 98515 رأی.
20- درحوزه انتخابیه كرمانشاه آقای محمد رزم با 87155 رأی.
21- درحوزه انتخابیه پلدختر آقای علی كائیدی با 25900 رأی.
22- درحوزه انتخابیه بروجرد آقای بهرام بیرانوند با 53304 رأی.
23- در حوزه انتخابیه سنندج و دیواندره و كامیاران آقایان سالار مرادی با 53211 رأی و سید احسن علوی با 41577رأی.
24- در حوزه انتخابیه رشت آقایان غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با 43946 رأی و جبار كوچكی نژاد با 41086 رأی.
25- در حوزه انتخابیه آبادان آقایان محمد سعید انصاری با 23121 رأی و سید حسین دهدشتی با 20201 رأی.
26- در حوزه انتخابیه اهواز وباوی آقایان سید شكر خدا موسوی با 122589 رأی و ناصر سودانی با 99065 رأی.
27- در حوزه انتخابیه تبریز و آذرشهر و اسكوآقایان میرهادی قره سید رومیانی با 125471 رأی و رضا رحمانی با 125037 رأی و محمد اسماعیل سعیدی 120928 رأی.
28- در حوزه انتخابیه مشهد و كلات آقایان جواد كریمی قدوسی با 195380 رأی و محمد حسین حسین زاده بحرینی با 188291 رأی.
29- در حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران و ملكشاهی آقایان احمد شوهانی با 63015 رأی وعلی اكبر متین با 62832 رأی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.