پاسخ رائفی پور به دکتر حسن فراهانی + فایل تصویری

پاسخ آقای علی اکبر رائفی پور به پرسش های دکتر حسن فراهانی + فایل تصویری کیفیت خوب

پاسخ آقای علی اکبر رائفی پور به پرسش های دکتر حسن فراهانی + فایل تصویری کیفیت خوب

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۲ فروردین ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

-چه زیبا بود جایگاه خلق الله در روضه رضوان و چه داستان ها که با فریب آدم توسط شیطان الشیاطین رانده شده از درگاه ذات پاک حق تعالی پدید نیامد! حسد همان پدیده خالق تمام ندیده های زشت منظر بود که عابد پروردگار را به عاند خلیفه الله مبدل کرد و او را به پست ترین درجات کشاند. در مقابل این اخلاص بود که سرگرفت و سر تعظیم ملائک را در مقابل خود دید.
عجب از انسان که پتانسیل خلیفه الله شدن را دارد اما فراموشکاری او و عدم درس گرفتن از تاریخ هماره ضربات سنگینی به این محبوب خدا وارد آورده.
ای بشر! کمی جلوتر از نوک بینی خود را نظاره کن و از حسادت به همنوع خود دست بردار و بگذار سکوت بی معنی تو و توجه نداشتن به پرداختن زکات علم تو را بندگان مخلص دیگر خدا در عوض به خلق الله ارائه کنند.
آیا به کتاب خدا رجوع نمی کنی تا دریابی که وظیفه تویی که ابتدا نطفه ای بیش نبودی و به لطف ذات اقدس اله جان گرفتی و تفاوتت با حیوان و نبات در نطق تو بود, همانا آباد کردن ملک است تا لایق شوی به ملکوت راه یابی اما افسوس که فقط از نطق خود بهره بردی و کاش عبارت ” بهره بردی” درست می بود چون از آن بر ضد بنده ای که تنها مقصد و مقصودش ایفای نقشی گرچند کم اما باارزش , در زمینه سازی پایان دادن به چشم انتظاری بشر در دیدن نهایت کمال انسانی و خلیفه بر حق پروردگار است, استفاده کردی.
اگر تو را عرضه ای هست و جربزه ای, خود در راه آگاه سازی قدم بردار و کمی از لاف و گزاف کم کن…
باشد که همگی زمینه ساز ظهورش باشیم

نويسنده ديدگاه :ماهان

من حسن فراهانی را می شناسم
کینه ای عجیب از حسن عباسی دارد و او را عامل nsa معرفی می کند

نويسنده ديدگاه :صادق

من همیشه به ظهور۱۲ میام ،خ یلی حال میکنم همیشه هر فایلی رو سریع با بهترین لینک ها قرار میده
از اینکه بیطرف هم هست خوشم میاد

نويسنده ديدگاه :رضا

سلام.بهترین شیوه جهت تنویر افکار جوانانی که این مباحث را مشاهده می کنند این است که جلسه مناظره تشکیل شود.

نويسنده ديدگاه :khatam

روش پاسخگویی رائفی غیرعلمی، بی منطق و هیجانی است

ایشان ضمنا تقوا را هم کنار میگذارد و شخصیت طرفش را تخریب میکند درحالیکه فراهانی فقط ایرادات علمی به کارش وارد کرده بود

متاسفانه تا چهار نفر برای ما هورا میکشند فکر میکنیم خبریه ….

khatam به روح اعتقاد داری؟

نويسنده ديدگاه :fazel7

رائفی تخریب میکنه!؟ حتما توی قرآن دیدی مثلا ییهو وسط جمله نوشته “لا”!!! یعنی چه؟ یعنی حق نداری جمله رو در این مکان قطع بدی و تفسیرش کنی. این جناب فراهانی هم اومده دقیقا اون “لا” ها رو توی سخنرانی های رائفی پور پیدا کرده و تا اونجا تفسیر کرده حرفای ایشون رو. بعد گفته چنین است و چنان است. شما اسم این رو میذاری ایراد علمی. این عمل عین ناجوانمردی و مصداق بارز تخریب هستش. با این کار زشت جناب فراهانی خوداگاه یا ناخوداگاه داره توی میدان دشمن بازی میکنه!!!
توصیه می کنم این فیلم رو دانلود کنید. شبهات فراهانی و پاسخ های رائفی رو یکجا نشون میده.
http://raztv.ir/uploads/film/raztv.ir_shobhe2_raefipur.flv

نويسنده ديدگاه :Mehdi

سلام
این جوابی قرار دادید، مربوط به سخنرانی ۶/۱۲/۹۰ استاد در دانشگاه اصفهان هستش، و این سخنرانی در مورد ۲۰۱۲ بود، و بالطبع میبایستی در اون مورد ۲۰۱۲ بحث میشد، و استاد فقط در فرصت بسیار کوتاهی که فکر کنم در پرسش و پاسخ بود، تونستند جواب کوتاهی به نقد فراهانی انجام بدند، انصافا هم بدون کینه پاسخ دادند، من نقد فراهانی رو دیدم، در نقد فراهانی کاملا کینه و توهین موج میزنه، دقت کرده باشید فقط در نقد فراهانی گفته میشه: “این ها اشتباهه، غلطه”، یا مثلا با حالت تمسخر بیان میکنه که “اینا اگه واسه امام زمان کار میکنند”
در حالی که استاد رائفی پور اینطوری صحبت نکردند
لااقل استاد رائفی پور مواردی رو نشون دادند که کاملا صحت حرفهاشون رو تایید میکرد،
به قول خودشون بعضی از اون فوت های کوزه گری رو روکردند
یا مهدی (عج)

نويسنده ديدگاه :خود خودم

به نام الله

سلام

به نظرم اگر شخصی قصد انتقاد( و نه تخریب !) رو داره می تونه خیلی معقول و مستند و بدون قطعه قطعه کردن سخنرانی ها و بدون غرض ورزی، درخواست مناظره کنه. مطمئنا استاد رائفی هم شخصی نیستن که بخوان فرار کنن و از جواب دادن طفره برن همونطور که در موارد مشابه دیدیم استاد در اسرع وقت پاسخ های مورد نیاز رو به برخی افراد دادن نمونه اش عبدالله هاشم. اینجوری خیلی بهتر بود به جای

اینکه در جایی که شخص مورد نظر نیست تا از خودش دفاع کنه و جلسه رو در راستای اهداف خود پیش بردن و به جای نقد سازنده، تخریب شخصیتی صورت گرفتن، پس انتظار میره که طرفی که در جایگاه اتهامه! از خودش دفاع کنه پس اگر استاد رائفی پاسخ آقای فراهانی رو دادن جای تعجبی نیست.

دوستان اگر قصدتون اینه که دنبال مقصر بگردین یا فرد مخرب، بهتر نیست به شروع کننده ی این بازی! نگاه کنیم، کسیکه بحثی رو مطرح میکنه و یک تنه جلو میبره و به قول معروف راضی هم برمیگرده!

جناب khatam

در ضمن دوست عزیز اگه به هوراااااااا کشیدن چهار نفر استاد می خواستن فکر کنن خبریه مطمئن باشید خیلی زودتر از اینها کنار میرفتن.

در راه آقا کار کردن لیاقت میخواد و باید همه ی سختی ها رو تحمل کرد، هدف و آرمان اون چهار نفری! که شما میگید در راستای هدف و آرمان استاد هست و اگر کوچکترین تغییری وجود داشت خودتون میدید که همون چهار نفر( البته احتمالا در شمارش شما اشکالاتی وجود داره!)

دیگه با استاد هم داستان نمیشدن.
در ضمن یه سوالی هم از حضور شما داشتم: به نظر شما روش انتقاد!! جناب فراهانی چه جور بود؟

البته این عرایض بنده بدین معنا نیست که بخوام بگم آقای فراهانی اینجور و اونجور…من اصلا در جایگاه قضاوت نیستم اما اون چیزی که منطقی به ذهن می رسید و از آدمی معقول انتظار می رفت راهکاری بود که در ابتدای صحبت هام گفتم.

نويسنده ديدگاه :royaa313

به نام حق
به نظر من کسی که با دقت به نقد آقای فراهانی گوش بده کاملا متوجه میشه که پرسش و پاسخ دانشجویی نیست و جلسه ای تدوین شده است…
در خود به این اصطلاح نقد،آقای فراهانی اشتباهی کودکانه کردند که خودشون پرسش و پاسخ نبودن جلسه رو لو دادن…از اول به اصطلاح نقد نمی بینیم که کسی برگه ی سوال به آقای فراهانی بدهد پس تمام برگه های سوال دانشجوها قبل از جلسه در اختیار آقای فراهانی قرار گرفته،
حالا آقای فراهانی می تونه جواب من رو بده چطوری یکی از دانشجوها از قبل می دونسته که آقای فراهانی همه چیز رو رد می کنه و این رو در یکی از سوال هاش میپرسه با این مطلع:
شما همه رو رد کردید…..

آقای فراهانی دروغ به این بزرگی رو چطوری توجیه میکنن؟ و با این دروغ پرسش و پاسخ دانشجویی آیا اساسا یک فرد عاقل می تونه به محتویات جلسه و دروغ نبودن اونها اعتماد کنه؟؟؟

نمایشی بودن این نقد چه دلیلی میتونه داشته باشه غیر از تخریب؟؟؟
اگر واقعا هدفشون نقد بود آیا احتیاج به این نمایش و تدوین و کارگردانی بود؟؟؟؟

khatam عزیز:
من در تمام سخنرانی های استاد رائفی پور تا به حال ندیدم که ایشون کسی رو اونم با این جملات تخریب کنه ولی در به اصطلاح نقد آقای فراهانی تخریب شخصیت رو با به کار بردن جملاتی مثل نظر شاز،اوهامه،بافته های ذهن یک بیماره،شومن و… کاملا دیدم

خدا همون رو به راه راست هدایت کنه

نويسنده ديدگاه :ANTi ZiON

به نام خدا
سلام
نظر تمامی دوستانو خوندم، از دوستانی که توضیحات خوب وکاملی دادن تشکر میکنم.
فکر نکنم دیگه جای صحبت بیشتری در این مورد باقی مونده باشه، کاملا مشخصه اگه کسی بخواد منصفانه و منطقی به قضیه نگاه کنه، متوجه میشه که کی قصد تخریب داره و کی داره خالصانه کار میکنه.
تواین جلسه سخنرانی استاد رائفی پور فرصت کافی برای پاسخ به تمامی شبهات و مسائل بی اساسی که توسط آقافرهانی مطرح شده بود رو نداشت اما خداروشکر فرصت پاسخ گویی به بعضی از مباحث مطرح شده در این زمینه رو داشتن.
توهین ها و تهمت های ناروایی که آقافرهانی تو صحبتهاش به استاد رائفی پور داشت. خودش بهترین دلیل واسه مشکل دار بود این آقاست.
که فقط در جواب این جور افراد باید گفت اللهم اشف کل مریض

اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :awake

جناب khatam
ارسال۵:

تعریف شما از علم و منطق چیه؟!!!
وتقوا؟ و هیجان؟!!
یا شما تعریف صحیحی ندارید و یا هیچکدوم از این سخنرانیهارو ندیدید!!!
به قول خانم royaa313: آقای فراهانی دروغ به این بزرگی رو چطوری توجیه میکنن؟ و با این دروغ پرسش و پاسخ دانشجویی آیا اساسا یک فرد عاقل می تونه به محتویات جلسه و دروغ نبودن اونها اعتماد کنه؟؟؟
مثالی که ایشون از سوتیهای جناب فراهانی زدند فقط یکی از اون همه سوتی بود انقدر مبتدیانه و آماتور نقش بازی کردند که من فیلم رو به هر کس نشون دادم میپرسی کجاس میگفتک جلسه پرسش و پاسخ دانشجوییه (جسارتا) خندش میگرفت!!! توهین جناب فراهانی محدود به استاد نیست! توهین به من مخاطبِ!! ما شو رو از کسی دیدیم که دیگرون رو شومن خطاب میکنند!! نظرات شاز رو از کسی دیدیم که بدون مدرک درست و درمون و با تمسخر و با استفاده از جایگاه فقط دست به تخریب زده نه انتقاد و روشنگری!!!
یاعلی

نويسنده ديدگاه :mahyar

سلام ……… جناب khatam

نويسنده ديدگاه :mahyar

تورو خدا قبل حرف زدن فکر کن جناب khatam .استاد رانفی کاملا از روی علم و منطق حرف میزنه و نه هیجان.قدر این استاد رو باید دونست…… به امید فرج اماممون صلوات…..

نويسنده ديدگاه :ایمان

سلام
آقای فراهانی مشکلشون چیه؟ من نمیدونم. هر چی این نقد ایشون رو نگاه می کنم نمیفهمم منظورشون چیه. مگه آقای رائفی پور کارشون بد بوده که صهیونیزم ستیزی رو گسترش دادن؟
گاهی وقتا احساس میشه از این جوی که علیه صهیونیستها و دولتهای شیطانی دنیا توسط آقای رائفی پور تو ایران راه افتاده، ایشون ناراحتن و رفتارشون طوریه که انگار وکیل مدافع اونها هستن.
انشاالله که اینطوری نباشه.
یاالله

نويسنده ديدگاه :wakeup313

سلام
از همه دوستام تشکر می کنم
فکر کنم بهتره دیگه راجع به این ادم حرف نزنیم
او دنبال مشهور شدنه و ما داریم ناخواسته بهش دور میدیم
۲ کلمه براش کافیه: کافر همه را به کیش خود پندارد!
والسلام
به امید ظهور طلیعه نور و گل سرسبد صدیقه کبری
یا علی
التماس دعا

نويسنده ديدگاه :من

من عاشق دکتر رائفی و حرفاشم ایشون یه پنجره دید جدید به ما میده که دنیارو بهتر ببینیم حرفاشونم کاملا درسته من تحقیق کردم

بسم الله الرحمن الرحیم. . .یاحیدرکرار،همسرفاطمه ی زهرا،بی بی پهلوشکسته و سرور هردو جهان. . .
سلام خاتم منم مثل مدیراین سایت بی طرفم
ازهرلحاظی که فک کنی هم یه زمانی ازرائفی پوربدم میومد
اما. . .
اگربخوایم منطقی فک کنیم ایشون کاری رو دارن می کنن که مولای تمام ستم دیده های جهان خلیفه برحق دوازدهم الله روی زمین آقاامام زمان می خوان و شک ندارم راهی که رائفی پورتوش قدم گذاشته یه راه متفاوت از باقی کسای دیگست وامیدوارم موفق باشه. . .
اگرم کسی بهم پیشنهادکنه حاضرم به خودم هزاران هزارن کیلوموادمنفجره ببندم وبرای نابودی اسرائیل(دشمن قسم خورده ی خاندان عصمت و طهارت محمد مصطفی(ص) )برم جلوویک قدم از موضع استادم که تاحالافقط سی دیاشودیدم،عقب نکشم
الهم عجل ولیک الفرج الآفیه والنصر آمین یا رب العالمین. . .

نويسنده ديدگاه :منتظر

دکتر رافئی پور کارش درسته برای ظهور صلوات

نويسنده ديدگاه :يه دوست

سلام . من از دوستداران آقای رائفی پور هستم تعجب میکنم گاهی وقتا می بینم سخنرانی های ایشون مخالف هم داشته باشه . من این استاد ارجمند رو از روی سخنرانی هایشان شناختم و هیچ آشنائی قبلی با ایشان ندارم ولی همیشه پای ثابت تمام کلام ایشان هستم و برای ایشان و همه شما دوستان خوب که زحمت کشیدید و دانلود سخنرانی این استاد ارجمند را در اختیار ما گذاشتید متشکرم
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و مؤید باشید

نويسنده ديدگاه :صدرا

با سلام
به ذکر این نکته بسنده می کنم حتی هنگام ظهور مولا هم بسیاری از علما ایشون رو تکذیب می کنند .
به آقای فراهانی سفارش می کنم یه سری به خودشون بزنن ببینن علت
اینهمه کینه و بغض وحسادت از چیه شاید این صفات شون براشون گرون تموم بشه جائی که بسیاری از روحانیون دیگه دنبال دنیاشون هستند آقای رائفی پور دنیاشون رو صرف روشنگری جوانان میکنه و من که سخنانشون رو پی گیری می کنم میبینم که هیچگونه ادعائی هم ندارن

نويسنده ديدگاه :عارف

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام،من باسخنان ایشان راه خودم راپیداکردم ،میفهم دور و برم چه خبره. می فهمم وقتی خدامیگه دشمن آشکارت شیطان هست برا چی میگه، میفمم که امام گفتن آمریکا شیطان بزرگه یعنی چه ،الان بدون آگاهی تو راهپیمایی هام شعارمرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل رو سر نمیدم میفهم دارن چکار میکنن که مستحق مرگند.
واقعا دارم میگم من باسخنان ایشان خدا رو بیشتر شناختم باوجودی که در یک خانواده مذهبی بزرگ شدم،من قبلا برای ظهور آقافقط زبانم بودکه میگفت اللهم عجل لولیک الفرج اما الان نه تنها زبانم بلکه تمام وجودم برای ظهور آقا دعا میکنه.ازنظر من اگه ایشان بتوانن یک نفر به سمت خدا بیارن، به سمت مولامون بیارن باید احسنت بهشون گفت .

نويسنده ديدگاه :ریحانه

سلام دوستان به قول استاد رائفی حق خیلی واضح وروشنه هر کس فقط یک بار سخنرانیهای استادو گوش کرده باشه خودش میفهمه حق با کیه یکی نیست به این فراهانی بگه به جای اینکه بشینی وحرفهای استاد رائفی رو تیکه برداری کنی کاش مثل ایشون سعی میکردی جوونارو آگاه کنی افکارشونو امام زمانی کنی نه اینکه وقتتو صرف چرت وپرت گفتن کنی…واسه ظهور آقامون امام زمان صلوات

من از وقتی که با استاد ارئفی آشنا شدم شیفته سخنرانی هاشون شدم و تقریبا تمام فایلهای ویدئویی و صوتی شون رو گرفتم و گوش میکنم.بشدت تحت تاثیر حرفهای ایشان بودم تا وقتی سخنرانی استاد فراهانی رو شنیدم. خیلی علامت سوالهای بزرگ برام درست شد و خیلی از ذهنیات قبلیم باطل شد. بنظرمن استاد فراهانی علمی تر و منطقی تر بحث می کنه ولی توی حرفهای هردو بزرگوار هم ابهاماتی هست. در ضمن من هیچ اهانتی در سخنان استاد فراهانی ندیدم.

ببخشید چند تا اشکال و غلط تایپی داشتم منجمله استاد رائفی رو اشتباه نوشتم.

نويسنده ديدگاه :محمد

این آقای فراهانی احیانا باخانم گلشیفته فراهانی که رفته اون طرف داره هم خدمت میکنه و هم هنر نمایی میکنه ارتباطی داره!!!
چون تکلیفش با خودشم معلوم نیست

نويسنده ديدگاه :پویا

ادرس ایمیل اختصاصی استاد رائفی پور میخواستم

نويسنده ديدگاه :لیلا

گمون نکنم اقای فراهانی خیلی با سواد باشه.از حرف زدنشون مشخصه که داره از رو غضب اینارو میگه.

نويسنده ديدگاه :جنبش نـــور

سلام.این آقای فراهانی از کجا پیدا شد که یک تنه به آقایان رائفی و عباسی حمله کرد.آقای رائفی پور دلیلشان برای معرفی فراماسون ها رسیدن به مبحث مهدویت و ظهور بود.حال این آقای فراهانی مبحث فراماسون حراسی را مطرح میکند!فراماسونی یک مسئله بود که تمام شد (اما باید در باره فراماسونی کار را تمام نکرد)الان مسئله اصلی ظهور است .کجا جناب رائفی بدون سند حرف میزند تمام گفته هایشان یا از منابع انسانی و یا از قرآن و تورات و… است به نظر من آقای فراهانی حق نقد دارد ولی نه به این صورت که کاملا جلوی این جریان قرار بگیرد.من خودم هم انتقاد هایی به آقای رائفی پور دارم و جلوی ایشان در نمی آیم.

نويسنده ديدگاه :رها

نمیدونم چی بگم
چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه
خدا فراهانی و امثال فراهانی رو به راه راست هدایت کنه
و خدا به رائفی پور هم تو کاراش کمک کنه

نويسنده ديدگاه :علی

ببخشید دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم
چند وقت قبل استاد رائفی پور اومد دانشگاه ما
بعد من و دوستام رفتیم سر جلسه سخنرانی
ولی ایشون گفت حدود ۱.۵ سال هست که در مورد فراماسونری صحبت نمیکنه و در مورد ظهور صهیونسم صحبت کرد ( فکر کنم – دقیق یادم نیست ) آخه شوکه بودم
میتونم بپرسم چرا ؟؟ کسی دلیلشو میدونه ؟؟
اگه میدونید یه توضیحی بدید

نويسنده ديدگاه :محمد

شنیدن حرف حق سخته
فراهانی هم از جمله آدمایی که تحمل شنیدن حرف حق رو نداره.
من خیلی از سخنرانی های دکتر عباسی رو گوش دادم.
تا اونجایی که فهم من میرسه حرف درستی میزنه
فراهانی گفت ایشون لاریجانی و محسن رضایی رو زیر سوال برده ،اگه مسئولین ما ،نمایندگان ما ،مجمع تشخیص مصلحت و امثال اینها مشکل نداشتند وضع مملکت اسلامی این چنین نبود.
چقدر رهبرمون تنهاست
اللهم احفظ قائدنا الامام الخامنئی

نويسنده ديدگاه :دل‌آرام

ای وای وای وای
نمیشود کسانی را که خودشان را به خواب زدند از خواب بیدار کرد
استاد رائفی پور تمام سندها و شواهد رو بیان میکنند به خودتون یه زحمت بدید در مورد درستی و غلطی حرفهاشون تحقیق کنید…

نويسنده ديدگاه :دل‌آرام

منظورم به جای نشستن پای حرفهای کسی مثل آ فرهانی که انگار فقط برای حمایت از عده ای خاص وارد میدان شده، تحقیق در مورد صحبتهای استاد رائفی بود…
به امید ظهور آقا(عج)

نويسنده ديدگاه :شهاب

آقایان رائفی پور و حسن عباسی بی توجهی و ظعف فهم علمی و سطحی انگاری رو در مباحث و تحقیقات خود به اوج رسوندن
http://azghalam.blogsky.com/1391/03/23/post-85/
http://azghalam.blogsky.com/1390/03/23/post-35/
http://azghalam.blogsky.com/1390/11/20/post-58/
http://azghalam.blogsky.com/1391/02/29/post-71/

نويسنده ديدگاه :محمد

جناب استاد رائفی پور با امکانات قلیل و محدود خود توانسته با سخنرانیهای ارزشمند خود شناسایی دشمنان مخفی را که هیچ کس درایران تابه حال برای شناساندن آنان به مردم اقدام اساسی نکرده بودرا انجام داده است و لذا عواملی که از انواع امکانات استفاده میکنند به جای تخریب اساتید بزرگوار مثل استاد رائفی پور و دکتر عباسی مواظب خودشان باشند تا آب در آسیاب دشمن نریزند وعمله دشمن نگردند.بنده به عنوان دانشجوی رشته نقشه کشی توسط همین سخنرانی هابا نمادهای شیطانی ماسونی آشنا شدم تا از بکار بستن آنان خودداری کرده و به جای آن ازالگوهای اسلامی ایرانی استفاده میکنم.
 اما در موردآقای فراهانی ، اگرایشان عرضه دارند نصف کاری را که این بزرگواران(استادرائفی پور و دکتر عباسی) انجام داده اند را انجام دهد.کار این دو عزیز را باید سیستم آموزش و پرورش بصورت ماده درسی در سیستم آموزسی کشور گنجانده شود.
 

نويسنده ديدگاه :معینی

هرکسی میخاد یجوری معروف بشه و این اقای فراهانی هم این روش را انتخاب کرده که مشهور بشه

نويسنده ديدگاه :اردستانی

سلام
منصفانه
همه میگن ولی کسی رعایت نمیکنه
آقای فراهانی میگه ولی کجای صحبت هاش منصفانه است من نمیدونم
بنده شاید مثل شما دکتر و یا… نباشم ولی فکرم و قضاوت دست خودم هست
آقای فراهانی اینقدر کوته فکر هستید که متوجه نشدید منظور آقای عباسی از پژو ۲۰۶ ضربه زدن به تجمل گرایی است و سرمایه سالاری و سرمایه پرستی که با روح اسلام با حرف حضرت آقا در مقابله است و شیطنت پارازیت رو برای اثبات رو می کنید
واقعا از این همه کوته فکری متاسفم
چه کسی به شما تریبون داده ؟؟
حضرت اقا میگه تجمل گرایی نه
یک نفر مرد پیدا شده مظاهر تجمل گرایی را داره میزنه و رو میکنه شما میگید چرا
شما می پرسید چرا دست آویز داده به پارازیت
اگر پارازیت رو دیده باشی هر چیزی رو دست آویز می کنه
آقای فراهانی برای معروف شدن راه های بهتری هم هست
آقای فراهانی خدا وکیلی در مورد عباسی حق گفتی
کلاه خودت قاضی عباسی این طور که شما تخریب کردی مستحقش بود
نمیدونم چی بگم

باسلام-بایدعرض کنم که فایل سخنرانی استاد رائفی پور که در اینجا قرار داده شده برای یک سخنرانی باموضوع نقد۲۰۱۲ درتاریخ ۹۰/۱۲/۶ در اصفهان است درحالیکه سخنرانی کامل استادرائفی پور که در آن به طور کامل به تمام شبهات وسوالات پاسخ داده اند وحدود۴ساعت ونیم طول می کشد درتاریخ۱۱ اردیبهشت۹۱ایراد شده است که دوستان عزیز می توانندبرای دانلود این سخنرانی که بخاطر بالا بودن حجمش در ۱۶قسمت تدوین گردیده است به سایت جنبش مصاف به آدرسwww.masafportal.com قسمت فیلم-سخنرانی استاد در اردیبهشت ۹۱ مراجعه نمایند-در پایاناز دوستان بابت بینش بالا وحمایتشان از استاد رائفی پور تشکر می کنم.به امید ظهورمولایمان که بسیار نزدیک است.

نويسنده ديدگاه :انسان

سلام
من نمیگم حسن عباسی از روی عمد این کارا رو میکنه ولی هر کدومتون اگه ایشون رو می بینین بهشون بگین دارن هم کاسه ی کامبیز حسینی و نامردای اون طرف میشن
حالا یه نفر پیدا شده مردم رو از خواب غفلت بیدار کنه شما باید این طوری باهاش رفتار کنید؟؟
اینو بدونین که ما تا زمانی که صحبتای استاد رائفی پور درست و حق باشه پشتشونیم و نمیذاریم هر کی از راه میرسه الکی به ایشون گیر بده
حواستون به اون دنیاتون باشه،اگه با این نقدتون ذهن یه نفر رو منحرف کنین، کاری که اون کرده بر اساس حرفای شما،به پای شما نوشته میشه آقای عباسی
خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه
برای تعجیل درظهور و سلامتی دردانه ی آفرینش و امام خامنه ای و استاد رائفی پور صلوات

نويسنده ديدگاه :حسین

این هم سند دروغ های آقای رائفی پور
حاج امیر ببین و گوش کن .ببینید معاون بسیچ دانشجویی چی میگه درباره رائفی پور
http://www.4shared.com/video/BgKrqLTJ/Exp0106_001.html
naghdehezare.blogfa.com
che6mac.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :حسین

naghdhezare.blogfa.com
پایان اکاذیب رائفی پور

نويسنده ديدگاه :محمد

محمد
بهتر است برای اینکه به صحبت های این دروغگو یعنی آقای رائفی پی ببرید بروید فایل “پایان ماجرای رائفی پور” را در اینتر نت سرچ کنید هم در سایت های ایرانی وهم در یو تیوب هست صحبت های معاون سازمان بسیج دانشجویی کل کشور آقای گودرزی است که همیشه ایشان راحمایت می کرد من هم قبلا خیلی این رائفی را قبول داشتم ولی الان که متوجه شدمخیلی پشیمان هستم خدا مرا ببخشد که اینقدر تبلیغ این کذاب را کردم

نويسنده ديدگاه :خسین

سلام
من نمیدونم چرا بعضیا اینقدر از حرفا رائفی ناراحت و عصبی میشن.
این رائفی که فقط داره به صهیونیستا و مفاسد اقتصادی و شیطان پرستا بد و بی راه میگه.
هرجا هم لازم شده دلیلای عقلی آورده.
بی انصافیه که بجای اینکه افتخار کنیم که ایران یه همچین آدم با سوادی داره بیایم تخریبش کنیم.
از همه ی ما هم از ایران بیشتر میدونه و بیشتر از همه ی ما هم به تاریخ و فرهنگ و مردم ایران افتخار میکنه.

نويسنده ديدگاه :تبسم

دوستان عزیزمگه چیزی که با سندومدرک باشه نقدم داره-مخصوصاسندومدرکی که از کتب معتبرباشه-از طریق عقل ومنطق جور در نمیاد که سخنان استاد گرامی روردکنیم چون منطقیه

نويسنده ديدگاه :امین

همه دوستان خون سرد باشید و به اعصاب خودتون مسلط باشید…مناظره بذارید…فقط مواطب باشید که آب تو آسیاب دشمن نریزید.

نويسنده ديدگاه :لیلا

استاد رائفی پور یه شخصیت بی نظیره .من اعلام میکنم بزرگترین طرفدارشم چون حرفاش متحولم کرده .ومن باحرفاش نماز میخون نگاهم به زندگی عوض شده

نويسنده ديدگاه :شیما

همیشه و تو هر دوره ای کسانی بودند که با دین و شریعت مشکل داشتند.دشمن دین و اسلام که شاخ و دم نداره.شاهین نجفی یه جور به اسلام میخواد ضربه بزنه،صهیونست ها یه جور،حسن فرهانی و امثال اون هم یه جور.سخنان آقای رائفی پور همه با سند و مدرک بیان میشه.هر کسی که بخواد خلاف صحبت های ایشون رو بیان کنه یا دشمن اسلامه یا یه بیسواد.
خدا آقای رائفی پور رو حفظ کنه و دشمنانش رو نابود کنه
انشاالله

KHAMENEI KHAMENEI