وضعیت آب و هوا در چند روز آینده - دانلود سخنرانی رائفی پور

وضعیت آب و هوا در چند روز آینده

از بعدازظهر جمعه سامانه بارشی وارد کشور شده و مناطق شمال غرب، سواحل شمالی و روز شنبه ارتفاعات البرز و به تدریج شمال شرق را تحت تأثیر قرار داده و سبب بارش برف و باران در این نواحی خواهد شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران ،مطابق نقشه‌های پیش‌یابی سازمان هواشناسی امروز با عبور موجی از نوار […]

از بعدازظهر جمعه سامانه بارشی وارد کشور شده و مناطق شمال غرب، سواحل شمالی و روز شنبه ارتفاعات البرز و به تدریج شمال شرق را تحت تأثیر قرار داده و سبب بارش برف و باران در این نواحی خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،مطابق نقشه‌های پیش‌یابی سازمان هواشناسی امروز با عبور موجی از نوار شمالی کشور در بخش‌های شمالی استان های آذربایجان شرقی و اردبیل، سواحل دریای خزر و تا اواخر وقت به تدریج در بخش‌هایی از شمال شرق کشور افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

این موج از اواخر وقت روز پنجشنبه از سمت شمال شرق از کشور خارج می‌شود.

از بعدازظهر جمعه سامانه بارشی وارد کشور شده و مناطق شمال غرب، سواحل شمالی و روز شنبه ارتفاعات البرز و به تدریج شمال شرق را تحت تأثیر قرار داده و سبب ابرناکی، وزش باد و بارش برف و باران در این نواحی خواهد شد و روز یکشنبه نیز در مناطق ذکر شده بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

همچنین در بعدازظهر جمعه و در روز شنبه و یکشنبه در سواحل جنوبی دریای خزر بارش‌ها شدت بیشتری خواهد داشت و در این مدت در نیمه شمالی کشور دمای هوا کاهش می‌یابد. در سه روز آینده پدیده غالب در جنوب غرب وزش باد خواهد بود و در این مدت به خصوص جمعه و شنبه خلیج‌فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا کمی ابری گاهی با وزش باد اوایل شب با افزایش ابر در ارتفاعات بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و بیشینه و کمینه دما ۱۴ و چهار درجه سانتیگراد است. آسمان تهران روز شنبه ۲۰ اسفند نیمه‌ ابری گاهی با وزش باد در ارتفاعات ابری با بارش برف همراه است و بیشینه و کمینه دما ۱۱ و دو درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

۱۸ اسفند ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI