گزینه “عدم انصراف” در refahi.ir اضافه شد !

صبح امروز باشگاه خبرنگاران خبری را مبنی بر نبودن گزینه “عدم انصراف” در refahi.ir منتشر کرد که این گزینه هم اکنون در سامانه اعلام حساب خانوار اضافه شده است به گزارش باشگاه خبرنگاران ،در پی درج خبر صبح امروز باشگاه خبرنگاران در خصوص نبودن گزینه “عدم انصراف” در سامانه refahi.ir این مورد هم اکنون در […]

صبح امروز باشگاه خبرنگاران خبری را مبنی بر نبودن گزینه “عدم انصراف” در refahi.ir منتشر کرد که این گزینه هم اکنون در سامانه اعلام حساب خانوار اضافه شده است


به گزارش باشگاه خبرنگاران ،در پی درج خبر صبح امروز باشگاه خبرنگاران در خصوص نبودن گزینه “عدم انصراف” در سامانه refahi.ir این مورد هم اکنون در این سامانه اضافه شده است.

هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به سامانه اعلام حساب خانوار به آدرس www.refahi.ir گزینه “عدم انصراف” از دریافت یارانه را انتخاب کنند.

آموزش تصویری عدم انصراف از یارانه


۲۴ اسفند ۱۳۹۰ | پیوندک |
نويسنده ديدگاه :محمد

تاالان که ساعت ۱۱:۳۳ دقیقه روز پنج شنبه ۲۵/۱۲/۹۰ هست همچین گزینه ای اضافه نشده. حتما بعد از اتمام مهلت عدم انصراف این گزینه اضافه میشه.

نويسنده ديدگاه :ایوب

با سلام میخوام بدونم که به جز ان سه گزینه(اعلام حساب خوانوار)و(یارانه پرداختی)و(انصراف)در کدام قسمت وچه ادرسی باید دنبال گزینه عدم انصراف گشت؟ که الان ساعت۱۵:۱۵دقیقه روز پنجشنبه مورخه ۲۵/۱۲/۱۳۹۰هنوز چنین ادرسی اعلام نشده است

نويسنده ديدگاه :سهیلا

هنوز گزینه ی عدم انصراف اضافه نشده!!!ساعت
۱۶:۵۲

نويسنده ديدگاه :حسین

بابا سرکاریه
چنین گزینه ای وجود نداره

نويسنده ديدگاه :ناشناس

والا تا الانم که ساعت ۲۳ است چنین گزینهای وجود نداره

نويسنده ديدگاه :amiraslan

به همین راحتی دروغ میگن. کو این گزینه عدم انصراف؟ آیا اینجا کشور اسلامیه؟ آیا این همه دروغگو شیعه علی اند؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

امیراصلان فرافکنی نکن و حرف مفت نزن
” آیا اینجا کشور اسلامی است ؟ ”
حالا یه سایت چه ربطی به اسلام داره

نويسنده ديدگاه :peyman

بابا مردم سر کار گذاشتید همچین گزینه ای وجود نداره الان هم شنبه۲۶اسفنده

نويسنده ديدگاه :peyman

جناب حاج امیر زیاد ناراحت نشو میدونی چیه؟بدبختی اینه که تو این مملکت هر چی دروغ و جنایت و کلاهبرداری به نام اسلام انجام میدن اقایو ن سردمدار

نويسنده ديدگاه :علی

گزینه عدم انصراف هم مثل خیلی چیزهای این مدیریت هدفمندی دروغی بیش نیست.برای مادر من که بیست ساله بدون شوهر و فقط با حقوق کارمندی زندگی مارو گذرونده پیام انصراف اومده اونم در سالهای بازنشستگی.اما خیلی از بازاریهای پر درآمد همچنان یارانه خواهند گرفت.نتیجه این بی عدالتی ها به خودشون بر می گرده.

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

علی آقا برای خیلی ها این اس ام اس ارسال شده و صرفا یک پیشنهاد بوده و اصلا قرار نیست یارانه کسی حذف بشه ، شما رو به خدا کمتر به این شایعات دامن بزنید در عوضش اخبار رو درست از خبرگذاری ها و صدا و سیما پیگیری کنید متوجه میشید . !

نويسنده ديدگاه :فافا

امروز ۲۹ اسفند ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر است و هنوز گزینه ی عدم انصراف به سایت اضافه نشده . هم وطنان گرامی هم چنان منتظر بمانید. your on hold ……..

نويسنده ديدگاه :مرتض

پس این عدم انصراف کجاست

نويسنده ديدگاه :مهدیه

اول گزینه انصراف را بزنید. بعد چهار گزینه ظاهر می شود، عدم انصراف را بزنید

نويسنده ديدگاه :raha

۲فروردین هیچ خبری نیست

نويسنده ديدگاه :mhe

۶فروردین خبری نیست.اقا امیر همه دارن میگن که یارانه هاقطع میشن اونوقت تو میای زر زیادی میزنی

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

mhe
شما که تربین خانوادگیتون انقدر است و فهم و سوادتون هم صفر نیازی نیست در این سایت خبرهایی که از دهن ننه باباتون اومده بیرون رو پخش کنید !

نويسنده ديدگاه :تقی

بنظرمن قضیه یارانه هامعامله ی بین ملت ودولت بودکه دولت یارانه هاروازاجناس برداره بجاش نقدی بده که کلی گرونی شد همینطوریشم مردم متضررند-دلیلی نداره دولت زیرقولش بزنه

نويسنده ديدگاه :سیب

اصلا این خبر رو از کجاتون در آوردین؟

نويسنده ديدگاه :محمدرضا

سلام بر همگی
عزیزان لطفا به سایتwww.refahi.irمراجعه کنید بعد گزینه انصراف را انتخاب کنید.
بعد از وارد شدن به آن از شما ۳ سوال در باره انصراف(کل یارانه یا نیمی از یارانه یا ما به تفاوت)می پرسد که به آنها گزینه عدم تایید بزنید.
و در آخر گزینه عدم انصراف ظاهر می شود که آن را تایید کنید.
بعد از آن یک کد عدم انصراف به شماره همراهتان که قبلا در سایت ثبت کرده اید ارسال می شود که با وارد کردن آن کد در همان صفحه سایت، عدم انصراف شما در سیستم ثبت می گردد.
از همگی التماس دعا دارم.

نويسنده ديدگاه :raha

گزینه عدم انصرافی وجودنداردچرااینقدربداطلاع رسانی میشود.لطفا قبل ازانجام کاری در رسانه ها اعلام نکنید.

نويسنده ديدگاه :سعید

اقایان رئیس خداوکیلی این دیگه چه داستانیه؟؟جدیده؟؟ خدای جوری تصمیم میگیرید انگار که تو ایران زندگی نمیکنید!!! پدر من بازنشسته بانکه و دریافتیش ۴۰۰۰۰۰ تومانه اونم با پنج شش سر عایله. حالا تورمو و گرونی بکنار این چندر غازیم که میدین میخواین قطع کنید؟؟؟نکن اقای رئیس نکن.. این گزینه عدم انصرافم که مجازیه اصلا وجود خارجی نداره.

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام آقا محمد رضا درست می فرمایند
“عزیزان لطفا به سایتwww.refahi.irمراجعه کنید بعد گزینه انصراف را انتخاب کنید.
بعد از وارد شدن به آن از شما ۳ سوال در باره انصراف(کل یارانه یا نیمی از یارانه یا ما به تفاوت)می پرسد که به آنها گزینه عدم تایید بزنید.
و در آخر گزینه عدم انصراف ظاهر می شود که آن را تایید کنید.
بعد از آن یک کد عدم انصراف به شماره همراهتان که قبلا در سایت ثبت کرده اید ارسال می شود که با وارد کردن آن کد در همان صفحه سایت، عدم انصراف شما در سیستم ثبت می گردد.”
من هم انجام دادم – موفق باشید

نويسنده ديدگاه :همشهری

با سلام به همه دوستان من همین الان وارد شدم و عدم انصرافم رو دادم بدین صورت که اول وارد سایت میشی گزینه انصراف رو میزنی از شما کد ملی و سریال شناسنامه و یه تصویر امنیتی میخواد که وارد میکنی و وارد حسابت میشی و بعد به شما یه پیام میده که نوشته از دریافت کل یارانه انصراف میدی که عدم تایید رو میزنی دوباره پیام میده که از نصف یارانت انصراف میدی که بازم عدم تایید میدی بعد مابه التفاوت مرحله اول و دوم رو میخواد انصراف بدی که اونم عدم تائید میزنی بعد یه کد به شماره موبایلت میاد که باید در صفحه بعد اون کد رو وارد کنی تا به طور کلی عدم انصرافت از دریافت یارانه ثبت شده باشه . موفق و پیروز باشید

نويسنده ديدگاه :حاج حسن

سلام به همگی
بابا ایول خوب خودتون رو تو این ایام بااین پیگیری هاتون مشغول کردید.
اون بنده خدا محمدرضا که راهش رو توضیح داده برو بزن تموم بشه دیگه این همه کچلمون نکن.
اونیکه این اسمس عدم انصراف رو داده اگه میدونست ملت اینهمه خودشون رو درگیر میکنن وبه کاروزندگیشون نمیرسن بخدا اگه این کارو میکرد.
بابا تا ۱۳ بدر نرسیده برو حالشو ببر که بعدش تو که بخاطر این عدم انصراف اینهمه ناراحتی بعده ۱۳ بدر بخاطر خیلی چیزاکه در راهه سکته چند وجهی رو زدی. مثل : بنزین ۱۰۰۰ ت نان ۲۲۵ت و …. که میدونی این دوتا عامل اصلی همه فتنه های بازار هستش.
باز هم تشکر از این گل پسر(محمدرضا)که کارشو کرده و سریع رفته سراغ بقیه ماجرا…
خوب و خوش باشین
بای

نويسنده ديدگاه :محسن

اقایان محترم چرااین مردم ایران مظلوم را این قدر اذیت ومسخره خودتان کردید کو گزینه عدانصراف

نويسنده ديدگاه :امید

اقایون من الان درست کردم
برین تو سایت وانصراف بزنین بعد از ۳ صفحه میاد که شما نمی خواین انصراف بدین
یارانه نوشه جونتون

نويسنده ديدگاه :منیر

چرا حرف مفت میزنید ، از روز اول اضافه شده بود و بنده هم برای خودم و خیلی هارو درست کردم ، نکنید هم موردی نداری ، اون پیامک فقط یه پیشنهاد بود همین

نويسنده ديدگاه :محسن

باسلام.یکی ازدوستانم اشتباهاگزینه انصراف راواردنموده وکدپیامک دریافتی راهم واردنموده است وتاییدیه انصراف برای اوآمده است.آیاراهی برای بازگشت وعدم انصراف وجودداردیاخیرودرغیر اینصورت برای عدم انصراف به کجا بایدمراجعه نمایدوچه راه حلی دارد.باتشکرازراهنمایی دوستان عزیز

نويسنده ديدگاه :سهیل

تشکر امیر جان منم رفتم درست شده هرکی اینجا حرف میزنه زر مفت میزنه و حرص آدم رو در میارند

نويسنده ديدگاه :مروارید

رفتم چک کردم درست بود که بابا چرا میخواین جو بدید بیخودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :ناهید

منیر جان دوست عزیز اگر ممکن است مال بابای من رو هم درست کنید . ما که نمی تونیم

نويسنده ديدگاه :محسن

باسلام ماکه عدم انصراف دادیم آیا امیدی هست لطفا جواب بدید

نويسنده ديدگاه :ناهید

با سلام خدمت همه دوستان عزیز. من الان تونستم . متاسفانه همیشه توی ایران همه چیز رو از پشت سر میارن . دوستان مطابق نظر نوشته شده شماره ۲۴ (همشهری ) اقدام کنید. من هم اینگونه اقدام کردم. این روش درست است. اما نمیدونم هدف از این نون پشت سر چرخوندن چیه؟؟؟؟!!!!!

نويسنده ديدگاه :مجتبی

بابااااااااااااااااااااااااااا‏ ‏ چرا مردمو اینقدر اذیت میکنید چه فکری کردین آدمهایی رو میشناسم مولتی میلیاردرن رفتن فرم پر کردن دوزار یارانه نقدی رو بگیرن عمرنم انصراف نمیدن اونوقت این پیامک واسه هرچی بدبخت نداره اومده انتظار دارن اونا برن انصراف بدن ؛تو این سال جدیدی از خدا میخوام به همتون صبر ایوب بده چاره دیگه ای نیست.

نويسنده ديدگاه :راحله

باسلام.منم مثل اقا محسن این مشکل رو دارم یکی ازدوستانم اشتباهاگزینه انصراف راواردنموده وکدپیامک دریافتی راهم واردنموده است وتاییدیه انصراف برای اوآمده است.آیاراهی برای بازگشت وعدم انصراف وجودداردیاخیرودرغیر اینصورت برای عدم انصراف به کجا بایدمراجعه کنه>لطفا کسی اطلاع داشت راهنمایی کنه ممنون

نويسنده ديدگاه :مجید

سلام: من نه در آمد خوب دارم نه وضع مالی خوب تازه خرج پدر مادرم به عهده منه چرا یارانه من باید قطع بشه آخه گزینه عدم انصراف هم که نیست باید چکار کنم که یارانم قطع نشه؟

نويسنده ديدگاه :حسین

گزینه عدم انصراف هنوز ب گزینها اضاف نشده پس کی اضاف میشه

نويسنده ديدگاه :ر**و

با سلام و خسته نباشد:
ما که متوجه نشدیم بالاخره به گزینه عدم انصراف چگونه دسترسی پیدا نمائیم ، خواهشمند است در سایت مذکور تسهیل فرمائید تا انشاالله حقوقی از اینجانب و افراد مشابه که به اشتباه جزء افراد متمکن اعلام شده پایمال نگردد .البته پیشنهاد می نمایم از همان سیستم پیامک که ساده می باشد استفاده شود ، و یا به افراد اعلام نمایند از طریق بانکهای عامل که دارای شماره حساب یارانه ای بوده نظر خود را اعلام نمایند. با تشکر و آرزوی موفقیت.

نويسنده ديدگاه :فواد

سلام
امروز ۱۳ فروردینه
من که گزینه ای به نام عدم انصراف نمیبینم
نکنه چشم بصیرت میخواد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :علی

امروز۱۴/۱/۹۱ هنوز گزینه عدم انصراف وجود نداره کی این گزینه اضافه میشه خدا میدونه

باسلام به همه هموطنانم
متاسفانه بر خلاف اطلاع رسانی مسیولین محترم مرحله چهارم عدم انصراف ازمراخل عدم انصراف حذف شده وفرد مراجعه کننده عملا مجبور به تاییدو قبول انصراف از دریافت مابه التفاوت محله اول ودوم یارانه ها میباشد
اگر قبول نمیکنید خودتان مراجعه وامتحان کنید.پناه میبرم به خدا از این بی پناهی.من هم یک کارمند بازنشسته دولت هستم که ۲۸ اسفند پیامک انصراف برایم ارسال شده

نويسنده ديدگاه :یوسف

ما که تا الان سهعت ۱۳.۴۵ روز ۱۴ فروردین هستش گزینه عدم انصراف را نمیبینیم

نويسنده ديدگاه :محمد

نمیدانم این تمکن مالی کجاست که من نمیبینم.لطفاراهنمایی بفرمایید.

نويسنده ديدگاه :خدا ینده

چندین سال است که با وجود تحصیلات و تخصص به دلیل دیسک کمر نمی توانم کار کنم به هر دری برای کار سبک تر زده ام و با سابقه ۱۵ سال پرداخت حق بیمه الان فاقد بیمه هستم و خدا گواه است که در سال ۹۰ درآمد ۲۷۰ هزار تومان در ماه داشته ام شما حساب کنید ویزیت دکتر های مغز و اعصاب کم کم ۳۰ هزار تومان است و یک ام آر آی ساده ۱۰۰ هزار تومان دارو ها هم که بسیار گران هسند با این پول درمان که سهل است گوشت و میوه و پوشاک و …. می توان تهیه کرد ؟؟ به خدا صورتمان را با سیلی سرخ نگه میداریم کسی نفهمد گرفتاریم حال با این اوصاف دولت اس ام اس داده و ما را متمکن حساب کرده !! و یارانه را نیز قطع کرده اند !! آیا این عدالت است ؟؟ دولت رایجه خوش خدمت !!! این بود ؟؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

خدا ینده گرامی هیچ یارانه ای قرار نیست با یک پیامک قطع شود این پیامک ها به صورت رندوم برای عده ای به صورت پیشنهاد ارسال شده بود

نويسنده ديدگاه :علی

خوش بحالت که ۲میلیون حقوقته ،خانه و …..داری وپیام تمکین برات نیامده!!!!!!

نويسنده ديدگاه :فرامرز

ببخشید….این گزینه عدم انصراف رو من ندیدم؟!اینقدر با صراحت میگید…پس چرا ما نمیبینیمش؟ گزینه انصراف هست ولی عدم انصراف نیست!

عدم انصراف ندااااااااااااااااااااااارد….

باسلام اینجانب ساکن یکی ازروستاهای ارومیه هستم که برای من هم اسمس انصراف ازیارانه آمده است.بااینکه عدم انصراف راهم زدم باز نصفه یارانه ای که به حساب همه واریزشده متاسفانه به حساب من واریزنشده است نمدانم باید چکارکردمن هنوزفیشهای گاز پارسال راهنوزبااینکه اقساط کرده امپرداخت نکرده ام.

باسلام به تمام هموطنان نازم آرزوی سال خوبی رو واسه همتون دارم.
برای عدم انصراف به سایت رفاهی مراجعه کرده وگزینه انصراف وانتخاب کرده وپانلی مبنی بر انصراف کامل شما از دریافت یارانه باز میشه که شما عدم تایید وانتخاب میکنید بعد پانل جدیدی باز میشه که ازتون میپرسه انصراف از نصف یارانه تون باز شما عدم تایید صفحه سوم باز میشه اینبار ازتون میخاد واسه مابه التفاوت یارانه تون انصراف بدین وباز شما عدم تایید آخر سر صفحه عدم انصراف باز میشه که باتایید کردن صفحه ای باز میشه که در همین دقایق به گوشیتون اس ام اسی حاوی کد عدم انصراف سند میشه
کد دریافتی که به گوشی شما سند شده رو به صفحه باز شده وارد کنین با تایید اینم دیگه شما عدم انصراف از دریافت یارانه تونو کاملا تکمیل کردین
با آرزوی موفقیت یکایکتون تو سراسر ایران عزیزمون
شاد باشین وپیروز
وحید بسطامی از ارومیه.

نويسنده ديدگاه :رویا

سلام : امروزمن رفتم ولی چیزی پیدا نکردم. ما همه مشکل داریم چه کسی این تمکن مالی را دیده خدا میداند و بس

نويسنده ديدگاه :فرزانه

بخدا من دوتا بچه دانشجو دارم،قسط وام مسکن هم میدیم،با یک حقوق چیکار کنم؟ از ما گردن کلفت تر نبود؟!!!!!

نويسنده ديدگاه :عليرضا

دوستان سلام
مبلغ پیش پرداخت یارانه من را این ماه به حساب نریختند. من الان رفتم سایت و روشی را که آقای بسطامی فرموده بودند را انجام دادم. کد را طریق اس ام اس گرفتم و بعد ارسال کردم. فعلا انجام شده. نتیجه اینکه یارانه من که قطع شده است مجددا جاری می شود یا نه بعدا مشخص می شود. موفق باشید

نويسنده ديدگاه :مسعود

لطفا در مورد عدم انصراف اطلاعات کافی قراردهید آیا این انصراف اجباری است

نويسنده ديدگاه :اصغر

گزینه عدم انصراف ندارد.

نويسنده ديدگاه :ali

باسلام.یکی ازدوستانم اشتباهاگزینه انصراف راواردنموده وکدپیامک دریافتی راهم واردنموده است وتاییدیه انصراف برای اوآمده است.آیاراهی برای بازگشت وعدم انصراف وجودداردیاخیرودرغیر اینصورت برای عدم انصراف به کجا بایدمراجعه نمایدوچه راه حلی دارد.باتشکرازراهنمایی دوستان عزیز

نويسنده ديدگاه :سیدطاهر

تعجب من ازاینکه من بدبخت بیچاره که والله هیچ حقوقی ندارم سبزی میفروشم نون زن وبچه ام را درمیارم تمکن مالی از کجا برام اومده اگه واقعن تمکن مالی به من بدهند یارانه نمیخوام اون تاجر سرمایه دار خر پول خوشه یک اومده به من میگه خدا مارا دوست داره حتی اگه خوشه ۳بشیم خدا میکندش یک بعد هم عدم انصراف وجود ندارد

نويسنده ديدگاه :متمکن

سلام دوستان زیاد نگران نباشید یه چند وقت دیگه برا همه رو قطع میکنن، باز دستشون درد نکنه به خاطر نفس کشیدن ازمون چیزی نمی گیرن!
عدم انصرافی وجود نداره!

نويسنده ديدگاه :داریس

جناب حاج امیر خان عزیز! ایا شما دولتی هستی یا عضو گروه یارانه؟ این اطلاعات رو از کجا داری که با اطمینان میگی؟اگر جایی قابل دیدن هست لطفا بگو.
ضمنا یارانه فروردین ۹۱ من واریز نشده.

سلام بر دوستان

برا بنده هم اسمس اومده بود که از دریافت یارانه انصراف بدم از وقتی که اسمس اومده بود لرزه به تنم بود هرروز عصبی و ناراحت بودم نمیدونستم باید چه کار کنم من که اصلا شغلی ندارم و بیکارم وجز خط تلفنم هیچی ندارم خونه ام رو فروختم که در بورس سرمایه گذاری کنم که انهم به فنا رفته و یک چهارم مانده و موندم که این دولت چه جوری تشخیص داده من متمکن هستم در حالی که هیچی ندارم و درامد هم ندارم و فقط ۱۰ – ۱۲ میل سهام دارم که با اون لکو لک میکنم تا شاید بتونم به ارزش اولش برسه که برم خونه ام که فروختم رو بخرم
با دیدن این پست خوشحال شدم کمی و عدم انصراف رو به روش زیر زدم و درست بود
موفق باشید
سلام بر همگی
عزیزان لطفا به سایتwww.refahi.irمراجعه کنید بعد گزینه انصراف را انتخاب کنید.
بعد از وارد شدن به آن از شما ۳ سوال در باره انصراف(کل یارانه یا نیمی از یارانه یا ما به تفاوت)می پرسد که به آنها گزینه عدم تایید بزنید.
و در آخر گزینه عدم انصراف ظاهر می شود که آن را تایید کنید.
بعد از آن یک کد عدم انصراف به شماره همراهتان که قبلا در سایت ثبت کرده اید ارسال می شود که با وارد کردن آن کد در همان صفحه سایت، عدم انصراف شما در سیستم ثبت می گردد.
از همگی التماس دعا دارم.

باسلام
شما غلط کردین که چنین گزینه ای وجود دارد شما هم جیره خور اونا هستین
باتشکر

نويسنده ديدگاه :ali

گشتم نبود نگرد نیست

نويسنده ديدگاه :سجاد

عزیزان لطفا به سایتwww.refahi.irمراجعه کنید بعد گزینه انصراف را انتخاب کنید.
بعد از وارد شدن به آن از شما ? سوال در باره انصراف(کل یارانه یا نیمی از یارانه یا ما به تفاوت)می پرسد که به آنها گزینه عدم تایید بزنید.
و در آخر گزینه عدم انصراف ظاهر می شود که آن را تایید کنید.
بعد از آن یک کد عدم انصراف به شماره همراهتان که قبلا در سایت ثبت کرده اید ارسال می شود که با وارد کردن آن کد در همان صفحه سایت، عدم انصراف شما در سیستم ثبت می گردد.

نويسنده ديدگاه :پویان

۱۱.۴۰ دقیقه شب ۱۶ فروردین

هنوز گزینه عدم انصراف نیست تو سایت

واقعا ملوم نیست میخوان بعد از تمام شدن مهلت انصراف بزارن گزینه رو

نويسنده ديدگاه :تقی

گزینه “عدم انصراف” نامرییه که باید به مدت چهار ساعت به سایت خیره شده بدون اینکه پلک بزنی وانهم به اپسیلون ثانیه ظاهر میشود که اگر دراین زمان موفق به انجام نشوید “کان لم یکن” تلقی شده ودر گزینه انصراف نام شما ثبت می شود که این سایت توسط دانشمندان ایرانی برای اولین بار طراحی شده است.

نويسنده ديدگاه :الناز

سلام به همگی
پس چرا آخرش بازم میگه عدم انصراف شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید؟؟؟؟؟؟
جالبه ها

نويسنده ديدگاه :رسول

یاشاسین برادر سلطانعلی…

نويسنده ديدگاه :mika

باسلام
جناب اقای مرادی در مصاحبه چهارشنبه شب شما در تاریخ ۱۶/۰۱/۱۳۹۱ شما در مصاحبه خود اعلام کردیدکه ۴ گزینه در سایت سامانه اعلام حساب خانوار اضافه شده و برای عدم انصراف گزینه ای طراحی شده اما چنین گزینه ای تااین لحظه وحود نداشت لطفا ترتیب اثر بفرمایید.
mika از تهران

نويسنده ديدگاه :AMIR

با تشکر از سلطانعلی
ولی باید بعرضتون برسونم که اینم ۵۰ ۵۰ است.
تازه باید برسی بشه……………….

نويسنده ديدگاه :مصطفی

من همین الان عدم انصرافم را اعلام کردم . ممنون از محمدرضا

نويسنده ديدگاه :reya

آقایون خانوما من رشتم کامپیوتره تورو به قرآن این سایت رفاهی چه سایتیه که انقد بیخوده این چه عدم انصرافیه که منوی گزینش توی انصرافه من که نزدم

نويسنده ديدگاه :بابک

سلام به همگی بابا برین حالشو ببرین یارانه هارو ریختن

نويسنده ديدگاه :مازیار

کل پیامهای بالا رو خوندم. متاسفانه هیچ کدومشون دقیق دقیق این بندگان خدا رو راهنمائی نکردند. همتون مثل خود مرادی رئیس سازمان هدفمندی فقط اومدید بسته و کلی گوئی گفتین. بابا درسته شما همه اساتید اینکارید، ولی فکرشو بکنید که یکی میخواد راهش رو ازتون بپرسه که مبتدیه و اصولاً خیلی آشنائی با سایت و اینترنت و این قبیل مسخره بازیها که اخیراً بناچار مردم باید برای یه لقمه نون درگیرش بشن، نداره. پس من دوباره از اول خیلی شمرده و پله پله توضیح میدم. دوستانی که پیامکی مبنی بر متمکن بودن و درخواست انصراف دریافت کردند، باید اقدامات زیر را انجام بدهند:
۱ ـ لطفا به سایتwww.refahi.irمراجعه کنید بعد گزینه انصراف را انتخاب کنید.
۲ ـ بعد از وارد شدن به یه صفخه جدید، ضمن نشان دادن شماره موبایلهای شما، از شما میخواد که شماره موبایلی رو که دوست دارید تا کد قطع یارانه رو براتون اس ام اس کنه، انتخاب و دکمه تائید رو بزنید که شما باید اینجا گزینه عدم تایید رو بزنید. که صفحه دیگه ای برنگ دیگه ای باز میشه.
۳ ـ بعد از وارد شدن به این صفخه، باز ضمن نشان دادن شماره موبایلهای شما، از شما میخواد که شماره موبایلی رو که دوست دارید تا کد قطع نیمی از یارانه رو براتون اس ام اس کنه، انتخاب و دکمه تائید رو بزنید که شما باید اینجا هم گزینه عدم تایید رو بزنید. که دوباره صفحه دیگه ای برنگ دیگه ای باز میشه.
۴ ـ بعد از وارد شدن به این صفخه، مجدداً ضمن نشان دادن شماره موبایلهای شما، از شما میخواد که شماره موبایلی رو که دوست دارید کد قطع مابه التفاوت یارانه(همون ۲۸۰۰۰ تومان لعنتی) رو براتون اس ام اس کنه، انتخاب و دکمه تائید رو بزنید که شما باید اینجا نیز گزینه عدم تایید رو بزنید. که مجدداً صفحه دیگه ای برنگ دیگه ای باز میشه.
۵ ـ بعد از وارد شدن به این صفخه که در واقع آخرین صفحه و زیباترین صفحه هست و همه شما در به در بدنبال همین صفحه هستید، باز ضمن نشان دادن شماره موبایلهای شما، از شما میخواد که شماره موبایلی رو که دوست دارید کد قطع یارانه رو براتون اس ام اس کنه، انتخاب و دکمه تائید رو بزنید که شما باید اینجا دیگه اگر چند شماره موبایل دارید و همه رو داره بهتون نشون میده، یکی رو تیک زده و سپس گزینه تایید رو بزنید. که همزمان و به سرعت برق هم یه کد به موبایلی رو که انتخاب کردید، میاد و هم صفحه دیگه ای باز میشه که ازتون میخواد کدی رو که به موبایلتون اس ام اس شده، اونجا داخل کادر بنویسید. شما هم می نویسید و دکمه تائید رو می زنید. بهتون جواب میده درخواست عدم انصراف شما ثبت گردید و در روزهای آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
همین التماس دعا و انشاء الله که یارانه هیچ نیازمندی قطع نشه و یارانه هیچ دارنده ای وصل نشه.

نويسنده ديدگاه :AMIN

اقا سهیل میشه شما بگید از کجا دیدید؟؟؟؟؟نکنه فیلتر شکن میخاد؟؟؟؟؟والا از این ادما بایید نیست!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :نازنین

سلام من می ترسم گزینه انصراف رو بزنم و واقعا حذف بشه یارانم.چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!ریسکه

قابل توجه عدم انصرافیها.از نزدن دکمه انصراف انصراف بدیدتا با انصراف شما به عدم انصراف برسیم وسپس منتظر می شویم تا در دیگری از رحمت برایمان باز شود.تازه مثل نفه گنجه

نويسنده ديدگاه :mojtaba

با سلام
مشکل همتون اینه که اول باید گزینه انصراف را بزنید
دوم وقتی که صفحه باز شد گزینه عدم قطعیت را می زنید و سه بار ادامه می دهید
در اخر یک کد عدم انصراف برای شما می اید که با وارد کردن ان عدم انصراف شما تایید می شود

نويسنده ديدگاه :عطا

باسلام
من الان با راهنمائی که آقامازیار نموده بود رفتم وکارم انجام شده هیچ مشکلی نداره فعلاً،بعداهم خدا کریمه ……….ما ملت صبوری هستیم وشجاع…به امید رفع بی عدالتی وسرسبزبودن همه

نويسنده ديدگاه :parviz

ما آخر نفهمیدیم شما چه جوری بررسی کردید که من تمکن مالی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تو شرکتی کار میکنم که از آذر تا حالا حقوق و عیدی نگرفتم تازه کارمند رسمی هستم ………………..و البته حقوق من زیر خط فقر است…………..تازه با این همه گرانی مستاجر هم هستم با ۲تا فرزند دانشجو

با سلام خدمت فرستنده بیامک جهت انصراف ا. یارانه . جواب بنده باید به چه دلیل انصراف بدم ا. اینکه ایراند نیستم که هستم و ایراند اصیل و مقیم کشورم ایران دوم و اصل موضوع اینکه بیکار هستم و هیچ درامدی ندارم و وقتی که کاری بیدا کنم و خاطر جمع باشید که خودم به نفع هموطنم انصراف خواهم داد سبس لطف کنید و دلیلی برای انصراف بنده بفرستید با کمال تشکر

نويسنده ديدگاه :یاسذ

باسلام من به اشتباه گزینه انصراف از یارانه را زدم باید چکار کنم توروبخدا کمکم کنید

از اینکه کلمه ایرانی را ایراند نوشتم معذرت میخواهم

نويسنده ديدگاه :تشکر

واقعا از ظهور۱۲ ممنونم ، همیشه میام سایتتون چون میدونم به فکرمون هستید
خدا خیرتون بده

نويسنده ديدگاه :kamran

سلام.اعلام عدم انصراف در سایت refahi.ir نیست.لطفا پیگیری کنید.

نويسنده ديدگاه :داش مهدی

آقا من خیلی میترسیدم که گزینه انصراف را بزنم ،این آقایان بهتر بود که گزینه عدم انصراف را توی صفحه اصلی سایت م گذاشتند تا این همه ترس و دلهره تو دل مردم نیندازند.خلاصه آنکه پس از انتخاب انصراف در صفحه اصلی و وارد نمودن مشخصاتی که ازتون میخواد تنها کاری که می کنید فقط و فقط باید عدم تایید رو بزنید بعد از ۳بار که عدم تایید رو زدید تو صفحه بعدی شماره موبایلتون ظاهر میشه که انتخابش میکنید و حالا تایید رو میزنین چون این صفحه مربوط به عدم انصراف هستش و شما تایید میکنید که نمیخواهید انصراف بدهید سپس یک کدی به موبایلتون میفرستند که اون کدرا وارد کرده و تایید میکنید همین…….

اینجانب کارمندهستم ودرآمدم ناچیزاست پیامک اعلام انصراف دریافت نمودم گزینه عدم انصراف دادم اماعمل نشد یکی ازاطرافیان اشتباهی تاییدزدوپیامک هم دریافت نمودم وبازهم اشتباهی آن راوارد نمودم حال چکارباید بکنم درحالی که به یارانه واقعانیازدارم.لطفا راهنمائی بفرمائید.شماره تلفن ۰۹۱۸۸۳۴۶۶۸۷

من یک زن ۵۰ ساله هستم که از همسرم جدا شده ام و چهار فرزند دارم که با خودم زندگی میکنند و مستاجر هستم .متاسفانه مبلغ ۲۸ هزار تومان را به حساب من واریز نکرده اند اگر به من تعلق نگیرد پس به کی تعلق بگیردنا گفته نماندمن یک زن خانه دار هستم

نويسنده ديدگاه :saeed

سلام.من تازه اولین دوره یارانه رو میگرم.ولی تو اطلاعات دارانه پرداختی میگه که دوره۱۳ و ۱۴ چرداخت شده.در صورتی که فقط ۴۴۵۰۰ تومان و فقط ۱ دوره به حسابم اومده.دلیلش چیه؟ممنون

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام saeed خان !
منظور مرجله ۱۴ یا ۱۵ واریز است که برای شما مرحلع اول نوشته میشود …

نويسنده ديدگاه :sina

اشتباها به جای عدم انصراف < انصراف را زدم دیگه هم قبول نمیکنه و انصراف قطعی میزنه ، برای اصلاح چه باید کرد ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
حالا چکار کنیم ؟ ؟ ؟

cchiako@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :م ج ی د

اقای ریس جمهور ان وعده و وعید ها واین فریب کاریها راچگونه توجیه می کنید همه قیمت ها را به حالت قبل برگردانید مردم این یارانه را نمی خواهند شما یارانه ورزا: نمایندگان مجلس .بازاریان وامثال انها را قطع کنید اقای ریس شما با این تصمیمتان ابروی نظام را بردید این خیانت به خون شهدا ست این ملت ولی نعمت هستند حالا که ریاست تان رو به اتمام است قولهای خودتان را فراموش کردید اقایان نمایندگان مجلس شما جه کارهایدکه هرکس صبح بلند میشود برای ۷۰ میلیون نفر تصمیم میگیرد هر روز اب : برق : گاز : تلفن و در یک کلام هرکس هر جور دلش میخواد با سرنوشت این ملت شهید داده رفتار مکند سکوت و بی توجهی شما نیز غیر قابل بخشش است حداقل از این سران بدبخت عربی یاد بگیرد نفت حق هر ایرانی است جه غنی باشد چه فقیر

نويسنده ديدگاه :محمد

با سلام و خسته نباشید
من جهت عدم انصراف رفتم به سایت دو مرحله اول عدم انصراف از کل و نیمی از یارانه رو آورد ولی مابهالتفاوت مرحله اول و دوم رو نیاورد که عدم تائید بزنم باید چیکار کنم که انصراف از ما به التفاوت مرحله اول و دوم که تائید شده عدم انصراف بدم اگه سریعتر جواب منو بدید ممنونم

نويسنده ديدگاه :صدای ملت

۱-قطع یارانه در قانون هدفمند سازی نوشته نشده
۲-محاسبه ثروت وتمکن یک خانوار باید شفاف وروشن باشد
۳-مجلس با این اقدامات مخالف ودرراس اموراست
۴-بازنشته ام ودرزیر خط فقربسر میبرم

نويسنده ديدگاه :سمیه

با سلام
اشتباها گزینه انصراف را انتخاب کرده ام و الان انصراف در سیستم ثبت شد لطفاجهت عدم انصراف راهنمایی ام کنید

من همسرم فوت کرده حقوقی ندارم چطور انصراف بدم با دختر کوچکم زدگی میکنم حقوقی که میگیره پول آب وبرق بده یا مخارج زندگی را که اس دادید انصراف بدیم

نويسنده ديدگاه :farshad

سلام.من کارمند هستم و با کلی قسط .مابه التفاوت یارانه برای من واریز نشده.در صورتی که برای همکارانم اضافه شده و انها از لحاظ مالی از من خیلی خیلی بالاتر هستند.حالا من باید چکار کنم‏?‏من زندگیم با این یارانه میگذره. کل حقوقم برای قسط میره.تورو خدا کمکم کنید .

نويسنده ديدگاه :AlirezA

sAlAM
من مراحل رو میرم ولی بهم پیامک نمیاد؟؟ چکار کنم؟؟؟؟
هموطن گرامی،
کد عدم انصراف به تلفن همراه انتخاب شده شما ارسال گردید لطفا پس از دریافت پیامک، کد را درقسمت زیر وارد نموده و کلید تایید را فشار دهید.

کددریافتی:

چرا به من پیامک نمیده؟

نويسنده ديدگاه :علی

تمام کارهارا انجام دادم اس ام اس نیامد چندین بار انجام دادم راهنماییم کنید

کد دریافتی میگن ارسال شد اما نرسید من هم شمارم انتخاب کردم لطفاً راهنمای کنید

نويسنده ديدگاه :حيسن

سلام
ظاهرا” از دیروز پیامک که حاوی کئ ۵ رقمی باشد برای هیچکس ارسال نمی شود!بفرمایید چرا؟!!!

نويسنده ديدگاه :payam

خوب مثل ادم یه عدم انصراف قرار می دادید که این همه ترس ونگرانی به مردم ندید

نويسنده ديدگاه :مهدي

مرسی از آقا مازیار (ردیف ۷۴)
و دیگر دوستان که مردم را راهنمائی کردند.

سلام

من کارمند هستم در حال بازنشستگی بدین وسیله عدم انصراف از

دریافت یارانه را اعلام می کنم باتشکر

نويسنده ديدگاه :ج.گ

سلام.من کارمند هستم و با قسط های بانکی .مابه التفاوت یارانه برای من واریز نشده بدو ن هیچگونه پیامی مبنی برواریز یا عدم واریزدر صورتی که برای همکارانم اضافه شده و انها نیزاز لحاظ مالی مثل من هستند با این تفاوت که من ۳فزند دارم ولی آنها یک فرزند.حالا من باید چکار کنم‏?‏

نويسنده ديدگاه :بهداد

آقا تو رو خدا این مشکل عدم انصراف رو حل کنید. زندگیم داره تباه میشه

واقعا خیلی بدییییییییییییییییییییییییییییید!

نويسنده ديدگاه :رضا

آقا دیگه آخر شانس منم. من هر کاری میکنم نمیتونم به این سایت یعنی http://www.refahi.ir بشم و عدم انصراف بزنم . لطفا یکی راهنمایی کنه .

نويسنده ديدگاه :ارسلان

باعرض سلام و خسته نباشید من نمیتونم وارد سایت refahi.ir بشوم در صورتی که کدملی و سریال شناسنامه را بصورت صحیح وارد مکنم لطفآ راهنماییم کنید… متشکرم.

نويسنده ديدگاه :فلاح

سلام من شماره تلفنم عوض شده از کجا بفهمم به من اس ام اس اومده یا نه. ممنون میشم جواب بدبد

سلام. برای من مبلغ۲۸۰۰۰تومن غیر از۴۵۰۰۰تومن یارانه:ریخته نشده ممنون میشم راهنمایم کنید باید چکار کنم.

نويسنده ديدگاه :شهرام

سلام اینجاشایعه شده که کسانی که براشون smsاومده یا نیومده فرقی نمیکنه ایا همه باید به سایت مراجعه کنندو عدم انصرافو بزنند یااینکه نه لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه خیلی ممنون.

نويسنده ديدگاه :عبود

شب جمعه از تمام کارها زدیم تا انصراف بدیم .سامانه باز نشد که نشد .حالا بریم سامان رو بیدار کنیم تا شاید سامانه را باز کنه.اخه اون خوب رایانه وارده .شب خوش

نويسنده ديدگاه :محمد

من اشتباهی انصراف دادم. سایت هم دیگه قسمت عدم انصرافش برای من باز نمیشه.حالا باید چیکار کنم. ۱/۲/۹۱

لطفا یارانه خانواده مرا واریز نمایید.من حاضر به انصراف نیستم و به ان نیاز مبرم دارم.یارانه من به حسابم واریز نشده است.

خواهشمند است یارانه خانواده مرا واریز نمایئد من حاضر به انصراف نیستم وبه آن نیاز مبرم دارم .

نويسنده ديدگاه :عهدیه

آخه این دیگه چه بازی سر ملت در آوردید؟

خواهشمندم که یارانه های خانواده مرا که به خاطر فوت همسرم دو ماه اسفند و فروردین را قطع کرده اید و همچنین بیست و هشت تومان ها رو به حسابم واریز کنید با تشکر

چرا وقتی که خانواده ای سرپرستش را از دست می دهد دولت یارانه هایی که مدام اعلام می کند حق هر فرد است را قطع می کند مگر ما برق و گاز و اب را استفاده نمی کنیم و یارانه تعلق به ما نمیگیر د پس چرا خیلی راحت پاسخ میدهند که یارانه ماه اسفند و فروردین را دیگر به شما نمیدهیم خیلی جالب نه فقط مردم را بازی میدهند !!!!!!!

نويسنده ديدگاه :aseffrouzanfar

بدین وسیله عدم انصراف حودرا اعلام می نمایم

نويسنده ديدگاه :mohammad

bikhiale yarane pole ie bak benzin nemishe che brese b goshto intor chiza. good luck

نويسنده ديدگاه :علی a

وقتی گزینه عدم تایید راکه میزنی گزینه تایید فشار داده میشودگزینه عدم انصراف وارد نمیشود.

نويسنده ديدگاه :علیa

با سلام دوستان راحترین کار اینکه دربالای صحفه به اموزش راهنمای تصویری عدم انصراف از یارانه مراجعه کنند من توانستم عدم انصراف دهم.موفق باشید.

نويسنده ديدگاه :ali

همش دروغه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

با سلام .من گزینه عدم انصراف میزنم و در پنجره بعدیش کد ملی و سریال شناسنامه رو وارد میکنم ولی بعد از تایید کردن دوباره به صفحه اولش برمیگردد.چرا اینجوریه؟

با سلام و خسته نباشید
من به سایت refahi.ir برای اعلام عدم انصراف مراجعه کردم ولی وقتی کد عدم انصرافی که از طرف سامانه به من پیام زده شده بود را وارد کردم پیغام کد وارده درست نیست را داد!!!!
چندین بار نیز امتحان کردم!
اشکال از کجاست؟

نويسنده ديدگاه :احمد

اللهم عجل لولیک الفرج. خسته شدیم از دست این زمونه با این آدمای چند رو.یا صاحب الزمان خودت بیا و ما رو از دست اینا نجات بده.با این وضع بیکاری و نداری میخوان یارانه هارم قطع کنن.خدایا برس به داد نسل بعدی.ما که چیزی ندیدیم از این دنیا

نويسنده ديدگاه :احمد

همه چی عالیه ممنون

نويسنده ديدگاه :فاطمه

من چه دلیلی باید انصراف بدن من یک زن بی شوهر که سرپرست خانواده هستم نمی خوام انصراف بدم.

من کارگر چرمسازی در شهر تبریز هستم طبق قانون کار کمترین و حداقل دستمزد ماهیانه ۳۵۰هزار تومان میگیرم با همسر و پسر ۶ ساله خود با این حقوق کم و این تورم و گرانی در گذران زندگی خود مانده ام از این طرف هدفمندی یارانه برای حمایت ما قشر کم درآمد بودکه پیامک آمده انصراف بده!!! چرا بدون تحقیق و بررسی از ما میخواهید انصراف بدهیم تنها من نیستم که چنین پیامکی برایم به اشتباه آمده. برای کسانی که به نان شبشان محتاج هستند هم امده.من بار اول عدم انصراف رو وارد کردم ولی جواب نیامد بعد چند روز بار دوم که عدم انصراف رو زدم.اشتباه شد. من به هیچ عنوان انصراف نمیدهم به یارانه نیاز دارم. این عدالت نیست که با اشتباه زدن یک کلید حق من یا امثال من ضایع شود.

من هم اشتباهی انصراف رازدم واز من بخاطر انصراف تشکر کردند لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر

من اشتباهی گزینه انصراف را زدم.خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.

نويسنده ديدگاه :mohammad

why at the end sms for my mobile is not coming please help me .thanks

نويسنده ديدگاه :یه پسره

من رفتم سایت رفاهی کد ملی وشماره سریال خودم رو وارد کردم وعدم انصراف هم دادم اما پیامک کد دریافتی هنوز برام نیومده

باعرض خسته نباشید باید بگم اززمان اعلام رفتن افراد به سایت REFAHI.IR جهت انصراف یا عدم انصراف آنهائی که SMS تمکین مالی برایشان ارسال شده بنده هزار بار متوالی به سایت فوق مراجعه کردم اما پس از وارد کردن کد ملی وسریال شناسنامه وکد پنج رقمی سایت مذکور هیچ گونه عکس العملی نشان نداده وبه حالت اول بر میگردد وبه هیچ طریقی نمیشود وارد سایت مذکور شد نمیدانم سرور سایت خراب است یا مردم را سرکار گذاشتید لطفا رفع اشکال نموده یا بنده را راهنمائی کنید

نويسنده ديدگاه :ali

سلام من اشتباهی گزینه انصرافو زدم
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
دارم دیوونه میشم

نويسنده ديدگاه :حسين

من اشتباهی انصراف دادم.توروخدا یکی کمکم کنه

نويسنده ديدگاه :مصطفی

با توجه به اینکه گزینه عدم انصراف رازدم سیستم پیام کسر نیمی از یارانه را اعلام نمود من نمی خواهم انصراف بدهم لطفا تصحیح شود

نويسنده ديدگاه :رضا

سلام ما مابه تفاوت یارانه را همان ۲۸۰۰۰تومان رانگرفتیم چه کنیم

من مرحله اول دوم ونگرفتم وقبض گازم ۴۸۰۰۰۰تومان آمده بودکه پرداخت کردم الانم کمتراز۱۵۰۰۰۰تومان نمیاد خودمم باپنج نفرخانوارکه خودمم بیکارم خداروخوش میاد؟بااین گرونی که بوجودآمده ۴۵۰۰۰تومان میدید۴۵۰۰۰تاسوراخ کنارش بازشده دردمونوبه کی بگیم خودمم مستاجر بابا انصاف داشته باشید

نويسنده ديدگاه :هادي

سلام. خسته نباشید.
منم اشتباهی انصراف دادم.
لطفا به منم کمک کنید.
ممنون

نويسنده ديدگاه :بریا

باسلام آقا این ۲۸ تومن قضیه اش چیه؟بعضی ها میگن باید با بود جه۹۱ بدن.بعضی ها میگن باید عدم انصراف بزنی میدن.ما ک متوجه نشدیم.میدن یا نه؟

نويسنده ديدگاه :ناتوان

سلام:آیاشماواقعاازدردمردم باخبرهستید؟؟؟ بخدادودانصراف وعدم انصراف فقط به چشم
اشخاص ضعیف وکم درآمدمیره بااین همه بدبختی وگرونی وووووکه بسمیبرند ازاین پس باید
سرشونوبزارن زمین بمیرند – – شماروبخدادست مردم وبگیرین نه پاشونوسهام عدالت پرید
یارانه درحال پریدن بخدادیگه خون مردم وکردین توشیشه تاکسی هم که میخوادحرف حق بزنه
بایدسراز…….آیاازکرایه خانه خبردارید؟ازبدهکاری کهازترس طلبکارنتونه ازخونش
بیادبیرون باخبرید؟یاکسی که به خاطرچندتکه نان شرمنده خانوادشه میفهمیدچه حالی داره
بابابخداماهم آدمیم به دوربرتون که سرمایه دارااحاطه کردن نگاه نکنید.به زیرپاتون
نگاه کنیدبه روستاهاسربزنید.حق ملت این نیست انرژی هسته ای چه سودی براماداشت نفتی که روش نشستیم چی؟
ازکجابگم چی بگم؟دوستان بخداحاضرم بمیرم امادیگه دست خالی به خونه نرم

نويسنده ديدگاه :fadat

تشکــــــــــــــــرازاینکه به فــــــــــــــــکرماهستید???????

نويسنده ديدگاه :هموطن

اگه قرار بود یارانه ها اونم یارانه قشر ضعیف رو قطع کنن پس چرا اعلام کردن بیان ثبت نام کنن؟
این آقایون که به راحتی می تونن یارانه ها رو قطع کنن پس چرا لقمه رو دور سرشون می چرخونن؟
مگه نفت سرمایه ملی نیست ؟ مگه متعلق به همه نیست؟
به خدا این کارا عقوبت داره

نويسنده ديدگاه :vahid

سلام منم اشتباهی انصراف داده بودم ولی با مراجعه به بانکی که توش حساب یارانه بود تونستم رفعش کنم
محض احتیاطم به ÷لیس+۱۰برید

نويسنده ديدگاه :آرش

من اشتباهی انصراف رو زدم،توروخدا یکی کمکم کنه،چیکار کنم

نويسنده ديدگاه :مونا

پس این گزینه ی عدم انصراف کوووووووووو؟

نويسنده ديدگاه :محمد

کسی که تحت پوشش کمیته امداد است(به علت بیماری توده مغزی)آیا مستحق انصراف از یارانه است؟
عجب قانونیست!!!

نويسنده ديدگاه :Uncooo

خدا از سر تقصیرات هیچکس نمیگذره!

باسلام من نمیدانم شما چه فکری کردیدکه برای من این پیامک انصراف را دادید؟
مگر من مستاجر که بیکار هم هستم چه توقعی دارید؟
مگر اطلاعات هر شخص را ندارید؟
به چه علت باید انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :جواد

سلام من کد ملی ۱۰ رقمی و سریال شناسنامه و بار کد وارد کردم اما نوشته شده که مربوط به بانک میشه وهیچ گزینه دیگری هم نبود چکار باید کنم ؟

نويسنده ديدگاه :جواد

کسی نبود که جواب مارو بده ؟ مگه فرقی هم میکنه حساب با حساب . چون من واسه کس دیگر و انجام دادم شد اما حساب من مربوط به بانک میشه منظورم اینه که اینجوری نوشته میاد . بانک ملی هم هستم

نويسنده ديدگاه :yaldanaseri

والا الان چند ساعت من می خوام برم عدم انصراف بدم نمی ره اگه کسی میدونه خواهشن راهنمایی کنه من از بس رفتم دیگه خسته شدم.

نويسنده ديدگاه :یعقوب

سلام. این گزینه عدم تایید در بخش مابه التفاوت مرحله اول ودوم وجود نداره چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ یه نفر راهنمایی کنه لطفا

نويسنده ديدگاه :همشهری

این سایت رفاهی که همش قطعه بخواهیم یا نخواهیم انصراف بدیم

نويسنده ديدگاه :الهام

یارانه ها را بیشتر کنید

سلام.
به کسی که می پرستید بیکارم.میرم تلویزیون نسب میکنم……مغازه ای که داشتم کرایه آن آنقدر زیادش کرد مجبورشدم خالیش بکنم.کرایه خونه هم که بیداد می کنه۶۱سالمه۳تادختردارم هنوز شوهرشون ندادم.نمی تونم جهازشونو تهیه کنم.نوبت اول و دوم روهم نگرفتم.گفتند شماره حسابت اشکال داشته

نويسنده ديدگاه :هادی

سلام علیکم
احتراما اینجانب دوسال است که بیکارهستم چندین بار هم برای وام جهت خوداشتغالی اقدام کرده ام که تا کنون موفق نشده ام حالا هم یارانه ام راsmsزده ایدکه انصراف بده.۲۸۰۰۰۰ریال راهم نریختیدبه حسابم!!اگر شمایکی ازمسئولین محترم جای من بودید چه می کردید؟لطفا راهنمای فرماید/
باتشکر

نويسنده ديدگاه :mojtaba

با سلام
خواهشمنداست بگوِِئید جواب عدم انصرافم چه وقت بدستم میرسد ممنون

آقاجواد(ردیف۱۵۳)چون شماموقع ثبت نام یارانه شماره همراه ندادیدبه همین دلیل شماباید به شعبه ای که یارانه شماواریز میشودمراجعه کنید.
منکه براخودم وعدم انصراف زدم وبراچندنفردیگه زدم باموفقیت کامل خداعاقبتشوبخیرکنه چون به احتمال زیادچه بخوایم چه نخوایم دیروزودقعطش میکنندفقط دارن لقمه رودرسرشون میچرخونن هدف گرونی بودکه شدبخدافقط داریم خودمونوخسته میکنیم دوستان همه موفق باشین

ازمسئولان محترم عاجزانه تقاظادارم که بیشترازاین زمینمون نزنیدبخداااااااااااابه نان شبمون محتاجیم مثلا بارئیس جمهورپسرعموهستم به هراداره یاشرکت میرم به فامیلیم که نگاه میکنن بهم میخندن آقای احمدی نژادههه امامتاسفانه مراحل اول ودومم رانگرفتم که هیچ مبلغ قبض گازوبرقم بیدادکردهباپنج عائله بایدگدایی کنم ۱-بیکار۲-مستاجر۳-دونفردرحال تحصیل ۴-تاخرخره بدهکار۵-۵-۵-۵-ووووووونمه دیم نجورآقلیم دانفس چیخمیرچجوری دردلمونوبه گوش مسئولان برسونیم شماروبخدابه قرآن یه روزخودتونوجای مابزاریدآیاواقعامیتونیدفقط یک روززندگی ماروتحمل کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :حمید

خیر سرمون رفتیم زن گرفتیم ۲ سالی است یکم خوشحال شدم گفتم بابا با این حقوق کارگری ۳۲۰ هزار تومان و اجاره خونه و کلی قسط اینم کمک به زخم زندگی ام می کنه ولی اگه خدا واسه کسی نخواد. بعد ۲ سال با کلی گرفتاری از همه بدتر خرج دوا ودرمان که ای کاش ادم می رفت زیر خاک ولی مریض نمیشد. به نظر من با این وضعیت بمیرم بهتره که بخوام درمان کنم . بعد هم بخوام انصراف بدم با ور کنید حاضرم زیر خاک برم ولی انصراف ندم

نويسنده ديدگاه :کان

تورو خدا فقط خجالت بکشیداز این کارهاتون

با عرض سلام من اعتراض دارم که چرا ۲۸۰۰۰ تومان را به حسابمان نریختید لطفا عاجزانه تقاضا دارم که ۲۸۰۰۰ تومان را به حسابمان واریز نمایید

نويسنده ديدگاه :فرزاد

آخه شاید یکی دسترسی به اینترنت نداشته باشه ۸ماهه بیکارم و مستاجر وکلی بدهی روچه حساب میخواهید قطع کنید واسه من امروز پیامک اومده خنده اوره

نويسنده ديدگاه :امیر

خدا نیامرزه اون ابلهی رو که توی سایت رفاهی بجای جمله “انصراف/ عدم انصراف” نوشت “انصراف”
بااینکار مردم رو مسخره کرده که خداییش درست نیست. بنده مدافع نظام و برنامه هاش هستم و از مسئولین خواهش میکنم نگذارن همچین خائنینی در مردم، تشویش و نارضایتی ایجاد کنن.
این روش برای دولت خدمت گذار مصداق “مالمونم میره، آبرومونم” هستش.

نويسنده ديدگاه :بهار

با سلام من الان چند بار گزینه عدم انصراف و زدم برام کد هم ارسال شده ولی کد رو که وارد میکنم ارتباطم قطع میشه باید چیکار کنم لطفا سریع جوابمو بدید

نويسنده ديدگاه :بهار

آخرین مهلت عدم انصراف کی هست؟لطفا اطلاع رسانی کنید

نويسنده ديدگاه :عادل

سلام شماره موبایلی که معرفی میشه مال من نیست باید چکار کرد

نويسنده ديدگاه :خلجي

اصلا صفح اصلی سایت رفاهی که باید گزینه رو انتخاب کنیم باز نمی شه

سلام بر همه
بنظر من:
شعار من:
„„ نه گرانی و نه پرداخت نقدی و پول کوپنی „„
توضیح اینکه:
بغیر از موارد خاص ((بازنشستگان،ازکارافتادگان،معلولین،خانواده های بدون سرپرست)) وإلا نتیجه پرداخت نقدی بصورت کوپنی ، سستی إراده و تنبلی اجتماعی بدنبال داشته و حقیقتا” عده ای از مردم انگیزه تلاش بیشتر را برای کسب روزی روزمره ای از دست داده اند و فقط در انتظار پرداخت بعدی روز شماری و لحظه شماری میکنند.
مامه خه مه سقزی

نويسنده ديدگاه :داوود

من اشتباهی انصراف رو زدم،توروخدا یکی کمکم کنه،چیکار کنم

نويسنده ديدگاه :فرزانه

سلام
یکی به سوالم خواهشا پاسخ بده!!
من قبلا عدم انصراف رو زده بودم ولی چون جوابی به من نرسید دوباره به سایت مراجعه کرده و شماره تماس رو تایید کردم که دیگه گزینه عدم انصراف نبود والان نوشتن که از اینکه انصراف دادید متشکریم
الان چه کار میشه کرد؟؟؟

نويسنده ديدگاه :ستار

درود
نمردیم و مرفه هم شدیم .
من هم در مرحله اخر گزینه عدم تایید را ندارم نمیدونم کی جوابمون میده

نويسنده ديدگاه :ارغوان

سلام. بنظرتون کسی واقعا از کار این دولتیای دزد سردر میاره؟ من و شوهرم هر دو بیکاریم و مستاجر الان میخوان یارانمونو قطع کنن پیگیری کردم گفتن که شما وضعتون توپه و ما تشخیص دادیم که احتیاجی ندارین! آآخه اگه آدم میاد فحش بده میگن بی جنبست! باید بری بکی بگی که این یارانه ها بخوره توی سرتون نخواستیم یه کمی به فکر مردم باشین به فکر جوونای بیکار. اگه توی این مملکت کار به اندازه کافی برای ماها وجود داشته باشه چه احتیاجی به ماهی هشتاد تومن داریم آآخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :ارغوان

دولت خائن!!!!! برای اونورآبیا پول هست برای مردم خودش نداره!!!!! بخدا قسم مردمی هستن که برای پول آب و برق و گازشون میرن تن فروشی می کنن!

اگر شماره تلفن همراه ما تغییر یافته باشد چطور برای ما کد ارسال میشود

نويسنده ديدگاه :رها

سلام این سایت چرا فیلتره من هر چی refahi.ir رو باز می کنم فیلتره!!!!!!!!!!!یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا واجبه که این کار و بکنیم؟

نويسنده ديدگاه :moshtagh

بابا ایول اینا همه اش حرف مفته واردسایت که بشی کارت تمومه فقط گزینه انصراف هستش که بعدش بخاطر این انصراف از گرفتن یارانه کلی ازتون تشکر میکنه من رفتم ولی گزینه سومی وجود نداشت بعد اینکه اشتباهی انصراف رو زدین با مراجعه به بانک مرکز میتو نین ۲ باره فعالش کنین

نويسنده ديدگاه :حسین

سلام من هم ندونسته زدم انصراف شد.الان چیکار کنم.من عدم انصراف ندیدم زدم.چیکارکنم

نويسنده ديدگاه :سعید

فقط منتظر اقا امام زمانیم !!!!!انشااله هرچه سریعتر اقا ظهور میکنه همه مشکلات حل میشه!!

نويسنده ديدگاه :محسن

جالبه
اگه انصراف بخوای بدی همون بار اول قبول میکنه
نمیگه حالا که انسان خوبی هستی و پا پیش گذاشتی تا انصراف بدی، بیا و نصفش رو بگیر.
اما وقتی که عدم انصراف رو میزنی
هه، اول که هزار تا مرحله باید پشت سر بگذاری که هر کدومش برا خودش یه خوانیه
بعدم که اینترنت مشکل دار میشه و …
موضوع دیگه اینکه همیشه برای انصراف دادن فرصت هست
اما وای از اون روزی که اشتباه کنی یا به هر دلیل ریگه ای انصراف بدی و بعد پشیمون بشی دیگه از دست خود … کاری بر نمیاد.

نويسنده ديدگاه :hoseyin

salam
hanozam ke hanoze
yevary mirim to koze
koze ke ja nadare
baba khabar nadare

نويسنده ديدگاه :hoseyin

badaz man kesi nabod??????

نويسنده ديدگاه :reza

با سلام
ما که عدم انصراف زدیم امید وارم که موفقیت امیز باشه

نويسنده ديدگاه :eli

barobach melat age tonestin adame enseraf bezanin manam khabar konin!!!

نويسنده ديدگاه :SAjad

باتشکر

نويسنده ديدگاه :gholi

baba in che vazeshe taklife mardomo malum konid dg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

نويسنده ديدگاه :ali

من که هرچه سعی میکنم موفق نمیشم کمکم کنیداصلا بعد از زدن کد گیر میکنه و وارد نمیشه

ای بابا!من که هر چی توسایت میرم میگه خرابه سایت باز نمیشه حالا چکار کنم؟؟

باسلام لطفااگر امکانش هست گزینه ی عدم انصراف بگویید

حاج امیرخوشخیال وقتی بالاترین مسئول اجرایی یک کشور دروغ میگه در شبکه۱ که گزینه عدم انصراف وارد سیستم شده وحالا ان رانمیبینی درفرهنگ لغت به این عمل میگنند دروغ ودرکشور شیعه ما نباید گردن کلفتهای نظام دروغ به خیک مردم ببندند

اریو برزن عزیز این گزینه کاملا وجود داره ، فقط کافیه کمی دقت بخرج بدید ، بنده خودم شخصا برای خانواده خودم انجام داده خیلی ساده و آسون بود همانطور که توی آموزش بهتون یاد دادیم !
عدم انصراف از یارانه + آموزش تصویری

نويسنده ديدگاه :محمود

سلام نکنه سرکاریه خودتونو مصقره کردید واقعا که

نويسنده ديدگاه :c7

خواهشن فقط مهلت رو زیاد کنین

سلام
خدمت مردم سر کار ایران
دلم به حال خودمون میسوزه و فقط باید سر کار بمونیم سر کار بیشترین آمار سر کار در دنیا متعلق به این کشور درود بر همه سر کاریهای عزیز

نويسنده ديدگاه :fakhraldin

میگم نکنه این عدم انصراف فقط برا تهرانی ها گذاشتن !اخه همه چی اولش برا اوناست

نويسنده ديدگاه :فرمان

مطمینا روزی جوابکو خواهید بود سیاس بازی با این ملت از کفر بدتره خدا به دادتون برسه

نويسنده ديدگاه :حامد

من رفتم به سایت و گزینه عدم انصراف بود لطفا بعضی از دوستان بیشتر دقت کنن و به اسلام فحاشی نکنن.

نويسنده ديدگاه :شهرام

خدایا خودت یاریمان کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :داد

به نظر می ایدوبعضی ها از عدل و داد انصراف داده اند.

نويسنده ديدگاه :داد

به نظر می آید،بعضی ها از عدل و داد انصراف داده اند.

نويسنده ديدگاه :محسن

ازساعت ۹صبح تا ۸غروب تلاش کردیم به نتیجه نرسیدیم نه انصراف قبول میشه نه عدم انصراف لطفاراهنمایی کنید مارو

نويسنده ديدگاه :حسین

آخه یکی نیست بگه شما رو چه به اینترنتی کردن این داستانها. هنوز بلد نیستین مشکل یه سایت به این ساده ای رو حل کنید. از ظهر میخوام برم تو سایت اطلاعات رو که وارد میکنم تایید رو میزنم میزنه database error. همش فیلم تا چند ماه دیگه کلا یارانه ها قطع میشه و ما ملت بیچاره میمونیم و این گرونیها. هیچ کسم تو این مملکت بی صاحاب پاسخگو نیست. واقعا که بدبختیم با این مسئولین بی خیال تن پرور…

نويسنده ديدگاه :[جواد

سلام:آخه با یارانه ها که مردم فقیر ما وضعشون بدتر شد؟برای ظهور دعا کنید.راستی اقا خامنه ای رهبر با بصیرتمونو فراموش نکنید.

نويسنده ديدگاه :karimi

من هر باری که مشخصات می نویسم و تایید می کنم error می ده آخه چه وضعشه بابا خسته شدیم

نويسنده ديدگاه :مهسا

من که وفت این حرفا رو ندارم چون باید سه ساعتی رو برم توی صف گاز یارانه هم ارزونی خودشون

نويسنده ديدگاه :alinagi

من در سایت رفاهی به اشتباه گزینه انصراف را انتخاب کردم باید به کجا مراجعه کنم ؟
ممنون

بنده در ساعت ۲۰ مورخ ۱۱/۲/۹۱ به سایت رفاهی جهت اعلام عدم انصراف از دریافت یارانه و مابه التفاوت آن مراجعه کردم متأسفانه نه تنها هیچ گزینه ای بر عدم انصراف وجود نداشت بلکه صرفا گزینه انصراف بود وبس جای بسی تعجب است که این دولت اینقدر به این ملت دروغ میگه ولی ملت هنوز در صحنه ها هستند

نويسنده ديدگاه :gholi

khaili bahalid baba
aslan kode 5 raghami nemizarid baad migid kode 5 raghami bezanid.

gholi

نويسنده ديدگاه :ali

چرا همه.هرکه نخواد خودش انصراف میدهد.پس با مردم بازی نکنید.

اینجانب عدم انصراف خودرا از دریافت یارانه ها اعتام میدارم. با تشکر .یدا… روزبهانی

نويسنده ديدگاه :رضا

من اشتباهی انصراف رو زدم،چیکار کنم

نويسنده ديدگاه :م

نمیدونم چرا این حاج امیر اینقد سنگشونو به سینه میزنه حتما به تو هم میرسه داداش خوشبحالت

۲۸ هزار تومان به حساب ما واریز نشده چی کار کنیم .

نويسنده ديدگاه :ع.و

مسخره ها سایت رفاهی چرابسته؟

ماهم هرچه زورزدیم نشدلااقل طرح میدید ماموراتون رو زیادکنید. ساعت۲۳.۱۰

نويسنده ديدگاه :احیا

من هر چی سعی می کنم نمیشه چیکار کنم کمکم کنید

محمود احمدی نژاد یه تنه هفتاد میلیون ایرانی رو فیلم کرده. یه جایزه اسکار هم باید به ایشون بدن. با تشکر

نويسنده ديدگاه :رعنا

بابا این چه وضعشه؟ عدم انصراف کووووووووووووووووووووووو؟

نويسنده ديدگاه :مسعود

سلام …..وااااقعااااااان که این چه وضعشه چرا بی خودی از خودتون حرف در میکنید.چرا الکی دروغ میگین ؟

نويسنده ديدگاه :zahra

سلام مردشور خودشونو این سایتشونو ببرن که همه ما رو گذاشته سر کار

آقای دکتر مرادی واقعا این کار ضروری است که به این صورت با احساسات مردم بازی کنید مگر شما فرم های آماری همه مردم را ندارید از بین آنها واجدین شرایط را انتخاب کنید و با آنها تماس بگیرید .البته این کارها باید قبل از هدفمندی انجام میشد نه اینکه الان چون بسیار روش توهین آمیز بدی است در هر حال من متاسفم هم برای خودم و هم برای مردم عزیز مملکتم.

نويسنده ديدگاه :halem

اینجانب قصدعدم انصراف داشنم ولی بعدازرفتن اولین مرحله اروردادامروز اخرین روز خواهش میکنم راهنمای کنید کدملی۲۰۳۰۱۷۱۶۰۳

adam enseraf

شما هم مثل من سر کارین؟جرا سایتتون بسته هستش؟منطورم refahi.irچرا باز نمیشه؟

نويسنده ديدگاه :خسرو

سایت رفاهی را باز کردم ولی هر کجای لینکها می روم انصراف یا عدم انصراف کار نمی کند چه کار کنم سامانه مدیریت حسال بانک خانوار را باز کردم ولی کادری که عدم انصراف را نوشته بود و به رنگ آبی است، کار نمی کند همه جاش رفتم ولی کار نمی کند چه کار کنم؟ می دانم که حتما راهنمایی نمی کنید چون اهمیت نمی دهید

نويسنده ديدگاه :tannaz

الان ساعت ۱۲ شب ولی اصلا نمیشه واردسایت شد.آخه این چه وضعیه مردم و مسخره کردن واسه چندر غاز پول

با سلام چیزی از عدم انصراف در سامانه اجرانمی شود لطفادر مورد زمان وهمچنین نسبت رفع سامانه اقدام فرمائید البته اگر نظر واقعیت بر شما مهم است

نويسنده ديدگاه :fiona

صفحه load نمیشه چه باید کرد وقت هم که داره تموم میشه>

نويسنده ديدگاه :narges_1051

sayt baz nemishe chi kar konim

نويسنده ديدگاه :mohamadreza

gozineye adame enserafo mizarin bad saito mibandin baba shoma dige ki hastin

نويسنده ديدگاه :nazi

از ساعت ۶ تا الان که ۱ شبه دارم این سایت رو میزنم که لود بشه.تا مرحله ۴ میره باز سرورش ارور میده.واسه یه عدم انصراف باید ۷خوان رستمو رد کنی.چه وضعیه آخه؟؟؟خب بفهمین سرور نمیکشه یهو ۲۰۰۰۰نفر بریزن توش…چرا اینقدر به مردم فشار وارد میکنین؟؟!خب یهو یارانه هارو قطع کنین خیال خودتونو راحت کنین دیگه!

درقدیم قومی بود که همه دعایشان مستجاب میشد پادشاه وقت بخاطر آنکه آنها را ازنظر خدا دور کن اعلام کرد هرکس تخم مرغی بیاورد وقتی همه آوردند همه را قاطی کرد ومجددا بین مردم تقسیم کرد چون اندازه های آنها فرق میکرد بی عدالتی بوجود آمد ودیگر دعا هیچکس اجابت نشد . ای دولت مردان ما را به کجا میبرید یکی از خصلت های ایرانی ها آبرو داری است آگر این خصلت نبود معلوم میشد که مردم چقدر گرفتارند وضعیت اقتصاد را درست کنید یارانه توی سرتان بخورد این کوله پشتی کمک به فقرای حضرت علی است؟

نويسنده ديدگاه :mina

بخدا ۱۰۰بار شد که عدم تاییدو زدم ولی همش ارور میده.خسته شدم.همشم مواظبم دستم به انصراف نخوره چون تا بخوره مطمعنم که قبول میشه.شیطونه میگه بیخیال شیما.

نويسنده ديدگاه :sepideh

متاسفم از اینکه سایت http://www.refahi.ir
حتی صفحه اصلی سایت هم باز نمیشه و میگویند تا ۱۲ اردیبهشت مهلت عدم انصراف دارید اگر میخواستید چنین کنید خودتون رسما از جانب ما انصراف میدادید .واقعا سر کاری؟!!!
احمد بلا چی شد کارا

دوستان به دلیل حجم ورودی بالا احتمالا سرور سایت دیگه نکشید یهو چند میلیون نفر رو تو روز آخر ساپورت کنه ، نگران نباشید بدون شک چند روز تمدید میکنند ! مراحل کار هم خیلی آسونه فقط کافیه متن هایی که جلو روتون میاد رو به دقت بخونید !

نويسنده ديدگاه :poooneh

من از ساعت ۱ ظهر تا ۱ نصف شب بیش از ۲۰ بار رفتم . سایتو بستن یا فقط تونستم تا اوون جایی پیش برم که مشخصات سرپرست خانوار میخواد بعد بعد ۲۰ دقیقه که لود شد اخر خطا میده .

خوب وقتی نمیخواد بدید چرا مردم سر کار میذارید . بگید همه از دم قطع خیال همه رو راحت کنید.

نويسنده ديدگاه :zeze

عجب سایتی، ایول، با هیچ مرورگری باز نمی شه!!! اصلن وارد سایت نمی شه که ما چشممون به جمال این گزینه های انصراف و عدم انصراف روشن شه

نويسنده ديدگاه :abed

ساعت ۱ ۱۵ دقیقه نیمه شب است ۲ساعت است که نتوانستم وارد سایت بشوم خوب .نمره شما ۲۰ است.بهتر از شما تو تاریخ کسی سراغ ندارد.

نويسنده ديدگاه :محمد

الان ساعت ۱:۱۰ دقیقه نیمه شب است تاریخ ۱۲/۲/۹۱ که سر کار می باشیم و فردا بدلیل شب بیداری سر کار نمی باشیم . کد چهار رقمی بر بالای نخل است و دست ما کوتاه . مسئول هدفمندی دارانه (یارانه) نیز خواب هفت پادشاه را الان بصورت سه بعدی می بیند.و در خواب به فکر رفع مشکلات مردم است.

نويسنده ديدگاه :محمد

این جمله ” منتظر نظر شما هستیم ” من نفهمیدم در کجاو کی و …. منتظر نظر ما می باشید؟

نويسنده ديدگاه :محمد

الان ساعت ۱:۲۸ نیمه شب است ساعت ثبت نظریات ، ۱۲:۲۸ دقیقه ق . ظ ثبت می شود. یک ساعت سرور عقب می باشد . شاید به همین دلیل است که نمی توانیم وارد گزینه انصراف / عدم انصراف بشویم.

نويسنده ديدگاه :محمد

آقای مرادی لوطی گری خودت بیا ببین اصلا می توانی وارد سایت بشوی ساعت ۱:۳۵نیمه شب

سلام من بازنشسه دولت هستم وداری یک دانشجوی رشته برق دانشگاه آ زادهستم بعلت گرانی ومخارج زیاد حاضر به انصراف یازانه(هچکدام)نیستم تمام سایت ها را گشتم عدم انصراف ندیدم.موبایل۰۹۱۶۳۱۱۹۵۹۱

من بازنشسه دولت هستم یک دانشجوی آزارد دارم بعلت گرانی ومخارج زیاد حاضر به انصراف یارانه نیستم .موبایل۰۹۱۶۳۱۱۹۵۹۱

نويسنده ديدگاه :علی

باسلام.خداوکیلی قبلا لااقل کرایه خونه وهزینه هامون تامین میشد.الان که تورم ۱۰۰درصدشده …انتظارداریم فسادو…نباشد.
ازساعت ۴عصرنشستم الان ۵/۲صبح است موفق نشدم به گزینه عدم تاییدبرسم.

نويسنده ديدگاه :علی

خداییش کسی نیازنداشته باشه واسه۲۸۰۰۰تومان ۱۰ساعت وقت میذاره………..

نويسنده ديدگاه :سامان

سلام
وقتتون بخیر

ببخشید ولی مردم مگر مسخره هستن که سایت رو از دسترس خارج کردن خدا شاهد است ۵ ساعت است هر کاری کردیم اصلا نیست مردم آزاری چقدر ؟واقعا شور شو درآوردین . مگر ما کار نداریم تا ۳ صبح بیدارمون گذاشتین خدا نگذره از مردم آزار

نويسنده ديدگاه :محسن

بابا ۳۴ سال یارانه نگرفتیم نمردیم که بیخیال رایانه.

ولایت و عشق است ( رهسپاریم با ولایت تا شهادت)

نويسنده ديدگاه :yavar

تا ساعت۳/۱۵دقیقه بامداد نتوانستم وارد سایت بشم مثل اینکه دولت میخواهد هر جوری شده این یارانه هارا ازبین ببرد . مگر میشود سایتی باز نشود با۱۲ ساعت تلاش .لازم میدانم دولت باید پاسخ گو باشد .اگر حراقل ۱۷۵۰۰۰۰۰خانوار بخواهند در عرض ۲۴ ساعت با ای سایت تماس بگیرند هر ساعت بیش از ۷۳۰نفر باید ثبت نام کند این نشدنی است

نويسنده ديدگاه :رحیم

از ساعت ۱۰ صبح ۹۱/۲/۱۱ کلاس درس را تعطیل کردم و آمدم نشستم پای کامپیوتر تا بتوانم حداقل بصورت مجازی از حق و حقوقم دفاع کنم. ولی تا الان که ساعت ۴/۲۵ صبح ۹۱/۲/۱۲ است نتوانستم این کار بسیار ساده و ابتدایی را در این مملکت امام زمانی انجام بدهم .بنظر میرسه که بهتره برم بخوابم من که نتونستم حقم را بگیرم لااقل برم از حق خدادی “خواب” -تا آنرا هم ازم نگرفتن- استفاده کنم.البته با این خستگی گور پدر کلاسهای فردا.

نويسنده ديدگاه :رحیم

آفای رئیس جمهور بخدا مردم ایران بسیار نجیب و ماخوذ به حیا هستن اگر رک و پوست کنده به این مردم شریف بگویید که من تشخیص میدهم شماها را از این برکت امام زمانی (بقول خودتون) محروم کنم باور کنید خیلی بهتر است حداقل با اعصاب , وقت و شعور مردم بازی نمیشه

نويسنده ديدگاه :gereftar

nemishe nemishe chera refahi ba ma refigh nemishe

نويسنده ديدگاه :محمد

یادمه قبلا کبوتر نگه میداشتیم!وقتی کبوترا گرسنه بودن هر جایی که دونه میریختم از زور گرسنگی به سمت دونها هجوم میبردن!!!
حالا از بد روزگارو گرفتار کسایی افتادیم که دارن از فقر و نداری مردم سواستفاده می کنن و خیلی راحت بازیشون میدن!!! مردمم برای اینکه گرسنه نمونن دارن تو بازیی که اینا راه انداختن بازی میخورن…!!!

اسلام پیروز اسست…

نويسنده ديدگاه :احسان

تا ساعت۵/۴۰دقیقه بامداد نتوانستم وارد سایت بشم مثل اینکه دولت میخواهد هر جوری شده این یارانه هارا ازبین ببرد . مگر میشود سایتی باز نشود با۱۲ ساعت تلاش .لازم میدانم دولت باید پاسخ گو باشد

نويسنده ديدگاه :سعید

دقیقا۲۰ ساعت (تاحالا ۵:۴۵ دقیقه صبح) متاسفانه موفق به اعلام عدم انصراف نشدم بنده احتیاج مبرم به این یارانه دارماین شماره تلفن من میباشد چکار باید کنم وغیر ازسرقت مسلحانه کار دیگری بلد نیستم!!! ۰۹۱۲۱۹۵۳۹۲۵

نويسنده ديدگاه :احسان

دیشب دلمان خوش بود که حداقل سایت باز می شد اما فراتر نمیرفت تا الان که ساعت۵/۵۵ هستش به جز errorجیزی ندیدیم

نويسنده ديدگاه :ameneh

سلام ۳ روز است تمام ساعت شبانه روز چک کردم سایت شما باز نمیشه حداقل یه فکری برای مردم بکنید با این گرونیها واقعا سخت است حداقل این یارانه گوشه ای از زندگی مردم را میگیره لطفا برسی کنید مرسی

نويسنده ديدگاه :aa

اونی که تو کویر زندگی میکنه اون دیگه چیکار کنه تلفن نداره

نويسنده ديدگاه :aa

آخ یکی نیست بگه مگه مردم دیوانه یا عقلشونو از دست دادن که تو ای گرونی یارانه رو انصراف بدن لعنت به اون کسی که این طرح انصراف رو داد تا خیلیا نا خواسته یارانه شون قطع بشه

نويسنده ديدگاه :احمد

خدا لعنتتون کنه که مردمو اینجور سر کار گذاشتین

نويسنده ديدگاه :الهام

بابا کلا سایت تعطیله! باز نمیشه که!

نويسنده ديدگاه :مهدی

کلی تلاش کردم انگار دیتابیس سایت مشکل دارد و و باز نمی شود

نويسنده ديدگاه :hirad

BA ARZE SALAM 3ROZE KE EN SAIT BAZ NEMISHE DAR ZEMN SHOMAREYE MOBAYLE SARPARASTE KHANEVAR AVZ SHODE VA KODE DARYAFTI VA SMSHA BE EN SHOMARE MYRAVAD VA MA HARCHE BARAYE AVAZ KARDANE AN EGHDAM KARDIM NATIJE NADASHTE HATABE BANK HAM RAFTIM SHOMAREYE JADID HAM DADIM AMA ASARE NAKARDE LOTFAN KARE KONID MAN KHEILI MOHTAJAM CHON BEKARAM

نويسنده ديدگاه :azimi

اصلا صفحه دوم باز نمیشه!! یعنی زورکی انصراف بدین!

من یک کارگر بدبخت هستم
و از طرف همه مردم ایران میگم که ریییییییییییدم تو این سایت یارانه

با سلام من بیست هشت هزارتومان بهحسابم نیومده هیچ حساب کارتم هم مصدود شده چکار کنم

نويسنده ديدگاه :اگیتی

با سلام> بابا باز نمیشه یک بار باز شد اما شماره مبایلمان عوض شده کد دریافتی به شماره قبلی رفت .شماره جدید هم دادیم اما همش شماره قبلی هست با شماره قبلی تماس گرفتم بر نمی داره .دیشب بر داشت لطف کرده هر اس ام اس براش امد برای ما بفرسته حالا دیگه باز نمی شه حالا بگین چه کنیم تمام اقدامات انجام شده من نیاز دارم چون ۲بچه مدرسه ای دارم وشوهرم ندارم و سربارم

نويسنده ديدگاه :م.خ

روزای اول که وارد سایت میشدیم همچین گزینه ای نبود حالا که مثلا اصلاح شده وقتی کلیک میکنیم باز نمیشه.والا ما سر در نمیاریم از کارشون

نويسنده ديدگاه :bahman -r

واقعآ منظورشماازاین کاراچیه؟چرامردمو سرکارمیگذارید؟مگه مردم ازاین بدبختی ها کم داره که یکشی هم راشمادرست میکنید؟بجای این کارها،خیلی کارها هست که بایدانجام بدید لطف کنیداوناراحل کنید

نويسنده ديدگاه :mvalipoor

این چه جور عدالتیه روز اول یادتون رفته تازه میخواستین یه عمل جراحی بزرگ انجام بدین زمین و زمان وبه هم دوختین اخر سری هم گفتین این حق ملت و از این حرفا اومدین رو قیمتهای حامل انرزی این یک طرف بیکاری تورم یکطرف بابا تورو بخدا این مردم چه هیزم تری به شما فروختن چرا اذیتشون میکنین تو راه خونه به سرکارم بودم جلوی این پست بانکها وکافی نت ها پر بود از جمعیت مگفتن از دیشب توی نوبت وایستادند به خاطر چی اونی که نیازی به این یارانه نداره خودش میره و انصراف میده دیگه لازم نیست شماها به مردم تعین تکلیف کنین که برین توی فلان سایتو…تازه سایت رو هم بستن به این معنا که اونایی که نتونستن برن تو سایت انصراف دادند

نويسنده ديدگاه :کیوان

آیابرای همه الزامی است و مهلت عدم انصراف تاکی است

نويسنده ديدگاه :حمید

جون مادرتون هزارجور کار داریم اینقدر سرکار نزارید بخدا وقت نداریم .!!!

نويسنده ديدگاه :عبداله

سایت باز نمیشود لطفا راهنمایی کنید

نويسنده ديدگاه :رویا

نمیدونم چرا سایت عدم انصراف باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اقایونه رییس به نظره شما چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!خیلی عجیبو جالبه!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :سعید

فعلا ملت(ولی نعمت) مسخره دولت خدمتگزار! شده.
۲۴ساعته تلاش میکنم وارد سایت شوم امکان نداره.چه شخصی دراین مملکت باید جوابگو باشد

نويسنده ديدگاه :سحر

امروز دوشنبه.۱۲/۲//۱۳۹۱ساعت ۹:۵۲ دقیقه ی صبح همه لینکهای مربوط به عدم انصراف بسته است .اینجا هم که اضافه نشده !!!!حالا تکلیف ما چی میشه ؟!!!!

نويسنده ديدگاه :منصوز

سلام داداش محسن شما ۳۴ ساله داری یارانه میخوری حواست نیست این همون کپن هست.

نويسنده ديدگاه :آوا

سایت رفاهی که بازنمیشه چیکار کنیم یاسرکاریم یابه نفع خودشونه که مردم عدم انصراف نزنند

با سلام و خسته نباشید از مسولین گرامی. ما که با gprs وارد سایت شدیم سرعت عالی بود . با تشکر

نويسنده ديدگاه :فرنوش

سلام.به خدا دارید به این ملت توهین میکنید.بابا کار خوب که تو حقمون نمیکنید خوشحال شیم.لااقل با اعصاب ادم بازی نکنین! والااا دیگههه…

نويسنده ديدگاه :ريحانه

خاک برسرتون با این سایتتون…تازه می خوان ملیشم کنن!!!!!

جان حضرت زهرا تکلیف این مردم بیچاره رو روشن کنید.خدارو خوش نمیاد.از کارو زندگیشون زدن اومدن اینجا منتظرن تا سایت باز شه.
یه خورده درک کنید…
موفق باشین.
یا علی.

نويسنده ديدگاه :سلام

دیروز که سایت می اومد گزینه هاش ارور می داد . امروزم که کلا سایت بالا نمیاد . الان ما چی کار کنیم ؟؟

نويسنده ديدگاه :mina

پس چرا سایت رو باز نمی کنید ملت رو سر کار گذاشتین می خوایین یارانه ها رو قطع کنید خیلی محترمانه اعلام کنید… شما میدونید توی این گرونی همه یارانه می خوان پس مردم رو اذیت نکنید…

نويسنده ديدگاه :nazi

تمدید؟؟جالبه واقعا…تمدید هم بکنن چه فایده وقتی سرور ترکیده.همین الان وقتی میزنی صفحه اصلیم باز نمیشه…سرور های دانشگاه ها واسه یه ثبت نام معمولی تا ۶۰۰۰۰ تا کلاینت جا داره…این دیگه چه سایتیه که نمیکشه در عرض ۶-۸ ساعت یهکلاینت رو راه بندازه!!!خب یهو یارانه ها رو قطع کنین خیالتون راحت شه!

نويسنده ديدگاه :غلی/

توروبهخداابنقدربامرذم بازی نکنید از خدا که نمیترسید

نويسنده ديدگاه :eden

با سلام
میخوان هر جوری هست این پولو به مردم ندن وگرنه چه دلیلی داره در اخرین مهلت عدم انصراف سایت رو از دست رس خارج میکنن

نويسنده ديدگاه :احمد

سلام:
از دیروز دارم سعی میکنم عدم انصرافمو اعلام کنم سایتتون باز نمیشه تکلیف؟۱۲/۰۲/۹۱

نويسنده ديدگاه :ارغوان

سایت مربوطه اصلا باز نمی شود ضمن اینکه اگر توجه کنید می فرمایند یارانه ۱۰ میلیون نفر باید قطع بشه پس حتما این کار انجام می شه چه انصراف بدهند چه انصراف ندهند از ابتدا هم گفتند که پرداخت یارانه دائمی نیست این فقط نقش یک مسکن را دارد که بعد ازمدتی دیگر اثر خودرا ازدست می دهد بهتر است از دولت و مجلس بخواهید که ریشه ای عمل کند مشکل اساسی این کشور این است که آدمها در جاهای درستی قرار نگرفته اند وبه قدر فهم خود عمل می کنند . به هرحال از ماست که برماست .

نويسنده ديدگاه :محمد

باسلام دوستان ار طریق برنامه فاور بکس موفق شدم بعد از ۱۰ ساعت اینقدر پبا مهای خطا تکرار کنید تا بیاد ما همه سر کاریم نازه یک گزینه مانده

به دلیل فقر و بی بضاعتی نمی توا نم انصراف بدهم ۰۹۱۸۸۷۴۷۶۶۱

نويسنده ديدگاه :محمد

من کد گرفبم ووارد کردم ولی پیام خطا می دهد ایا نمام اسست /؟

نويسنده ديدگاه :محمد

من کد گرفتم ووارد کردم ولی پیام خطا می دهد ایا نمام است /؟

نويسنده ديدگاه :ehsan

آقا الان ۱۱.۳۰ صبح است.از دیشب تا الان متاسفانه سایت باز نشده و فقط ۲/۳ بار برای چند دقیقه باز شده که تا به مرحله پیامک میرسیم دوباره قطع شده . به نظر بیشتر شبیه یه گیم (بازی)میاد که خیلی سنگین تری اگر بازی نکنی. وضعیت ما اینه خدا به داد کسایی برسه که زیاد با اینترنت آشنا نیستن.

بنده عدم انصراف خود را از دریافت یارانه اعلام می کنم

این سایت بعد از زدن دکمه عدم تایید پیغام خطا میدهد

نويسنده ديدگاه :مهری

جواب چه شد.من نمیتوانم انصراف بدهم باعرض پوزش.کدملی۵۴۵۹۴۷۹۶۰۶

adam enserafe khod ra ealam mikonam.man be in yarane ehtiyaj daram.chon karmande bazneshaste hastam va 2 farzande daneshjo daram

نويسنده ديدگاه :علی

یارانه رابی خیال بشیم تورم این همه گرانی چکارش بکنیم نمونه یک روغن هیدرولیک ازهفت هزارتومان رسیده به سی وپنج هزارتومان عزیزدل برادر

نويسنده ديدگاه :sedigeh

سلام من وارده سایت شدم گزینه عدم انصراف رو در صفحه اصلی زدم و وارد مرحله ای شدم که توی کادرش کد ملی شماره شناسنامه رو میخواد اونا رو زدم ولی کد تصویر پنج رقمی رو نشون نمیده دیروز کد رو زدم ولی نوشت database errorحالا چیکار کنم وارد سایت میشم ولی به صفحا بعدی نمیره میترسم با این ارور انصرافم رو بده کمکم کنید

وارد سایت شدم ولی شماره فراخوان نمیده که به صحفه بعد بروم و گزینه انصراف را انتخاب کنم چکاره باید بکنم

بابا این چه وضعشه آخه ؟ به اندازه ۲۸ هزار تومن فقط پول کافی نت دادم , همش قطعه این بیصاحب مونده , مگه ما مسخره شما هستیم ! بخوره تو اون سرتون با طرح مزخرفتون

عدم انصراف

نويسنده ديدگاه :parsa

maskhreha siteshon hamsh bstast ya ro havast migan enseraf beded?>?????????????

نويسنده ديدگاه :سارا

سلام
برای عدم انصراف به سایت مراجعه کردم شماره تلفن ثبت شده متعلق به من نیست باید چه اقدامی انجام بدم لطفا راهنماییم کنید

نويسنده ديدگاه :ye ham vatan

باسلام

دوستان اگه کمی دقت کنید وعجولانه حرف نزنید بخودتون احترام گذاشتین حرص اصلا چیز خوبی نیست متاسفانه اکثر اونایی که ناسزامیگن فقط دچاربدبینی محضن.ومطمئنا شرایط دریافت یارانرو نداشتن اگر پیامی دریافت کردین وگرنه همه چی بدقت بررسی میشه

نويسنده ديدگاه :اكبر

آق ۲روزه هر جه سعی کردم نشد.باید بگویند هر که میخواهد انصراف بده وارد سایت بشه .

از دیروز تا حالا نتونستم سایت را باز کنم چرا مردم را مسخره میکنید همه بدون استثنا یارانه را می خواهند .

نويسنده ديدگاه :ye ham vatan

باسلام
بجون همتون دوروبریام هرکی تمکن داشته فقط پیام دریافت کرده وحتی اونام ناسزامیگن با اینکه ۴۵۰۰۰تومن یارانه درمقابل درامد واجاره خونهایی که میگیرن اصلا بحساب نمیاد .حریص و تنگ نظرنباشین وبی انصاف.

من الان چند روز می خواهم بیام توی سایت رفاهی امکان پذیر نیست چیکار کنم؟

نويسنده ديدگاه :هنکامه

اگه یارانه من قطع بشه من میدونمواحمدی.

اینجانب رضا رمضانی فرزند اسماعیل به شماره شناسنامه ۴۷۴۹ ودارای کدملی۰۰۶۴۱۰۶۸۳۷ در حال حاضر کارگر شرکت ایران خودرو هستم و با توجه به مشکلات مالی تقاضای دریافت یارانه را کارم.

من نمیدانم چه بازی است که هر روز این دولت بر سر مردم در میاره بابا مردم همه در اضطراب به سر میبرن که فردا چه خواهد شد قیمتها چی میشه بنزین و نان چند میشه….

نويسنده ديدگاه :صدیقه

آقای رئیس جمهور واقعا که ایول داری با این وزیرهات نوبرین به خدا

KHAMENEI KHAMENEI