تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس

بوکان مرکز شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی ایران است در پی ربوده و کشته شدن دختری ۱۷ساله در بوکان کارآگاهان جنایی را در برابر پرونده‌ای پیچیده قرار داده است.این در حالی است که مردم این شهر در پی کشف جسد وحشت‌زده و مضطرب شده‌اند و روز جمعه مقابل فرمانداری تجمع کردند. به گزارش […]

بوکان مرکز شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی ایران است در پی ربوده و کشته شدن دختری ۱۷ساله در بوکان کارآگاهان جنایی را در برابر پرونده‌ای پیچیده قرار داده است.این در حالی است که مردم این شهر در پی کشف جسد وحشت‌زده و مضطرب شده‌اند و روز جمعه مقابل فرمانداری تجمع کردند.

به گزارش شرق دختر ۱۷ساله که سمیه فیض‌الله‌پور نام دارد اواسط فروردین‌ماه ناپدید شد و والدین او این خبر را به پلیس اعلام و درخواست کمک کردند اما سرنخی از این دختر به دست نیامد تا اینکه ۲۴ فروردین به کارآگاهان جنایی خبر دادند جنازه دختر نوجوانی زیر پل امیر‌آباد پیدا شده است، به این ترتیب تحقیقات آغاز و مشخص شد جنازه متعلق به سمیه است.

این دختر بنا به تشخیص پزشکی قانونی حاضر در محل چند روز قبل جان باخته بود.

در پی این اتفاق تیمی تحقیق درباره انگیزه قتل سمیه را آغاز کردند اما آنها تاکنون به سرنخ و مدرکی دست نیافته‌اند و فقط در پی احتمال‌ها و فرضیه‌های مطرح‌شده سه نفر را به عنوان مظنون بازداشت کردند. این اشخاص تاکنون در بازجویی‌ها هرگونه مشارکت در ربودن و به قتل رساندن دختر دانش‌آموز را رد کرده‌اند با این وجود تحقیق از آنها ادامه دارد. این در حالی است که مردم بوکان روز جمعه با تجمع مقابل فرمانداری نسبت به واقعه رخ‌داده، اعتراض کردند و خواستار برخورد قاطع‌تر مقامات مسوول شدند. در این تجمع پدر سمیه به مردم گفت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تاکنون پیگیری‌های مناسبی انجام داده‌اند.

پس از کشف جسد سمیه شایعاتی در بوکان مطرح شد مبنی بر اینکه چند دختر دانش‌آموز دیگر نیز که در مقاطع راهنمایی و دبیرستان تحصیل می‌کنند ربوده شده‌اند اما چنین شایعاتی به تایید نرسیده است.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :شیدا

کچه بوخوی اشتیای لی نبایه نیاندبرد…اوانه هموی خرافاتن.ای بو کچی خلک نادزرین.زوریش له و جوانترن.اوه دزین نبو.اوه بردیان حالی پی بدن.و بوخوی چووه

نويسنده ديدگاه :سمکو

تو چوزانی اخه داستانه که یی له خورا قضمکه

نويسنده ديدگاه :من منم

ای دایکت چور بی چن گوناهه

نويسنده ديدگاه :دیمن

واقعا گناه داره

KHAMENEI KHAMENEI